Hát ez nem döntötte el a vitát, hogy vlach vagy kumán. Pont ez a két lehetőség maradt versenyben.![]()
The genetic legacy of the Hunyadi descendants
Ancient genomes; Hunyadi; Corvinus; Hungarian Nobel family.www.cell.com
vlach, mert ugyanabba az y haplocsoportba sorolták mint szkander béget.Hát ez nem döntötte el a vitát, hogy vlach vagy kumán. Pont ez a két lehetőség maradt versenyben.
Abban biztosak lehetünk, hogy egy albán rokonság bebizonyosodása esetén a románok gyorsan lemondanának a Hunyadiakról (azt sem fogják tudni kik is azok), mert az mégsem lehet, hogy egy (vagy akár 20 millió) román albán származású és nem dicső latin.vlach, mert ugyanabba az y haplocsoportba sorolták mint szkander béget.
Megtette és működött, ebből is látszik, hogy a módszer jó volt csak folytatni kellett volna. Hülyeség volt szembemenni a törökökkel, főleg, hogy nagyon meg is erősödtek, olyanok kedvéért, akik mindig csak kihasználták Magyarországot a hála legkisebb jelét sem mutatva, és ez érvényes az elmult 500 év összes korszakára. A törököknek is jobb lett volna, ha nincs egy ekkora ellenállás, hanem az ország szélés végigmehetnek nyugatra egy 100 méteres sávban mindenféle veszteség nélkül. Magyarországnak meg nem fogyott volna a lakossága a semmiért és gazdagodott volna míg a többiek háborúznak s fogynak pénzben meg emberben.Ha ismernéd a magyar történelmet, akkor tudnád, hogy ez nem volt opció. Pld. Mátyás király, megtette ezt, ráeresztve a törököket Ausztriára. Csakhogy, a XVI. század első felére a török birodalom akkora erőlényben volt, hogy a meghódoláson kívül nem volt más opció... (A törökök, akkorra igazi világbirodalmat építettek ki és állítottak a keresztényekkel szembeni Szent háború céljaira...)
Át kellett volna engedni a törököket, hogy eresszék nyugatra s tranzitdíjként elkérni tőlük azt az évi egymillió aranyforintot. S akkor nem fogyott volna a magyar olyan országok védelméért, akik az összes adandó alkalommal hátba szúrták Magyarországot és teszik mai napig.
Nem beengedni, hanem átengedni. Ideje lenne legalább év végére megtanúlni szöveget értelmezni, volt rá az idén is 365 napod. A hadsereget meg kizárólag Magyarország védelmére kellett volna használni, nem Bécsnek s Rómának a védésére, akik minden alkalommal hátbaszúrással hálálták ezt meg.Hű de okos. A románoknak/szerbeknek/bolgároknak is hogy bejött.
2015-ben ennek a tanulságát levonva intézkedtünk. Majd 150 év múlva meglátjuk, hogy jobb volt-e ez így.Nem beengedni, hanem átengedni. Ideje lenne legalább év végére megtanúlni szöveget értelmezni, volt rá az idén is 365 napod. A hadsereget meg kizárólag Magyarország védelmére kellett volna használni, nem Bécsnek s Rómának a védésére, akik minden alkalommal hátbaszúrással hálálták ezt meg.
Nem beengedni, hanem átengedni. Ideje lenne legalább év végére megtanúlni szöveget értelmezni, volt rá az idén is 365 napod. A hadsereget meg kizárólag Magyarország védelmére kellett volna használni, nem Bécsnek s Rómának a védésére, akik minden alkalommal hátbaszúrással hálálták ezt meg.
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..