[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 172
15 850
113
Ezt honnan szedted? Szerintem ok is csak a Soros-fele libbantkepzok ellen szolaltak fel.

Ez is eleg az ellehetetleniteshez elso lepesben. Es az emberek tajekoztatasa is fontos. Legalabb a diakok tudjak milyen oktatast kaphatnak ha oda jelentkeznek. Korabban sokan jelentkeztek oda tajekozatlansagbol, de ma hatarozottan nem ez a helyzet. :)

Tudod ez olyan, hogy egy professzor gecizik egy hallgatóval a vizsgán, az akkor is gáz, ha olyannal teszi, akit te amúgy utálsz.

Amúgy itt van egy rész Szávay sajtótájékoztatójából:

Szávay István értékelése szerint Magyarországon diktatúra épül, ennek egy állomása, hogy a Fidesz egy nap alatt megpróbál ellehetetleníteni egy felsőoktatási intézményt. Kiemelte azt is, hogy a Jobbik nem akar választani Orbán Viktor és Soros György között, elutasítja “azt a szélsőliberális szemléletet”, amelyet Soros György és a hozzá köthető intézmények képviselnek, és elutasítja a Fidesz hatalmi arroganciáját is.

A jobbikos politikus szerint a kormánynak nem a CEU-val van problémája, és ha komolyan venné saját állításait, miszerint a tüntetéseket Soros György szervezi és a kormány megdöntése a célja, akkor “megtehetné, hogy ellene eljárást indít alkotmányos rend megdöntésére irányuló szervezkedés vádjával”.

Szávay István azt is szóvá tette, hogy Palkovics László oktatási államtitkár Brüsszelben úgy nyilatkozott, a CEU a feltételek elmaradása esetén is folytathatná tevékenységét. Szerinte ez ellentmond annak, hogy Magyarországon mindenkinek be kell tartani a törvényeket.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Tudod ez olyan, hogy egy professzor gecizik egy hallgatóval a vizsgán, az akkor is gáz, ha olyannal teszi, akit te amúgy utálsz.
Nem. Az szerintem nem gaz. :)
Amúgy itt van egy rész Szávay sajtótájékoztatójából:
A szoveget ertem, de valahogy megis sikerult magukat olyan helyzetbe lavirozni, hogy a ballibbantakat segitsek. A tobbi csak duma.
 

closed society

Well-Known Member
2016. szeptember 20.
710
1 314
93
Tudod ez olyan, hogy egy professzor gecizik egy hallgatóval a vizsgán, az akkor is gáz, ha olyannal teszi, akit te amúgy utálsz.

Amúgy itt van egy rész Szávay sajtótájékoztatójából:

Szávay István értékelése szerint Magyarországon diktatúra épül, ennek egy állomása, hogy a Fidesz egy nap alatt megpróbál ellehetetleníteni egy felsőoktatási intézményt. Kiemelte azt is, hogy a Jobbik nem akar választani Orbán Viktor és Soros György között, elutasítja “azt a szélsőliberális szemléletet”, amelyet Soros György és a hozzá köthető intézmények képviselnek, és elutasítja a Fidesz hatalmi arroganciáját is.

A jobbikos politikus szerint a kormánynak nem a CEU-val van problémája, és ha komolyan venné saját állításait, miszerint a tüntetéseket Soros György szervezi és a kormány megdöntése a célja, akkor “megtehetné, hogy ellene eljárást indít alkotmányos rend megdöntésére irányuló szervezkedés vádjával”.

Szávay István azt is szóvá tette, hogy Palkovics László oktatási államtitkár Brüsszelben úgy nyilatkozott, a CEU a feltételek elmaradása esetén is folytathatná tevékenységét. Szerinte ez ellentmond annak, hogy Magyarországon mindenkinek be kell tartani a törvényeket.


Eljátszhatjuk az egyrészt-másrésztezést, de szerintem te is világosan látod, hogy mi a tendencia, és mi történik jelen helyzetben is: a Jobbik mindig a felforgatók oldalára áll, és minden lépésével, megszólalásával ezek alá adja a lovat. Ha a Jobbik ezt nem támogatta volna, nem tudtak volna az Alkotmánybírósághoz fordulni, így viszont nyúlik az ügy, az erre felkapaszkodott felforgatók alól nincs kihúzva a talaj. A Jobbik piszkos játékot játszik.
 

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 304
113
Szávay István értékelése szerint Magyarországon diktatúra épül, ennek egy állomása, hogy a Fidesz egy nap alatt megpróbál ellehetetleníteni egy felsőoktatási intézményt. Kiemelte azt is, hogy a Jobbik nem akar választani Orbán Viktor és Soros György között, elutasítja “azt a szélsőliberális szemléletet”, amelyet Soros György és a hozzá köthető intézmények képviselnek, és elutasítja a Fidesz hatalmi arroganciáját is.

