Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 375
67 491
113
T

Törölt tag 008

Guest

gorkamorka

Well-Known Member
2021. május 13.
1 299
2 216
113
Ez most nem jött össze...

jDNWPXG.jpg


veHddSE.jpg
Ehez kapcsolódóan... Így pusztítja el a női sportokat a baloldal:
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 375
67 491
113
Szépen be Ctrl+C - Ctrl+V-ztél ide vagy 3 A4-es oldalnyi anyagot valami neve nincs 2000es évek eleji oldalról.
Tudtam én, hogy nem vagy egy hochentellektüell, de a "kommunista zsidók" gugliba beírásától és az első találat kopizásánál többet vártam.
Az oldal alján ott van, hogy;

Copyright(c)2000 by Michael A. Hoffman II.Minden jog fönntartva.
P.O. Box 849, Coeur d'Alene, Idaho 83816 U.S.A.


Na, ugyan ki ez a Mr. Hoffman?

pfúbazmeg. Profi holokauszttagadó, antiszemita összeesküvés elmélet hívő és terjesztő. A wayback machine-be beírva igazi kincs az oldala a 2000es évek elején.
ae7c972bfa374f70aa487614dfc47832.png

Persze mostanra már csak sima marketinges anyagok meg tippek láthatóak rajta - lehet már nem volt olyan kifizetődő náculni a kis takonygerincűnek.
Igazi minőségi forrás az ilyen félkegyelmű véglényeknek, mint te. :D


Csak gyorsan kikapva belőle egy részletet :

Ezzel annyi a baj, hogy a Ehrenburg civilek elleni uszítását teljes egészében Goebbelsék találták ki a háború vége felé, hogy még jobban szítsák a német társadalmat az ellenállásra.
b6df2bfedf9793edc28a52279ba51703.png

(Fascination and Enmity: Russia and Germany as Entangled Histories, 1914–1945 145. oldal)

Ja, említi még hogy Sztálin körül ilyen-olyan zsidó mindenki. Azt valahogy nem, hogy Izrael állam létrejötte után a SzU abban a pillanatban elkezdte pénzelni az ellenségeit, hogy kiderült, hogy az nem kíván szovjet csatlóssá válni. Az általam említett Sztálin alatti antiszemitizmusról meg persze naná, hogy egy szó sem esik.

Mmm, "gyökértelen kozmopolita". Igazi zsidó államban szoktak ilyeneket mondani zsidó értelmiségiekre...


Ó igen, általánosan történelmi tényként kezelik, hogy a zsidók elzsidósítják az elitet több ezer évre visszamenően.
Ja, volt ország ahol ezt tényként kezelték - '45-ig. :D


Jaj bocs, el is felejtettem, hogy a magadfajták azt hiszik a zsidó "származásúakról", hogy azok egy hivemind-ba vannak bekapcsolva, aminek semmi más feladata nincs, csak a fehérek elpusztítása. Ehhez ugye nem kell hívő zsidónak lenni - genetikai alapcsomag része, mi?

Most akkor döntsd már el, hogy melyik narratívát akarod tolni; azt, hogy a származás nem határozza meg eredendően az ember gondolkodását és cselekedeteit, vagy azt, hogy meghatározza. Mert ha egyszerre tolod itt, hogy a zsidóság en bloc felelős a kommunizmusért, de a fehér európaiak ártatlanok és csak a nácik csinálták a holokausztot, az úgy enyhén szólva nem kerek.
Ez persze feltételezi, hogy elismered a holokausztot, mint történelmi eseményt.


Mi is volt az a gátlástalan bosszú? A Nürnbergi per talán? A háború utáni elhurcolások? Szerinted ez tényleg összehasonlítható azzal a kárral, amit a nácik okoztak Európának és a világnak? Vagy most komolyan sajnáljam a szegény ártatlan németeket, mert a szovjetek a háború után az ő nyakukba varrták a katyni mészárlást?
Tetszett volna nem megszállni Lengyelországot Sztálinnal karöltve, kameraden.

