UFO / UAP (Unidentified Aerial Phenomena)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

beta

Well-Known Member
2011. október 26.
5 664
9 265
113

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 317
55 704
113
Már nagyon izgulok,az asszony körmeit is lerágtam,érdemes lesz várni a nagy bejelentésre,mert nem hazudnak,kiderült az is,hogy melyik politikusunk fuvarozó cége csempészett cigit,csak a sofőr bebaszva vezetett,és eldobta a gépet a londoni elkerülőn,meg az is kiderült,hogy melyik politikus volt benne az olajszőkítésben,akkor pont az ufo kérdésben hazudnának?
:rolleyes:
Mégis mit vártok?
Ha leszállnának a fehér ház gyepén,és 50 kamera venné is letagadnák,lásd nem alakváltó testőr....
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 653
3 249
113
Már nagyon izgulok,az asszony körmeit is lerágtam,érdemes lesz várni a nagy bejelentésre,mert nem hazudnak,kiderült az is,hogy melyik politikusunk fuvarozó cége csempészett cigit,csak a sofőr bebaszva vezetett,és eldobta a gépet a londoni elkerülőn,meg az is kiderült,hogy melyik politikus volt benne az olajszőkítésben,akkor pont az ufo kérdésben hazudnának?
:rolleyes:
Mégis mit vártok?
Ha leszállnának a fehér ház gyepén,és 50 kamera venné is letagadnák,lásd nem alakváltó testőr....
Egy kicsit megcímezve érzem magam. Egy szóval sem állítom, hogy a jóindulat vezérelné őket ebben a tagadhatatlanul zajló paradigmaváltásban. A hatalomban lévőket mindig csak a saját érdekeik instruálják.
 
  • Tetszik
Reactions: gergo55

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 184
14 834
113
hatalomban lévőket mindig csak a saját érdekeik instruálják.
Te csak végletekben tudsz gondolkozni azt már megismertük, és igen, sokukat csak saját érdekeik hajtják, de kár lenne eltagadni, hogy ne lettek volna vagy ne lennének "állam férfiak-nők" akiknél nem hatalom megtartás lett volna az egyetlen szempont.
Egyébként meg kár idegen kifejezéseket használni, ha nem vagy tisztában a jelentésükkel, mert kilóg a nagy "instuálásodból" a lóláb.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 317
55 704
113
Nem címezek én senkinek sem,de kicsit naiv dolog érdemi információt várni az usa szolgálataitól,lesz némi homályos utalás,maszatolás,meg valószínüleg előttünk járnak( :D:D),no meg,hogy ez mekkora fenyegetés is rájuk nézve.
Ugyanúgy sem megerősíteni,sem megcáfolni nem fognak semmit,az emberiség leghitványabb tagjai vezetik az országokat,és itt nem a látható politikusopkra gondolok,mert ők csak némi apróért elviszik a balhét,papírkutyák mind.
Majd most biztos elmondja valaki,hogy pl a Roswely lepottyant gép valós,és voltak idegenek rajta,és azóta abból a technológiából dolgoznak,vagy x ország már évtizedek óta y bolygón tart fen bázisokat,termel ki z cuccot,bocs emberek,hogy eddig hazudtunk(nem állítom,hogy ez így van,csak pl )...:D:D
Vicc az egész.
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 653
3 249
113
Te csak végletekben tudsz gondolkozni azt már megismertük, és igen, sokukat csak saját érdekeik hajtják, de kár lenne eltagadni, hogy ne lettek volna vagy ne lennének "állam férfiak-nők" akiknél nem hatalom megtartás lett volna az egyetlen szempont.
Egyébként meg kár idegen kifejezéseket használni, ha nem vagy tisztában a jelentésükkel, mert kilóg a nagy "instuálásodból" a lóláb.
Te akarsz végletekbe kényszeríteni, én nem tartom végletesnek magam. Igen, voltak tisztességes vezetők is, meg is lehet nézni, hogy mi lett a sorsuk.
Az instruálással pedig nincs semmi gond abban a kontextusban, amiben használtam.
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 653
3 249
113
Nem címezek én senkinek sem,de kicsit naiv dolog érdemi információt várni az usa szolgálataitól,lesz némi homályos utalás,maszatolás,meg valószínüleg előttünk járnak( :D:D),no meg,hogy ez mekkora fenyegetés is rájuk nézve.
Ugyanúgy sem megerősíteni,sem megcáfolni nem fognak semmit,az emberiség leghitványabb tagjai vezetik az országokat,és itt nem a látható politikusopkra gondolok,mert ők csak némi apróért elviszik a balhét,papírkutyák mind.
Majd most biztos elmondja valaki,hogy pl a Roswely lepottyant gép valós,és voltak idegenek rajta,és azóta abból a technológiából dolgoznak,vagy x ország már évtizedek óta y bolygón tart fen bázisokat,termel ki z cuccot,bocs emberek,hogy eddig hazudtunk(nem állítom,hogy ez így van,csak pl )...:D:D
Vicc az egész.
Olyan információkat adnak, amik az érdekeiket szolgálják.
 