Szóval Szávay szerint Magyarországon diktatúra épül mert megpróbálnak ellehetetleníteni egy felsőoktatási intézményt.

A jobbikos politikus szerint a kormánynak nem a CEU-val van problémája, és ha komolyan venné saját állításait, miszerint a tüntetéseket Soros György szervezi és a kormány megdöntése a célja, akkor “megtehetné, hogy ellene eljárást indít alkotmányos rend megdöntésére irányuló szervezkedés vádjával”.

Szóval Szávay szerint a kormánynak nincs is problémája azzal az intézménnyel amit el akar lehetetleníteni.

Szávay István azt is szóvá tette, hogy Palkovics László oktatási államtitkár Brüsszelben úgy nyilatkozott, a CEU a feltételek elmaradása esetén is folytathatná tevékenységét. Szerinte ez ellentmond annak, hogy Magyarországon mindenkinek be kell tartani a törvényeket.

Szóval Szávay szerint gáz ha a CEU a törvények felett áll.

Csak nekem tűnik ez olyan nesze semmi fogd meg jól nyilatkozatnak?

Szerintem Vona rájött hogy a büdös életbe nem választják meg őt elnöknek amíg van a Vektor úgyhogy simán beáll a baloldal mellé hogy megdöntsék.
 
  • Tetszik
Reactions: closed society

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 172
15 850
113
Szóval Szávay szerint Magyarországon diktatúra épül mert megpróbálnak ellehetetleníteni egy felsőoktatási intézményt.

Szóval Szávay szerint a kormánynak nincs is problémája azzal az intézménnyel amit el akar lehetetleníteni.

Szóval Szávay szerint gáz ha a CEU a törvények felett áll.

Csak nekem tűnik ez olyan nesze semmi fogd meg jól nyilatkozatnak?

Szerintem Vona rájött hogy a büdös életbe nem választják meg őt elnöknek amíg van a Vektor úgyhogy simán beáll a baloldal mellé hogy megdöntsék.

Te is tudod, hogy nem csak ezért.

Nos, az államtitkár maga nyilatkozta ezt több estben is.

Miért, nem az?

Neked, meg még gondolom pár másik fidesznyiknek:)

Alapvetően magyar nemzeti érdek lenne Orbánék megdöntése, és az is, hogy az internacionalista ballib visszaszoruljon.
 

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 304
113
Alapvetően magyar nemzeti érdek lenne Orbánék megdöntése, és az is, hogy az internacionalista ballib visszaszoruljon.

És erre az a megoldás ha beállnak az internacionalista ballib hisztéria mögé? HA sikerülne valamilyen módon megdönteni a kormányt a keletkező hatalmi vákumban nem nagyon lehetne matekolni. (Főleg nem egy Vona kaliberű embernek.)
HA meg nem sikerül akkor meg minek égetik magukat az összedolgozással?
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 008
87 725
113
Viszont a mandiner elesett. Ekkora Soroscsicska szarkupacot amit Stumpf otthagyott, komolyan én még nem láttam. Az UFI után ez kb. akkora change, mint a Magyar Nemzet esete ...
 
  • Tetszik
Reactions: closed society

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 172
15 850
113
És erre az a megoldás ha beállnak az internacionalista ballib hisztéria mögé? HA sikerülne valamilyen módon megdönteni a kormányt a keletkező hatalmi vákumban nem nagyon lehetne matekolni. (Főleg nem egy Vona kaliberű embernek.)
HA meg nem sikerül akkor meg minek égetik magukat az összedolgozással?

A ballib mögött nincs népi támogatás. Ezért is hőzöngenek.

Amúgy mitől félsz?

Hogy a Fidesz által delegált alkotmánybírák úgy találják, hogy a Fidesz által hozott törvény nem felel meg a Fidesz által írt és több ízben átírt alaptörvénynek?
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 008
87 725
113
"Látom az új cél a parlamenti küszöb elérése.... hajrá gabica!" (komment a kurucról)

"Mocskos,hazaáruló csürhe! ..és én még ezekre szavaztam 2010 és 2014.ben!Becsaptak,elárultak,szembeköptek! Iszonyú mennyiségű munkát fektettem a Jobbikba,időt és pénzt nem sajnálva!
Mocskos politika! Kiábrándultam mindenből,amiből,azt hittem lehet változás!
Ez a ballib csürhe pedig az utcán van....,ugyan kérem! Műbalhé az egész!
Nyomulnak a zsidrákok,ezerrel! Remélem,azért mi többen vagyunk!

Hol a vezér??? NINCS! sajnos....." (ugyanonnan)
 
  • Tetszik
Reactions: closed society
Status
Not open for further replies.