UFO / UAP (Unidentified Aerial Phenomena)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 586
25 810
113
Egyesek szerint itt a vége az UFO témának, szerintük abba lehet fejezni az idegenlátást, így véleményt alkotnak az azt látókról.

"A NASA tudósainak egy csoportja egy új tanulmányban értekezett arról, hogy az emberiség egyedül lehet az univerzumban. "

A cikkben linkek vannak, ha bővíteni akarjátok a látókörötöket. :)

 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113
Egyesek szerint itt a vége az UFO témának, szerintük abba lehet fejezni az idegenlátást, így véleményt alkotnak az azt látókról.

"A NASA tudósainak egy csoportja egy új tanulmányban értekezett arról, hogy az emberiség egyedül lehet az univerzumban. "

A cikkben linkek vannak, ha bővíteni akarjátok a látókörötöket. :)

A GLOBÁLIS FELMELEGEDÉS MEGÖLTE A FÖLDÖNKÍVÜLIEKET! Szerencsések, nem élték meg a patriarchátust, a rendszerszintű rasszizmust, se a COVID-19-et!

#trustscience #isupportthecurrentthing
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 644
3 234
113
"Knoll Gyula ezredes hosszú évekig titkolta, hogy Kaposvár légterében az ötvenes évek végén egy azonosítatlan repülő tárggyal találkozott. De nem ez volt az eset, amikor vadászgépe UFO-k közelében repült. A harmadik típusú találkozásairól viszont ma már nyíltan és bátran mesél."

Magyar X-akták:

 
  • Tetszik
Reactions: Mark1993 and fip7

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 144
14 641
113
Egyesek szerint itt a vége az UFO témának, szerintük abba lehet fejezni az idegenlátást, így véleményt alkotnak az azt látókról.

"A NASA tudósainak egy csoportja egy új tanulmányban értekezett arról, hogy az emberiség egyedül lehet az univerzumban. "

A cikkben linkek vannak, ha bővíteni akarjátok a látókörötöket. :)

Ez a cikk a tipikus példája a csúsztatásnak, a klikkhajsza érdekében.

Születik egy tanulmány, a NASA-tól total függetlenül, aminek egyik szerzője a JPL-ben dolgozó J.H. Jiang (aki mondjuk több mint 200 publikációval magasan jegyzett), olyanokkal mint a Vancouveri Independent Research, meg a Santa Margarita főiskola, ès a Lengyel Független politikai tanulmány egyetem.
Screenshot-2022-12-01-20-00-45.png

De úgy van tálalva, mintha a NASA most megmondaná a tutit.

Közben meg semmi közük hozzá. A HVG is csak átvette a másik cikket, de hivatkozott forrásba már bele nem olvastak volna.

A tanulmány ettől függetlenül még érdekes is lehetne, bár átszaladva sok újdonságot nem láttam benne csak a szokásos civilizáció buktatók, épp ezert nem több mint egy újabb hipotézis. Persze így már a kutyát se érdekelné.
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 586
25 810
113
Szlovákoknak, szlovák UFO-t! Ez is olyan mint a szlovák királyok.

"POZSONY – Rejtélyes fények jelentek meg Pozsony felett. Összehangolatlanul repültek és ugráltak az égen. Egy ponton összekapcsolódtak, és úgy tűnt, hogy párként táncolnak. Ezekre a furcsa fényekre egy olvasó hívta fel a figyelmünket, aki nem tudta megmagyarázni a látottakat."

 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 981
23 013
113
Kamasz koromban nagyon érdekelt ez a téma, rengeteg könyvet kaptam ajándékba. Majd tiz évig máshol tároltam őket, de a minap visszakaptam jópárat, úgy gondoltam, ha valakit megszállottan érdekel a téma és hasznát venné valamelyik példánynak szivesen továbbadom őket, csak ne a szemétben végezze. Hamarosan (azaz amint lesz rá időm) készitek róluk egy öszeirást és megosztom azokkal, akik még szivesen olvasnának papir alapon ilyesmit. :)
 
  • Tetszik
Reactions: jani22 and tomcat1

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113
Kamasz koromban nagyon érdekelt ez a téma, rengeteg könyvet kaptam ajándékba. Majd tiz évig máshol tároltam őket, de a minap visszakaptam jópárat, úgy gondoltam, ha valakit megszállottan érdekel a téma és hasznát venné valamelyik példánynak szivesen továbbadom őket, csak ne a szemétben végezze. Hamarosan (azaz amint lesz rá időm) készitek róluk egy öszeirást és megosztom azokkal, akik még szivesen olvasnának papir alapon ilyesmit. :)
az összeírást tedd ki moly.hu -ra
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 776
57 327
113
Az orosz Roswell, eléggé jól dokumentálva:


Nekem az a furcsa az esetben, hogy akkoriban elég erős volt a HH-s paranoia.
Nem hiszem, hogy senki nem értesítette a szovjet légvédelmet. Az is furcsa, hogy 2 nappal később mentek föl a helyszínre. (OK, nagy hó volt)
A hatóságok reakcióira nem nagyon tér ki a videó. Pedig nagyon érdekelne.
 
  • Tetszik
Reactions: jani22

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 644
3 234
113
Alapos videó a gabonakörökről, illetve furcsa tulajdonságaikról:

"A most következő videóban nem azokkal az öt perc hírnévre vágyó csalók által készített silány és mindenféle anomáliát nélkülöző gabonakörökről lesz szó, amelyeket afféle jokerként húznak elő rendszeresen a szkeptikusok a témát illetően, illetve akikkel a média próbálja rendszeresen nevetség tárgyává tenni a témát, hanem azokról a rejtélyes eredetű, illetve rejtélyes tulajdonságokkal rendelkező VALÓDI gabonakörökről fogok beszélni, amelyekre egyszerűen nincs megfelelő, az őket illető minden tulajdonságukra kiterjedő magyarázat."

 
  • Tetszik
Reactions: jani22 and fip7

tomcat1

Well-Known Member
2014. december 30.
2 418
2 767
113
Érdekes, de hézagosnak gondolom a gondolat meneteit.
Más,
Nemrég fejeztem be egy megdöbbentően jó könyv olvasását.
A címe: A multiverzum nyomában.
Annyira nem tömény fizika, de végigzongorázza az ismereteket egészen a 11 térbeli dimenziós húrelméletig és tovább. Az állandók értékei, stb..
Aki elolvassa sok mindent másképp fog gondolni.
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113
A közepétől nagyon érdekes:
A csalás lehetőségét teljesen kizárhatjuk! Mondja, másutt meg "nem igazi ábra", kénye kedve közt váltogat.

Az idegen ismeri az angol nyelvet, de inkább ASCII-kódolja (amit szintén ismer) az üzenetet... a csalás kizárható! Hisz az idegen direkt bonyolultan akarja kódolni amit mondani készül, nem betűkkel, hanem binárisan.

Egy mezei hamisítóból nem kinézhető... Melyik ember csinálna ilyet? Hány unatkozó nyugdíjas van, vagy akinek kell a nézettség a youtubera? Nagyon gyenge. Mint kb minden ezen a csatornán, amit eddig linkeltetek.