Szimpatizánsok és fóbiások kávéháza

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 613
26 010
113
Ez simán lehet az esti italozás eredménye, más tagoknál is meg lehet figyelni :)
Becsüljük meg Kopit, mert személyazonossággal vállal mindent és alapjáraton jószándékú. Persze sokszor ökörségeket ír, meg összevisszaságokat, de nálam nagyságrenddel emberibb mint a wilsoni klóntroll kommandó.
Hát igen Einstein óta minden relatív!
 
  • Tetszik
Reactions: Ember

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 613
26 010
113
Reflektálva egy tegnapi kommentre - egy képzeletbeli HTKA fórumtalálkozó szakaszai:

Bevezetésnek egy kis dínom-dánom - a felszolgált fogások természetesen Mack benzines főző arzenálján készülnének :)

A bevitt kalóriák ledolgozása és a meddőnek bizonyult online viták személyes elrendezésére szabadtéri foglalkozás

Végül pedig az esemény biztosítására felkért TEK, vagy HUN SOF mindenkit felpakol a hazafelé tartó teherautó platójára:
Keblemre barátom ! Aki a mestereket szereti az rossz ember nem lehet!
 
  • Vicces
Reactions: pöcshuszár

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 321
113
@grigorij3
Gyűlölöm a nácikat (egyébként különösebben a szlávokért sem vagyok oda, a csehek talán kivétel).
[a bajom az egésszel, hogy egy biz. ország megtámad egy másik biz. országot, ettől még nem a lieblingem egyik v másik]
Egy szóval nem mondtam, hogy az ukrán neonáci menő, a magyar neonáci meg nem.
Annyit mondtam az egész kezdetén, ahol volt egy fotó (attól tekintsünk el, hogy vajon valódi vagy manipulált-e),
hogy ab-start egy halálfej még nem egyenlő a nácival.
De valóban lehet pongyola megfogalmazás volt, vagy a kontextus nem volt szerencsés, vagy bővebben ki kellett volna fejtenem.
 
K

Kopi2000

Guest
Akár színre is léphetnék és beperelhetnélek rágalmazásért! Tanulj meg magyarul olvasni, és sajátítsd el az olvasottak felfogásának képességét is!
Ugyan mi lenne a vad ellenem? Sajna, egy targyalason jol kell viselkedni, mert rendre utasit a biro neni, (ha egyaltalan eljutna abba a szakba), de biztos vegig kuncognam az egeszet. Egyebkent abba mar belegondoltal, hogy hogyan inditanad el az egeszet? Szimplan feljelentenel a rendorsegen vagy netan valamilyen maganvadas dologban gondolkodsz? Ne kimelj a hulyesegeddel, mert jol szorakozok rajta....

Ui.: latom a mindenhez is erto Ogre megert es batorit, belole tobbet neztem ki, de nem jol all az oroszok szenaja es eleg morcos mostanaban. Megertem. Pedig az erdogazdalkodasrol korabban erdekeseket irt....
 
K

kamm

Guest
Végighallgadtam-igen,ő is mondta ezt a lózung hülyeséget,más hülye lózungokkal együtt.Elég csalódáskeltően silány előadás volt.
Harceszközt harcra használnak,és közben elkopik.....Mégis,mit csináltak volna vele?Beteszik vitrinbe,hogy nehogy porosodjon?Naná,hogy egy háborúban egy harceszközzel harcolnak.Mi ebben a furcsa?
Irakban a faoi csatában a G5 lövegek elérték a napi 650 lövéses terhelést.1 hét alatt el is koptak a lövegcsövek,repülővel kellett tartalék csöveket hozatni Dél Afrikábol.Tudták,hogy igy gyorsan el fog kopni a cső?Persze.Miért használták őket akkor mégis ilyen intenziven?Mert csata volt.Nem értek rá takarékoskodni az üzemidővel,jöttek a perzsák.....És ha takarékoskodnak az üzemidővel,akkor nem elég hatékony a zárótűz-áttörnek a perzsák,és majd ők amortizálják tovább a gyöztes csatában elzsákmányolt lövegeket.
Mesélj, hogyan is hülyék a szakemberek, és mennyivel jobban tudod te a kormány mögül, aki soha nem is volt még sorkatona sem, nemhogy hivatásos...
 
