Kínai repülőgép-hordozók

Zjuganov szerint az mai orosz kormány bűne az hogy hagyták tönkre menni a hadsereget ,így az ország elvesztette védelmi képességét.

Itt akár lehet a mig-29 smt-re és a szu-27 modernizálására is gondolni amit nem hajtottak végre.

Amúgy tudja valaki hogy miért törölték 2001-ben a fekete-sas programot?
 
<a title="Profile" rel="nofollow">Roni</a>

 

Kik hagyták tönkremenni a hadsereget?Ne őrülj már meg teljesen!
 
Amúgy tudja valaki hogy miért törölték 2001-ben a fekete-sas programot?

 

A fo oka pénztelenség , abban az idoben nem volt pénze az orosz hadseregnek, másik dolog, amikor már volt pénz az Omszki gyár(fejleszto) tonkrement. A védelmi minisztérium akkori illetékese szerint a tankot nem a hadsereg megrendelésére fejlesztették, hanem az Omszki gyár saját kezdemenyezése volt. Roviden ennyi.
 
Zjuganov szerint Putyinék hagyták elsorvadni a hadsereget
sf-wink.gif


 

Véleményem szerint Puyin ideje alatt inkább fejlődött a hadiipar, ami baj lehet az a db szám és az átadások .

Bár azzal a 60 db szu-30 sm géppel fog javulni a légerő képessége .

Putyinéknál minőségre mennek míg a komcsik szerintem darabszámra mennének
sf-laugh.gif


Az sem mindegy hogy a t-90 ms marad az orosz hadseregnél vagy az armata lesz.

Ám ugyan ez van a szu-27szm és a szu-35 esetében is .
 
Zjuganov arra célzott , hogy Putyin alatt a volt honvédelmi miniszter (civil- adoszakérto) fokozatosan leépítette a hadsereget, átalakította a szovjet modellrol a nyugati modellre , csokkentette a katonai korzetek számát, repulobázisokat zárt be, csokkentette a létszámot, elbocsátott 250 000 ezer tisztet, megszuntette a katonai oktatást.........stb.
 
<p class="new-blogpost-comment-notice">Komment ehhez a hírhez: Körvonalazódik a Liaoning hordozó-harccsoportja
@boki

Azért Kína politikailag még mindig egy kommunista állam. Bőségesen van náluk is korrupció, de ha valakit kiszúrnak, falhoz állítják, és vagy lelövik, vagy lecsukják 100 évre, lényegében tárgyalás nélkül. Szerintem állami pénzből Kínában cefet nehéz lopni, főleg, ha a hadseregről van szó. Oroszországban a maffia viszi a felét.

Szerintem a kínaiak nagyon okosan és szépen csinálják. Először vettek több régi hajót, tanulmányozták. Aztán megvették a Varjagot, tanulmányozták, aztán befejezték, átépítették, most kb. bagóért van egy új hordozójuk. Kifutott, megmutatták, működik. Megvoltak az első le- és felszállások is. És most kapott honi kikötőt, flottát, kíséretet. Szépen lassan haladnak. Kína kurvára ráér, nem kell sietnie. Még 10-20 év, és katonailag az USA mögött toppon lesznek, saját, hordozók által támogatott kétkvízi flottával.
 
Úgy tűnik, hogy mind a három prototípussal folynak a próbák.
http://youtu.be/HUPVW2ep4oc
 
Valoszinu valami meghibásodás lépett fel a hajon azért tért vissza Dalyan kikotojébe - javításra.
 
Nem a hajót nézd, hanem ami mögötte van a pirossal bekarikázva.
 
A meghibásodásos verzió egyre kevésbé valószínű. Valami nagy ceremónia lehetett amire a nagyfőnök is eljött. Aztán bejelentették, hogy még építenek néhány hordozót. És persze a háttérben az a gyanús árnyék :D
vtgq.jpg

NyZROpj.jpg

rht5.jpg

g9fs.jpg

nxk6.jpg

l4nk.jpg

o5jc.jpg

c19z.jpg
 
Kihagózott a Liaoning.
yvUxD52.jpg

Így biszont jól látszik, hogy mi is volt az a gyanús árnyék.
imao.jpg

Fogalmam sincs mi lehet ez...