A holokausztra, vagyis inkább az egész II. VH-ra emlékezés kurvára nem arról szól, hogy pfúúú mai napig legyen mindenkinek bűntudata, hanem arról, hogy emlékezzünk milyen borzalmakra képes az ember, és milyen könnyen. Ugyanis az ilyen eseményeket csak úgy lehet elkerülni, ha a társadalmat oktatják és emlékeztetik arra, hogy nagyon gyorsan elfajulhatnak a dolgok. Persze az ilyen műveletlen proliknak, mint te, ez csak propaganda, meg zsidó ármány.
Azért meg, hogy még te vádolsz itt propagandával mást, mikor szó szerint semmi mást nem posztoltál a témával kapcsolatban csak náci propagandát, különdíj jár.
De persze, te neeem vagy fasiszta, áá dehogy. :D


A különbség annyi, hogy ők zsidóként passzolják le egy kommunista bűneit, mert nem azért csinálta azt amit, mert zsidó. Te meg náciként akarod lepasszolni a nácik bűneit úgy, hogy közben nagyon nagyon el akarod mindenkivel hitetni, hogy csak egy hétköznapi európai vagy. :)


Ismerni nem tiltott meg nem is náci. Igazságként terjeszteni - na az a náculás. ;)
Na átjöttünk ide, nem annyira az usa témája. Bár de, de ez most mellékes részben.

Szóval akkor az, hogy ez az anyag 2000-es évek eleji, akkor az megváltoztatja a valóságot? Azóta sikerült valami mást kikutatni a valósághajlító laborokban? :D Nem is értem, ez a mondat valamiféle bagetllizákó jellegen kívül mia fasznak is került leírásra? Majd jelezd jogtulajnak, hogy a linket is bevillantva felhasználtam kimásolva a szöveget, biztos végtelen dühvel fog rámrohanni, amiért közzétettem. :D Úgy lesz vele, hogy csak egy nácit foglalkoztathat ez, tehát az anyagban említett kutatók és írók mind nácik. Igaz van köztük egy rakás zsidó is, de te majd megmagyarázod magadnak, hogy a zsidó történész, kutató az nem az mert ezzel foglalkozik, a többi meg igen, mert ezzel foglalkozik.

A profi holokauszttagadók(ahogy igyekeztek nem náciként hanem az antifasiszta harcban megbélyegezni őket) munkájának az eredménye:

CpLpBQuWAAARJR_.jpg


Ugye ez hatmillióról indult, most ez a helyzet. Az alig 4,5 milliós apró korrekció után garantáltan a többi már rendben lesz. Nagyon sok ilyen 'apró' korrekciót összeraktak, akik merték kutatni. Kapták is a börtönbüntetéseket, bírósági eljárásokat rendesen, hiszen ilyen ronda dolgok az eredménye, kiderül lassan a valóság. Ami 4,5 m embernél kérdéseket kellene, hogy felvessen, de benned nem vet fel, mert nem is létezel, csak egy függvény vagy.

Tudom, hogy a hozzád hasonló hasznos idiótái a világnak innetől annyit tudnak, mint amit fent is tettél. Hangoztatni, hogy a fehérek csak úgy megőrültek a semmitől, a zsidók ott sem vótak kérem bíró úr.

Ó, nem elzsidósítják az elitet, azt csak egy részével teszik. Általában amikor elég erőre tesznek szert hozzá, vagy eléggé felkavarodik a kaka, akkor megölik az elitet, a középosztályt bedarálják és belecsüccsennek a hatalomba. Persze olyankor nem zsidók, hanem kommunisták, jakobinusok(ki volt az a jákob? :D ), egyiptomiak. Aztán az emberek valahogy megőrülnek, de hogy hogyan? :D

Persze mivel ez kényelmetlen, az ember hirtelen a náci bélyeget kapja, mert a démonizálás nem azért van, hogy örök bűntad legyen, hanem hogy emlékezzünk. Igaz a nagy emlékezésben valahogy mindig elfelejtődik mindenki más fájdalma, kára, vesztesége. A lengyeleknél éppen balhé van, mert így 80 év után egy bukott háborús helyzetben a zsidókat lerabolták a németek, aztán a háború végeztével megérkezett a Sztálini különítmény. Az élén Berman és Minc. ÉS ők lerabolják a maradékot. És ezekután ma, mivelhát a németek meg az oroszországi zsidók kirabolták a zsidókat, természetesen a lengyelek tartoznak nekik. :D

Persze biztosan atomnáci dolog nem úgy látni, hogy örökkön örökké tartoznak a lengyelek, mi, bárki azért, amit nem a zsidókon követelnek vissza(a németek meg mi is fizettünk mint a katonatiszt), meg nem is az ábrándosan létrehozott ők kommunisták voltak embereken, akik aztán valahogy nagy tömegben elég jól össze tudták illeszteni a kommunizmus előtti kommunista gyerekkoruk kommunista szocializációját az izraeli élethez szükségessel. Nem, a lengyelek tartoznak nekik.

