Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Bálint

Well-Known Member
2020. augusztus 31.
9 018
30 391
113
Érdekes jelenségre szeretnék rámutatni, valamiért a facebook az elmúlt 1 hónapban folyamatosan retardáltak hirdetéseivel bombáz, pár napja csak ezt a proli fegyőrt dobálja, megpróbáltam jelenteni és tiltani de az alábbi üzenetet csatolja vissza mindig.... Ami viszont érdekessé teszi a dolgot, hogy ilyen elmeroggyantakat soha nem kerestem google-n, facebookon meg főleg nem is követek.

96570764b1e90bc10e70785903cf695b.png
Jobb fent van 3 pont arra rámész és aztán arra, hogy hirdetés elrejtése. Nekem így eltűnnek és nem is dobálja be őket.
 
  • Tetszik
Reactions: megazez

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 934
87 333
113
Érdekes jelenségre szeretnék rámutatni, valamiért a facebook az elmúlt 1 hónapban folyamatosan retardáltak hirdetéseivel bombáz, pár napja csak ezt a proli fegyőrt dobálja, megpróbáltam jelenteni és tiltani de az alábbi üzenetet csatolja vissza mindig.... Ami viszont érdekessé teszi a dolgot, hogy ilyen elmeroggyantakat soha nem kerestem google-n, facebookon meg főleg nem is követek.

96570764b1e90bc10e70785903cf695b.png
Jaja. Nem tudod a Momentumot letiltani. De egyébnél, akármilyen politikai vonal, főleg jobbos, simán.
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 602
25 015
113
Jobb fent van 3 pont arra rámész és aztán arra, hogy hirdetés elrejtése. Nekem így eltűnnek és nem is dobálja be őket.
Igen tudom, ezt szoktam csinálni, a héten ez a 3. fegyőrős amit így el akartam rejtetni, de gondoltam egyet és tiltóra akartam rakni amit a képen látható módon nem enged.

Szerk.: kipróbáltam, hogy jelentem álhírként, dettó ugyan ez az üzenet...
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 602
25 015
113
Jaja. Nem tudod a Momentumot letiltani. De egyébnél, akármilyen politikai vonal, főleg jobbos, simán.
A megoldást megtaláltam, kettőt is, elég körülményes az első, Beállítások és adatvédelem-->Beállítások-->Tiltás-->Oldalak tiltása és itt manuálisan bepötyögni
a második a személy/oldal adatlapon felül a 3 pontban külön tiltani.

Viszont jelenteni a tartalmakat (hamis információ, kéretlen tartalom, gyűlöletbeszéd) egyikkel sem engedi.
Varga Misit (akit követek, én és nem ajánlja a facebook...) annak minden probléma nélkül engedi jelenteni a tartalmát :(
 
  • Tetszik
Reactions: jurgenbauer

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 542
32 023
113
A megoldást megtaláltam, kettőt is, elég körülményes az első, Beállítások és adatvédelem-->Beállítások-->Tiltás-->Oldalak tiltása és itt manuálisan bepötyögni
a második a személy/oldal adatlapon felül a 3 pontban külön tiltani.

Viszont jelenteni a tartalmakat (hamis információ, kéretlen tartalom, gyűlöletbeszéd) egyikkel sem engedi.
A Momentum egy korszerű fiatalos párt/mozgalom. Ha nem kívánod a propagandahírdetéseiket olvasni, korszerűtlen vagy...túlhaladott, múltba merengő, bőgatyásbarckospálinkás, mély/turbó, hagymázas. Amit akarsz. ;)
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 934
87 333
113
A megoldást megtaláltam, kettőt is, elég körülményes az első, Beállítások és adatvédelem-->Beállítások-->Tiltás-->Oldalak tiltása és itt manuálisan bepötyögni
a második a személy/oldal adatlapon felül a 3 pontban külön tiltani.

Viszont jelenteni a tartalmakat (hamis információ, kéretlen tartalom, gyűlöletbeszéd) egyikkel sem engedi.
Varga Misit (akit követek, én és nem ajánlja a facebook...) annak minden probléma nélkül engedi jelenteni a tartalmát :(
Így, így. Egyébként ez azóta, amióta az indexes lett a főcenzor a fbn.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby
G

Galthran

Guest
Könnyen lehet, hogy ugyanazok voltak! A távolság sem nagy...
---
"Szégyenletes vallásgyalázás történt Budapest 18. kerületében, az Ibolya utcai kápolnánál – olvasható a 18. kerületi főplébánia nyilvános közösségi csoportjában. Mint írják, az elmúlt éjszaka ismeretlenek a kerítésen átmászva behatoltak a Szent József kápolna udvarába, felmásztak a haranglábra és mindkét harang belsejét purhabbal befújták, majd műanyag fóliával körbetekerték, ily módon használhatatlanná téve a harangokat."
érdekesnek tartom hogy minaretet senki sem dobál :D zsinagógát se firkálnak össze
a krisnás álmodozók rasztáit se húzgálja senki
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 275
68 229
113
Érdekes jelenségre szeretnék rámutatni, valamiért a facebook az elmúlt 1 hónapban folyamatosan retardáltak hirdetéseivel bombáz, pár napja csak ezt a proli fegyőrt dobálja, megpróbáltam jelenteni és tiltani de az alábbi üzenetet csatolja vissza mindig.... Ami viszont érdekessé teszi a dolgot, hogy ilyen elmeroggyantakat soha nem kerestem google-n, facebookon meg főleg nem is követek.

96570764b1e90bc10e70785903cf695b.png
Torold magad, hidd el megeri.