1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Oroszországgal kapcsolatos off-topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - boki által indítva @ 2013. január 28..

1. honved

honved Well-Known Member

2. honved

honved Well-Known Member

3. honved

honved Well-Known Member

Aki a titkosszolgálatok világát választja hivatásául, vagy megélhetéséül, annak számolnia kell azzal is, hogy lehet versenyt fut a halállal. Nem csak az oroszok, más szolgálatok is halállal büntetik, aki átáll, vagy elárul. Az hogy miért most és így, hát passz. Nem haltak meg, akkor lehet elszúrták a végrehajtók. De az is lehet, nem is akartak ölni, csak botrányt csinálni az orosz elnökválasztás előtt. Kár is rágódni ezen, nem fogjuk megtudni. Lehettek az oroszok, mint ítélet végrehajtók, akik elbaltázták. Lehetett más titkosszolgálat, akik Putyinnak akartak ártani. Részemről passz.

sidewinder12, zsolti and antigonosz like this.
  4. boki

boki Well-Known Member

Mindenhol hibásan írják le, hogy Oroszországban fejlesztették ki. Ez nem igaz. Még a Szovjetúnióban fejlesztették ki. A vegyifegyver gyártása a SZU felbomlásával megszünt. 1996-ban a Novicsok-5 másik fejlesztője Vil Mirzjanov orosz(tatár) tudós 1996-ban emigrált az USA-ba, ahol mindent átadott a Novicsok-ról az amerikaiknak.

fip7, aquarell and fishbed like this.
  5. papajoe

papajoe Well-Known Member

Fasza gyerek ő is,él még?

zsolti likes this.
  6. duckdodgers

duckdodgers Active Member

7. nyugger

nyugger Well-Known Member

Tcat and superjet100 like this.
  8. boki

boki Well-Known Member

Nem volt kém és áruló. A 90-es években több tízezer orosz 1.osztályú tudós emigrált Ny-Európába USA-ba, Izraelbe.

9. Sharid

Sharid Well-Known Member

Egy régi vicc jutott eszembe erről a hozzászólásról:

Atlantában a serifhelyettes nézegeti a 12 késszúrással megölt fekete férfi holttestét, és közben a fejét csóválja:
    - Istenem, még sosem láttam ilyen csúnya öngyilkosságot.

10. Lord Gazember

Lord Gazember Well-Known Member

De hát nem is fekete transzexszuális. Ej-ej Boki, úgy látom még mindig nem vagy ideológiailag elég képzett.

szuvorov, fip7, misinator and 5 others like this.
  11. gacsat

gacsat Well-Known Member

Nekem fúziós kisérleti berendezésnek tünnek.

12. papajoe

Székely verzió:
    Áron a bíróságon.
    -de bíró úr kérem,csak szalonnázgattam nyugodtan a 27cm-es zsebkésemmel,ez a bolond román meg megbotlott,hát nem pont beleesett a késbe?
    -meg utána még vagy kilencszer...
    :D

szuvorov and svajcibeka like this.
  13. Roni

Roni Well-Known Member

14. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Biztos lejárt a szavatossága. :rolleyes:
    Biztos rá volt írva a hogy Made in Russia, ezért nem lehetett Észak Korea. Na és mivel nem gáz volt ezért Asszád se lehetett.

15. zsolti

zsolti Well-Known Member

Elmész a picsába :p, majdnem megfulladtam :D!

16. zsolti

zsolti Well-Known Member

Fő a jó élet minőség. Kíváncsi lennék azért arra is, hogy a több tízezer közül aki emigrált, hány százalék játszik kétkapura, és csöpögtet haza is egy kis infot erről, arról. Lehet olyan is köztük, aki azért mondjuk Irak, Guantanamo, Líbia, Szíria kapcsán mondjuk csalódott az új otthon magasztos céljaiban, nemességében, s megyőződésből visszatalál a gyökerekhez?
    Érdekes kérdéseket vet ez azért fel...

17. notaricon

notaricon Well-Known Member

Nana, nem vicces, szerintem engem a feleségem Assaddal csal. Múltkor hazamentem és még erős klórszagot éreztem a lakásban....

szuvorov, fip7, haubagoi and 8 others like this.
  18. papajoe

19. duckdodgers

duckdodgers Active Member

Amúgy anno ki is került a cuccból , egy bankárt mérgeztek meg vele, szóval az is lehet hogy más akarja bemártani az oroszokat...
    elég nagy hülyeség volt szélnek ereszteni őket...

svajcibeka likes this.
  20. boki

boki Well-Known Member

A liberális nyugati demokrácia engedte őket szélnek. :) 90-es évek !

svajcibeka likes this.

Ezen oldal megosztása