  • Tetszik
Reactions: Veér Ispán

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 604
25 939
113
Bocs, de ez az árnyék okozta illúzió elég gyenge kifogás. Ha egy arcos máhogy filágítasz meg máshol lesznek az árnyékok is. Attól még arcot formáz a felülete. Megnézném nagyfelbontású 3D modelljét annak a tereptárgynak.
Az empátia, gyakran megtréfálhatja az embert. Ha annyira akartak volna valamit üzenni, akkor az alábbival kevesebb küszködés lett volna. :)

images
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 184
14 834
113
Te akarsz végletekbe kényszeríteni, én nem tartom végletesnek magam. Igen, voltak tisztességes vezetők is, meg is lehet nézni, hogy mi lett a sorsuk.
Az instruálással pedig nincs semmi gond abban a kontextusban, amiben használtam.
Az olyan kommentjeid, miszerint;
A videóban nincs vágás, tehát egyértelmű, hogy valódi...
Vagy, hogy a Pentagonból kizárt, hogy kiszivárgott volna...
Most meg, hogy minden hatalmon lévő vezető, csak csak a saját érdekei szerint cselekszik...
tesznek téged azzá, nem én!
További kellemes instruálást!
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113
Az empátia, gyakran megtréfálhatja az embert. Ha annyira akartak volna valamit üzenni, akkor az alábbival kevesebb küszködés lett volna. :)

images
Nem biztos, hogy üzenni akartak. Lehet, hogy az őseink ott éltek. Mit üzen nekünk a Szfinx?

Amúgy pár prím szám még egyszerűbb. 1 2 3 5 7 11 ennyi elemű buckák egymás mellé, az már elég feltűnő.
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 604
25 939
113
Szerintem nem opció, hogy üzenni akartak. Nincs és nem is volt ott értelmes élet, technikai civilizáció. Lenne más nyoma is nem 1 feltételezett arc.

A Szfinx jól értelmezhető talaj szintről, inkább a A Nazca sivatagban található rajzok. :)

A prím szám is lehetne. :)
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 653
3 249
113
Az olyan kommentjeid, miszerint;
A videóban nincs vágás, tehát egyértelmű, hogy valódi...
Vagy, hogy a Pentagonból kizárt, hogy kiszivárgott volna...
Most meg, hogy minden hatalmon lévő vezető, csak csak a saját érdekei szerint cselekszik...
tesznek téged azzá, nem én!
További kellemes instruálást!
Van egy világképed, amihez te minden áron szeretnél ragaszkodni. Sajnálom, de ez false és én ezzel nem tudok mit kezdeni. Valójában te vagy a végletes azáltal, hogy teljesen kizártnak tartod, hogy látogatnak minket a földön kívülről. Javaslom élvezd ki az elkövetkezendő rövid időszakot, mert a jelenlegi elképzeléseidnek nem sok ideje van már hátra.
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 184
14 834
113
Van egy világképed, amihez te minden áron szeretnél ragaszkodni. Sajnálom, de ez false és én ezzel nem tudok mit kezdeni. Valójában te vagy a végletes azáltal, hogy teljesen kizártnak tartod, hogy látogatnak minket a földön kívülről. Javaslom élvezd ki az elkövetkezendő rövid időszakot, mert a jelenlegi elképzeléseidnek nem sok ideje van már hátra.
Már megint projektálsz! egyszer se zártam ki annak a lehetőségét, hogy idelátogatnának az idegenek, az, hogy szerintem nincsenek itt nem egyenlő azzal, hogy ne lenne rá esély.
Arra is van esély, hogy értelmesen hozzászólj vagy válaszolj, projekció nélkül, de ahogy a példáid is mutatják, az esély önmagában még kevés...
Instruáld magad!
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 653
3 249
113
Már megint projektálsz! egyszer se zártam ki annak a lehetőségét, hogy idelátogatnának az idegenek, az, hogy szerintem nincsenek itt nem egyenlő azzal, hogy ne lenne rá esély.
Arra is van esély, hogy értelmesen hozzászólj vagy válaszolj, projekció nélkül, de ahogy a példáid is mutatják, az esély önmagában még kevés...
Instruáld magad!
Akkor most van rá esély, vagy sincs? Jó lenne eldönteni.
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 653
3 249
113
Már megint projektálsz! egyszer se zártam ki annak a lehetőségét, hogy idelátogatnának az idegenek, az, hogy szerintem nincsenek itt nem egyenlő azzal, hogy ne lenne rá esély.
Arra is van esély, hogy értelmesen hozzászólj vagy válaszolj, projekció nélkül, de ahogy a példáid is mutatják, az esély önmagában még kevés...
Instruáld magad!
Akkor elnézést, javítanám a korábbi pontatlan állításomat: véleményed szerint nem látogatnak minket, de esély az van rá. Még akkor is, ha ennek az esélye szerinted meglehetősen alacsony. (Javíts ki nyugodtan, ha tévedek)