Sport

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 834
24 235
113
Gulácsit nem érzem gyenge pontnak
pedig az, és többek között ez a játékunkban is meglátszik. A fiuk sokkal kevésbé merik használni mint kéne. Az a hazaadás is kockázatos volt, de hibává akkor vált, amikor Gula nem indult időben.
Nem akarom nagyon bántani, mert jó kapus, de most a Lipcsében is mélyponton van. Dibusz lenne a jobb választás.
Dibuszra is a válogatottban mivel nem érzek akkora különbséget közte és Gulácsi között
Alapvetően egy ideje már váltottan védenek.
 
  • Tetszik
Reactions: jurgenbauer
W

Wilson

Guest
pedig az, és többek között ez a játékunkban is meglátszik. A fiuk sokkal kevésbé merik használni mint kéne. Az a hazaadás is kockázatos volt, de hibává akkor vált, amikor Gula nem indult időben.
Nem akarom nagyon bántani, mert jó kapus, de most a Lipcsében is mélyponton van. Dibusz lenne a jobb választás.

Alapvetően egy ideje már váltottan védenek.
Igen de a fontos,tétmeccseken Gulácsi véd, Dibuszt én nem érzem annyival jobbnak a kijövetelekben, hogy azt mondjam ebben jobb mint Gulácsi.
 
  • Tetszik
Reactions: Bubu bocs

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 834
24 235
113
Dibuszt én nem érzem annyival jobbnak a kijövetelekben, hogy azt mondjam ebben jobb mint Gulácsi.
Nem is jobb. Ő inkább bravúrkapus. Abban mondjuk nagyon ott van, de a kijövetelei gyengébbek. Viszont végtelen az önbizalma, és sokkal magabiztosabb. Ami talán a legfontosabb a kapusposzton.
 

Koleszkaja

Well-Known Member
2020. szeptember 5.
1 948
7 722
113
Gula inkabb fogni probál , de ha nem sikerül akkor baj van , mostanában nem nagyon megy ugy a fogas mint regen neki

Dibusz inkább üti ami eleg jol megy neki , de ott meg gyakran tud ellenfélhez kerülni a labda , de jo vedők melett nem feltétlenül gáz , de mondjuk azért üti mert nem tudja úgy fogni mint Gula

Szappanos bezzeg eddig nem kapott egy gólt se a válogatottba:hadonaszos::hadonaszos::hadonaszos:
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 210
29 260
113
egyébként tényleg nem értem ezt a Puskás mániát. Amellett, hogy valóban a világ valaha volt egyik legjobbját tisztelhetjük benne, azzal, hogy spanyol válogatott lett megmondta, hogy ő nem magyar. Ennek ellenére valahogy sokkal nagyobb idehaza a respectje mint egy Albertnek, Szuszának stb.
Szóval a szememben sokkal előrébb van egy Király Gábor, vagy egy Szalai.
Puskás egy brand.
 

Bubu bocs

Well-Known Member
2021. január 6.
3 761
15 708
113
pedig az, és többek között ez a játékunkban is meglátszik. A fiuk sokkal kevésbé merik használni mint kéne. Az a hazaadás is kockázatos volt, de hibává akkor vált, amikor Gula nem indult időben.
Nem akarom nagyon bántani, mert jó kapus, de most a Lipcsében is mélyponton van. Dibusz lenne a jobb választás.

Alapvetően egy ideje már váltottan védenek.
Dibusz sajnos baromira vonalkapus. Szerintem Gulácsi az ötösön kívülre is jobban ki mer jönni. Lábbal érdekes módon én sem érzem már annyira kiemelkedőnek, mint pár éve. Mondjuk az is benne lehet, hogy a Lipcsénél is jönnek-mennek az edzők, és talán annyira már nincs előtérben a lábbal való játéka.
Az első gól meg egyértelműen Nagy Ádi hibája volt, alig vánszorgott a labda annál a passznál.
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 834
24 235
113
Nem kéne őket elfelejteni, de Puskás a külföldön is ismert, elismert A Magyar Focista brand. Ezt a brandet lehet felhasználni.
Kb annyira mint Albert vagy G. Müller, esetleg Pele. Ja, valami focista volt. Valójában ha 2016-ban megkérdeztek volna egy topligás szurkolót, hogy ki az a Puskás, kb annyit tudott volna róla, mint Peléről.
Ha megkérdezték volna, hogy ki a Király, akkor tudta volna, hogy a mackónadrágos.
Szalai meg a Fussballgott volt a németeknél.
20191125szalai-adam.jpg


