Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Shed

Well-Known Member
2016. október 7.
865
4 360
93
A priusz eltörlése volt itt a tétel, amivel ugye tiszta lapot kapott a figura. Erkölcsi bizonyítványa is lehet.
Meg mentesült a közügyektől való eltiltástól meg törlődött a kegyelemmel a priusza. De ezekkel nyilván nincsenek tisztában azok, akik mélyen felháborodtak, és csak a pedobotrány jött át nekik.
A bejegyzése alapján 40 évet tanított, sanszosan nyugdíj korhatárhoz közelít. 2016-ban kezdődött az ügy, leírja hogy már évek óta nincs a pályán. Sima gyivis tanár volt, Bicskén a beírás szerint hárman voltak igazgató-helyettesek. Nem volt ő ott nagykutya. A felesége is tanár.

Remélem tényleg ártatlan a faszi, ha már kettétört miatta Novák és Varga poitikai karrierje, akkor legalább erkölcsileg érje meg nekik. Mert pl. Novák szerintem elég nehezen dolgozza fel, hogy pedofilmentő bélyeggel a homlokán kell járnia mostantól. Rlképzelhető hogy a gyerekeit is elvágta ezzel a politikától, meg hát ő most már nem a gazdag férje felesége, meg a népszerű családügyi miniszter, hanem a bukott köztársasági elnök, aki semmilyen tiszteletet nem fog kapni, és a méltóságában fogják még évek múlva is sérteni, ha előjön a neve. Varga is nagyot szopott. Elvált, nem egy széparcú nő, és még a karrier sem maradt meg neki. 50 alatti mind a kettő, és lenullázták a pályájukat. Kellemetlen.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 413
69 046
113
Ki lesz a liba helyett az új köztársasági elnök, győzike?
Én nagyon remélem hogy a Kövér Laci bácsi. Nagyon kell már egy komoly ember erre a posztra a sok birka után.
Áder meg szódával elment de az összes többi egy katasztrófa. Ez a nő meg főleg az, ettől a felmentos ítéletetol függetlenül is. Elég volt már belőle. Én nagyon nagyon remélem hogy Kövér lesz, amúgy is ő lett volna ha nem kellett volna ezt a nőt a kirakatba tenni.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 627
94 128
113
A bejegyzése alapján 40 évet tanított, sanszosan nyugdíj korhatárhoz közelít. 2016-ban kezdődött az ügy, leírja hogy már évek óta nincs a pályán. Sima gyivis tanár volt, Bicskén a beírás szerint hárman voltak igazgató-helyettesek. Nem volt ő ott nagykutya. A felesége is tanár.

Remélem tényleg ártatlan a faszi, ha már kettétört miatta Novák és Varga poitikai karrierje, akkor legalább erkölcsileg érje meg nekik. Mert pl. Novák szerintem elég nehezen dolgozza fel, hogy pedofilmentő bélyeggel a homlokán kell járnia mostantól. Rlképzelhető hogy a gyerekeit is elvágta ezzel a politikától, meg hát ő most már nem a gazdag férje felesége, meg a népszerű családügyi miniszter, hanem a bukott köztársasági elnök, aki semmilyen tiszteletet nem fog kapni, és a méltóságában fogják még évek múlva is sérteni, ha előjön a neve. Varga is nagyot szopott. Elvált, nem egy széparcú nő, és még a karrier sem maradt meg neki. 50 alatti mind a kettő, és lenullázták a pályájukat. Kellemetlen.
Puhára fognak esni, erre mindig figyel a főnök.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 413
69 046
113
A bejegyzése alapján 40 évet tanított, sanszosan nyugdíj korhatárhoz közelít. 2016-ban kezdődött az ügy, leírja hogy már évek óta nincs a pályán. Sima gyivis tanár volt, Bicskén a beírás szerint hárman voltak igazgató-helyettesek. Nem volt ő ott nagykutya. A felesége is tanár.

