1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Kijev-osztály

Diskurzus a(z) 'Repülőgép-hordozók' témában - arbalest által indítva @ 2015. május 21..

1. dudi

dudi Well-Known Member

Mellékesen csak hogy tisztázzuk: Ha az orrtól nézzük akkor az első dupla indító az SA-N-4-indító a második pedig SA-N-3 indító.A sziget mögötti* indító pedig SA-N-3 indító.

*Ezt összekevertem én(is mea culpa)amikor rákérdeztem.De ettől még a kérdes áll hol a másik SA-N-4 indító?

2. gacsat

gacsat Well-Known Member

Na, levettem a könyvet a polcról. Szóval az SA-N-4es indítók nem látszanak, de vannak. Az első az SA-N-3 mögött, a hátsó meg a hátsó ágyútoronyban.

dudi likes this.
  3. dudi

dudi Well-Known Member

Köszi!Az első az SA-N-3 előtt van de ez részletkérdés.
    Hogy miért nem *#&&$&$¥÷¥€/%÷%;#&$¥#₩)×*&'₩£#&#&$£¥$ az aki kitalálta,hogy egybeépíti a toronnyal!Ezt leszámítva nagyon elegans mérnöki megoldás.

4. gacsat

gacsat Well-Known Member

5. gacsat

gacsat Well-Known Member

6. gacsat

gacsat Well-Known Member

7. dudi

dudi Well-Known Member

Köszi!Így minden világos,a SUW-N-1 indítót néztem valamiért az első SA-N-4 indítónak.

8. dudi

dudi Well-Known Member

Bár a videó alapjan a hatsó nincs egybeépítve a toronnyal hanem mellette van.

gacsat likes this.
  9. gacsat

gacsat Well-Known Member

10. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

fishbed, fip7, Negan and 2 others like this.
  11. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

A könyv címe, amiből a képek vannak: Bill Gunston Modern repülőgéphordozók
    És megvan a bookline-on

12. Negan

Negan Well-Known Member

Nosztalgikus.Megvolt annó.

Azon agyalgatok,hogy a Kijev osztály mintájára,de modern kivitelben(VLS lnditok, korszerű hát rendszerek,F35B,egyfajta Ára Battelhawk helik) kiegészítve deszantszalito képességgel pont jó lenne a Dél Kínai tengerre az amiknak.

13. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Otthon faternál megvan. Egyszer akkor lefotózom az egészet és felteszem, ha van rá igény.

14. Negan

Negan Well-Known Member

Részemről van.szpasziva.

15. ghostrider

ghostrider Well-Known Member

David Miller/Chris Miller - Modern Naval Combat (Salamander book sorozat) 1986. Anno 10,95 fontba került. Nekem már abban az évben megvolt több társával (hk. taj. rep. hel. stb), Miskolcon vettem kb. 1.600 Ft.-ért, a főiskolán volt is nagy sikere.

16. arbalest

arbalest Well-Known Member

Kíváncsiskodók a másik oldalról: két F-15 egy RF-4 Okinawáról a Minsk felett a Japán Tengeren, 1983-ban.

17. arbalest

arbalest Well-Known Member

Ezen oldal megosztása