[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

Celebra

Well-Known Member
2017. április 7.
5 514
2 545
113
Miért ne adna pénzt az EU?Azt azért adják mert megnyitottuk a magyar piacot 100%-ig.
Nem mellesleg ők a nyitott piaccal többet nyernek mint amennyit adnak szóval nekik marhára megéri adni.
Nem azért adják.Ugyanis azért ccserében ők is megnyitották a piacaikat.Az fejlesztési és felzárkóztatási támogatás.És azért akarják felfüggeszteni,mert baromi sokat lopnak belőle.Hozzá fogják kötni az unios ügyészségbe való belépéshez.És az eggyet jelentene a komplett NER börtönbevonulásával.Meg a komplett kormányéval,polpeti,kuria vezetése,stb.És az ország azoknélkül a pénzek nélkül durván deficites.A 7cikkejt elinditották,és az pedig a kirugási eljárás kezdete.És ha kirugnak minket,nem lesz szabad piac,se szabad munkaválalás.Aki akkor még itt lesz,az majd megtudja milyen "erös" a magyar gazdaság.Mint a kipukkadt lufi
 
  • Tetszik
Reactions: szpg9

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 234
113
Csak két kérdés van. Van e Jobbik Vonával? Van e élet Vona nélkül?
Igazából azoknak, akik nem hardcore Jobbik szavazók, nem érdeklődnek a téma iránt mélyebben, azoknak Vona és a Jobbik egy. -Szerintem.

És egyéniben is biztosra tudom, hogy nagyon sok szavazatot kapott keményvonalas liberálisoktól. De erre a "jobb híján" taktikára nem lehet pártot építeni. Jövőre meg újfent választás.

Nézd, nem lehet taktikázni. A JOBBIK váltópárt, ha úgy viselkedik, mint a régiek? Orbán visszavonult bármelyik narancsbukta után? Gyurcsány dettó? A párt a nemzetért van és nem a vezetőiért. A vezetőket jelen helyzetben az ismeretlenségbe kell visszataszítani, ha nem válnak be, ezzel mutatva, hogy a JOBBIK nem az a párt, mint a FIDESZ, MSZP, DK és a többi. Nem, hanem A váltópárt, ami mindent meg fog változtatni.
 

deze75

Well-Known Member
2010. április 25.
1 106
3 100
113
Nem azért adják.Ugyanis azért ccserében ők is megnyitották a piacaikat.Az fejlesztési és felzárkóztatási támogatás.És azért akarják felfüggeszteni,mert baromi sokat lopnak belőle.Hozzá fogják kötni az unios ügyészségbe való belépéshez.És az eggyet jelentene a komplett NER börtönbevonulásával.Meg a komplett kormányéval,polpeti,kuria vezetése,stb.És az ország azoknélkül a pénzek nélkül durván deficites.A 7cikkejt elinditották,és az pedig a kirugási eljárás kezdete.És ha kirugnak minket,nem lesz szabad piac,se szabad munkaválalás.Aki akkor még itt lesz,az majd megtudja milyen "erös" a magyar gazdaság.Mint a kipukkadt lufi
Még a végén kitalálod,hogy puszta szeretetből csinálják az egészet...:confused::confused:......Nem egyáltalán nem...Nekik is a kell az olcsó csicska magyar dolgozni meg a piacunk arra,hogy a "szarjaikat" eladhasák nálunk.......Bocsika de ez biznisz de rohadtul...Kellünk nekik és kellenek nekünk....ennyi:):)
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 536
69 847
113
Írtam már, családi okokból. (Mo-ra nősültem, és vlás után itt maradtam)
Utóbbi hetekben rájöttem, hiba volt, és itt nem a politikára gondoltam. (A mondás szerint, akinek ilyen rokonai vannak, annak nincs szüksége ellenségre)
Tehát elpereskedek itt még egy ideig, és aztán viszlát...
Ne szívd mellre, de nézd meg ezt a hülyét, az egyik ismerősöm, telesírja a Facebookot:

"Gratulálni szeretnék a választásokhoz, és
köszönetet mondani.Kössz a sok ellopott milliárdot és eladósitott családot a sok öngyilkos embert!
Köszönöm a 27% áfát, a svájci frank károsult
családokat, a 320- ft-os eurót, a 430ft-os
benzint."

