1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Sz-25 Berkut (SA-1 Guild")

Diskurzus a(z) 'Légvédelmi fegyverek, rendszerek' témában - Tcat által indítva @ 2013. január 6..

1. dudi

dudi Well-Known Member

Ez képes lett volna megvédeni Moszkvát a maga idejében?

2. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

A szöveges leírásba a Yo-Yo antenna képét okkal tettem be, pont ezt. Az emberek miatt. Irgalmatlan nagy volt és azt pörgették, mint az állat...
    Okkal lett teljesen más a Dvina és a Volhov.

A magyar Dvina videóba akkor lehet, hogy beteszek majd pár ábrát. Lehet. A YT content ID rendszere nem hinném, hogy titkosítás alól feloldott kb. senki által nem használ anyagok képeit bárhonnan ismerné. Néhányat nem tudok újra rajzolni jelen tudásom szerint, pl. az álcázott állások képeit és fotóit...

Egy 54 fokos íven húsz célcsatorna és minden célcsatorna 3-szor tüzelt kb. mire átrepült felette egy szubszonikus bombázó.

Szerinted mire kellett a 2000 (!) db B-47? És a Berkut előtt még várta a PVO vadászainak ölelő karja...

A Linbacker II számai alapján nagyon kevés bombázó érte el volna a célját bombákat használva...
    Okkal lőtt ki az AGM-28 mennyiség alig pár év alatt.

Csak nem értem, hogy ez miért kérded, a videó azt hittem elég egyértelmű lesz...

fishbed likes this.
  3. dudi

dudi Well-Known Member

Nem a HTK-ból áll az életem,még nem néztem meg a videót.a HT összefoglalóval sem vagyok kész.

4. Flexus

Flexus Well-Known Member

Azt hiszem, hogy most itt tobbeknek belegyalogoltal a lelkivilagaba. :(

LMzek 2.0 and aquarell like this.
  5. ghostrider

ghostrider Well-Known Member

Itt minden van vegyesen. Honi-csapatos, benne Sz-25, Sz-75, Buk, Sz-300, Sz-400, Pancír lövészet.

Nemerson, fishbed, fip7 and 3 others like this.
  6. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Baszki, még mindig van V-300 rakétás célanyag. Beszarok. Ez kemény.

Hpasp likes this.
  7. boki

boki Well-Known Member

Asuluk lőtér, Kaukázus-2020 hadgyakorlat része.

ghostrider and molnibalage like this.
  8. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

Amúgy a Berkut az nem csak a két tervező nevének első szótagai, hanem egy ragadozómadár neve is, ezért is maradhatott meg a típusnév.

Rotten878, fip7, fishbed and 2 others like this.

Ezen oldal megosztása