Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Shed

Well-Known Member
2016. október 7.
863
4 345
93
Gondolom Kövér lesz akkor. Én húznék még egy nagyot a Fidesz helyében, és teljesen kifilézném ezt az ügyet. Beterjeszteném a közvetlen elnökválasztást, aztán hagy menjen a történet. Nagy buli lenne egy Orbán ME és Gyurcsány KE kombó :D
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 261
68 073
113
Nováknak szerintem a pénz nem számít. A pletykák szerint a férje tele van pénzzel, vagyis ő is. Bukott, lemondásra kényszerült köztársasági elnökként nem tudsz vállalni semmilyen politikai pozíciót. (Schmidt Pál mit is csinál manapság? ) Mindig ütnék a pedofil botránnyal. Ha most vállalhatatlan, akkor 10 év múlva is az lesz. Neki marad már az unatkozó gazdag feleség szerepe.
Azért a túloldalon Greczi gyorsan visszarejszolta magát nem?
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 160
14 740
113
Legyen végre otthon családanya, attól nagyobb meg fontosabb karrier szerintem nem kell.
A gyerekek is felnőnek. Simán lehet még karier előtte.
Nováknak szerintem a pénz nem számít. A pletykák szerint a férje tele van pénzzel, vagyis ő is. Bukott, lemondásra kényszerült köztársasági elnökként nem tudsz vállalni semmilyen politikai pozíciót. (Schmidt Pál mit is csinál manapság? ) Mindig ütnék a pedofil botránnyal. Ha most vállalhatatlan, akkor 10 év múlva is az lesz. Neki marad már az unatkozó gazdag feleség szerepe.
A Pali nem egy liga, meg öreg is volt már. A Novák még fiatal. A Paliból úgy kellett kierőszakolni a lemondást, a Novák gyorsan lépett. De majd meglátjuk. Én nem temetném. Ha tényleg saját jogán értelmes karizmatikus akkor talpra állhat. Ha csak egy báb volt akkor nyilván ennyi volt neki.
 

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 709
17 018
113
kRFlmUH.jpeg
Én, ahogy várom a sikkasztással vádolt momentumos, embervadászatot szervező szikrás, szemkilövető dk-s, stb. lemondását:
28this.jpg

:D
Amúgy a kormány helyében most szigorítanék egy komolyat és széttárnám a kezem Brüsszelben, h "hát nincs mit tenni, az ellenzék is ezért tüntet". ;)
 

Nber

Well-Known Member
2021. október 15.
1 645
7 139
113
Mkinek van adata. De most az önkorin szinte csak az ellenzék veszithet. Ha ügyes Orbán Karácsonyt meg tudja buktatni és lesz szavazati többsége LMP, Fidesz, MH Vitézynek.
Én úgy tolnám, hogy állítok Fideszes jelöltet, aki jó ütemben visszalép Vitézy javára. De még az is lehet, nevető harmadikként vissza sem kell léptetni, csak úgy nehezebb lenne a bp-i önkori többség az LMP nélkül.
40% Fidesz
30% Vitézy
30% Karácsony
Így a Fidesz polgija nyerne
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 816
47 160
113
Sztem puhapöcsök lesznek és egy Nyugaton jó pedigréjű fideszest fognak jelölni, pl.Navracsics. Politikailag ez lenne a logikus.
Ennek ellenére, ahogy fent írtam nekem Kövér tetszene.

De egy a politikus konzerv Mádl 2.0 is lehet.
Ugyan ezt látom én is. Kövérnek örülnék, de egy Navracsics esélyesebb azt gondokom.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

cinikus

Well-Known Member
2010. május 7.
2 345
4 971
113
Remélem tényleg ártatlan a faszi
1: Elítélték, ráadásul jogerősen, tehát (ténylegesen vagy sem, de) bűnös. Gondolkodjunk el azon a tényen, hogy az itteni kommentelők esetében miért nem merül fel még csak a gyanú sem, ezzel szemben ezt a szarházit még el is ítélték.
2: Bár nem "pedofilkodott", de egy pedofilt próbált menteni, vagyis pont akkora szardarab, mint egy pedofil, amit tovább ront a tény, hogy gyerekeket bíztak erre a nyomorultra: a gyerekeket kellett volna védenie, nem a pedofilokat.
3: Teljesen érthető, ha valaki nem szimpatizál az ellenzékkel, de azért a kormányoldalnak sem lehet mindent (valójában semmit) elnézni - feltéve, ha valakiben van gerinc.
4: Ez a két kvótanő aláírt valamit, amit értelmes ember soha nem tett volna meg, nekik meg vagy szóltak, hogy írják alá vagy b*sztak elolvasni, hogy miről van szó: mindketten alkalmatlanok mindkét esetben - és nem csak ők.
5: Ez olyan kérdés, ami nem pártszimpátián múlik, hanem azon, hogy okkal nevezi magát valaki embernek vagy sem.
6: Uff.
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 173
29 080
113
1: Elítélték, ráadásul jogerősen, tehát (ténylegesen vagy sem, de) bűnös. Gondolkodjunk el azon a tényen, hogy az itteni kommentelők esetében miért nem merül fel még csak a gyanú sem, ezzel szemben ezt a szarházit még el is ítélték.
2: Bár nem "pedofilkodott", de egy pedofilt próbált menteni, vagyis pont akkora szardarab, mint egy pedofil, amit tovább ront a tény, hogy gyerekeket bíztak erre a nyomorultra: a gyerekeket kellett volna védenie, nem a pedofilokat.
3: Teljesen érthető, ha valaki nem szimpatizál az ellenzékkel, de azért a kormányoldalnak sem lehet mindent (valójában semmit) elnézni - feltéve, ha valakiben van gerinc.
4: Ez a két kvótanő aláírt valamit, amit értelmes ember soha nem tett volna meg, nekik meg vagy szóltak, hogy írják alá vagy b*sztak elolvasni, hogy miről van szó: mindketten alkalmatlanok mindkét esetben - és nem csak ők.
5: Ez olyan kérdés, ami nem pártszimpátián múlik, hanem azon, hogy okkal nevezi magát valaki embernek vagy sem.
6: Uff.
Nem azért mondom, de pl a móri bankrablás ügyében is ítéltek el két embert, aztán utána még kettőt.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 810
57 648
113
Ugyan ezt látom én is. Kövérnek örülnék, de egy Navracsics esélyesebb azt gondokom.

