UFO / UAP (Unidentified Aerial Phenomena)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 600
25 894
113
Csak közbevetőleg az Orion öv csillagaihoz.

THM_0000045383.jpg


http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=37616253&t=9000303
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 311
55 614
113
Itt épp egy kanadai védelmi miniszter beszél a dologról,szóval semmi köze hozzá,és nem is tudhatott volna róla.

 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
Hogy én mennyire kedvellek téged! :cool:

Én is téged. :D

"Komolyan nem értem, mi változna, ha kiderülne a nagy igazság és azt sem, hogy miért kéne, kellett volna ugyan eltitkolni?"
Az baj,ha nem érted,de sebaj,majd segítek :rolleyes: .
Mi változna,ha kiderülne,hogy mi is az ember,mi a dolga itt,mi közünk van bizonyos idegenekhez,és mi a dolgunk nekünk Magyaroknak?
Esetleg nem lenne hatalmuk felettünk?Esetleg nem lenne szükségünk rájuk?
Miért titkolják el az olajügyeket,a privatizációs botrányokat,az úniós csatink részleteit,a ttip-t,hogy melyik "moderáltakat" támogatják mindennel,mindent,ami téged/mindenkit alapvetően érint?
Ehhez képest miért is titkolnák el az idegeneket,vagy a valós történelmet,de tényleg,mi okuk lenne rá?
"A hatalom mindig azoknál van, akiknél a pénz/fegyver. Ezen semmi nem változtathat."
Nos itt a válasz a kérdésekre,mert esetleg a 99.99% nem ért egyel az 0.01% véleményével,meg ahogy a 0.01% alakítja z életünket,sorsunkat,hogy mit akarunk tenni,gondolni,stb?
Talán nem teljesen azonos az arány,a demokráciában előírthoz?A semmiség irányítja a mindenséget?Ez tényleg jól van így szerinted?
Hamarosan odaérünk,globálisan,ahol kenyértörésre kell vinnünk a dolgot,a vezetőinkkel,vagy velük együtt pusztulunk,persze,ezt ők igen kevéssé szeretnék,hogy te/mindenki esetleg beleszólhasson a saját életébe,vagy az országa gazdasági,politikai életébe,mert majd ők tudják a tutit.
Szerinted olyan jó irányba tartunk,annyira szép a jövőkép,hogy csak dőljünk hátra,és élvezzük az utazást,majd ők jól elosztanak nekünk mindent,amit mi termelünk meg?
Nem bocsájtkoznók próféciákba,mert azért ébred már az emberiség is,így 50%-ban interaktív minden,csak mi alakítjuk a jövőnket,alakulhat így is,meg úgy is.
X bolygó,csak nők lapja terjedelemben,mert egyben túl nagy gombóc.
Nem jön,nem fog túl közel kerülni,nem fog összeütközni,semmi szüksége rá,a mostani távolságból is bármit tehetne velünk,megvan a technológiájuk hozzá.A lakói alkották meg a fizikai testünket,a nagyfőnök szempontjai mentén,de,mint már írtam egy másik topikban(de gáz,hogy magamra hivatkozom,elnézést is kérek érte),hogy majd biorobotok leszünk nekik,nem tudatosak arra,hogy a nagyfőnök csak mint összeszerelő robotokat használja őket erre a melóra,így azt hiszik,ők a nagyfőnök,nekünk.
Aztán mivel mi vagyunk a nagyfőnök,hamar a nyakukra nőttünk,rájöttek,hogy a sarkunkig sem érnek,így picit módosítottak rajtunk,hogy nehogy megértsük hányas a kabát,és leléptek,de mint mondottam volt,ébredünk a hosszú szundiból,hisz itt az idő(k) vége.
Nem jönnek,hanem már itt vannak,természetesen,próbálnak továbbra is félelemben,és alvó állapotban tartani,és persze egymásnak vezetni minket,mert csak úgy szoktunk bármibe is belemenni,csak,hogy legyen már vége a gyiloknak.Viszont most először ebben a ciklusban megélhetjük a váltást,megnézhetjük a kis szemünkkel,szóval jó lenne nem le gatterolni magunkat,az ő kényük-kedvük szerint.
Azért vinnék/tolnák a végsőkig a nyilvános/teljes kapcsolat felvételt,mert akkor azok az idegenek is megtennék,akikkel közösek az érdekeink,a bolygó(nk),galaxisunkban betöltött energetikai szerepét illetően(még egy bocsesz,de megint egy másik topik tartalmára kék hivatkoznom,épp csak nem ég le pofám),ahogy ezt is érintettem már,csak szundizol/szundiztok,s nem láttok,hallotok,ami érthető,hisz mély az álom,magam is vagy 2 évtizede dörzsizem a szemeim,és még csak mostanság lendülök bele,az ébredésbe,már lecsaptam az órát,kidugtam a nagylábujjam a takaró alól,és nincs is olyan hideg,sőt....;)
Ha off itt,akkor tedd át Mack az ufóba.Vagy töröld a csába.:D

