Sport

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 770
86 451
113

embersarkany

Well-Known Member
2014. augusztus 22.
838
4 630
93
Miért Gulácsi véd, amikor van két jó kapus a kispadon?

Miért kell játszatani a sérült Fialát?

Miért kell ragaszkodnia nemtop forma Szoboszlaihoz?
miért ért mindenki jobban a focihoz is?
van EGY megbízott szakember. akinek döntési jogköre van. övé a felelősség is.

persze ez nem azt jelenti, hogy nem lehet VÉEMÉNYED, de számonkérni szerintem nincs jog
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and rappali_

Masztiff

Well-Known Member
2018. július 4.
4 240
8 108
113
miért ért mindenki jobban a focihoz is?
van EGY megbízott szakember. akinek döntési jogköre van. övé a felelősség is.

persze ez nem azt jelenti, hogy nem lehet VÉEMÉNYED, de számonkérni szerintem nincs jog
Van joga számonkérni - a megbízónak, ha nem teljesítette a vállalását. De nincs joga még neki sem beleszólni a szöv. kap. döntéseibe. Normális helyeken, és most úgy néz ki, hagyják Rossit dolgozni (tehát normálisak).
Szerintem Gulácsi egyébként jól véd, de ha cserélni kellene, inkább Szappanost tenném be. Van három jó kapusunk, örüljünk neki.
 

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 692
16 900
113
Egyébként, még nem is vették észre, hogy mekkora ziccert hagytak ki a nácik!

A takaróponyva lehetett volna szivárványszínű is. Micsoda lehetőség lett volna ez az elqurvult magyarok megfegyelmezésére!

A humort félretéve, durva történet ez, ahogy az is, hogy nem lett belőle se sárga, se tizi ... :(
Skót kapitány elég gyökér nyilatkozatára válaszul megmutatnám Botka lekönyöklését (adható tizi), a lövések számat és megkérdezném, h szerinte miért tört össze Barni arca, miközben mindkét vállába kapaszkodott 1-1 skót és kb. 1 m magasan volt a feje a csattnál (veszélyes játék alap sárga, sérülés piri és tizi), meg ugye mezőnyben is volt fejrugásos szitu. Elég rosszul öregedtek a focit ekéző kommentek.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 744
57 128
113
Skót kapitány elég gyökér nyilatkozatára válaszul megmutatnám Botka lekönyöklését (adható tizi), a lövések számat és megkérdezném, h szerinte miért tört össze Barni arca, miközben mindkét vállába kapaszkodott 1-1 skót és kb. 1 m magasan volt a feje a csattnál (veszélyes játék alap sárga, sérülés piri és tizi), meg ugye mezőnyben is volt fejrugásos szitu. Elég rosszul öregedtek a focit ekéző kommentek.

Továbbra is tartom a véleményem a fociról.
De mint akkor is írtam, ha siker van én is örülök neki, és végig szurkoltam ezt a meccset is, ahogyan az előző kettőt is.
A skótoknak meg kussolni kellene, mert megint erősen ellenünk volt a bíráskodás.
Ezt például nem is játszották vissza.
f5b4e91956bd35a17e85a03cc16ba19701f4b89bf9682fa44a2a672998f552aa.jpg

És ne mondják, hogy a VAR szobában ezt így nem látták.
A két védőnek köze nincs a labdához, a kapus másik keze meg nem a testhez van húzva (azt védve) hanem kinyújtva.
Ez így minimum egy piros lap a kapusnak és egy 11-es nekünk.
A németek orvosi szabotázsa meg világ botrány kellene , hogy legyen. Ilyen tetű lassú, szándékosan szabotált segítségnyújtást sem láttam még. Felháborító!
 

Bálint

Well-Known Member
2020. augusztus 31.
8 915
29 963
113
A németek orvosi szabotázsa meg világ botrány kellene , hogy legyen. Ilyen tetű lassú, szándékosan szabotált segítségnyújtást sem láttam még. Felháborító!

Zacher Gábor elmagyarázta, hogy szabályok rögzítik, hogy a mentők a hordággyal mikor léphetnek a pályára. Ha nincs életveszélyes állapot, akkor bemegy a csapatorvos és a gyúró, megnézik, mi történt, és utána jeleznek: a két karjukat keresztbe teszik a fejük fölött, és akkor mehet a hordágy.

"Abban az esetben viszont, ami Barnabással történt, amikor összeesik valaki, akkor függetlenül attól, hogy a játékvezető megállítja-e a játékot, a pitdoktornak kutya kötelessége elindulnia. Mert itt a focista életéről van szó" – mondta az orvos. Arról is beszélt, hogy ilyenkor akár negyven métert is rohanni kell a bajban lévő játékoshoz. Ezzel párhuzamosan elindul a hordágycsapat, amely viszi egy rohamkocsi mobil felszerelését is.

"Ilyenkor nem számít, hogy éppen zajlik a játék. Ott vagyunk a beteg mellett, elkezdjük a munkát. Ilyenkor mi orvosok vagyunk, és tök mindegy, hogy ez épp egy stadion, százezer nézővel” – mondta Zacher Gábor, és hozzátette, Stuttgartban is azonnal indulnia kellett volna a mentőorvosnak Varga Barnabáshoz.

"Úgy gondolom, hogy óriásit hibázott a beindulással az orvosi személyzet" – jelentette ki.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 371
93 154
113
Továbbra is tartom a véleményem a fociról.
De mint akkor is írtam, ha siker van én is örülök neki, és végig szurkoltam ezt a meccset is, ahogyan az előző kettőt is.
A skótoknak meg kussolni kellene, mert megint erősen ellenünk volt a bíráskodás.
Ezt például nem is játszották vissza.
f5b4e91956bd35a17e85a03cc16ba19701f4b89bf9682fa44a2a672998f552aa.jpg

És ne mondják, hogy a VAR szobában ezt így nem látták.
A két védőnek köze nincs a labdához, a kapus másik keze meg nem a testhez van húzva (azt védve) hanem kinyújtva.
Ez így minimum egy piros lap a kapusnak és egy 11-es nekünk.
A németek orvosi szabotázsa meg világ botrány kellene , hogy legyen. Ilyen tetű lassú, szándékosan szabotált segítségnyújtást sem láttam még. Felháborító!
Megmondom őszintén lassítva nem láttam, de a kép alapján inkább a védők lökték bele közösen a kapusba, aki lendületből ellentétesen jött, még ő vétkes a legkevésbe. Tizi és lap, de a védőknek.
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti and rappali_

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 692
16 900
113
Megmondom őszintén lassítva nem láttam, de a kép alapján inkább a védők lökték bele közösen a kapusba, aki lendületből ellentétesen jött, még ő vétkes a legkevésbe. Tizi és lap, de a védőknek.
A skót csapat morálisan a szememben megsemmisült. A kapusuk pl. mitől feküdt le? Utána egyik sem ment oda Barnához, pedig na... Az edzőjük beférne a "kisteleki-éra" sutyerákjai közé. Az orvosok, de az egész szervezés kb. arab szinten. A bíráskodást egyedül a koreai vb múlja alul, de változhat.