Hát kényszerítette ezt a hülyét valaki hogy 30 milliós hitelt vegyen fel házvásárlásra úgy hogy az akkori minimális önrészhez is úgy kalapoztak össze innen onnét pár milliót? 28 éves koráig szórta a pénzt és élt ahogy a csövön kifért, egy új utcában vettek új kulcsrakész házat a határtól 100 m-re. Előtte a mostanitól kb 3,5 km-re élt egy másik településen. Ott már tized ennyiért is kapott volna házat. Ezt választotta, miért mindenki más a hibás? Ja, és Ausztriában dolgozik persze és a 8-10 éves 3-as BMW is gondolom hitelre van.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Vagy csak a 20százaléknál többre szâmítottak? Igazából a pl harminccal se lennének előrébb
A 30 az szamukra +10% es minusz 10 % (talan) a kormanypartoktol. Az eredeti radikalis iranynak kedvezett a kampany temaja. Ki tudja mi tortenhetett volna... :rolleyes:


Kozben hallom, hogy Vona vegleg lelepett es elhagyta az adossagok alatt elsullyedo hajot... :eek:
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

csibeszke

Well-Known Member
2015. február 12.
1 762
3 987
113
Ne szívd mellre, de nézd meg ezt a hülyét, az egyik ismerősöm, telesírja a Facebookot:

"Gratulálni szeretnék a választásokhoz, és
köszönetet mondani.Kössz a sok ellopott milliárdot és eladósitott családot a sok öngyilkos embert!
Köszönöm a 27% áfát, a svájci frank károsult
családokat, a 320- ft-os eurót, a 430ft-os
benzint."

Hát kényszerítette ezt a hülyét valaki hogy 30 milliós hitelt vegyen fel házvásárlásra úgy hogy az akkori minimális önrészhez is úgy kalapoztak össze innen onnét pár milliót? 28 éves koráig szórta a pénzt és élt ahogy a csövön kifért, egy új utcában vettek új kulcsrakész házat a határtól 100 m-re. Előtte a mostanitól kb 3,5 km-re élt egy másik településen. Ott már tized ennyiért is kapott volna házat. Ezt választotta, miért mindenki más a hibás? Ja, és Ausztriában dolgozik persze és a 8-10 éves 3-as BMW is gondolom hitelre van.
Van akiket nem lehet választani, kapjuk a stafírunggal.:)
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 536
69 847
113
Pécs és az arab számok :)
Azért ez kicsit becsapós mert az igazi arab számok nem egészen úgy néznek ki mint a mieink. Brüsszeltől meg kitelik.
Arab+sz%C3%A1mok+%C3%A9s+rendszer%C3%BCk.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

hunter85

Well-Known Member
2015. május 10.
1 899
5 303
113
Most komolyan elhitték, hogy leválthatják Viktort? Vagy csak a 20százaléknál többre szâmítottak? Igazából a pl harminccal se lennének előrébb

Többre számítottak.
Amúgy szerintem azzal nagyon elb..ták,hogy nagyon rosszkor csinálták ezt a puhulósdit. (Ilyen időszakban pont hogy nem kellett volna)
Ov- ék pedig nagyon ráéreztek, vagy súgtak nekik (mindegy)
 

Celebra

Well-Known Member
2017. április 7.
5 514
2 545
113
Még a végén kitalálod,hogy puszta szeretetből csinálják az egészet...:confused::confused:......Nem egyáltalán nem...Nekik is a kell az olcsó csicska magyar dolgozni meg a piacunk arra,hogy a "szarjaikat" eladhasák nálunk.......Bocsika de ez biznisz de rohadtul...Kellünk nekik és kellenek nekünk....ennyi:):)
Nem szeretetböl csinálják,érdekböl.Létre akarnák hozni az Europai Eggyesült Államokat.Ami alighanem a világ vezető hatalma lehetne.Egyfajta oriási osztrák-magyar dualista állam jellegű szövetségi államalakulatot képzelnek korszerű formában.És nem érdekük,hogy fejletlen államok visszahúzzák az egész fejlődését.Különben érdekes mód máshol komoly fellendülést tudnak generálni ezek a pénzek.Nálunk a NER hataloméppitésére használják fel a pénzt,meg simán ellopják.
 
  • Tetszik
Reactions: 2ndt

csibeszke

Well-Known Member
2015. február 12.
1 762
3 987
113
Nem szeretetböl csinálják,érdekböl.Létre akarnák hozni az Europai Eggyesült Államokat.Ami alighanem a világ vezető hatalma lehetne.Egyfajta oriási osztrák-magyar dualista állam jellegű szövetségi államalakulatot képzelnek korszerű formában.És nem érdekük,hogy fejletlen államok visszahúzzák az egész fejlődését.Különben érdekes mód máshol komoly fellendülést tudnak generálni ezek a pénzek.Nálunk a NER hataloméppitésére használják fel a pénzt,meg simán ellopják.
Jól mondod érdekből! Kelet-európai országokat tíz év alatt tisztességesen kiszipolyozták gazdaságilag ill. humán tőke tekintetében. Mikor meg már nincs több , ami extraként kizsákmányolható akkor jön az, hogy a fejletlen államok visszahúzzák az egész fejlődését.
 