Ez sem baj, nem rabolnak le senkit, egyszerűen csak tudomásul kell venni a bűnt, meg a tartozást, de nincs örök bűntudat. Ugyan?!. :D

A hive mind elég volt ahhoz, hogy kibírják önazonosan a sajátjaik közt, rómában, babilonban, egyiptomban, szíriában, a Fekete-tenger és Földközi-tenger medencéje körüli kultúrákban, Európa középkori országaiban, a távol-keletre szakadva minden kultúrában. Biztos csak azért sikerült, mert nem őrzik foggal-körömmel, hanem teljes mértékig azonosulnak a körülöttük élőkkel és eszükbe sem jut számontartani a családi történelmüket, ezért tudta az a vallástalan és az ortodoxiát kerülő zsidó lány is elmondani nekem 3000 évre visszamenően elmondani nekem a családfáját, akivel eldumáltam. És persze az ő agyában is kezdetben az dolgozott, ami benned, azonnal lefasisztázott pár mondat miatt, mert ez van a programotokban, aztán utána mikor sikerült elengednie ezt a faszságot, másfél órát beszélgettünk. Hmmm.

Vajon mire is cserélte be a kereszténység tűzzel-vassal terjesztésében a történelmünk és családfáink ilyen szintű ismeretét az elit anno? Hát nem az ószövetségre? Ugyanmár, ez is mellékes. Az is, ahogy a komcsi időkben még a közelmúlt is tilos lett. Semmi köze a copy-paste anyagban érkezett vagy vezérelt új elitekhez. :) Ugyan, ott se vótak.

A gátlástalan bosszú? Slomo Morel áldozatai? Vagy, igen a Katynért kivégzettek? Vagy éppen Joachim Peiper sorsa? Vagy éppen a mérgezős tervek? Megérdemelték mert németek voltak? Ezek jó kiírtottak voltak? Ez a bosszú és düh legálisabb volt, mint azok bosszúja és dühe?

Persze neked csak propaganda van az agyadban. Tudom, hogy neked az ugrik be, mert nem a végtelen önellenes szemüvegen keresztül nézem magam, hogy náci, de az igazság az, hogy magyar ember vagyok. Biztos vérig sért, hogy igyekszek ugyanúgy ragaszkodni az önazonossághoz, mint ők, mert ez nekem nem jár, mert ha én teszem nácizmus, ha ők, akkor csoda és vallás, vagy kommunizmus, vagy akármi, csak véletlen se a valóság. Tudtad, hogy Izrael egy éve a zsidóség kizárólagos nemzetállama? Hallottad a hivemind nélküli zsidóságot a gonosz fasizmust elítélni, amivel a hitleri útra léptek és megbélyegezve másodrendű állampolgárokká nyilvánították a nem zsidókat ott a nyelvükkel együtt, pedig azok is izraeli állampolgárok, tehát ugyanolyan zsidók mint ők, csak más a vallásuk....
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 375
67 491
113
Feltűnő egyébként, hogy dacára annak, hogy közel sem minden német ért egyet a balliberális világnézet dogmáival, a párhuzam felöltött egyfajta nettó egybites, proli, kollektív németellenességet is, amelynek a "németek szükségszerűen olyan erőszakosak voltak a második világháború idején mint most" elképzelés az alapja. Ez persze azontúl, hogy ezen "erőszakosság" nélkül egy hold földet nem kaptunk volna vissza a történelmi Magyarországból, s egyáltalán bécsi döntések se lettek volna, felvet még egy érdekes kérdést. A filoszemita "jobboldaliak" elvetik ugyanis a zsidóság "dogmatikus, előítéleteken alapuló" faji jellemzését, de, ha ugyanezt a németekkel teszik, akkor az máris rendben van? Van egyénként sokkal durvább véleménynyilvánítás is, szintén a már említett PestiSrácok köreiből. Talán emlékeznek még az olvasók, amikor Ambrózy Áron a németek kiirtásáról elmélkedett. Ha valaki ugyanezt megengedné magának a zsidósággal kapcsolatban, a galaxisból is kitörölnék a létezését.
Forrás: https://kuruc.info/r/7/230312/
 

Avtomat

Well-Known Member
2018. október 30.
1 555
4 366
113
Az a mondat azért került oda, mert a végtelen lustaságodról tanúskodik.
"Fúú ez itten aszondja hogy a kommunizmus nem valami zsidó ármány, na várjácsakbazmeg beírom a gúgölbe hogy kommunista zsidók oszt lessz nemulass!!!"

