Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 498
93 701
113
Német Cancel Culture.

Gulácsi ugye a sztár a szivárvány családos posztja miatt.

Petry ellenvélemenyét vagy megtartja magának és akkor tovább dolgozhat Berlinben vagy ugrik az állás. Mindenesetre mára már megtanulta, milyen a német véleményszabadság!! Elbeszélgetnek vele a szivárványcsaládos és migrációs véleménye miatt. Jöhet a korrigáló közlemény, bar sztem a kinti véleménydiktatúrában kevés lesz....

 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 498
93 701
113
Frászt. Amennyiben azzal rendelkeznél, akkor nem lenne nyafizás. Utálom a kamu cikkeket.
A zsaruellátó egy DK-s szintű heccoldal lett. Nem tagadva, hogy keveset keresnek, sok a túlóra, de ez nekik kevés. Egybites ökörségekkel hergelnek. Érdemes belenézni a kommentekbe, ahol sokszor a zsaruknak kellemetlen a sok névtelen ferdítés.
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 820
47 187
113
A zsaruellátó egy DK-s szintű heccoldal lett. Nem tagadva, hogy keveset keresnek, sok a túlóra, de ez nekik kevés. Egybites ökörségekkel hergelnek. Érdemes belenézni a kommentekbe, ahol sokszor a zsaruknak kellemetlen a sok névtelen ferdítés.
Van alapja sok mindennek ami elégedetlenkedésre okot adhat, nem minden heccelés, de én úgy látom hogy sokszor kritika nélkül minden szart is megjelentetnek sajnos. Jó és hiánypótló oldal, de nagyon felhígult mára, sok önérzetében sértett ex/soha a rendőrséghez - egyéb fegyveres testületekhez bejutni nem tudó idióta is lázít olyanért IS, aminek a fele sem igaz, vagy nem úgy ahogy kontextusba rakja.
Ettől függetlenül azt mondani hogy semmi alapja nincs semminek amiért panaszkodnak, vagy hogy heccoldal lenne, szerintem erős.
 
  • Tetszik
Reactions: krisss

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 498
93 701
113
Van alapja sok mindennek ami elégedetlenkedésre okot adhat, nem minden heccelés, de én úgy látom hogy sokszor kritika nélkül minden szart is megjelentetnek sajnos. Jó és hiánypótló oldal, de nagyon felhígult mára, sok önérzetében sértett ex/soha a rendőrséghez - egyéb fegyveres testületekhez bejutni nem tudó idióta is lázít olyanért IS, aminek a fele sem igaz, vagy nem úgy ahogy kontextusba rakja.
Ettől függetlenül azt mondani hogy semmi alapja nincs semminek amiért panaszkodnak, vagy hogy heccoldal lenne, szerintem erős.
Igazad van, de a trend az amit írtam.
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 801
25 404
113
Német Cancel Culture.

Gulácsi ugye a sztár a szivárvány családos posztja miatt.

Petry ellenvélemenyét vagy megtartja magának és akkor tovább dolgozhat Berlinben vagy ugrik az állás. Mindenesetre mára már megtanulta, milyen a német véleményszabadság!! Elbeszélgetnek vele a szivárványcsaládos és migrációs véleménye miatt. Jöhet a korrigáló közlemény, bar sztem a kinti véleménydiktatúrában kevés lesz....

Németországban diktatúra van!
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 498
93 701
113
Van alapja sok mindennek ami elégedetlenkedésre okot adhat, nem minden heccelés, de én úgy látom hogy sokszor kritika nélkül minden szart is megjelentetnek sajnos. Jó és hiánypótló oldal, de nagyon felhígult mára, sok önérzetében sértett ex/soha a rendőrséghez - egyéb fegyveres testületekhez bejutni nem tudó idióta is lázít olyanért IS, aminek a fele sem igaz, vagy nem úgy ahogy kontextusba rakja.
Ettől függetlenül azt mondani hogy semmi alapja nincs semminek amiért panaszkodnak, vagy hogy heccoldal lenne, szerintem erős.
Itt van ez a posztjuk, tökéletes példa.

Betesznek vmi EU-s kimutatást, tehát független és hiteles kóserpecsét rajta.

Tehát 100.000. Főre Mo. - n 90 rendőr jut. Ezzel tökutolsók vagyunk. Megy is a szörnyülködés.

1. Hm. szoval kb. 9.000 rendőr van itthon. Dehát a BRFK-nál dolgoznak ennyien???

2018-as adat, az ábra 2016-ra hivatkozik, de tökmind1.

Az ORFK hangsúlyozta, hogy nyolc év alatt 6363-mal emelkedett a hivatásos állomány létszáma: 2010-ben 33 450, 2018-ban pedig már 39 813 fő volt.

Kb. Az összlétszám 50.000 fő. Ebből 40.000 körüli a hivatásos.