deze75

Well-Known Member
2010. április 25.
1 106
3 100
113
Nem szeretetböl csinálják,érdekböl.Létre akarnák hozni az Europai Eggyesült Államokat.Ami alighanem a világ vezető hatalma lehetne.Egyfajta oriási osztrák-magyar dualista állam jellegű szövetségi államalakulatot képzelnek korszerű formában.És nem érdekük,hogy fejletlen államok visszahúzzák az egész fejlődését.Különben érdekes mód máshol komoly fellendülést tudnak generálni ezek a pénzek.Nálunk a NER hataloméppitésére használják fel a pénzt,meg simán ellopják.

Mivel jár előrébb...Csehország...Szlovákia...Lengyelo...stb...nagyon nagyon nem látom a különbséget pedig biznicelek velük....Az a baj azt hiszitek csak a magyar lop a többi meg birka...de nagyon nem ezt látom ,aki szeretett volna az tud is boldogulni csak hát az elején be kell húzni a nadrágszíjat...Ja azt nem nagyon szeretik.Soha nem voltam semmilyen állami megrendelés közelében bármelyik kormányról is volt szó.Tudtam ,tudom ,hogy aki oda egyszer beteszi a lábát.....bárhol a földön (politikába) bár nagy a kísértés az onnan többet nem szabadul..Az osztrák is ugyanolyan korrupt volt amikor kint csináltam házat a szlovák is stb....Még hogy nem lopnak máshol???? Viccelsz...Nézd meg NO-t....szerinted miért büntetik agyon most a fosvágent???Évtizedek óta meghamisították az adatokat az autókkal kapcsolatban!!!Az ember az ember tökéletlen és mindig a rövidebb utat keresi,főleg fiatalon.
 
M

molnibalage

Guest
Stabilan lehet számítani a túlárazott beruházásokra.: óóóóóóó menj csak ki nyugatra, ott tanulsz majd túlárazást. Azt hittem nálunk van korrupció, aztán pofán vágott az igazság, hogy még csak iparitanulók sem lehetünk a nyugathoz képest.
Stabilan lehet számítani a haverok szekerének tolására.: erről már írtam egyszer. nem fogom újra. De elmesélheted nekünk, hogy hogyan lett sorigyuri bácsi milliárdos USDben. Ki tolt neki mit.
Stabilan lehet számítani az új stadionokra.: erről is értekeztünk már, hogy miért kellett. olvass vissza.
Stabilan lehet számítani arra, hogy luxusberuházásokra és programokra (vizes VB, stb) megy a pénz, de arra nem, hogy a fontos dolgokra jusson.: Vizes VBre kurva sokan büszkék és baromira nagyot növelt Magyarország presztizsén. Persze neked ez csak egy pöcegödör.
Stabilin lehet számítani a be nem tartott ígéretekre. Többet tarottak be az igéretekből mint a haverjaid.
Hol a maynup magánszámlám te meg nem értett zseni? Erről is beszéltünk már elég sokat. Amúgy ha lett volna kis eszed abból nagyon jól lehetett kijönni. Én spec autót vettem belőle, meg kifizettem a hiteleimet, de volt aki 1-1ben áttette az önkéntesre és azóta is megvan neki.
Az állam által adott pénz meg soha nem volt a tiéd. Felosztó rendszer van. Abból a szüleid kaptak nyugdíjat.

Szánalmas vagy. Nem érdemelsz több elektront. Teljesen felesleges neked bármit is írni úgyhogy mostantól én off.
Látom nem sikerül megérteni és szokás szerint fullba tolod. Kb. annyi értelem van benned, mint a bambán bámuló avatordban, sanszosan nem az eszedért szeretnek.

Akkor is stabil kormányzás lenne, ha a sok ellopott pénz, stadion helyett értelmesen költenék el, mert akkor én is és sokan mások is rájuk szavaznának. Erre mi van? Ellopnak mindent, a főnök kiéli hobbiját, stadionokkal kúrja teli az országok és a maradék zsét meg mocskos propagandába tolják, az oktatás meg egészségügy rohadjon meg, kivéve amire az EU ad pénzt, aki ellen meg szabadságharcot vívnak. Fasza...

