1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Nagy Szavazó topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - molnibalage által indítva @ 2019. május 21..

1. Schurrer

Schurrer Well-Known Member

2. zeal

zeal Well-Known Member

3. Schurrer

:D

4. Fennek

Fennek Well-Known Member

Not my prezi....vagymi not my szállítógép! :)

KoviUbi, fip7, Schurrer and 2 others like this.
  5. Schurrer

RÉSZEREDMÉNY:

arcas and kiskrumpli like this.
  6. Schurrer

Azt azért jelezhetnétek, hogy jónak tartjátok-e vagy sem, az ilyen jellegű szavazásokat. A számokból látom ugyan, hogy elég sokan szavaztok, de érdekelne az is, akartok-e több ilyen pollt és persze írhatnátok ötleteket is új témákra. Arcas most pl segített ebben, jó lenne, ha mások is elmondanák a véleményüket vagy igényeiket. Molni kérdéseivel szemben, tudom, ezek kicsit "bulváros" felmérések, de azt is tapasztalom, hogy némi igény van rá. Privátban is lehet. Ennyi csak. ;)

arcas likes this.
  7. megazez

megazez Well-Known Member

Jók ezek, de ami a haderővel kapcsolatos annak a végeredményét ide rakd be
    https://forum.htka.hu/threads/haderő-fejlesztési-tippmix.1560/page-7
    Csak azért, hogy ne legyen elárvulva az a topik

fip7, Masztiff and Schurrer like this.
  8. Schurrer

Köszi a jelzést, figyelembe veszem, de abban a topikban ahogy nézem januári az utolsó hsz, azt meg nem szeretném, hogy ez az exit poll is elárvuljon. Mondjuk, úgy jó, ha oda IS beteszem?

9. Schurrer

A részeredményt akkor oda is beraktam.

10. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

11. Negan

Negan Well-Known Member

Hát ami azt illeti,a szimulátorost kivéve mindegyikre szivesen rányomnák...
    De szerintem a HTö ráncfelvarrása lenne a leghasznosabb.Az egy átfogó mű,átfogó rálátást ad.Ami azt illeti,elavultnak se mondanám,inkább csak a légvédelmi rendszerek legújabb generációját,és a dronhadviselés fejlődését kéne frissiteni.

12. zeal

zeal Well-Known Member

Újabb részeredmény:
    Már a C-130-as jó szereplését sem értettem, de ahogy most az Atlas visszaelőzött... Itt valamelyik szurkoló/lobbista keze lehet a dologban, mert az utóbbi néhány tucat szavazatot szinte csak az kapta. :)

fip7, arcas, LMzek 2.0 and 1 other person like this.
  13. molnibalage

Amikor anno az olimpiai rendezésről csináltam szavazást ott is ilyeneket láttam.
    Egyesek valamiért képtelenek elfogadni más véleményét ezért csinálnak ilyeneket...

Schurrer likes this.
  14. Schurrer

Tudom, észleltem, hogy egy éjszaka alatt 30 szavazatot nyomtak az Airbusra. Most ezzel az óvodás stílussal mit lehet kezdeni? Azt hiszi vki, hogy ha a kedvence nyer, akkor azt veszünk? Lehet, hogy amit kitettél az lesz a végeredmény, hadd örüljön.

arcas and SilvioD like this.
  15. Schurrer

16. formosa1

formosa1 Active Member

Ennek azért sincs értelme, mert a lechfeldi közös flottába való belépéssel a technika szállítása is megoldódik, tehát kisebb típust is vehetünk... :)

17. Schurrer

Én molni szavazására írtam ezt. De gondolom, az előzőre gondolsz. Azért van ott a Más opció, azt kell akkor bejelölni.

18. molnibalage

Ezt miből tudtad nálam megállapítani?

19. Schurrer

Amikor néztem, akkor 26 szavazó volt és 46 szavazat. Ebből. Mondd, ha rosszul gondolom.

20. molnibalage

Többre is lehet szavazni. Én kértem a 3-at, azt vagy betartják, vagy nem.

A sima kérdéseknél nem volt még olyan, hogy valaki ne az elválasztó vonalra szavazott volna...

kiskrumpli likes this.

Ezen oldal megosztása