Ezt már fejtegetted, de akkor sem értettem belőle sokat, meg most sem. Az én nézőpontonból az elméleted arra az emberi egoizmusból fakadó nézetre épül, hogy mi vagyunk az univerzum közepe, de minimum a közepének a széle. És ezt eléggé nehezemre esik elhinni és akkor még finoman fogalmaztam. De nem akarok vitatkozni a hiteddel, hiszen úgy sem lenne értelme. Mint általában a hívőkkel. (Persze azt nem bánnám, ha egyszer részletesebben kifejtenéd az elméleted.) Viszont, ha az eddigi szavaidat helyesen értelmezem, te biztos vagy benne, hogy hamarosan várhatóak kézzel fogható bizonyítékok (még, ha nem is a "teljes képet" mutatják meg) is. Ezt ugye jól értem? Ha igen, akkor tudnál mondani egy időintervallumot, amin belül ez várható? (Mondtam, hogy én ugye mindenképpen jól járok, de szeretnék még jobban, ha lehet! :D ) Szóval, hogy mikor lesz bizonyíték bármiféle földönkívüli intelligens faj földi jelenlétére, kapcsolatfelvételre, beavatkozásra, vagy akár a mostaninál technológiailag fejlettebb földi kultúrákra, stb.
Mert én ki merem jelenteni, hogy az esetleges rádió, vagy optikai, stb. jeleken kívül, amit a SETI, vagy mások az űrből, sok-sok fényéves távolságból fognak majd (erre látok azért némi esélyt), az elkövetkezendő 50 évben (ennyit még talán megérhetek) nem lesz semmi bizonyíték földönkívüli intelligenciára, pláne nem beavatkozásra.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 311
55 614
113
Én is téged. :D



Ezt már fejtegetted, de akkor sem értettem belőle sokat, meg most sem. Az én nézőpontonból az elméleted arra az emberi egoizmusból fakadó nézetre épül, hogy mi vagyunk az univerzum közepe, de minimum a közepének a széle. És ezt eléggé nehezemre esik elhinni és akkor még finoman fogalmaztam. De nem akarok vitatkozni a hiteddel, hiszen úgy sem lenne értelme. Mint általában a hívőkkel. (Persze azt nem bánnám, ha egyszer részletesebben kifejtenéd az elméleted.) Viszont, ha az eddigi szavaidat helyesen értelmezem, te biztos vagy benne, hogy hamarosan várhatóak kézzel fogható bizonyítékok (még, ha nem is a "teljes képet" mutatják meg) is. Ezt ugye jól értem? Ha igen, akkor tudnál mondani egy időintervallumot, amin belül ez várható? (Mondtam, hogy én ugye mindenképpen jól járok, de szeretnék még jobban, ha lehet! :D ) Szóval, hogy mikor lesz bizonyíték bármiféle földönkívüli intelligens faj földi jelenlétére, kapcsolatfelvételre, beavatkozásra, vagy akár a mostaninál technológiailag fejlettebb földi kultúrákra, stb.
Mert én ki merem jelenteni, hogy az esetleges rádió, vagy optikai, stb. jeleken kívül, amit a SETI, vagy mások az űrből, sok-sok fényéves távolságból fognak majd (erre látok azért némi esélyt), az elkövetkezendő 50 évben (ennyit még talán megérhetek) nem lesz semmi bizonyíték földönkívüli intelligenciára, pláne nem beavatkozásra.