  • Vicces
Reactions: Negan

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 140
113
Najó, nekem is ilyen dögöm van.:D
"Nekem" is. :)
d686670396290233e98a5e106498df12.jpg
 

Király Fika

Well-Known Member
2019. március 22.
2 907
4 744
113
K

kamm

Guest
Mindig a másikat kell leszólni, mikor nem tudsz magyarul helyesen írni?
Ez most komoly, es pont magatol, Maris szomszed? :D :D
(Megis hol nem tudok helyesen irni? Barmikor szivesen osszemerem a magaeval, zsembes oregur. :p)

Nyiss magadnak egy topikot és mindenkit tilts ki belőle. Nagyon átvetted az usákok hozzászólási módját.
A kontextust nem sikerult megcsipni, ugy latom - egy cikk kapcsan ostoroztuk a (tenyleg gazos) fogalmazasat, raadasul konstruktivan ti. en meg ki is javitottam a fogalmazasat tobb helyen (=van mibol megerteni, mi a hibaja), onnan lett idemozgatva ez a valaszom. :oops:

(Mellesleg ketnyelvunek nevelt gyerekeimmel szerintem nagyon nem szorulok ra a nevelesi tanacsaira, gyerektelen Maris szomszed. :p :cool:)
 
  • Szomorú
Reactions: Király Fika
K

kamm

Guest
és

magától

Máris

szomszéd

tudod, az androidos telefon korában, a nincs magyar billentyűzetem nem elfogadható kifogás.
En nem csetelni jarok ide, mint te meg a tobbi troll nicked, eleve nem telefonon vagyok, kenyelmes iroasztalnal ulok nap mint nap, otthon. :p
Ez amugy nem helyesiras, hanem az ekezetes keyboard layout hianya, te szerencsetlen. :cool: (Valahol vicces, hogy mindig azonnal bizonyitod, hogy csak egy kepzetlen troll vagy, nem veletlenul semmi epkezlabat meg hozzaszolni sem tudtal semmilyen haditechnikai temahoz.)
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 915
24 604
113
Sot, ilyen user" sincs, hogy Centquri prime, csak troll garazdalkodik ilyen (egyugyu) neven. :p
Mindenesetre nem is büszkélkedik a helyesírásával úgy, hogy kb nincs olyan mondata, amibe bele nem hány, egy felesleges angol kifejezést, használ ékezeteket, és általában tisztelettel bánik a magyar nyelvvel.

Ez rólad nem mondható el.
 
K

kamm

Guest
Mindenesetre nem is büszkélkedik a helyesírásával úgy, hogy kb nincs olyan mondata, amibe bele nem hány, egy felesleges angol kifejezést, használ ékezeteket, és általában tisztelettel bánik a magyar nyelvvel.

Ez rólad nem mondható el.
Jajaja, hat persze, "tisztelettel", a fenti mondatszerkezeted utan igen vicces. :cool: No de kit erdekel, ugye. :D
Mint mar sokszor leirtam, nagyon nem utod te meg azt a szinvonalat, hogy foglalkozzak az egybites trollkodasoddal - ahogy a meme is mondja, huzodj vissza szepen a hid ala a feszkedbe... :D

iC7JvLp-_400x400.jpg
 
K

kamm

Guest
ynd08.jpg


Na mesélj pici amerikai, mi a baj a fenti mondatszerkezeztel. Nyilván semmi, és ezt ha be tudnád látni, hogy csak ahhoz képest használható a magyar nyelvtudásod, hogy mennyi ideje nem használod azt, tudnád.
d1au86v-65afcc49-061a-46f0-98f5-4876ae9e73ad.jpg



trolls-beneath-the-bridge-where-they-come-from-and-should-you-head-butt-them.webp


 

deze75

Well-Known Member
2010. április 25.
1 099
3 049
113
Mint mar sokszor leirtam, nagyon nem utod te meg azt a szinvonalat, hogy foglalkozzak az egybites trollkodasoddal
.....Akkor engedd el!..Semmi értelme ennek.... vice versa.Minek pazarlod ilyen hülyeségedre az időd?....ilyen retek képekkel felesleges teleszemetelni a fórumot.
 
  • Tetszik
Reactions: kamm

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 915
24 604
113
  • Tetszik
Reactions: sixtus
Status
Not open for further replies.