1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

T-62

Diskurzus a(z) 'Harckocsik' témában - Tcat által indítva @ 2013. január 9..

1. ijasz

ijasz Well-Known Member

Kb. 30 év 'M" zárolt állapot után sikerült beindítani a Piko Panzer T-62-esemet. Apáról fiúra szállt.
    Keleti technika :) .

honved and rejsz felügyelő like this.
  2. nyugger

nyugger Well-Known Member

T-62 KMT-7-tel

3. aquarell

aquarell Well-Known Member

Ez egy harckocsiintenziv nap !

4. nyugger

nyugger Well-Known Member

T-62 metszet
    Sufnituning T-62 Szíriából

5. ghostrider

ghostrider Well-Known Member

Tudom, hogy vannak sokkal jobbak, modernebbek, de nekem akkor is ez a kedvenc harckocsim.

6. wolfram

wolfram Well-Known Member

Ami 7 görgőnél kevesebb, az nekem nem harckocsi. :p

7. fip7

fip7 Well-Known Member

wolfram

<i>"Ami 7 görgőnél kevesebb, az nekem nem harckocsi. :p"</i>

hajaj... Szegény orosz tankok. A T-90 és attól lefele biztos nincs 7 futógörgős, lévén 1 méterrel rövidebbek, mint a nyugati tankok.

8. ghostrider

Ami 7 görgőnél kevesebb, az nekem nem harckocsi. :p</blockquote>

A Párducnak, Tigrisnek 8 volt. Még sem ezért voltak jó harckocsik, sőt egyáltalán nem volt korszerű a futóművük. De akkor a Merkava sem fér bele nálad a harckocsi családba?
    A Leo 2, M-1 harckocsikhoz pedig 7 a minimum, ekkora tömegnél, ami nem optimális minden terephez.

9. wolfram

A Párducnak, Tigrisnek 8 volt. Még sem ezért voltak jó harckocsik, sőt egyáltalán nem volt korszerű a futóművük. De akkor a Merkava sem fér bele nálad a harckocsi családba?
    A Leo 2, M-1 harckocsikhoz pedig 7 a minimum, ekkora tömegnél, ami nem optimális minden terephez.</blockquote>

Csak viccnek szántam. :) Utalva az Armatával kapcsolatos kezdeti félelmekre (hogy az is egy újabb T-72 upgrade lesz csupán).

10. ghostrider

A Leo 2, M-1 harckocsikhoz pedig 7 a minimum, ekkora tömegnél, ami nem optimális minden terephez.</blockquote>

Csak viccnek szántam. :) Utalva az Armatával kapcsolatos kezdeti félelmekre (hogy az is egy újabb T-72 upgrade lesz csupán).</blockquote>

Oké, nálad melyik a kedvenc?

11. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Gyönyörű, de én maradok a T-55 AM2B -nél. :)

12. wolfram

Csak viccnek szántam. :) Utalva az Armatával kapcsolatos kezdeti félelmekre (hogy az is egy újabb T-72 upgrade lesz csupán).</blockquote>

Oké, nálad melyik a kedvenc?</blockquote>

Hmm, jó kérdés... Talán a Type 10, a Merkava (4), meg természetesen a T-14. Ezekben vannak komolyabban innovatív, vagy érdekes megoldások. És kinézetre is tetszenek. A többi olyan egy kaptafára való.

13. ghostrider

Nem tudom figyeltétek-e, de itt a harckocsi alja "szakadt" le, nyílt ki teljesen. Érdekes, hogy T-55, T-62 harckocsiknak nem nagyon repült el a tornya.

14. dudi

dudi Well-Known Member

Gondolom nem olyan vastag az alja mint a modernebbeknek(nincs akkora aknavédelme).

15. telak

telak New Member

Már nem azért de ha jobban megnézed ghostrider, látható, hogy a torony nincs a helyén, kissé jobbra van a koszorútól.

16. ghostrider

Igen elég érdekesen áll, vagy fekszik fel, de még sem repült el.

17. beta

beta Well-Known Member

A Type 10-ben mi a menő?

18. telak

telak New Member

A Type 10-ben mi a menő?</blockquote>

Az hogy japcsi. Harci helyzetben átalakul óriás robottá :D

19. fip7

fip7 Well-Known Member

beta

<i>"A Type 10-ben mi a menő?"</i>

Automata töltő, CVT váltó, speciális nanotechnológiás páncélacél, kombinálva a klasszikus orosz harckocsik méretével.
    Kb. Akkora a gép, mint a T-62...

20. Kulso_54

Kulso_54 Well-Known Member

Igen, de 4x 5x annyi árért XD

Ezen oldal megosztása