Remélem tényleg ártatlan a faszi, ha már kettétört miatta Novák és Varga poitikai karrierje, akkor legalább erkölcsileg érje meg nekik. Mert pl. Novák szerintem elég nehezen dolgozza fel, hogy pedofilmentő bélyeggel a homlokán kell járnia mostantól. Rlképzelhető hogy a gyerekeit is elvágta ezzel a politikától, meg hát ő most már nem a gazdag férje felesége, meg a népszerű családügyi miniszter, hanem a bukott köztársasági elnök, aki semmilyen tiszteletet nem fog kapni, és a méltóságában fogják még évek múlva is sérteni, ha előjön a neve. Varga is nagyot szopott. Elvált, nem egy széparcú nő, és még a karrier sem maradt meg neki. 50 alatti mind a kettő, és lenullázták a pályájukat. Kellemetlen.
Hát igen, bezzeg arról az Ursularol lepereg minden. :mad:
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 627
94 128
113
És miért nem állt elő a Varga/Novák tandem ezzel? És a csávó miért nem jött elő ezzel amikor megalálta a 444 vagy a Telex riportere?
Ez már régóta ismert volt. De a nem létező hálózat egly olyan erős alternatív sztorit nyomott, hogy egyszerűbb volt nem magyarázkodni, főleg, hogy a bíró is elítélte. Az már jogászkodás lett volna. Ez így volt mki számára érthető.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 413
69 046
113
Bobó? De most tök komolyan. Esetleg Bobóné.
Na már csak az kéne, nőt most nem dobnak be, Bobonak meg csorgosipka való nem a köztársasági elnöki poszt.
Szerintem a főni most nem húz bizonytalan lapot, tutira kell mennie.
Lázárt betennem parlamenti elnöknek hogy nyirja tovább a semmirekelloket, Kövért meg elnöknek.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 627
94 128
113
Győzike :D

Amúgy ha félre tesszük a viccet, akkor a Kövér Laci lenne nekik ideális.
Sztem puhapöcsök lesznek és egy Nyugaton jó pedigréjű fideszest fognak jelölni, pl.Navracsics. Politikailag ez lenne a logikus.
Ennek ellenére, ahogy fent írtam nekem Kövér tetszene.

De egy a politikus konzerv Mádl 2.0 is lehet.
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 206
14 922
113
A bejegyzése alapján 40 évet tanított, sanszosan nyugdíj korhatárhoz közelít. 2016-ban kezdődött az ügy, leírja hogy már évek óta nincs a pályán. Sima gyivis tanár volt, Bicskén a beírás szerint hárman voltak igazgató-helyettesek. Nem volt ő ott nagykutya. A felesége is tanár.

Remélem tényleg ártatlan a faszi, ha már kettétört miatta Novák és Varga poitikai karrierje, akkor legalább erkölcsileg érje meg nekik. Mert pl. Novák szerintem elég nehezen dolgozza fel, hogy pedofilmentő bélyeggel a homlokán kell járnia mostantól. Rlképzelhető hogy a gyerekeit is elvágta ezzel a politikától, meg hát ő most már nem a gazdag férje felesége, meg a népszerű családügyi miniszter, hanem a bukott köztársasági elnök, aki semmilyen tiszteletet nem fog kapni, és a méltóságában fogják még évek múlva is sérteni, ha előjön a neve. Varga is nagyot szopott. Elvált, nem egy széparcú nő, és még a karrier sem maradt meg neki. 50 alatti mind a kettő, és lenullázták a pályájukat. Kellemetlen.
Adom. Mondjuk az èlete végéig járó havi +1.5m + juttatások + ingyen szolgálati lakás stb. talán segít majd túljutnia a krízisen.
Ami pedig a lemondást illeti, szerintem nem végitélet. Erkölcsileg vállalni a hibát és lemondani inkább erény. Én nem tartottam sokra a Katit kb. az volt a maximum tőle, hogy vállalhatóán beszélt angolul ha meg kellett szólalni, de ezzel speciel most nőtt a szememben. Fiatal még simán lehet belőle még bármi.
 

rm40

Well-Known Member
2013. február 23.
1 637
3 342
113
Puhára fognak esni, erre mindig figyel a főnök.
Csak annyira, mint anno Szájer esett. Mindkét eset a Fidesz ideológiájának a szívcsakrája felé irányult, csak ez a mostani nagyságrendekkel komolyabb veszély. A gyanúját sem hagyhatják, hogy a NER részei maradnak, különben lassan ölő méreg lesz. És lehet, hogy itt nem is lehet megállni, simán elképzelhető, hogy más potentátok közreműködéséről (netán kezdeményezéjőrél) van adata mondjuk a CIA-nek, amit adott esetben nem félnek bevetni.
 