A Navracsicstól a Jó Isten mentsen meg minket. Akkora egy nyámnyila balf*sz. Hányszor verték át a fejét az unióban?
Semmi tartása annak a csávónak, egy okoskodó könyvtáros, 0 ösztönnel és életképességgel. Kb. mint ha a 90's évek MDF-ből ragadt volna itt. (nem véletlenül hívom navracsicskának)
Nem vagyok a Kövér Laci rajongója, de az legalább egy talpra esett egyenes figura. Régi vágású parasztgyerekre emlékeztet. Minden interiúján látom, hogy erős személyiség, saját világképpel, erős akarattal. Ő nem fogja összeszarni magát ha helyzet van, meg kéz tördelve aggódni, hogy "jahj mit szólnak nyugaton". Nem ilyen típus.
Én őt tényleg alkalmasnak gondolom a gyenge felhozatalból.
Vagy ha független jelölt kell, én szívesen elvállalom. :cool:
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 261
68 073
113
40% Fidesz
30% Vitézy
30% Karácsony
Így a Fidesz polgija nyerne
Én hatradolnek akkor és a Fidesz helyében megnéznem a Vitézy - Karacsony meccset. Semmit sem tennék. Azért leginkább annak örülnék ha Geri meg négy évig gyötör e az őt megvalaszto fővárosiakat.
Hihetetlen hogy még mindig 30% van vele,ez túl sok.
 

cinikus

Well-Known Member
2010. május 7.
2 345
4 971
113
Nem azért mondom, de pl a móri bankrablás ügyében is ítéltek el két embert, aztán utána még kettőt.
Nem véletlenül (vagy hobbiból) tettem zárójelben hozzá, hogy
(ténylegesen vagy sem, de)
Meg azt is, hogy az itt lévők többségét (feltételezhetően) nehéz lenne belekeverni ilyesmibe: szóval van elméleti esély arra, hogy az ipse ártatlan, csak eléggé csekély. Gyakorlatilag nulla, a sztoriból következően.
 

kétkedő

Well-Known Member
2021. január 9.
2 973
17 197
113
Sztem puhapöcsök lesznek és egy Nyugaton jó pedigréjű fideszest fognak jelölni, pl.Navracsics. Politikailag ez lenne a logikus.
Ennek ellenére, ahogy fent írtam nekem Kövér tetszene.

De egy a politikus konzerv Mádl 2.0 is lehet.
Szerintem a Kúria elnőkét jelöli OV.
Meglássátok:oops:!
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 261
68 073
113
A Navracsicstól a Jó Isten mentsen meg minket. Akkora egy nyámnyila balf*sz. Hányszor verték át a fejét az unióban?
Semmi tartása annak a csávónak, egy okoskodó könyvtáros, 0 ösztönnel és életképességgel. Kb. mint ha a 90's évek MDF-ből ragadt volna itt. (nem véletlenül hívom navracsicskának)
Nem vagyok a Kövér Laci rajongója, de az legalább egy talpra esett egyenes figura. Régi vágású parasztgyerekre emlékeztet. Minden interiúján látom, hogy erős személyiség, saját világképpel, erős akarattal. Ő nem fogja összeszarni magát ha helyzet van, meg kéz tördelve aggódni, hogy "jahj mit szólnak nyugaton". Nem ilyen típus.
Én őt tényleg alkalmasnak gondolom a gyenge felhozatalból.
Vagy ha független jelölt kell, én szívesen elvállalom. :cool:
Jah, elég már a teszefosza xarokbol, helyzet van. Zajlik az élet körülöttünk, idén egy nagyobb ország szünet meg mellettünk mint a maradék brit birodalom.