Olyanom is van!!!
![]()
Olyan nincs. Én benzinfőzőkre spedializálódtam.es original katonai kinai sarga lavor?
Az akkor benzint-főző lenne, nem?Megkérdezném, hogy főzöd a benzint?
És a petróleumlámpa, petróleumból készül? Mert ugyebár a hóember is hóból van...A pálinkafőző vagy pálinkát főző a helyes?
es original katonai kinai sarga lavor?
Amúgy kíváncsi lennék, hogy kinek van még benzin(petróleum) főzőre rajtam kívül?
Az valamilyen tangria féleség lehetett. Viszont ezt a gyönyörűséget is spitrituszként is emlegetik pár helyen.Nekem már szerintem nincs meg. Volt valami régi öreg rozsdás vacak, még a Tata adta. Ő csak úgy nevezte, hogy a spiritusz. Horgászathoz használta, kávét melegített vele. Nagyából úgy nézett ki mint egy petróleum lámpa üveg nélkül.
Van egy kis túra gázfőző azt, néha szoktuk használni. Ha jól emlékszem Decathlonban lett véve. Ritka használat mellett szerintem ez a legpraktikusabb. Nem büdös, nem folyik, a palack könnyen beszerezhető, szállítható. Van egy nagy gázfőző azt PB palackról lehet üzemeltetni. Ezer éve nem volt használva, néha bográcsoztunk vele, ha nem akartunk füstölni.
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..