Magyarország ipara

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 615
8 180
113

Ez azert bitang lesz. :cool:

Azert is linkelem, mert ugye idorol-idore jon a 'merjunkkicsiklenni' korus kontraja a Hitron 8x8 diesel-FC hibrid hajtasa kapcsan, hogy ugyan kinek kellene ilyesmi, micsoda pazarlas es hulyeseg...

...mikozben a szallitasi ipar mar nagyban hosszujaraton teszteli a FC-hajtasu kamionokat, platosokat, a vasutak is elkezdenek atallni, a US Army meg eleve ugy irta ki a palyazatot az XM30-ra mar, hogy next-gen hibrid hajtasa legyen.

(Gy.k.: FC = fuel cell = hidrogenes eletromos hajtas)
 

DTheo

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
1 157
3 434
113
Nem rossz írás. A 2-es, 3-as és 5-ös ponttal ~egyetértek:
 

DTheo

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
1 157
3 434
113
Nem rossz írás. A 2-es, 3-as és 5-ös ponttal ~egyetértek:
Közben látom, hogy fizetőssé vált. Ahhoz képest, hogy ki írta (erre is most eszméltem - pontosabban az ő neve szerepel szerzőként), eléggé összeszedett írás.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 150
15 780
113
Az alábbiakban három dolgot bizonyítunk. Egyfelől, hogy a Tiborcz István „zsebeként” azonosított Hornung Áronhoz majd’ 55 milliárd forintnyi osztalékjövedelem folyt be az elmúlt években – nemcsak a topmilliárdos Jellinek Dániel, hanem Balázs Attila térkő- és kavicskirály környékéről is. Másrészt, hogy ezzel a forrással együtt már legalább 427 milliárd állami vagy baráti pénz mozdult meg Magyarországon a Tiborcz-kör üzleti előmenetele érdekében. Igazoljuk továbbá, hogy a miniszterelnök veje és csapata – a cikkünk előző részében bemutatott 36 luxusingatlan-projekt mellé – ágazatokon átívelő vállalatbirodalmat épített (benne pénzpiaci, szállítmányozási, vasbetongyártó, napelemparkos, hulladékgazdálkodási, informatikai, szépségipari érdekeltségekkel).



+
 

tomcat1

Well-Known Member
2014. december 30.
2 418
2 767
113
Nem rossz írás. A 2-es, 3-as és 5-ös ponttal ~egyetértek:
Ennyi hülyeséget egy rakáson. Jézusom.
 

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 619
11 294
113
Szerintem öntsék betonba a tájat, biztos ami biztos alapon…

 

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 619
11 294
113
Szerintem öntsék betonba a tájat, biztos ami biztos alapon…

@megazez a szokásos röhögés oka? Hátha én is jót mulatnék..
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 603
25 018
113
@megazez a szokásos röhögés oka? Hátha én is jót mulatnék..
Fáj a beruházás, jön valami ződség, aztán lehet tiltakozni.
Jelentsen fel a modiknál, ha nem tetszik a véleményem, abban jó vagy.

Szerk: ja és pont leszarom a lápot meg a többi vackot amióta tudom, hogy a szentséges napelemeket mire is pakolják.
 

tonyo

Well-Known Member
2017. június 23.
5 427
7 987
113
Amúgy röhej hogy sok köpködő elfelejti hogy tavaly szeptemberben szinte térdre csúszva engedtük be az ukrán gabona termékeket.
Tavaly volt 1,1 hektár kukoricám nem sok jött le róla az aszály miatt még 10800 Ft kaptam érte. Pár hét az éjszaka leple alatt behozták az ukrán dömbinget majdnem a felére esett le az átvételi ár. Közben már most se tudják sehova rakni az idén megtermelt kukoricát a gazdák... Mert tele vannak a magtárak.
Nos ki is kereset egy év alatt a legtöbbet rajta? Gondolom azok akiknek a magtárak a kezükben vannak. És kik állnak mögötte....
Na ennyit erről a nagy hű de megvédjük a hazai termékeket...
 

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 619
11 294
113
Fáj a beruházás, jön valami ződség, aztán lehet tiltakozni.
Jelentsen fel a modiknál, ha nem tetszik a véleményem, abban jó vagy.

Szerk: ja és pont leszarom a lápot meg a többi vackot amióta tudom, hogy a szentséges napelemeket mire is pakolják.
Értem, tényleg nagyon vicces volt. :rolleyes:
 

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 619
11 294
113
Fáj a beruházás, jön valami ződség, aztán lehet tiltakozni.
Jelentsen fel a modiknál, ha nem tetszik a véleményem, abban jó vagy.

Szerk: ja és pont leszarom a lápot meg a többi vackot amióta tudom, hogy a szentséges napelemeket mire is pakolják.
Amúgy mutassál már nekem egy napelemparkot, amit természetvédelmi területre építettek.
 
  • Tetszik
Reactions: Nagy Csaba