Komolyan le akarsz kerülni az üdvözlendők listályáról,milyen hit?:D:D:D
Vagy tudok valamit,vagy nem.
Higyjenek a budhisták,vagy a keresztények .
Milyen elméletről szeretnél tudni?
Időintervallum mi?:D
Ideje lenne kinyitni a szemed,legalább azt tudni mi az idő,vagy mik a dimenziók,mit jelent a tudatosság,vagy mi is történt 2012.12.végén,milliomod másodpercre pontosan?
A pinyóból kell megérteni,először magukat, mert mint tudjuk ott a nagyfőnök,s vele minden tudás,mi ebben a pillanatban tudható.
Szájmon mondja:D:ébred már a tékozló skac,legalább már kérdései vannak, nem csak elhiszi,amit a tudomány,meg a vallás letol a torkán.
Ha van rá igény,meg felület elkezdhetünk tudni,az alapoktól.
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113

Na rászántam most 20 percet az egyikre. Itten van-e az időutazó (mert 2012-ben töltötték fel) TR-3B. Időközben átalakult F-16-ossá, na meg felcserélődött a felvétel jobb és bal oldala. De már(még?) háromszögként is eleresztett pár infracsapdát.


Komolyan le akarsz kerülni az üdvözlendők listályáról,milyen hit?:D:D:D
Vagy tudok valamit,vagy nem.
Higyjenek a budhisták,vagy a keresztények .
Milyen elméletről szeretnél tudni?
Időintervallum mi?:D
Ideje lenne kinyitni a szemed,legalább azt tudni mi az idő,vagy mik a dimenziók,mit jelent a tudatosság,vagy mi is történt 2012.12.végén,milliomod másodpercre pontosan?
A pinyóból kell megérteni,először magukat, mert mint tudjuk ott a nagyfőnök,s vele minden tudás,mi ebben a pillanatban tudható.
Szájmon mondja:D:ébred már a tékozló skac,legalább már kérdései vannak, nem csak elhiszi,amit a tudomány,meg a vallás letol a torkán.
Ha van rá igény,meg felület elkezdhetünk tudni,az alapoktól.

