Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 673
94 320
113
A NER ugyanezt csinálja itthon azzal akivel megteheti.
Hát igen. Vagy 5 éve senyvednek a NER latt az ondex újságírói, vagy Balázsék a Rádió 1-en. Ők napi szinten, párszor jogosan, sokszor csúsztatva fikázzák a kormányt. De a TV2 Stohl Buciját is hogy megrángatták, mert SZFE őr volt. Jah, nem!!!

Itt egy nem direkt politikai nyilatkozat is elég, másnap lapáton vagy.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 673
94 320
113
Érzékenység mi? Az ilyen nyilatkozatoknak bizony húsbavágó következményei lehetnek. Ha -akár szándékosan félremagyarázás miatt- a szponzornak rossz reklám, otthagyja a csapatot az anyagilag elég gáz. Nálunk a Hrutka bejegyzés a "rossz reklám" ezért tőle is meg kellett válni.
Petry meg hazajöhet, itthon is kellenek a jò kapusedzők.
Sztem Hrutka legyen a Herthánál a kapusedző ideologiai, ne szakmai alapon válogassunk. Jaj, milyen jól is sikerült anno a kommunizmus, ami pont így működött.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 603
18 620
113
Érzékenység mi? Az ilyen nyilatkozatoknak bizony húsbavágó következményei lehetnek. Ha -akár szándékosan félremagyarázás miatt- a szponzornak rossz reklám, otthagyja a csapatot az anyagilag elég gáz. Nálunk a Hrutka bejegyzés a "rossz reklám" ezért tőle is meg kellett válni.
Petry meg hazajöhet, itthon is kellenek a jò kapusedzők.
Sem Hrutka kirugását, sem Petry eltávolítását nem kellett volna megtenni. Egyiknek sem szabadna megtörténnie.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 357
16 250
113
Hát igen. Vagy 5 éve senyvednek a NER latt az ondex újságírói, vagy Balázsék a Rádió 1-en. Ők napi szinten, párszor jogosan, sokszor csúsztatva fikázzák a kormányt. De a TV2 Stohl Buciját is hogy megrángatták, mert SZFE őr volt. Jah, nem!!!

Itt egy nem direkt politikai nyilatkozat is elég, másnap lapáton vagy.
Ez egy direkt politikai nyilatkozat volt, hiszen a migráns válságot, az LMBTQ propagandát ill. az általánoos nyugati helyzetet is kommentálta.

Ami szomorú, hogy még becsicskult mielőtt kirúgták. Legalább állt volna a bele.

Az a NER gátlástalanságát jelzi, hogy az adófizetők pénzéből kitömött TV2-ben Stohl meg egy rakás másik ** parádézhat.
 
  • Vicces
Reactions: zeal

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 357
16 250
113
Dárdaira leszek még kíváncsi, hogy mit lép ezzel kapcsolatban, ill. gulácsi kommentálja-e az ügyet ill. Gulácsit behívják-e a válogatottba.

Ha Dárdai folytatja mintha mi sem történt volna az összes iránta érzett tiszteletem tovaszáll.
 
T

Törölt tag 467

Guest
Ezek utan varhatoan az angolokkal egyutt terdelnek majd Nemetorszagi kluboknal foglalkoztatott valogatott labdarugoink. Csak mert a velemeny szent es szabad.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 816
25 447
113
Dárdaira leszek még kíváncsi, hogy mit lép ezzel kapcsolatban, ill. gulácsi kommentálja-e az ügyet ill. Gulácsit behívják-e a válogatottba.

Ha Dárdai folytatja mintha mi sem történt volna az összes iránta érzett tiszteletem tovaszáll.
Ha Dárdainak van magyar gerince, akkor a szemükbe mondja, hogy mekkora aljas gecik vagytok, és faképnél hagyja őket!
(Persze, állás, család, stb., szóval nehéz ez...)
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 673
94 320
113
Dárdaira leszek még kíváncsi, hogy mit lép ezzel kapcsolatban, ill. gulácsi kommentálja-e az ügyet ill. Gulácsit behívják-e a válogatottba.