És még mindig, Puskás spanyol válogatott lett. Mert a disszidállás talán érthető, de erre még a homoszexuális újpest induló is azt mondja, hogy szívcsere
 
W

Wilson

Guest
Nem is tudtam, hogy a bosnyákok ennyire jó fejek, mivel a román ultrák az egyik leginkább magyar gyűlölő formáció Romániában...
Annak nagyon örülnék, hogy az októberi sorsoláskor megkapnánk a románokat csoport ellenfélnek, ha mégsem jönne össze akkor minimum a szlovákokat sajnos egyszerre nem kaphatjuk meg mind a kettőt mivel a szlovákok maradtak a C divízióban a románok pedig most estek ki a B divizióból a C-be...:):)

2022-09-26T205051Z 293809665 UP1EI9Q1LWPOX RTRMADP 3 SOCCER-UEFA


2022.09.27. 10:55

A Nemzetek Ligája B divíziójában Románia hazai pályán 4–1-re verte a feljutást már korábban bebiztosító Bosznia-Hercegovinát. A lelátón egymást hergelték a két nemzet ultrái, az összecsapás sem maradt el köztük.

Románia a győzelem ellenére csoport utolsóként kiesett a B divízióból, hiszen a finnek idegenben legyőzték a montenegróiakat, akik ezzel bennmaradtak.
A lelátón is forró volt a hangulat. A HooligansTV nevű Twitter-fiók szerint a bosnyák ultrák a „Ria, ria, Hungária” rigmussal, míg a románok a „Szerbia, Szerbia” skandálással hergelték a másik felet, egészen addig, míg a két tábor egymásnak nem esett a tribünön – hiába volt a két tábor között egy üresen hagyott szektor. A székdobálós „differenciálegyenlet-számításnak” végül a rendőrök vetettek véget.

Nations League. 26.09.2022
Romania - Bosnia and Herzegovina.

Confrontation between Romanians (right) and Bosnia fans (left) after Romania fans started chanting "Serbia Serbia", then Bosnia fans answered to Romanians with "Ria Ria Hungaria". pic.twitter.com/au0Myir1sA
— HooligansTV (@hooligans_tv) September 26, 2022

(Borítókép: Octav Ganea / Reuters)

 
  • Vicces
Reactions: Koleszkaja

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 834
24 235
113
Dibusz sajnos baromira vonalkapus. Szerintem Gulácsi az ötösön kívülre is jobban ki mer jönni.
Alapvetően én is jobb kapusnak tartom Gulát, mint Dibuszt. Elég csak megnézni ki hol véd.
De jelen pillanatban Dibusz van jobb formában, Dibusznak nagyobb az önbizalma, ő a magabiztosabb, így most őt védetném.
Főleg, hogy ő is azért nemzetközi kupákon edződött.
De ez olyan probléma, hogy Babos vagy Király. Fülöp vagy Király, szóval igazán édes "teher"
Az első gól meg egyértelműen Nagy Ádi hibája volt, alig vánszorgott a labda annál a passznál.
Nem, egyáltalán nem egyértelmű. Az ő hibája is kellett hozzá. Csak ez egy Királynál pl kibikázott labda lett volna.
 
