Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Bálint

Well-Known Member
2020. augusztus 31.
9 018
30 391
113
Ez már nonszensz :D Belépek és a legelső, érdekes, hogy se Fidesz se Mi hazánk nincs a javasoltak között soha.... (utolsó amit így itt megosztok, de ez már gusztustalan, hogy az a figyelő motor teljesen ignorálja, hogy az előző javaslatait nyélből utasítottam el, sőt tiltottam is...)
f22b4572ef2599c6a9a87a5b30630daf.png
Nekem hála a jó istennek nem dobál be semmilyen politikai hirdetés. Mi Hazánkosat ne is várj, már tiltotta őket az FB...
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 405
33 616
113
Ez már nonszensz :D Belépek és a legelső, érdekes, hogy se Fidesz se Mi hazánk nincs a javasoltak között soha.... (utolsó amit így itt megosztok, de ez már gusztustalan, hogy az a figyelő motor teljesen ignorálja, hogy az előző javaslatait nyélből utasítottam el, sőt tiltottam is...)
f22b4572ef2599c6a9a87a5b30630daf.png

Ehh, úgy látszik a megcélzott csoportban vagy.
Nekem csak a youtube szokta állandóan felrakni a javasolt videók elejére az Öt-öt és a Partizánt, pedig egyiket sem néztem sokat :D
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 602
25 015
113
Ehh, úgy látszik a megcélzott csoportban vagy.
Nekem csak a youtube szokta állandóan felrakni a javasolt videók elejére az Öt-öt és a Partizánt, pedig egyiket sem néztem sokat :D
Hála a jó égnek, hogy gépről az adblock tiltja a youtube-os reklámokat így ott nem talál be semmi, esténként lefekvés előtt telóról pedig Rafael, Elbit sys meg valami mobil játékos reklámok szoktak jönni (pár hónapja Gyurcsánynével ijesztegetett elalvás előtt de hála arról leszokott)
 

FilcTroll

Well-Known Member
2017. december 18.
1 756
4 685
113
Ez már nonszensz :D Belépek és a legelső, érdekes, hogy se Fidesz se Mi hazánk nincs a javasoltak között soha.... (utolsó amit így itt megosztok, de ez már gusztustalan, hogy az a figyelő motor teljesen ignorálja, hogy az előző javaslatait nyélből utasítottam el, sőt tiltottam is...)
f22b4572ef2599c6a9a87a5b30630daf.png
Bár pont rühellem a FB-kot, de ezek a kéretlen, erőszakos megjelenések vszeg annak köszönhetők, hogy embertelen sokat költ az ellenzéki koala hirdetésekre.

És mert a média, a plakátvállalatok java stb. már a nercsikeknél van, és a telex-444 stb. vonalon csak a balos véleménybuborékban élőket lehet elérni, így a FB marad az egyetlen felület, amin még kb. elérhetők a bizonytalanok.

Ezért nem kell facebookozni :D
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 934
87 333
113
Bár pont rühellem a FB-kot, de ezek a kéretlen, erőszakos megjelenések vszeg annak köszönhetők, hogy embertelen sokat költ az ellenzéki koala hirdetésekre.

És mert a média, a plakátvállalatok java stb. már a nercsikeknél van, és a telex-444 stb. vonalon csak a balos véleménybuborékban élőket lehet elérni, így a FB marad az egyetlen felület, amin még kb. elérhetők a bizonytalanok.

Ezért nem kell facebookozni :D
Én minden reklámot, pártfost tiltok. Feljön a momentum, Fidesz, egyéb ellenzék, egyre megy, már nem is érdekel a story. Más kérdés, hogy míg a Fideszt simán tudom tiltani, a momentumot, dékát qurvára nem egyszerű. :D Ezek mellé, amint feljön egy politikai tartalommal bíró oldal, 888, hír tv, 444, bármi, már 30 napos szundi megy is. A 24.hut és a hvgt nem sikerült még kibaszni, szóval trükköznek, a többit igen, vagy fel se jön.
 

Morishima

Well-Known Member
2017. július 29.
1 460
10 423
113
Bár pont rühellem a FB-kot, de ezek a kéretlen, erőszakos megjelenések vszeg annak köszönhetők, hogy embertelen sokat költ az ellenzéki koala hirdetésekre.

És mert a média, a plakátvállalatok java stb. már a nercsikeknél van, és a telex-444 stb. vonalon csak a balos véleménybuborékban élőket lehet elérni, így a FB marad az egyetlen felület, amin még kb. elérhetők a bizonytalanok.

Ezért nem kell facebookozni :D
Arra azért kíváncsi lennék hogy azon az áron mérik e nekik az elérést mint egy kisvállalkozásnak, amennyire elszálltak az áraik meg amilyen jó kapcsolatok vannak az azonos nézetek miatt szerintem simán megéri nekik hogy sokszoros elérést biztosítsanak nekik azonos áron.
Nagy mázlim van hogy találtam sokkal jobb céget az igényeimnek mint ők, árról nem is beszélve.

Tipp: Amúgy ha ki akartok velük baszni, és rendes áron hirdetőnk, kattintsatok a hirdetéseikre sokat, aztán X kifelé ami bejön. Égetitek vele a pénzüket, bár az ő esetükben..... :D
 
  • Tetszik
Reactions: FilcTroll

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 542
32 023
113
A bajszos(!) Tom nevű macska (nyilván náczy) támadja a szegény kicsi BARNA egeret, aki maga a megtestesült bevándorló! Barna és illetéktelenül tartózkodik az ingatlanban, illetve rendszeresen lop, de csakis megélhetésből. Egyedül a kirekesztő rendszer hibája, hogy ilyen életmódot kell folytatnia. Egyes meséket évtizedekkel ezelőtt is b*sztattak (pl: Tom és Jerry, ahol egy NÉGER nő házában egér van, tehát trehány, igénytelen és a többi.)

Már várom az Újbeszél szótárat, mert tartok tőle, hogy olyat írok, amiért elvisznek. Bele se merek gondolni dolgokba, mert ugye ott a gondolatrendőrség is.
Az az igénytelen néger nő a cseléd volt szerintem. :oops:
 
  • Vicces
Reactions: KoviUbi

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 449
67 762
113

Száműzik a múzeumból a római számokat, mert a migránsok nem értik​

 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 542
32 023
113

Száműzik a múzeumból a római számokat, mert a migránsok nem értik​

Pedig csak el kellene olvasni őket. :D Sokat járhatnak múzeumokba, könyvtárakba, színházba, operába!:oops: