[Kantin] Számítógépes játékok - általános topik

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

T

Törölt tag 1711

Guest
Darktide-ot pörgeti vki?

Én Gamepass-ban tolom, ismerős meg megvette Steam-en így maximum beszélni tudunk róla, mivel a crossplay csak a távoli jövőre tett ígéret...
 

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 426
10 250
113
Itt teszem fel a kérdést a geek bajtársak közt: a hálókártyám nem akar működni, megõrjít.
Intel Wireless-AC 9560 160MHz.
Mindent megpróbáltam, dezaktiváltam, aktiváltam, a gép szerint a legutolsó frissités is megvan, mégsem működik. A szopi az az hogy e nélkül net sincs.
Valaki aki okosabb nálam segíthetne
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 692
13 362
113
Egy USB-s Wi-Fi-t csatlakoztass -szerintem-- teszt céllal, +B-terv esetére: ha nem sikerült az eredetit működésre bírni.
Azt is ,meg tudod vele nézni, hogy a --az adatok útját tekintve-- Wi-Fi-t "megelőző" beállításokig jó-e.

Pár-ezres tétel, ha megtalálod a hibát, akkor sem árt egy USB-s Wi-Fi tartalékba.
Nekem van már 2-3, az évek alatt összegyűlt/elveszett/megtalált.

.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 565
80 943
113
Ez jó. Free lett ma a Death Stranding DC az Epicen, de nem lehetett beszerezni, mert nem tudtál se belépni, se továbbmenni a GETen. Vagy támadás alatt álltak, vagy egyszerre lépett be mindenki, erre levették ingyenesből, de még mindig ingyenesként szerepel az oldalon, csak pénzt kérnek érte. Érdekes menet lesz. Kíváncsi leszek mi lesz a vége! :D
 
  • Tetszik
Reactions: rappali_

ZsoltHun

Well-Known Member
2018. október 26.
535
1 336
93
Ez jó. Free lett ma a Death Stranding DC az Epicen, de nem lehetett beszerezni, mert nem tudtál se belépni, se továbbmenni a GETen. Vagy támadás alatt álltak, vagy egyszerre lépett be mindenki, erre levették ingyenesből, de még mindig ingyenesként szerepel az oldalon, csak pénzt kérnek érte. Érdekes menet lesz. Kíváncsi leszek mi lesz a vége! :D
Most már jó, működik az oldal. Be is lehet lépni, tölthető, könyvtárhoz adható :)
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 664
27 839
113
Itt teszem fel a kérdést a geek bajtársak közt: a hálókártyám nem akar működni, megõrjít.
Intel Wireless-AC 9560 160MHz.
Mindent megpróbáltam, dezaktiváltam, aktiváltam, a gép szerint a legutolsó frissités is megvan, mégsem működik. A szopi az az hogy e nélkül net sincs.
Valaki aki okosabb nálam segíthetne
Előző laptopomnál nekem is hasonló probléma állt fenn, egészen addig, míg egyszer egy kurva nagyot rá nem vágtam a jobb aljára, amitől hirtelen rendbejött :D Mondjuk addigra annyira nem működött az a szar, hogy nem sajnáltam (képernyő rózsaszínen meg zölden villódzott, grafi kártya Firefox megnyitásánál máf elhasalt, a RAM meg tojást sütött), szóval csak végső esetben ajánlom, egyéb esetben a @LMzek 2.0 kolléga által felvázolt USB Wi-Fi stick teljesen jó megoldás. Azt hiszem nekem ASUS volt, pár ezer forintnyi kiadás, de apokalipszis után is működik
 
  • Tetszik
Reactions: Lator

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
8 680
34 584
113
Itt teszem fel a kérdést a geek bajtársak közt: a hálókártyám nem akar működni, megõrjít.
Intel Wireless-AC 9560 160MHz.
Mindent megpróbáltam, dezaktiváltam, aktiváltam, a gép szerint a legutolsó frissités is megvan, mégsem működik. A szopi az az hogy e nélkül net sincs.
Valaki aki okosabb nálam segíthetne
 
  • Tetszik
Reactions: Lator

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
20 711
32 377
113
ss_ba71a85c22efd65d300d32326a9841150b287326.1920x1080.jpg
van online ?
 
  • Tetszik
Reactions: Star Trek86