[Kantin] Számítógépes játékok - általános topik

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 990
87 627
113
Nocsak!

:D
 
  • Hűha
Reactions: endre

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 990
87 627
113
Nem hittem volna, de a Lego Fortnite hatalmas. Pedig utálom a Fortniteot, de ez qurva yoo! Kerestünk vmi kreatívat a lányommal, ez lett belőle.
 

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 483
10 794
113
Picit parkolópályán van időhiány miatt, de zseniàlis!
Én még gyors befejezem mielőtt elkezdek melózni. Biztosra veszem hogy a Larion már gondolkodik hogyan és mit lehetne még kihozni hozzá, a habzó szájú kockáknak egy idő után kevés lesz. Olvastam hogy talán kitolják a szint határt
 

arbalest

Well-Known Member
2011. január 11.
8 459
18 015
113
Én még gyors befejezem mielőtt elkezdek melózni. Biztosra veszem hogy a Larion már gondolkodik hogyan és mit lehetne még kihozni hozzá, a habzó szájú kockáknak egy idő után kevés lesz. Olvastam hogy talán kitolják a szint határt
Hááát, akinek ez kevés... :D
A fő gondom pont az, hogy nem tudok leülni elé 2-3 órára, mert ennyi idő alatt konkrétan 2-3 erdei ösvényen nem jutok túl :D
 
  • Tetszik
Reactions: Törölt tag 1711
T

Törölt tag 1711

Guest
Megleptem magam karácsonyra a Baldur's Gate 3 al. Az egyik legjobb játék ami valaha is készült, elképesztő.
Valaki játsza itt?

Úgy vagyok vele, mint a Rouge Trader-rel.
Jó lenne, de akkora a backlog-om és olyan kevés az időm játszani, hogy inkább el se kezdtem, annak nem látom értelmét, hogy legyen még egy játék amit félig toltam.
 
  • Tetszik
Reactions: cirqle and Lator
T

Törölt tag 1711

Guest
B+ ez azért már tényleg durva



Hol vannak már a Mechwarrior online arany mech-jei árazásban...
aFxBFrN.png
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 830
48 521
113
B+ ez azért már tényleg durva



Hol vannak már a Mechwarrior online arany mech-jei árazásban...
aFxBFrN.png
$60.000 egy adag virtuális űrhajóért? A hülyének is megéri!
 
  • Tetszik
Reactions: jurgenbauer

Kurfürst

Well-Known Member
2017. szeptember 14.
5 067
16 274
113
B+ ez azért már tényleg durva



Hol vannak már a Mechwarrior online arany mech-jei árazásban...
aFxBFrN.png

Amíg van olyan nolifer hülye aki megveszi egy menőbb autó áráért, miért ne…
 

Serathis

Well-Known Member
2018. április 30.
1 137
2 490
113
Tudom hogy sem az Undertale Yellow, sem ez nem egészen a fórum témájába vág (neketek inkább a Grey Zone Warfare fekszik gondolom), de még egy Undertale fan játék jelent meg. Amit érdemes említeni. Továbbra is ezt javaslom az új Saints Row helyett :)

Deltraveller Chapter 3

Szokás szerint többféle végigjátszás, normál/paficist, obliteration, hard mode és hard mode obliteration. A Yellowal ellentétben itt nem más az endboss, de a hangulat nagyon megváltozik ha mindenkit lemészárolsz. A zene és a boss fightok szokás szerint bussin/slaps/goes so hard (bár a bossok Yellowba sokkal jobbak).


Enyhén kínos hogy a Deltraveller leelőzte a Deltarunet a 3. fejezet megjelenésével, de ez van. Ja és nyilván Undertale/Deltarune spoilers mindenhol.