Ó, nekem kérdéseim aztán vannak. :D
Kezdjük egy egyszerűvel, ki a nagyfőnök? És mik a dimenziók, mi az idő és mi történt akkor, 2012-ben? A tudatosságot majd később, mert úgy érzem, arra még nem vagyok teljesen kész.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 311
55 614
113
Szerinted ki a nagyfőnök?
Ki irányítja ezt a kis helyet,amit világegyetemnek hívunk?
Fogta magát és jól ősrobbant mi?
A mi fogalmaink,szerint Istennek defiiáljuk a srácot,amíg egészen pici volt,a tudomány szerint végtelenül pici,és végtelenül sűrű,majd gondolt egyet és elkezdte felosztani saját magát,elkezdett teremteni,azóta is nyomja,tágul szépen a világegyetem.Egy mondatot megér,mert mára teljesen le degradálódott a fogalom,mint Isten,tettek érte a derék vallás alapítók,jellemzően valami bölcs öreg embernek képzelik a népek,aki jól megbüntet,meg nem figyel oda szenvedőkre,és meg kell alázkodni előtte,stb.
Lóf@szt.:D
A mai eszünkkel úgy képzeld el,hogy ő minden,ő repül a madárban,ő esik rád az esőben,ő adott neked szellemet,"morfogenetikus mezőt",meg fizikai testet,az ember analóg vele,ezért sem ildomos a kőből épített helyeken keresni,hanem bennünk van,mivel belőle vagyunk,mint tudjuk a saját képmására teremtette,mondjuk itt billegtem magam is,ahogy belenéztem a tükörbe.....
Nade.:D
Nyilván nem(elsősorban) a fizikai képről van szó,hanem inkább a tudásáról,amit odaadott nekünk,csak elfelejtettük,úgy belesüllyedtünk itt a porban,a kisded játékainkba.
Nevezik sokféle képen,prána,reiki,óg,stb,Magyarul Szer-nek hívjuk, Szer,ami etet.Van sok kisfőnök közte,meg köztünk,ismerünk párat,allah,jehova,devla,stb,és a megszámlálhatatlan Görög,meg Római istenek.Meg a mienk,Magyaroké.
A dimenziókat inkább létsíknak mondanám,itt az anyagban 7 van nekünk,most épp a legalsóbban vagyunk,ettől lejjebb már nem tudnánk megnyilvánulni,szóval csak felfelé bukhatunk.
Ugye van az a 3 létsík,amit ismerünk,szélesség,magasság,hosszúság,ebben szerepelgetünk itt,meg van itt még egy,valójában még egy,de csak félig,az az idő.
Azért csak félig,mert csak akkor vagy a fogja,amíg a fizikai-3d-testedben(is) vagy,amint kilépsz belőle,már meg is szűnik számodra.
2012.12.22-én bezony dimenzió,vagyis létsík váltás volt,jobban mondva kezdődött el,tulajdonképpen ez egy világvége is,mert ami még ebből a ciklusból hátra van,már nem lesz olyan mint előtte volt.Mázlitokra-na jó,az enyémre is,akkor még szerénységem is csak kb sehol sem tartott-a váltás nem úgy megy végbe,hogy püff,itt a váltás,hanem ahogy elérünk az egyik sarkra pl. elkezd hűlni a víz,a levegő,megjelennek az első jégdarabok,majd jéghegyek,és szépen odaérünk a sarkra.Ez is így működik kaptunk rá időt,hogy felkészüljünk rá,hogy egy D-vel kevesebb lesz,pipecül kivezetik az időt,itt az idők vége,s mint említettem volt,most először megnézhetjük a kis szemünkkel,majd utána megyünk haza,nem tüsszentik tisztára a planétát előtte,mint eddig annyiszor.
Ezért is sűrűsödnek be az események manapság,minden más f@szsággal legyél elfoglalva,viszi el a figyelmedet minden értéktelen információ,csak,hogy fel ne ébredjünk az álomból,pedig az idő fogy,és minél kevesebb marad,annál keményebb lesz az ébredés,szóval keressétek magatokban a nagyfőnököt,a Szert,ami etet.
:)
 

tomippo

Well-Known Member
2016. május 16.
3 324
10 362
113
Na rászántam most 20 percet az egyikre. Itten van-e az időutazó (mert 2012-ben töltötték fel) TR-3B. Időközben átalakult F-16-ossá, na meg felcserélődött a felvétel jobb és bal oldala. De már(még?) háromszögként is eleresztett pár infracsapdát.




Ó, nekem kérdéseim aztán vannak. :D
Kezdjük egy egyszerűvel, ki a nagyfőnök? És mik a dimenziók, mi az idő és mi történt akkor, 2012-ben? A tudatosságot majd később, mert úgy érzem, arra még nem vagyok teljesen kész.

Első amerikai öngyilkos merénylőtől se kellene elvenni a dicsőséget holmi UFO támadással.

 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 815
30 844
113
Az UFÓ-k már a spájzban vannak.