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
13 484
64 198
113
Kegyelmet adott egy meghurcolt tanárnak, most pedig lemondott!
Érthetetlen, hogy miért nem próbálta legalább megmagyarázni a kegyelmi döntést.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 627
94 128
113
Csak annyira, mint anno Szájer esett. Mindkét eset a Fidesz ideológiájának a szívcsakrája felé irányult, csak ez a mostani nagyságrendekkel komolyabb veszély. A gyanúját sem hagyhatják, hogy a NER részei maradnak, különben lassan ölő méreg lesz. És lehet, hogy itt nem is lehet megállni, simán elképzelhető, hogy más potentátok közreműködéséről (netán kezdeményezéjőrél) van adata mondjuk a CIA-nek, amit adott esetben nem félnek bevetni.
Mkinek van adata. De most az önkorin szinte csak az ellenzék veszithet. Ha ügyes Orbán Karácsonyt meg tudja buktatni és lesz szavazati többsége LMP, Fidesz, MH Vitézynek.
Én úgy tolnám, hogy állítok Fideszes jelöltet, aki jó ütemben visszalép Vitézy javára. De még az is lehet, nevető harmadikként vissza sem kell léptetni, csak úgy nehezebb lenne a bp-i önkori többség az LMP nélkül.
 
  • Tetszik
Reactions: Nber and Kim Philby

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 413
69 046
113
Adom. Mondjuk az èlete végéig járó havi +1.5m + juttatások + ingyen szolgálati lakás stb. talán segít majd túljutnia a krízisen.
Ami pedig a lemondást illeti, szerintem nem végitélet. Erkölcsileg vállalni a hibát és lemondani inkább erény. Én nem tartottam sokra a Katit kb. az volt a maximum tőle, hogy vállalhatóán beszélt angolul ha meg kellett szólalni, de ezzel speciel most nőtt a szememben. Fiatal még simán lehet belőle még bármi.
Legyen végre otthon családanya, attól nagyobb meg fontosabb karrier szerintem nem kell.
 

Shed

Well-Known Member
2016. október 7.
865
4 360
93
Adom. Mondjuk az èlete végéig járó havi +1.5m + juttatások + ingyen szolgálati lakás stb. talán segít majd túljutnia a krízisen.
Ami pedig a lemondást illeti, szerintem nem végitélet. Erkölcsileg vállalni a hibát és lemondani inkább erény. Én nem tartottam sokra a Katit kb. az volt a maximum tőle, hogy vállalhatóán beszélt angolul ha meg kellett szólalni, de ezzel speciel most nőtt a szememben. Fiatal még simán lehet belőle még bármi.

Nováknak szerintem a pénz nem számít. A pletykák szerint a férje tele van pénzzel, vagyis ő is. Bukott, lemondásra kényszerült köztársasági elnökként nem tudsz vállalni semmilyen politikai pozíciót. (Schmidt Pál mit is csinál manapság? ) Mindig ütnék a pedofil botránnyal. Ha most vállalhatatlan, akkor 10 év múlva is az lesz. Neki marad már az unatkozó gazdag feleség szerepe.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 413
69 046
113
Mkinek van adata. De most az önkorin szinte csak az ellenzék veszithet. Ha ügyes Orbán Karácsonyt meg tudja buktatni és lesz szavazati többsége LMP, Fidesz, MH Vitézynek.
Én úgy tolnám, hogy állítok Fideszes jelöltet, aki jó ütemben visszalép Vitézy javára. De még az is lehet, nevető harmadikként vissza sem kell léptetni, csak úgy nehezebb lenne a bp-i önkori többség az LMP nélkül.
Én meg megetetnem Karacsonnyal amit főzött. Megérdemel Budapest meg négy év Karigerit.