Magyarország ipara

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 137
10 465
113
Energiánk meg vizünk sincs hozzá , és ennek a befogadása a feltétele annak hogy kapjunk angol hitelt , meg amúgy is csak kémkedni akarnak az eu után belőle , és 1200 év mire megtérül, fogadok lölő építi 4 milliárd/méter áron a telephelyhez az utat, meg miért pont angol ? mért nem magyar ? ezzel egyértelműen az eu ellen angol vazalussok és árulók lettünk !!! összeszerelő ország !!!! :mad::mad::mad::mad::mad:
Hee? Te elolvastad a hírt és most viccelődsz?
Mert ez fejlesztő központ mérnökökkel. Nem gyártás.
 

Katica

Well-Known Member
2022. március 1.
200
593
93
Ezek szerint te az ország lakosságának jelentős részét elvakult Fidesz hívőnek tartod ? Mondjuk azt jó lenne tudni pontosan, hogy nálad számszerűen mennyit is jelent az "ország lakosságának jelentős része"....
Ezek szerint az elvakult Fidesz hívők neked Fidesztálibok?

számszerűen mennyit is jelent az "ország lakosságának jelentős része"....
3 milka, maradhat? nem akarok politizálni, de ha neked ez nem jelentős a 10ből akkor nem tudom mi az
 

Robur

Well-Known Member
2018. április 9.
3 257
5 304
113
Gyenge 520 milliárd:


"Majd két évig tárgyaltunk ennek a beruházásnak a Magyarországra hozataláról. Nemzetközi verseny volt. Volt jó pár más európai ország is. Szeretném aláhúzni, hogy az európai progresszívek is értsék, európai ország, amely szerette volna ezt a beruházást magához édesgetni"
Magyarul annyit fizettünk a kínaiaknak, hogy már rég nem éri meg.
 
W

Wilson

Guest
Ezek szerint az elvakult Fidesz hívők neked Fidesztálibok?
Azok az elvakult Fidesz hívők akik nem képesek még egy minimális kritikával sem szemlélni a Fidesz és a kormány tevékenységét és gondolkodás nélkül vakon elhiszik azt amit a Fidesz és a kormány állít és képvisel és ezt körmük szakadtáig védelmezik minden ezzel nem egyező véleménnyel és nézőponttal szemben, minden tényt és logikát nélkülözve és ehhez kapcsolódva minden olyan embert az ország ellenségének tekintik akik nem úgy gondolkodnak mint ők, na én őket tartom fidesztáliboknak....
 

tonyo

Well-Known Member
2017. június 23.
5 427
7 987
113
Ezek szerint az elvakult Fidesz hívők neked Fidesztálibok?


3 milka, maradhat? nem akarok politizálni, de ha neked ez nem jelentős a 10ből akkor nem tudom mi az
Melyből közel egymillió vidéki cigányság, mélyszegény réteg.... akiket finoman szólva Móré tudod hova kell.....
5-6 ezer határon túli magyarság
Marad másfél, kétmillió hívő....
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Ezek szerint te az ország lakosságának jelentős részét elvakult Fidesz hívőnek tartod ? Mondjuk azt jó lenne tudni pontosan, hogy nálad számszerűen mennyit is jelent az "ország lakosságának jelentős része"....
Miért, azt tudjuk, hogy mikortól elvakult? Nem. Egy szubjektív agyszülemény.
De tök mindegy is. Ha elvakult, ha nem, azért egy terrorista csoporttal párhuzamba hozni ugyan olyan aljas és gusztustalan, mint bárkit, bármilyen csoportot dehumanizálni pusztán azért mert szimplán nem "szimpi".
 
W

Wilson

Guest
Miért, azt tudjuk, hogy mikortól elvakult? Nem. Egy szubjektív agyszülemény.
De tök mindegy is. Ha elvakult, ha nem, azért egy terrorista csoporttal párhuzamba hozni ugyan olyan aljas és gusztustalan, mint bárkit, bármilyen csoportot dehumanizálni pusztán azért mert szimplán nem "szimpi".
Ezen lehetne vitatkozni de ha már a tálibok szóba kerültek csak a tények kedvéért...

"A tálibok vagy talibán (pastu nyelven: طالبان ṭālibān) egy szunnita, iszlamista, deobandi vallási-politikai mozgalom és pastu nacionalista katonai szervezet Afganisztánban,"

Tehát a tálib kifejezést nem csak egy terrorista csoporttal lehet párhuzamba hozni ahogy azt te a hozzászólásodban teszed..
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Ezen lehetne vitatkozni de ha már a tálibok szóba kerültek csak a tények kedvéért...

"A tálibok vagy talibán (pastu nyelven: طالبان ṭālibān) egy szunnita, iszlamista, deobandi vallási-politikai mozgalom és pastu nacionalista katonai szervezet Afganisztánban,"

Tehát a tálib kifejezést nem csak egy terrorista csoporttal lehet párhuzamba hozni ahogy azt te a hozzászólásodban teszed..
Én tudom mi, de azt is tudom, hogy a közbeszéd -és egyébként több ország- terrorszervezetnek tartja.
Felesleges ezt a bizonyítványod magyarázni, sajnálom, hogy erre a szintre jutottál; többre tartottalak.
 
W

Wilson

Guest
Én tudom mi, de azt is tudom, hogy a közbeszéd -és egyébként több ország- terrorszervezetnek tartja.
Felesleges ezt a bizonyítványod magyarázni, sajnálom, hogy erre a szintre jutottál; többre tartottalak.
Te nagyon nagy tévedésben vagy én nem magyarázkodom se neked sem másnak, és azt javaslom, hogy mielőtt ítéletet mondanál rólam vagy bárki másról nem ártana előtte tájékozódni pl megkérdezhetted volna, hogy a tálib szót milyen értelemben használom.....
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Te nagyon nagy tévedésben vagy én nem magyarázkodom se neked sem másnak, és azt javaslom, hogy mielőtt ítéletet mondanál rólam vagy bárki másról nem ártana előtte tájékozódni pl megkérdezhetted volna, hogy a tálib szót milyen értelemben használom.....
Pejoratívban.
 
  • Tetszik
Reactions: cirqle

Fundin

Well-Known Member
2019. június 22.
712
2 692
93
Te nagyon nagy tévedésben vagy én nem magyarázkodom se neked sem másnak, és azt javaslom, hogy mielőtt ítéletet mondanál rólam vagy bárki másról nem ártana előtte tájékozódni pl megkérdezhetted volna, hogy a tálib szót milyen értelemben használom.....
ŐŐŐ tudod ha egy viccet magyarázni kell.... :oops:
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Kicsit más, de kicsit ide is tartozik.
Airbus is keres Gyulára pár munkavállalót:
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby
T

Törölt tag 1711

Guest
566cf83f2daef1106116f8129b281c6d.jpg
 

tonyo

Well-Known Member
2017. június 23.
5 427
7 987
113
Nyugalom egy két év és szép csendben a munkavállalási törvényen is lazítani fognak.
Amúgy meg mit kell parázni tetszettek volna a gazdaságban nagyobb hozzáadott értéket is képviselni. Meg nem olyan "nemzeti" cégeket tömni akik a törvényes sikasztásban érdekeltek.
Egyébként meg szükséges egy újabb vérfrissítésre. Kunok....kevert törökök.....tóthtok.....svábok..... Katolikus filippínók....