Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 801
25 404
113
Nem egyszerűen a vas jele, hanem Mars/Arész istenségé, s egyúttal e bolygótulajdonság-minőség jelölője!
https://www.aranycsillag.net/a-mars/
..
Nagyon hosszan lehetne ezt elemezni... De nyugodtan lúgozzák csak ki magukból a férfias, erőt megtestesítő minőségeket.
Nem kell a Volvo? Hajrá csak! Annál hamarabb lesz végük.
..
volvo-small-for-web_1.png
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 569
18 429
113
Nem egyszerűen a vas jele, hanem Mars/Arész istenségé, s egyúttal e bolygótulajdonság-minőség jelölője!
https://www.aranycsillag.net/a-mars/
..
Nagyon hosszan lehetne ezt elemezni... De nyugodtan lúgozzák csak ki magukból a férfias, erőt megtestesítő minőségeket.
Nem kell a Volvo? Hajrá csak! Annál hamarabb lesz végük.
..
volvo-small-for-web_1.png
Mondjuk eleve nevetséges, hogy emiatt magyarázkodni kell. A royce - royce-t nem akarják meghurcolni, mert egy fél meztelen női alak a jelük és ez totál hím soviniszta? A hócipőm tele van a hópihe világnézetű, hiper érzékeny idiótákkal.
 

Lord Gazember

Well-Known Member
2015. március 18.
1 347
2 352
113
Nem sportolhatnak együtt a transznemű atléták lányokkal, nőkkel a Mississipi államban található egyetemeken és iskolákban.
Forrás: https://kuruc.info/r/6/225712/

Egy kis normális irány.
Nyugi, majd becsicskítják őket. Szabad ország, azt teszel amit akarsz, csak előtte kérdezd meg a balosokat, hogy mit akarsz?
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 204
113
Nem sportolhatnak együtt a transznemű atléták lányokkal, nőkkel a Mississipi államban található egyetemeken és iskolákban.
Forrás: https://kuruc.info/r/6/225712/

Egy kis normális irány.
Külön: Férfi versenyek, női versenyek, transznemű versenyek.

Érdekelne: Vajon a reklámbevételek eltartják (hosszútávon)??? :oops:
...mert ott bizony a nézettség fog dönteni!!! :eek:
 
  • Tetszik
Reactions: Törölt tag 2822

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 288
55 529
113
Nem sportolhatnak együtt a transznemű atléták lányokkal, nőkkel a Mississipi államban található egyetemeken és iskolákban.
Forrás: https://kuruc.info/r/6/225712/

Egy kis normális irány.



P@csába,most akartam benevezni a 45 kilós női súlyemelő versenyre,hátha nyerek valamit köztük,kapkodtak volna értem szponzorok,reklámokat csináltak volna velem a multik súlyos millió dodókért,szenzáció lehettem volna,már találtam is 47-es tűsarkút,110-es pocakra miniszoknyát,hogy lássák lány vagyok,annak is azonosítom magam.
Erre kizárnak,csak mert kirekesztők,szerintem lmqbtmz/x fóbok is!
Kártérítést követelek....
 

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
Rohadt cinikus vagyok,. Adományok, több mint tízmillió meg ez, Most már bőven negyven millió felett vannak, adómentesen, és a lesz még több is. Gondolom naponta hálát adnak magukban a nyakra térdelő rendőrnek. (hozzáteszem egyetlen hírt sem találtak, hogy az adományokból egy centet továbbadtak volna áldozatoknak, jogvédő szervezetnek, akárkinek)
 
  • Dühítő
Reactions: enzo and Pogány

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 303
113
Rohadt cinikus vagyok,. Adományok, több mint tízmillió meg ez, Most már bőven negyven millió felett vannak, adómentesen, és a lesz még több is. Gondolom naponta hálát adnak magukban a nyakra térdelő rendőrnek. (hozzáteszem egyetlen hírt sem találtak, hogy az adományokból egy centet továbbadtak volna áldozatoknak, jogvédő szervezetnek, akárkinek)
Sosem értettem mi alapján számolják ki a kártérítéséket. Erősen kétlem hogy az öreg Floyd ha életben marad 27 millió dollár értéket teremtett volna.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 449
67 760
113