  • Tetszik
Reactions: Koleszkaja

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 003
87 703
113
Nem kéne őket elfelejteni, de Puskás a külföldön is ismert, elismert A Magyar Focista brand. Ezt a brandet lehet felhasználni.
Pár hónapja világvége külföldön mondtam egy 70+os idősebb helyi ingatlanosnak, hogy magyar vagyok, de még mielőtt bármit is mondtam volna, hogy mit akarok, azonnal Puskásozni kezdett ..., le se lehetett lőni ... Később hiába mondtam, hogy a mostaniak is végre jók, kiket vertünk meg, hallott róla, de egy játékos nevét se tudta megmondani, ellenben még az Aranycsapat 8 játékosát is fel tudta sorolni emlékezetből, kapásból. Mondjuk csalt, mert Madridban élt korábban, de fogadjuk el. Szóval, ez egy ilyen brand.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 003
87 703
113
Dibusz sajnos baromira vonalkapus. Szerintem Gulácsi az ötösön kívülre is jobban ki mer jönni. Lábbal érdekes módon én sem érzem már annyira kiemelkedőnek, mint pár éve. Mondjuk az is benne lehet, hogy a Lipcsénél is jönnek-mennek az edzők, és talán annyira már nincs előtérben a lábbal való játéka.
Az első gól meg egyértelműen Nagy Ádi hibája volt, alig vánszorgott a labda annál a passznál.
Nagy Ádám a német 2. félidő óta CSAK hibás passzot produkált. Mivel Dibusznak kellett volna kezdenie, meg is lepődtem, hogy Gulácsi véd, de hogy Nagy is ott van, azon pláne. Aztán mindkettőben igazam lett, hogy ritka nagy baromság volt Rossitól, mintha direkt csinálta volna ..., de ugye ez lényegtelen. Mielőtt Nagyot lecserélték, más posztra került, és közvetlen előtte -15 perc, már egész türhetőt nyomott. De a gólban benne volt. Ez van. Csak egy illúzióval lett kevesebb, de azért fáj ...
 
  • Tetszik
Reactions: zeal

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 003
87 703
113
Kb annyira mint Albert vagy G. Müller, esetleg Pele. Ja, valami focista volt. Valójában ha 2016-ban megkérdeztek volna egy topligás szurkolót, hogy ki az a Puskás, kb annyit tudott volna róla, mint Peléről.
Ha megkérdezték volna, hogy ki a Király, akkor tudta volna, hogy a mackónadrágos.
Szalai meg a Fussballgott volt a németeknél.
20191125szalai-adam.jpg


És még mindig, Puskás spanyol válogatott lett. Mert a disszidállás talán érthető, de erre még a homoszexuális újpest induló is azt mondja, hogy szívcsere
Azért lett spanyol válogatott, mert még lehetett az. És imádta a focit. Most már nem lehetne, ha volt magyar.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 834
24 235
113
Azért lett spanyol válogatott, mert még lehetett az. És imádta a focit. Most már nem lehetne, ha volt magyar.
Mint mondtam még a lila majmok indulójában is benne van: "nem tudom mit éreznék, ha egy pályára kimennék, azt hiszem a szívemet kéne kicserélnem"
Szóval ezt hagyjuk. Azért lett spanyol válogatott mert kapott sok manit. Aztán amikor megint lehetett, megint fejte a magyar államot.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 003
87 703
113
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: formosa1 and PFZ

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 896
56 753
113
Pár hónapja világvége külföldön mondtam egy 70+os idősebb helyi ingatlanosnak, hogy magyar vagyok, de még mielőtt bármit is mondtam volna, hogy mit akarok, azonnal Puskásozni kezdett ..., le se lehetett lőni ... Később hiába mondtam, hogy a mostaniak is végre jók, kiket vertünk meg, hallott róla, de egy játékos nevét se tudta megmondani, ellenben még az Aranycsapat 8 játékosát is fel tudta sorolni emlékezetből, kapásból. Mondjuk csalt, mert Madridban élt korábban, de fogadjuk el. Szóval, ez egy ilyen brand.
Mert a pasas 70+ volt! :)Ez generâciós kérdés.
Ha ezt egy 35+-töl hallod, az lenne különös.
 
  • Tetszik
Reactions: Törölt tag 133