Jó, hogy a szerzői jogon is elkezdtél pattogni - biztos azért raktam oda, mert fel akarlak nyomni - tuti nem mert csak kimásoltam a lap alján lévőket, hogy kiderüljön ki a tököm írta azt a katyvaszt.

Ha meg azt gondolod, hogy az Auschwitzi emléktáblát az olyanok "kutatása" miatt cserélték le, mint Hoffman, akkor kis csillag te még jobban el vagy tévedve, mint azt eddig gondoltam. :rolleyes:

Az ilyen Hoffmanféle fúdenagyon elhallgattatott, "titkos igazságot" író arcokról annyit, hogy ezek is pénzért csinálják amit csinálnak. A célközönségük, mint látható pl rajtad is, kurvára bír recskázni az "elhallgattatottságra". Persze mindig arra gondoltok, hogy azért nem jelenteti meg senki, mert húú de nagyon fontos, titkos információ került a világra. Aha. Az fel sem merülhet, hogy azért nem dolgoznak velük kiadók meg egyetemek, mert színvonaltalan, történelemhamisító faszságokat írnak össze vissza.

Abba is bele lehet gondolni, hogy ha a zsidók csápjai úgyis mindenhova elérnek, mint ahogy ti azt állítjátok, akkor az ilyen hatalmas rejtett igazságokat feltáró arcok hogyhogy nem követtek még el öngyilkosságot egy Moszad ügynök pisztolyával? Rejtély.

A katynért kivégzett németek meg Slomo Morel áldozatai: Látom nem érzed a nagyságrendbeli különbségeket. Érted, beszélünk itt egy háborúról ami 50-70 millió áldozattal járt, ebből 30 a keleti fronton, az embernek meg vérezzen a szíve két kézen megszámolható német kivégzettért, meg azért, mert a kommunisták végeztek ki embereket, és voltak zsidó pribékjeik is?
Joachim Peiper meg nem tudom hogy jön ide, az megérdemelte a kötelet - de megúszta.

...Azért király kis esszé lett ismét. Majd akkor szólj legközelebb, ha a nagy talmudista összeesküvésre a forrásaid nem Hoffmanféle ezredrangú nímandok, akik abból élnek, hogy a magadfajta minden árnyékba zsidót képzelő, folyamatosan rettegő hülyéknek írnak könyveket, hogy a végtelenségig tudjatok recskázni egy normális történelemkönyv elolvasása nélkül.
Ja, meg amikor érdemben reflektálsz azokra a mondatokra amikben cáfolom a hülyeségeidet, ahelyett hogy a elém raksz még 6-7 bekezdésnyi faszságot, hogy kereshessek forrásokat.

Na szevasz.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 375
67 491
113
Az a mondat azért került oda, mert a végtelen lustaságodról tanúskodik.
"Fúú ez itten aszondja hogy a kommunizmus nem valami zsidó ármány, na várjácsakbazmeg beírom a gúgölbe hogy kommunista zsidók oszt lessz nemulass!!!"

Jó, hogy a szerzői jogon is elkezdtél pattogni - biztos azért raktam oda, mert fel akarlak nyomni - tuti nem mert csak kimásoltam a lap alján lévőket, hogy kiderüljön ki a tököm írta azt a katyvaszt.

Ha meg azt gondolod, hogy az Auschwitzi emléktáblát az olyanok "kutatása" miatt cserélték le, mint Hoffman, akkor kis csillag te még jobban el vagy tévedve, mint azt eddig gondoltam. :rolleyes:

Az ilyen Hoffmanféle fúdenagyon elhallgattatott, "titkos igazságot" író arcokról annyit, hogy ezek is pénzért csinálják amit csinálnak. A célközönségük, mint látható pl rajtad is, kurvára bír recskázni az "elhallgattatottságra". Persze mindig arra gondoltok, hogy azért nem jelenteti meg senki, mert húú de nagyon fontos, titkos információ került a világra. Aha. Az fel sem merülhet, hogy azért nem dolgoznak velük kiadók meg egyetemek, mert színvonaltalan, történelemhamisító faszságokat írnak össze vissza.

Abba is bele lehet gondolni, hogy ha a zsidók csápjai úgyis mindenhova elérnek, mint ahogy ti azt állítjátok, akkor az ilyen hatalmas rejtett igazságokat feltáró arcok hogyhogy nem követtek még el öngyilkosságot egy Moszad ügynök pisztolyával? Rejtély.