"Kanada katonai repülőgépet küldött, hogy vizsgálja a titokzatos kopogó hangokat, amelyek sarkvidéki tengerfenékről jönnek "

http://ottawacitizen.com/news/natio...e-mysterious-sounds-coming-from-arctic-seabed
Mindig csak a militarista megoldás. Ehez képest egy francia kisváros politikai megoldást keresett az ilyen és hasonló problémákra, és máig él az a kb 60 éves rendelet, miszerint megtiltják bármilyen földönkívüli jármű leszállását a város határain belűl. :D
http://www.origo.hu/tudomany/felfed...-a-foldonkivuliek-landolasat-a-telepules.html
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 446
23 612
113

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 600
25 894
113
Mindig csak a militarista megoldás. Ehez képest egy francia kisváros politikai megoldást keresett az ilyen és hasonló problémákra, és máig él az a kb 60 éves rendelet, miszerint megtiltják bármilyen földönkívüli jármű leszállását a város határain belűl. :D
http://www.origo.hu/tudomany/felfed...-a-foldonkivuliek-landolasat-a-telepules.html
Eszt azért nem kellett volna tennem, hogy olvasás közben itatom magamat. Nem, nem kakaó, se nem habzó volt, vagy mályinkai pálinka.
Köszi. :):)
 
  • Tetszik
Reactions: joker

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 600
25 894
113
  • Tetszik
Reactions: fip7

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
Na rászántam most 20 percet az egyikre. Itten van-e az időutazó (mert 2012-ben töltötték fel) TR-3B. Időközben átalakult F-16-ossá, na meg felcserélődött a felvétel jobb és bal oldala. De már(még?) háromszögként is eleresztett pár infracsapdát.

Azt hiszem, migrénhez közelítő szintű fejfájás megléte esetén nem nagyon kéne erőltetnem a fórumozást... Pláne, ha még csak nem is a másnaposság okozta. :D Mert hát, eléggé félreérthető lett betűket öltött formájában a közlendőm.
Szóval természetesen az eredeti, a két F-16-ost mutató felvételt töltötték fel 2012-ben. Az "UFO-sat" meg 2016-ban.
Egyébként nyilván az ilyen videók készítői ezeket marha jó poénnak gondolják, amivel rengeteg embert, hinni vágyót be lehet hülyíteni, akiken aztán röhöghet a készítő. De ez sokkal messzebbre vezet ennél sajnos... Pl. pont az ilyen marhaságokkal járatódik le maximálisan az egész téma. Mert a több ezer kamukép, meg kamuvideó között ha esetleg lenne valódi esemény is (most tökmindegy, hogy titkos katonai gép, vagy bármi más), a kutya nem vizsgálná már ki kellő alapossággal, mert hát, senki nem akar magából bohócot csinálni, az idejét pazarolni, a szaktekintélyét kockára tenni, hogy aztán a bugrisokkal egy lapon említsék őket. Ezért simán el is veszne a sok szemét között...

