1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Repülőesemények (balesetek, szerencsétlenségek)

Diskurzus a(z) 'Egyéb katonai repüléssel, légi harcászattal kapcso' témában - Phoenix által indítva @ 2013. március 12..

1. emel

emel Well-Known Member

Ne csodálkozz, ahol egyik vallási közösség a halottaival táplálja a keselyűket ... na meg arrafelé van még egy kis dzsungel, ahol mindig találnak kaját a méretesebb madarak is. Meg ha benézel a C-17 topikba, ott is láthatod, milyen jót tesz a hajtóműnek ha bekajál egy madárkát - csak éppen ott 4 hajtómű van. Meg ha beírod a keresőbe: párizs mig-29 crash kvotsur - ott is láthatod az eredményt.

2. notaricon

notaricon Well-Known Member

Akkor az indusoknál lehet, hogy nem is az üzemeltetési kultúrával van gond, hanem a madarakkal...?

3. emel

emel Well-Known Member

Is-is ... nem mindenről a madarak tehetnek.

notaricon likes this.
  4. jani22

jani22 Well-Known Member

superjet100 likes this.
  5. Terminator

Terminator Well-Known Member

Amíg nincs belőle tanker, AWACS, tengerészeti járőr stb. katonai változat, addig a haditechnika iránt érdeklődők nem nagyon aggódnak emiatt szerintem ... o_O

silurusglanis likes this.
  6. jani22

jani22 Well-Known Member

Furcsa, jelentős a Venezuelai irány.

Értem én, de ettől több van a dologban. :)

7. Terminator

Mire gondolsz?

8. jani22

jani22 Well-Known Member

Nem közvetlenül katonai repülés, ez igaz, de az utóhatása miatt.

9. Terminator

Van egy ilyen topik, ahol szintén ez a téma megy: Civil repüléssel kapcsolatos témák

10. jani22

jani22 Well-Known Member

Sajnos, ez az oldal kiesett, mert nem láttam elsőre, és kevés volt a rendelkezésre álló időm.

Kérlek, ha már ennyi időt ezen bejegyzéseimre fordítottál, akkor kezdeményezd a témakör bejegyzéseinek áthelyezését. Eddig is meg tehetted volna!

:)

11. boki

boki Well-Known Member

Lezuhant tegnap a Kazah VM egyik Mi-8 helikoptere 13 fős személyzettel. Vannak áldozatok is , a pontos szám nem ismert.

12. boki

boki Well-Known Member

Ez a hét sem maradhat indiai gépveszteség nélkül....

Ma egy MiG-27UPG zuhant le. A pilóta sikeresen katapultált. 2019-ben ez volt a 8.indiai gépveszteség.(nincs beleszámítva a lelőtt MiG-21)

.

gacsat likes this.
  13. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

A három hónap alatt 8 gép. Kéthetente egy. Zöméből katapultáltak is, ez legtöbbször műszaki hiba szokott lenni. A Hawk gépeknél volt igen valószínű a humán faktor, mint kiváltó ok.

14. misinator

misinator Well-Known Member

Az annyi, mint...annyi mint...év végére meglesz a 26?:eek:

Az elmúlt években mennyi volt /év?

15. boki

boki Well-Known Member

Március 31-én helyi idő szerint 20.45 h körül lezuhant Arizona államban a Yuma légibázis közelében a tengerészgyalogság AH-1Z Viper helikoptere. Mindkét pilóta életét vesztette.

16. Phoenix

Phoenix Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

17. boki

boki Well-Known Member

18. jani22

jani22 Well-Known Member

19. jani22

jani22 Well-Known Member

20. Panzerfaust

Panzerfaust Well-Known Member

Roncsokat találtak, a pilótát még keresik.
    A flotta egy jó időre praktikusan a földhöz szegezve.

jani22 likes this.

Ezen oldal megosztása