Sport

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 532
14 763
113
Mondtam neki, h gáz, mert annó 3 perc alatt volt 6 osztalytársam is
Az egy csodaosztály volt úgy èrzem. :rolleyes:

Nem is èrtem, hogy nem vagyunk atlètikában jobbak.:D
De nem is kellett, mert osztályonként 1 túlsúlyos volt és minden szünetben futkároztunk. ;)

De amióta minden nap "van" tesi azóta nem javult semmi.

Èn jartam felnőttoktatásra egy közèpsuliba.
Az ott látott srácoknak "megtartott" tesinek èrtelme nem volt.
Úgy azèrt gáz tesit tartani, hogy a srácok utána nem zuhanyozhatnak le. Mert nem csak tesiterem, hanem öltöző, zuhanyzó sincs.
Egy olyan tesi ahol még meg sem izzadsz?:rolleyes:
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány and fip7

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 741
57 120
113
De amióta minden nap "van" tesi azóta nem javult semmi.

Èn jartam felnőttoktatásra egy közèpsuliba.
Az ott látott srácoknak "megtartott" tesinek èrtelme nem volt.
Úgy azèrt gáz tesit tartani, hogy a srácok utána nem zuhanyozhatnak le. Mert nem csak tesiterem, hanem öltöző, zuhanyzó sincs.
Egy olyan tesi ahol még meg sem izzadsz?:rolleyes:

Amúgy a tesi óra nagy rákfenéje, hogy 45 perc csak. Az alatt semmi értelmeset nem lehet csinálni.
A heti 5 tesi akkor lenne működő képes ha 2 napon lenne a héten, és 2X45 de inkább 3X45-perc lenne. Szünetek nélkül.
Akkor lehetne normálisan mozogni.
 
  • Tetszik
Reactions: embersarkany

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 532
14 763
113
Amúgy a tesi óra nagy rákfenéje, hogy 45 perc csak. Az alatt semmi értelmeset nem lehet csinálni.
A heti 5 tesi akkor lenne működő képes ha 2 napon lenne a héten, és 2X45 de inkább 3X45-perc lenne. Szünetek nélkül.
Akkor lehetne normálisan mozogni.
Az iskolai tesinek egy alapnak kellene lenni.

Ahogy az iskolai angol oktatáson senki nem fog angolul megtanulni.

Az 1 óra kevès, de nem ott hanem suli után kellene normálisan edzeni.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 692
16 900
113
Az egy csodaosztály volt úgy èrzem. :rolleyes:

Nem is èrtem, hogy nem vagyunk atlètikában jobbak.:D


De amióta minden nap "van" tesi azóta nem javult semmi.

Èn jartam felnőttoktatásra egy közèpsuliba.
Az ott látott srácoknak "megtartott" tesinek èrtelme nem volt.
Úgy azèrt gáz tesit tartani, hogy a srácok utána nem zuhanyozhatnak le. Mert nem csak tesiterem, hanem öltöző, zuhanyzó sincs.
Egy olyan tesi ahol még meg sem izzadsz?:rolleyes:
Diákolimpiát nyertek csapatban. Volt srac 12:54-es 100-as idővel!
Ultramaratonista tanarom 3 perces kilóméter futott úgy, h majszolta a csokit közben.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány and Ocses

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 692
16 900
113
Ez a videó sok szép emléket visszahoz.
Közép suliban nekünk is "Erőt egészséget" volt a köszöntés.
Volt egy nagy mellű osztálytársnőm, a tesi tanár úgy hívta "D-s asszony" XD
Nekem Irokéz hajam volt, én voltam a "Dzsingiszkán"
Igazi nevünket le se szarták. "Fussá már!" ez volt.
De néha lehetett focizni, az jó volt. Meg röplabdázni.
Sajnos általános iskolában a kézi labdába voltak a tanerők belebuzulva, nah azt egy életre megutáltam XD
De középsulis tesi jó volt.
Fiúknál nem tesizni ismeretlen fogalom volt. Egy két dagadt csaj próbált lógni, de azokat is baszogatták érte. Egyszerűen tudtuk, hogy kell és kész :)

Te tesi tanár vagy/voltál?
Középsuliban kaptunk szadista edzőt; hétfő duplanullán úszás. Kézit nagyon nyomta (belem lógott edzésen), pick megfigyelők is vittek próbára srácokat a keze alól. Na ő ki tudott hajtani.
Áhh, bár tavaly agyaltam, h lehet el kéne végezni, mert az a leglazább. Mérnök vagyok.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány and fip7

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 822
56 398
113
Skócia ellen sem remekelünk...
Hiányzik a támadókedv, statikus a játékunk. Gyakran nem tudjuk, mit kezdjünk azzal a kerek izével, ha véletlenül sikerül megszereznünk. :)
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány and fip7

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 579
24 815
113
Amikor 2022-ben Katar rendezte meg a labdarúgó-világbajnokságot, Nancy Faeser német szociáldemokrata belügyminiszter már a nyitómeccs előtt kijelentette, hogy egy ilyen diktatúrának nem is lett volna szabad odaadni a rendezést. Majd emlékezhetünk, hogy a válogatottjukra is szivárványos karszalagot akartak húzni, és mikor ezt a FIFA nem engedte, jött az emlékezetes szájbefogós pózolás a Japán elleni meccs előtt. Majd jött a 2-1-es vereség is, meg a kiesés a csoportkörből.

Ehhez képest ki is a Németországban rendezett labdarúgó-Európa-bajnokság egyik hivatalos szponzora? A Visit Qatar, vagyis a katari állami turisztikai ügynökség. Úgy látszik, van az a pénz, amiért már nincs ott diktatúra meg melegkérdés, és a szájukat sem kell befogni pózolásnál. Számszerűsítve nagyjából 30 millió euró.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 753
86 396
113

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 039
15 577
113
Azért az jegyezzük meg, hogy eddig a legerősebb EB szereplésünket a Storck (Dárdai) válogatott produkálta.