Szpecnaz

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
17 382
10 212
113
Mennyire lehet jellemző egy hasonló gyakorlat egy itteni vagy környező országbeli kommandós csapatnál? Teljesen normális az éles lőszer használata?

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 499
5 575
113

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
12 556
7 148
113

• Tetszik
Reactions: Ocses and Python

Kulso_54

Well-Known Member
2010. június 14.
1 631
524
113

<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="pfJEVlx"><a href=" ">View post on imgur.com</a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>

Sziasztok, minap találkoztam egy specnaz veteránnal, akin ez a plecsni lógott. (Remélem képbeillesztés működik)

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
31 666
29 057
113

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
5 153
10 893
113

<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="pfJEVlx"><a href=" ">View post on imgur.com</a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>

Sziasztok, minap találkoztam egy specnaz veteránnal, akin ez a plecsni lógott. (Remélem képbeillesztés működik)
A vityaz logó a közepe de a kard meg a pajzs a vümpel jelképe. 2 külön alakulatból összerakott jelvénynek tűnik.

bel

Well-Known Member
2020. augusztus 24.
418
718
93
Szerintem 9mm valamilyen expanzív lőszerrel.

Szia,

Es mivel a hagai konvenciot nem bolondok fogalmaztak meg, ezert az alairoit vedi. Vagyis katonak szamara az expanziv loszer csak akkor tiltott, ha olyan orszag katonajara lonek ra, ami alairta a konvenciot.

Bel

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
39 901
37 978
113
Tuvai Desszant
Vojennaja Prijomka tegnapi adásában a nézők megismerhetik Oroszország egyik legerősebb különleges erőjének, a Speciális Műveleti Erőknek az egyedi gyakorlatait, amelyeket 2021 telén hajtottak végre a Tuva Köztársaság hegyeiben. Több száz kilométeren át a járhatatlan tajgán, teljes fegyverkészlettel, kommunikáció és külső támogatás nélkül, mellkasi mélységű hóviharok és áruló hómocsarak között - így tesztelik az orosz védelmi minisztérium sarkvidéki egységének tisztjei képességeiket különleges feladatok ellátására hideg és magas hegyekben. Nem először vesz részt a "Vojennaja Prijomka" forgatócsoportja ilyen expedíciókban, de először találkozott ennyi akadályral.

• Tetszik
Reactions: fishbed

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
39 901
37 978
113
Itt írtam először a senki által nem ismert "Specnaz Sigma"-ról.

"Argun" Hadmüvelet , 20 éve 1999. dec.17-én kezdődött. A csecsenföldi Argun szurdokat ellepték a terroristák, köztük rengeteg külfökdi. Orosz határőrök segítségére érkeztek a VDV erők, hogy elváják a terroristák utánpótlási vonalait Grúziával - A Pankiszi-szorossal. Először láthatóák nyilvánosan a szupertitkos "Szigma Specnaz" katonái. Megkezdődött az Argun hadmüvelet...

Most részletesen Alekszandr Szladkov dok. filmjéből eddig szigorúan titkos különleges egységről. , Veteránok beszélnek a bevetésekről autentikus videókkal illusztrálva.

Tehát az általam ismertetett Zaslon Specnaz után most a Sigma.