Szerinted ki a nagyfőnök?
Ki irányítja ezt a kis helyet,amit világegyetemnek hívunk?
Fogta magát és jól ősrobbant mi?
A mi fogalmaink,szerint Istennek defiiáljuk a srácot,amíg egészen pici volt,a tudomány szerint végtelenül pici,és végtelenül sűrű,majd gondolt egyet és elkezdte felosztani saját magát,elkezdett teremteni,azóta is nyomja,tágul szépen a világegyetem.Egy mondatot megér,mert mára teljesen le degradálódott a fogalom,mint Isten,tettek érte a derék vallás alapítók,jellemzően valami bölcs öreg embernek képzelik a népek,aki jól megbüntet,meg nem figyel oda szenvedőkre,és meg kell alázkodni előtte,stb.
Lóf@szt.:D
A mai eszünkkel úgy képzeld el,hogy ő minden,ő repül a madárban,ő esik rád az esőben,ő adott neked szellemet,"morfogenetikus mezőt",meg fizikai testet,az ember analóg vele,ezért sem ildomos a kőből épített helyeken keresni,hanem bennünk van,mivel belőle vagyunk,mint tudjuk a saját képmására teremtette,mondjuk itt billegtem magam is,ahogy belenéztem a tükörbe.....
Nade.:D
Nyilván nem(elsősorban) a fizikai képről van szó,hanem inkább a tudásáról,amit odaadott nekünk,csak elfelejtettük,úgy belesüllyedtünk itt a porban,a kisded játékainkba.
Nevezik sokféle képen,prána,reiki,óg,stb,Magyarul Szer-nek hívjuk, Szer,ami etet.Van sok kisfőnök közte,meg köztünk,ismerünk párat,allah,jehova,devla,stb,és a megszámlálhatatlan Görög,meg Római istenek.Meg a mienk,Magyaroké.
A dimenziókat inkább létsíknak mondanám,itt az anyagban 7 van nekünk,most épp a legalsóbban vagyunk,ettől lejjebb már nem tudnánk megnyilvánulni,szóval csak felfelé bukhatunk.
Ugye van az a 3 létsík,amit ismerünk,szélesség,magasság,hosszúság,ebben szerepelgetünk itt,meg van itt még egy,valójában még egy,de csak félig,az az idő.
Azért csak félig,mert csak akkor vagy a fogja,amíg a fizikai-3d-testedben(is) vagy,amint kilépsz belőle,már meg is szűnik számodra.
2012.12.22-én bezony dimenzió,vagyis létsík váltás volt,jobban mondva kezdődött el,tulajdonképpen ez egy világvége is,mert ami még ebből a ciklusból hátra van,már nem lesz olyan mint előtte volt.Mázlitokra-na jó,az enyémre is,akkor még szerénységem is csak kb sehol sem tartott-a váltás nem úgy megy végbe,hogy püff,itt a váltás,hanem ahogy elérünk az egyik sarkra pl. elkezd hűlni a víz,a levegő,megjelennek az első jégdarabok,majd jéghegyek,és szépen odaérünk a sarkra.Ez is így működik kaptunk rá időt,hogy felkészüljünk rá,hogy egy D-vel kevesebb lesz,pipecül kivezetik az időt,itt az idők vége,s mint említettem volt,most először megnézhetjük a kis szemünkkel,majd utána megyünk haza,nem tüsszentik tisztára a planétát előtte,mint eddig annyiszor.
Ezért is sűrűsödnek be az események manapság,minden más f@szsággal legyél elfoglalva,viszi el a figyelmedet minden értéktelen információ,csak,hogy fel ne ébredjünk az álomból,pedig az idő fogy,és minél kevesebb marad,annál keményebb lesz az ébredés,szóval keressétek magatokban a nagyfőnököt,a Szert,ami etet.
:)

Hmm... Érdekes, de nekem is megfordult már a fejemben, hogy akár maga az univerzum összességében rendelkezhet valamiféle tudatszerűséggel, amit még nem érthetünk. És mivel mi is beletartozunk, mint minden és minden lény, ezért talán valamilyen szinten a mi tudatunk is képes lesz "érezni" és értelmezni valamikor, hogy minek is vagyunk a részei. De ez messzire vezet, nagyon messzire, messze túl a jelenlegi tudásunkon és szellemi képességeinken... És konkrét bizonyíték ilyesmire nincs is jelenleg.
Azt viszont nagyon kétlem, hogy a mi életünkben bármiféle jelentős változás,"ébredés" lesz. És a változás alatt nem a háborúk besűrűsödését, vagy világháborút, akár nukival, biológiai- vagy nanobotfegyverekkel, mesterséges intelligencia hatalomra kerülését, vagy természeti katasztrófákat értek, mert ezekre bőven van esély, csak épp ezeknek semmi közük nincs ahhoz, amiről te beszélsz.
És én még a "jégdarabokat" sem látom sehol... De, és ezt komolyan kérdezem, ugye nem kell hinni ahhoz már előre, hogy aztán meglássam majd?

Első amerikai öngyilkos merénylőtől se kellene elvenni a dicsőséget holmi UFO támadással.


Pedig akár el is vihette volna a 72 szűzhöz... :D
 
  • Tetszik
Reactions: fip7