2. De elég ha ráklikkelsz a zsaruellátó csatolt linkjére update címen és mit látsz?
Police_officers%2C_EU-27%2C_average_2016-2018_%28per_hundred_thousand_inhabitants%29.png


Középmezőny. A szlovákok és csehek közt, kb 40.000 fő.

Vajon, miért nem ez az ábra került ki??? Miért az egyértelműen fake???
A legtöbb kommentelő ránéz és nyugatázza, mi vagyunk a legxarabbak, pedig a valóság más.


És ettől nem lesz magasabb a fizetés, kevesebb a túlóra, jobbak a körülmények. Ezek a problémák megvannak. Csak az oldal lesz hiteltelen. Ez sztem a kövi1 évben romlani fog. Kár érte....
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 820
47 187
113
Itt van ez a posztjuk, tökéletes példa.

Betesznek vmi EU-s kimutatást, tehát független és hiteles kóserpecsét rajta.

Tehát 100.000. Főre Mo. - n 90 rendőr jut. Ezzel tökutolsók vagyunk. Megy is a szörnyülködés.

1. Hm. szoval kb. 9.000 rendőr van itthon. Dehát a BRFK-nál dolgoznak ennyien???

2018-as adat, az ábra 2016-ra hivatkozik, de tökmind1.

Az ORFK hangsúlyozta, hogy nyolc év alatt 6363-mal emelkedett a hivatásos állomány létszáma: 2010-ben 33 450, 2018-ban pedig már 39 813 fő volt.

Kb. Az összlétszám 50.000 fő. Ebből 40.000 körüli a hivatásos.

2. De elég ha ráklikkelsz a zsaruellátó csatolt linkjére update címen és mit látsz?
Police_officers%2C_EU-27%2C_average_2016-2018_%28per_hundred_thousand_inhabitants%29.png


Középmezőny. A szlovákok és csehek közt, kb 40.000 fő.

Vajon, miért nem ez az ábra került ki??? Miért az egyértelműen fake???
A legtöbb kommentelő ránéz és nyugatázza, mi vagyunk a legxarabbak, pedig a valóság más.


És ettől nem lesz magasabb a fizetés, kevesebb a túlóra, jobbak a körülmények. Ezek a problémák megvannak. Csak az oldal lesz hiteltelen. Ez sztem a kövi1 évben romlani fog. Kár érte....
Nekem amúgy az is tetszik, hogy mennyire eltérően is be lehet mutatni ugyan azt a dolgot szándéktól függően a közvélemény számára:

Alig van rendőr Magyarországon, szar a kormány miatt a közbiztonság, 'monnjon' le!
Ha viszont nekünk szimpatikus pl. liberális országnál van még kevesebb rendőr pl. Svédországban arányosan: Az egy szabad ország, haladó eszmékkel, nem egy szar rendőrállam! :D
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 820
47 187
113
Simán lehet, hogy a klub mondta neki, hogy le kell térdelni, vagy a legyel szövetség mondta hogy ne térdeljen le.
A legtöbb sportoló olyan hülye a geopolitikához, hogy tuti van/volt a csapatban olyan is bőven, aki nem is vágta hogy mit miért/miért nem kell most csinálni térdeplés ügyben!
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 801
25 404
113
Jajj de kis érzékenyek ezek ott Berlinben :D!

Hát ilyen egy liberális demokrácia!
Ilyen a szabadság, a szabad véleménynyilvánítás német módira!
..
Köszönjük, hogy ismét bemutatkoztak!
Petry Zsoltnak pedig remélem segít az MLSZ állást találni, ha másképpen nem megy!
..
IDEJE LENNE BERENDELNI A NÉMET NAGYKÖVETET ÉS SZÁMON KÉRNI A DEMOKRÁCIÁT VÉGRE!
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 451
67 767
113
Jajj de kis érzékenyek ezek ott Berlinben :D!


Hát ilyen egy liberális demokrácia!
Ilyen a szabadság, a szabad véleménynyilvánítás német módira!
..
Köszönjük, hogy ismét bemutatkoztak!
Petry Zsoltnak pedig remélem segít az MLSZ állást találni, ha másképpen nem megy!
..
IDEJE LENNE BERENDELNI A NÉMET NAGYKÖVETET ÉS SZÁMON KÉRNI A DEMOKRÁCIÁT VÉGRE!

A büdösqrvaanyjukat!!!
El lehetne kezdeni szankcionálni magyar sprotszervezetek, vagy poltika irányából a Herthát, mert ez a legsötétebb autoriter hatalmak idejét idézi....
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 498
93 701
113

Bálint

Well-Known Member
2020. augusztus 31.
9 022
30 403
113
Itt van ez a posztjuk, tökéletes példa.

Betesznek vmi EU-s kimutatást, tehát független és hiteles kóserpecsét rajta.

Tehát 100.000. Főre Mo. - n 90 rendőr jut. Ezzel tökutolsók vagyunk. Megy is a szörnyülködés.

1. Hm. szoval kb. 9.000 rendőr van itthon. Dehát a BRFK-nál dolgoznak ennyien???

2018-as adat, az ábra 2016-ra hivatkozik, de tökmind1.