Ha Dárdai folytatja mintha mi sem történt volna az összes iránta érzett tiszteletem tovaszáll.
Ne légy ennyire szigorú! Ha akart kint karriert minimum ilyen ügyekben kussolni kell. Nem kell mások miatt tartani a hátát, mki a maga sorsát is alakítja. Én ezért egyáltalán nem vetem meg. Petry sem hős, csak egész kiakasztó ez a pofátlan történet!!

Az ideológia alakító multiknál mhol ez a helyzet. Nálunk is nagy a diversity, mert abban van az erőnk! Néha visszajön egy kis hányás az ideológiai képzések alatt, de ilyenkor a bankaszámlámra gondolok. o_O
 
  • Tetszik
Reactions: aquarell

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 357
16 250
113
Ne légy ennyire szigorú! Ha akart kint karriert minimum ilyen ügyekben kussolni kell. Nem kell mások miatt tartani a hátát, mki a maga sorsát is alakítja. Én ezért egyáltalán nem vetem meg. Petry sem hős, csak egész kiakasztó ez a pofátlan történet!!

Az ideológia alakító multiknál mhol ez a helyzet. Nálunk is nagy a diversity, mert abban van az erőnk! Néha visszajön egy kis hányás az ideológiai képzések alatt, de ilyenkor a bankaszámlámra gondolok. o_O

Tehát akkor szerinted az elkurvulás rendben van és nem kell szolidárisnak lenni másokkal.

Akkor ne csodálkozz azon, ami a világon zajlik, és pláne került az erkölcsi magas lovat.
 
G

Galthran

Guest
Ha Dárdainak van magyar gerince, akkor a szemükbe mondja, hogy mekkora aljas gecik vagytok, és faképnél hagyja őket!
(Persze, állás, család, stb., szóval nehéz ez...)
róla beszélünk?
dardai_960px.jpg
 

Halfdan

Well-Known Member
2019. január 9.
2 144
3 040
113
Sztem Hrutka legyen a Herthánál a kapusedző ideologiai, ne szakmai alapon válogassunk. Jaj, milyen jól is sikerült anno a kommunizmus, ami pont így működött.

Mondok jobbat! Gulácsit felkészíti Petry Zsolt a válogatott meccekre, amit Hrutka közvetít (esetleg 2rule cuccban?) De akkor mi legyen a turáni átokkal.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 673
94 320
113
Tehát akkor szerinted az elkurvulás rendben van és nem kell szolidárisnak lenni másokkal.

Akkor ne csodálkozz azon, ami a világon zajlik, és pláne került az erkölcsi magas lovat.

Nem vagyok erkölcscsősz, nem is voltam. Bosszantanak a dolgok, de én nem alakitom őket, max. alkalmazkodok. Rohadtul kiakaszt, amit Petryvel tettek!! De miatta nem kell Dárdainak is kerékbe törni a karrierjét. Segítse máshogy Petryt ha kell, de ne így. Így ők nyernek!! Csak örülnének neki, ha még egy magyar homofób, migriellenest kidobhatnának. Ne könnyítsük meg a helyzetük. Sokaknak kell tiltakozni, de Dardainak nem kell magát kirúgatni.
 
G

Galthran

Guest
Akkor bocs... :confused:
Ennyire nem követtem.

persze azt nem lehet tudni hogy dárdai meggyőződésből csinálja vagy leszarja, esetleg többet jelent neki a hertha minthogy közbeszóljon... ezt majd midnenki eldönti saját maga :D
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 603
18 620
113
Mondok jobbat! Gulácsit felkészíti Petry Zsolt a válogatott meccekre, amit Hrutka közvetít (esetleg 2rule cuccban?) De akkor mi legyen a turáni átokkal.
Az a szomorú és az a baj, hogy sajnos az ideológia és politika oda is kő keményen beférkőzik ahova alapból nem szabadna beengedni. A normalitás egyre kevésbe trendi.....