Te és a többi hülye meg azzal érvel, "de hogy stabilitás van". Az fel sem merül bennetek, hogy nem csak így lehet stabilnak lenni. Kb. olyan balfaszok vagytok, mint sztálin imádói, akik azzal érvelnek, hogy "dehát megnyerte a háborút". Téééééééényleg? Ja, hogy anélkül is lehetett volna, hogy a saját nemzetét gyilkolja le és nem tolja fullba a kretént a nagy generalisszimusz. Hála istennek megpusztult az a kibaszott rendszer is, csak közbe a világon neki köszönhetően meghalt úgy 100 milló ember. Vastaps... Olyan vagy mint a hülye diktatúra hívők, hogy "de hát rend van". Tééééééényleg? N+1 nem diktatórikus országban is rend van. Te elfogadod a narancsos banda összes köcsögségét, merthogy stabiliás van, mikor a kettő között semmiféle logikai kapcsolat nincs és nem feltétel egyik a másiknak

Faceplam a köbön...

Kibaszottul nem érdekel, hogy egyesek szerint emelt Mo. presztízsén. Én az akarom, hogy a TB befizetésért lássanak el a kórházban és ne azt mondja a rendszer, hogy X hónapos várólista meg hálapénz baszod.

Kurvára elegem van a magadfajta idiótákból. De nagyon.
 
M

molnibalage

Guest
Vonának mennie kell. Nem tudta tartalommal megtölteni a néppártiságot. A fideszes szavazókat nem tudta megnyerni, a baloldaliakat dettó nem. Továbbá bejelentette, hogy győzni fog a párt, ha nem akkor megy, aztán még egyéniben is megverték a saját körzetében, úgyhogy menni kell. Akármekkora híve voltam a néppártiságnak, mert váltópártra lenne szükség, még én is kénytelen voltam a FIDESZ-re szavazni, mert a gazdasági programjuk eredményeit nem szabad veszni hagyni. Vonának mennie kell.

Végleg az ismeretlenségbe, képviselőként sincs rá szükség.
Na, mintha Novák Előd akkora formátumú ember lenne...

Stabil FIDESZ szavazót nem lehet áttéríteni.Aki másként gondolja az vagy buta vagy nem tudom.A FIDESZ egy vallás a stabil FIDESZ-eseknek.
Ez kb. sajnos így van.
 

Celebra

Well-Known Member
2017. április 7.
5 514
2 545
113
Jól mondod érdekből! Kelet-európai országokat tíz év alatt tisztességesen kiszipolyozták gazdaságilag ill. humán tőke tekintetében. Mikor meg már nincs több , ami extraként kizsákmányolható akkor jön az, hogy a fejletlen államok visszahúzzák az egész fejlődését.
Juj.Demagog duma.A saját vezetésünk szipolyoz ki minket.Humán tőke meg a jobb világért megy el.
Mivel jár előrébb...Csehország...Szlovákia...Lengyelo...stb...nagyon nagyon nem látom a különbséget pedig biznicelek velük....Az a baj azt hiszitek csak a magyar lop a többi meg birka...de nagyon nem ezt látom ,aki szeretett volna az tud is boldogulni csak hát az elején be kell húzni a nadrágszíjat...Ja azt nem nagyon szeretik.Soha nem voltam semmilyen állami megrendelés közelében bármelyik kormányról is volt szó.Tudtam ,tudom ,hogy aki oda egyszer beteszi a lábát.....bárhol a földön (politikába) bár nagy a kísértés az onnan többet nem szabadul..Az osztrák is ugyanolyan korrupt volt amikor kint csináltam házat a szlovák is stb....Még hogy nem lopnak máshol???? Viccelsz...Nézd meg NO-t....szerinted miért büntetik agyon most a fosvágent???Évtizedek óta meghamisították az adatokat az autókkal kapcsolatban!!!Az ember az ember tökéletlen és mindig a rövidebb utat keresi,főleg fiatalon.
Ahol lehet,ott lopnak.És a capcara életformálya a lolka-bolkának.De nálunk ez a hatalom rendszerének az alapja.És máshol,ha kiderül,nem azvan,hogy lopunk.És ako mivan?Lopunk oszt jónapot!Máshol ezért felelőségrevonás jár,nem miniszteri bársonyszék.Az egész hatalmi rendszer a lopásra épül.
 
  • Tetszik
Reactions: szpg9

angelsoul

Well-Known Member
2016. február 13.
2 385
14 561
113
Valahogy egyből levágtam kik fognak itt örülni a csúti győzelmének....
Nekem mondjuk mindegy, vagyis igazából tök jó, végre megszünt az utolsó esélye is annak, hogy én a tudásomat valaha is Magyarországon kamatoztassam, hogy oda fizessek adót és ott legyen családom valamint jövőm.
Sok sikert a vezéretekhez! Tiszta szívemből kívánom minden szavazójuknak, hogy örökké a tiétek legyen a vezér :D
 
Status
Not open for further replies.