Az ORFK hangsúlyozta, hogy nyolc év alatt 6363-mal emelkedett a hivatásos állomány létszáma: 2010-ben 33 450, 2018-ban pedig már 39 813 fő volt.

Kb. Az összlétszám 50.000 fő. Ebből 40.000 körüli a hivatásos.

2. De elég ha ráklikkelsz a zsaruellátó csatolt linkjére update címen és mit látsz?
Police_officers%2C_EU-27%2C_average_2016-2018_%28per_hundred_thousand_inhabitants%29.png


Középmezőny. A szlovákok és csehek közt, kb 40.000 fő.

Vajon, miért nem ez az ábra került ki??? Miért az egyértelműen fake???
A legtöbb kommentelő ránéz és nyugatázza, mi vagyunk a legxarabbak, pedig a valóság más.


És ettől nem lesz magasabb a fizetés, kevesebb a túlóra, jobbak a körülmények. Ezek a problémák megvannak. Csak az oldal lesz hiteltelen. Ez sztem a kövi1 évben romlani fog. Kár érte....
Nekem amúgy az is tetszik, hogy mennyire eltérően is be lehet mutatni ugyan azt a dolgot szándéktól függően a közvélemény számára:

Alig van rendőr Magyarországon, szar a kormány miatt a közbiztonság, 'monnjon' le!
Ha viszont nekünk szimpatikus pl. liberális országnál van még kevesebb rendőr pl. Svédországban arányosan: Az egy szabad ország, haladó eszmékkel, nem egy szar rendőrállam! :D
Igazságalapja biztos, hogy van ha már a helyi erőkhöz is katonákkal mennek a rendőrök:

 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 820
47 187
113
A büdösqrvaanyjukat!!!
Igen, végigolvastam ezek után már az egészet amit Petry nyilatkozott, SEMMI offenzív dolgot nem mondott, nem nácult, nem rasszistáskodott, nem köpdöste meg az LMBTQ társadalmat, szimplán nagyon helyesen rámutatott, hogy Gulácsi is aktív sportolóként, válogatottként sokkal jobban tenné ha befogná a pofáját és inkább a focira koncentrálna, pláne hogy szerencsére MÉG itt nálunk a többség valóban nem szereti a szivárványcsaládot, nem ért vele egyet, ha egy mód van rá azt a családot tartjuk valós családnak, hogy Apu-Anyu-Gyerekek.


Erre a Hertha le is írja hogy marha elégedettek a melójával Petrynek, de egy kötsögnek - így TS-el! - tartják mert őszintén beszélt, és mehet a picsába!


Köszönjük szépen liberális nyugat, mely egyre jobban csillog az égen mint egy iránymutatásul, nehogy az ilyen barbár népség mint a Magyar eltévelyedjen!


Hát igen, őszinte leszek mikor olvastam, nekem is valami hasonló csúszott ki mint neked!

Bohócok, Gulácsi jó gyerek mert térdelve elmondja a világképet ami europeér, ugyan ezért a cselekményért Petry csomagoljon!
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 820
47 187
113
Elég gyors eljárás volt. A végeredmény is kemény. Hiába a németek mindig határozottak. Most épp ez a szélsőlibsi ideológia a trendi, volt már ott más szélsőség is, abban is a falig mentek!
KRETÉNEK! Igazi hülyék na...
Nekem nem is Petry fáj, mert nem fog éhen halni abban biztos vagyok, de mivé lett Németország?

Komolyan mondom én szégyenlem magam helyettük, úgy hogy nem kevés sváb vér van genetikailag bennem! Köpedelem hogy mit műveltek az elmúlt 20 évben, vagy hogy honnan hová sikerült lezülleni nekik mondjuk 40 év alatt!
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 142
15 773
113
Német Cancel Culture.

Gulácsi ugye a sztár a szivárvány családos posztja miatt.

Petry ellenvélemenyét vagy megtartja magának és akkor tovább dolgozhat Berlinben vagy ugrik az állás. Mindenesetre mára már megtanulta, milyen a német véleményszabadság!! Elbeszélgetnek vele a szivárványcsaládos és migrációs véleménye miatt. Jöhet a korrigáló közlemény, bar sztem a kinti véleménydiktatúrában kevés lesz....


A NER ugyanezt csinálja itthon azzal akivel megteheti.
 

Halfdan

Well-Known Member
2019. január 9.
2 102
2 918
113
Jajj de kis érzékenyek ezek ott Berlinben :D!


Érzékenység mi? Az ilyen nyilatkozatoknak bizony húsbavágó következményei lehetnek. Ha -akár szándékosan félremagyarázás miatt- a szponzornak rossz reklám, otthagyja a csapatot az anyagilag elég gáz. Nálunk a Hrutka bejegyzés a "rossz reklám" ezért tőle is meg kellett válni.
Petry meg hazajöhet, itthon is kellenek a jò kapusedzők.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby