1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Oroszországgal kapcsolatos off-topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - boki által indítva @ 2013. január 28..

1. jani22

jani22 Well-Known Member

2. papajoe

papajoe Well-Known Member

"Emberi Jogok Európai Bírósága" :D:D

KoviUbi, vilmoci and zeal like this.
  3. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Nemzetközi megfigyelők szabadon mozoghatnak, figyelhetnek.
    Mára bekamerázták az összes választási helységet, amiket bárki élőben nézhet, visszanézhet.
    Polgári bejelentésre azonnal nyilvánosan eljárnak csalások kapcsán.

"Rezsim."

KoviUbi, svajcibeka, fip7 and 2 others like this.
  4. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

https://www.kommersant.ru/doc/39522...otolm_PllPhODX0fT481xEZnntb9Za7b3CAmw9KXSxN3Y

Más haditengerészetnél mi a rendszer, hogy pl. a US Navy esetén a parti szolgálat és őrjáraton levés közben milyen juttatások járnak annak, aki mindkettőn lehet vagy a fix parti szolgálatosok esetén?

Mert annak, aki normál esetben egy hajón dolgozik, ott nehezen tudom értelmezni azt, hogy komoly extra bér jár azért, hogy nem orosz vagy más vizeken hajóznak.

5. megazez

megazez Well-Known Member

Balkezes putyó?

6. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

ghostrider, FilcTroll, fip7 and 4 others like this.
  7. boki

boki Well-Known Member

Tudom, ott volt az emotikon felül és írtam is, hogy photoshop lehet.

szuvorov likes this.
  8. boki

boki Well-Known Member

Irkut megkapta za első két PD-14 orosz hajtómüvet az MSz-21-hez. Ahogy korábban írtam a 4. repülési protóba szerelik.

fishbed, fip7, gacsat and 1 other person like this.
  9. notaricon

notaricon Well-Known Member

Mivel tud többet?

10. boki

boki Well-Known Member

11. boki

boki Well-Known Member

Olcsóbb és állítólag kisebb a fogyasztása mint a konkurenseké.

fishbed and gacsat like this.
  12. gacsat

gacsat Well-Known Member

Gurráááá!

13. boki

boki Well-Known Member

Dmitrij Peszkov, a Kreml szóvivője újságíróknak úgy nyilatkozott, hogy egyelőre korai Zelenszkijt üdvözölni és az együttműködésről beszélni. Úgy vélekedett, hogy az új vezetőt a tettei alapján lehet majd megítélni, de leszögezte, hogy Moszkva tisztelettel viszonyul az ukrán nép választásához, “főleg miután ez a választás nyilvánvaló”.
    Nem mulasztotta el ugyanakkor megjegyezni, hogy a választás legitimitása az orosz vezetés szerint megkérdőjelezhető, mert hárommillió – Oroszország területén élő – ukrán állampolgár nem vehetett részt bennük.

https://oroszhirek.hu/2019/04/23/a-...826np6rrpfSmaFmwSr_iT_S_f2HM0xguI-MrzLqdaVABw

megazez likes this.
  14. gacsat

gacsat Well-Known Member

Ez hamar kiderül, ha a másik három PWvel repül.

15. gacsat

gacsat Well-Known Member

Én úgy vagyok vele, hogy ha elmentek, kussoljanak.

16. boki

boki Well-Known Member

Nem úgy van az. 2014-ben szavazhattak a képviseleteken, konzulátusokon. Most ezt nem tették lehetővé mert tudták, hogy nem Porosenkóra fognak szavazni. Más külföldön élő ukránok szavazhattak. Végül is nem Zelinszkijre szavaztak az ukránok, hanem Porosenkó ellen.

vata, neptun892, fishbed and 2 others like this.
  17. formosa1

formosa1 Active Member

Ha az "állítólag" igaz lenne, akkor a "nyugati" gyártók igen nagy bajban lennének. - Ezzel szemben az orosz gépek csak Oo-ban és a csatlós államokban kelendőek...! :)

18. notaricon

notaricon Well-Known Member

Ezek szerint az új hajtóműről van valamilyen konkrét infód adatokkal. Megtennéd, hogy megosztod velünk?

19. boki

boki Well-Known Member

A PD-14 egy új hajtómü, aminek a repülési tesztjei csak most fognak kezdődni az MSz-21-en.

20. boki

boki Well-Known Member

A kocsik már megérkeztek Vlagyivosztokba

Ezen oldal megosztása