Szpecnaz

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
16 937
8 683
113
Mennyire lehet jellemző egy hasonló gyakorlat egy itteni vagy környező országbeli kommandós csapatnál? Teljesen normális az éles lőszer használata?

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 165
4 883
113

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
11 927
6 297
113

• Tetszik
Reactions: Ocses and Python

Kulso_54

Well-Known Member
2010. június 14.
1 418
254
83

<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="pfJEVlx"><a href=" ">View post on imgur.com</a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>

Sziasztok, minap találkoztam egy specnaz veteránnal, akin ez a plecsni lógott. (Remélem képbeillesztés működik)

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
27 422
21 852
113

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
3 962
7 172
113

<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="pfJEVlx"><a href=" ">View post on imgur.com</a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>

Sziasztok, minap találkoztam egy specnaz veteránnal, akin ez a plecsni lógott. (Remélem képbeillesztés működik)
A vityaz logó a közepe de a kard meg a pajzs a vümpel jelképe. 2 külön alakulatból összerakott jelvénynek tűnik.

bel

Active Member
2020. augusztus 24.
136
212
43
Szerintem 9mm valamilyen expanzív lőszerrel.

Szia,

Es mivel a hagai konvenciot nem bolondok fogalmaztak meg, ezert az alairoit vedi. Vagyis katonak szamara az expanziv loszer csak akkor tiltott, ha olyan orszag katonajara lonek ra, ami alairta a konvenciot.

Bel