Vagy a hónalján.Vagy a tetoválást az alkarján.![]()
Vagy a hónalján.Vagy a tetoválást az alkarján.![]()
Molni, általában mielőtt lezárod a szavazásokat, léci másold már be ide is az eredményeket. Köszi!Új szavazás, egy nagyon egyszerű kérdéssel.
http://www.easypolls.net/poll.html?p=5d9af33ae4b00d4af40b9d9c
http://www.mediafire.com/file/hfx1tu2lzr8kgcg/Nagy_szavazo_link_arhivum.docx/fileMolni, általában mielőtt lezárod a szavazásokat, léci másold már be ide is az eredményeket. Köszi!
Egy sima screenshot is megtenné. Semmi extra, csak egy kép, de érdekesebb lenne a topik.http://www.mediafire.com/file/hfx1tu2lzr8kgcg/Nagy_szavazo_link_arhivum.docx/file
Link az archívumhoz. Sajnos csak így megy, mert a fórum az istennek sem engedi belinkelni a Google Spreadsheet-et.
De azzal nem tudod visszakeresni a korábbiakat is, de akkor ezentúl mindig beteszem az új mellé a régit is.Egy sima screenshot is megtenné. Semmi extra, csak egy kép, de érdekesebb lenne a topik.
Vgy csak kerdezd meg anyudVagy a hónalján.

Csak egy ilyen kis képre gondoltam a szavazás lezáráskor, mert így látható a kérdés és az eredmény is:De azzal nem tudod visszakeresni a korábbiakat is, de akkor ezentúl mindig beteszem az új mellé a régit is.
Ez volt a legutóbbi. Ezentúl mindig ki lesz téve az aktuális, de a korábbi 131 kérdéssel ezt nem fogom már megtenni. A link ott van fent hozzá.Csak egy ilyen kis képre gondoltam a szavazás lezáráskor, mert így látható a kérdés és az eredmény is:
Mivel ez az SG.hu oldalról lett áthozva a kérdések azonosak. De lehet HT jellegű külön topikot is futtatni így, ha van rá igény.Ez már igy nagyon tetszik, hogy látni az előző eredményeket
btw nem lesznek haditechnikai témájú véleménykutató kérdések?...
Ki az aki otthon szerelt villamost?
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..