A katynért kivégzett németek meg Slomo Morel áldozatai: Látom nem érzed a nagyságrendbeli különbségeket. Érted, beszélünk itt egy háborúról ami 50-70 millió áldozattal járt, ebből 30 a keleti fronton, az embernek meg vérezzen a szíve két kézen megszámolható német kivégzettért, meg azért, mert a kommunisták végeztek ki embereket, és voltak zsidó pribékjeik is?
Joachim Peiper meg nem tudom hogy jön ide, az megérdemelte a kötelet - de megúszta.

...Azért király kis esszé lett ismét. Majd akkor szólj legközelebb, ha a nagy talmudista összeesküvésre a forrásaid nem Hoffmanféle ezredrangú nímandok, akik abból élnek, hogy a magadfajta minden árnyékba zsidót képzelő, folyamatosan rettegő hülyéknek írnak könyveket, hogy a végtelenségig tudjatok recskázni egy normális történelemkönyv elolvasása nélkül.
Ja, meg amikor érdemben reflektálsz azokra a mondatokra amikben cáfolom a hülyeségeidet, ahelyett hogy a elém raksz még 6-7 bekezdésnyi faszságot, hogy kereshessek forrásokat.

Na szevasz.
Ügyes próbálkozás, de a komolyabbakat te is tudod nagyon jól, hogy nem tehetem ki a nagy nyilvánosság elé kis hazámban bünti nélkül. Én nem pattogok a szerzői jogon fel sem merült, hogy foglalkozzak vele, amíg oda nem raktad. Bagatellizálni meg azért mégha nagyon erőlködsz is azért nem olyan egyszerű, mert nem a titkos elhallgató kis író anyaga, hanem amit a komoly egyetemek által működtetett arcoktól összeszedett. De mivel ő tette meg ezt a gyűjtést, akkor elveszett belőlük ugyanaz az infó? Vagy hogy gondolod?

Mindenestre az, hogy a kezdettől az aktuális tábláig alig 75% az eltérés a mennyiségekben, és erre sem vijjogott fel a nincs hivemind-juk, khm, khm. Apró tévedés. Minden más igaz, nem akarták letarolni a nemzeti eliteket sem a kommunista egyenlőség ideája alatt, csak épp mindehogy véletlen a vezetésbe sodródtak csoportosan. :D

Peipert a saját otthonában támadták meg, megkínozták, kivégezték. Tudom, ez csak egy katona, nem is a megfelelő kiválasztott népből, de ha fordítva lenne, még ma is keresnék a végrehajtókat a hatóságok. Ez a különbség.

Szóval tökre hiteles lennél. Tényleg, ha nem vergődnél azon, hogy a komcsiknak voltak zsidó pribékei, mert ugyan be mertem linkelni információt arról, hogy a konkrét felső vezetések és a legnagyobb hatalommal járó posztok voltak általuk betöltve, így hát nagyjából egy óvodás Pistike szintjén állja meg a helyét az erőlködésed.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 712
86 278
113

hete

Well-Known Member
2021. január 7.
695
1 728
93


Corden a felkínált ételekre és italokra rendszeresen mondja, hogy undorító és gusztustalan. ÉS ez bizony sértő egyesekre nézve, mivel, hogy több olyan is volt, ami például Ázsiában teljesen elfogadott ételnek, italnak számít. Tehát James Corden gúnyt űzött az ázsiai gasztronómiából, ezzel rengeteg embert megsértett.
 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: fip7 and Pogány

Bubu bocs

Well-Known Member
2021. január 6.
3 750
15 657
113
Felmerült bennem egy érdekes kérdés. Az UEFA és a szponzorok a szivárványos hirdetésekkel miért veszik semmibe az Európában élő iszlám lakosság érzékenységét? Évek óta azt halljuk nyugatról, hogy miért sértheti a muszlim lakosság érzékenységét egy karácsonyfa, egy köztéri betlehemi jászol, stb.
Most akkor el kéne dönteniük, hogy a muszlim lakosságuk érzékenysége, vagy az LMBTQ mozgalom érzékenysége a fontosabb-e a számukra.
Még a végén kiderül, hogy csak az átlag fehér ember önazonosságának leépítése a cél (a kereszténység és a fehér faj megbélyegzése + a normális nemi identitás háttérbe szorítása).