UFO / UAP (Unidentified Aerial Phenomena)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 189
55 038
113
Hmm... Érdekes, de nekem is megfordult már a fejemben, hogy akár maga az univerzum összességében rendelkezhet valamiféle tudatszerűséggel, amit még nem érthetünk. És mivel mi is beletartozunk, mint minden és minden lény, ezért talán valamilyen szinten a mi tudatunk is képes lesz "érezni" és értelmezni valamikor, hogy minek is vagyunk a részei. De ez messzire vezet, nagyon messzire, messze túl a jelenlegi tudásunkon és szellemi képességeinken...


A szellemi képességeink bőven elegendőek mindenre,csak az agyad/agyunk áll az útjába az ébredésnek,elsősorban.A kettő természetesen nem ugyanaz.


És konkrét bizonyíték ilyesmire nincs is jelenleg.


Mire nincs konkrét bizonyíték?



Azt viszont nagyon kétlem, hogy a mi életünkben bármiféle jelentős változás,"ébredés" lesz.



Igazad van,nem lesz,hanem már van.Be is vannak csokizva tőlünk.


És a változás alatt nem a háborúk besűrűsödését, vagy világháborút, akár nukival, biológiai- vagy nanobotfegyverekkel, mesterséges intelligencia hatalomra kerülését, vagy természeti katasztrófákat értek, mert ezekre bőven van esély, csak épp ezeknek semmi közük nincs ahhoz, amiről te beszélsz.

Butus,szerinted miért szerveződnek a háborúk,krízisek,minden xar,és miért viszi el a figyelmed 100felé a sok xar,amit odaadnak a kezedbe?Minél többet használod őket,annál távolabb kerülsz a tudástól.Féljél,rettegjél,aggódjál,az a biztos,háború lesz,válság lesz,gdp csökkenés lesz,minden lesz.Mert az jó.
Mennyit foglalkozol magaddal naponta?Mennyi időt töltesz a nagyfőnök keresésével,belül,mert ugye ott van,nem a laptopba,vagy tv-ben,add meg a császárnak,ami a császáré,és add meg a nagyfőnöknek,ami a nagyfőnöké.Persze annak,amelyik benned van,melyiknek másiknak?



És én még a "jégdarabokat" sem látom sehol...

Persze,hogy nem,mert kívül keresed őket,ismétlem,belül van,ott keresgélj.


De, és ezt komolyan kérdezem, ugye nem kell hinni ahhoz már előre, hogy aztán meglássam majd?


Megint a hittel jössz,a hit vak,lásd a keresztények,ott 10 kis parancsolatuk,úgy hasítanak rajta keresztül,hogy észre sem veszik,ha szólsz nekik,akkor te vagy a hülye,és csinálja tovább.A hit mindig valamilyen külső kényszeren,ígéreten,vagy fenyegetésen lapszik,és,természetesen mindig valakik terjesztik valakiknek,jellemzően tűzzel,vassal,vérrel,halállal.A tudás,meg fogja magát le sem xar téged,meg senkit,hanem ott van,ha keresed megtalálod,ha nem,ő köszöni szépen,de csinálj amit akarsz,ő ugyan nem fog kopogtatni az ajtódon,nem fog neked észt osztani a kőből épültekben,stb.
A tudás abszolút.Nem függ,nem hisz,nem remél.
Rád vár.
Szeret téged(is).
Szóval nem hinni kell,hanem tudni,és meglátod.
Lépj felé egyet,és ő rögtön 10-et lép majd feléd.
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
A szellemi képességeink bőven elegendőek mindenre,csak az agyad/agyunk áll az útjába az ébredésnek,elsősorban.A kettő természetesen nem ugyanaz.

Csak az a bibi, hogy az agy a hardver. És a szoftver csak vele együtt alkot egészt. Ha a szoftver működne nélküle, akkor már nem emberek lennénk.


Mire nincs konkrét bizonyíték?

Arra, hogy az univerzum tudatos. Hogy egy magasabbrendű, vagy éppen kollektív tudat és ebből kialakult entitásszerűség vagy bármi hasonló lenne. Hogy létezik "nagyfőnök". És, hogy össze tudunk kapcsolódni vele tudati szinten, meg a hasonlókra. Egyes kvantummechanikai jelenségek engednek sejtetni érdekes dolgokat, de ezek még semmi ilyesmire nem bizonyíték. Vagy te tudsz konkrét bizonyítékot?


Igazad van,nem lesz,hanem már van.Be is vannak csokizva tőlünk.

Hát én ezt sem látom...


Butus,szerinted miért szerveződnek a háborúk,krízisek,minden xar,és miért viszi el a figyelmed 100felé a sok xar,amit odaadnak a kezedbe?Minél többet használod őket,annál távolabb kerülsz a tudástól.Féljél,rettegjél,aggódjál,az a biztos,háború lesz,válság lesz,gdp csökkenés lesz,minden lesz.Mert az jó.

A háborúk, krízisek, meg a többi szarság az emberiséggel egyidős. Sőt, még a csimpánzok is tolják a háborúkat. Meg a hangyák. Meg stb. És mióta képesek vagyunk érteni az ok-okozat összefüggést, a "jövő" fogalmát, na meg komplexebb társadalmakban élünk és még befolyással is vagyunk-lehetünk a történések egy részére, azóta nem csoda, hogy aggódunk a lehetséges végkifejletek miatt. Mivel számolunk velük és ugye, ami közülük fenyegető, attól félünk. Ez természetes. Az már más kérdés, hogy van jópár rohadék, akik ezeket az érzéseket kihasználják, alkalmanként még generálják is a kis mocskos céljaik eléréséért...


Mennyit foglalkozol magaddal naponta?Mennyi időt töltesz a nagyfőnök keresésével,belül,mert ugye ott van,nem a laptopba,vagy tv-ben,add meg a császárnak,ami a császáré,és add meg a nagyfőnöknek,ami a nagyfőnöké.Persze annak,amelyik benned van,melyiknek másiknak?

Na ez a rész magas kissé... A meditácót értem, az lehet hasznos, ha valaki kellően el tud mélyedni önmagában. De a totális megvilágosodás elérésének reménye nekem erősen önáltatásnak tűnik.



Megint a hittel jössz,a hit vak,lásd a keresztények,ott 10 kis parancsolatuk,úgy hasítanak rajta keresztül,hogy észre sem veszik,ha szólsz nekik,akkor te vagy a hülye,és csinálja tovább.A hit mindig valamilyen külső kényszeren,ígéreten,vagy fenyegetésen lapszik,és,természetesen mindig valakik terjesztik valakiknek,jellemzően tűzzel,vassal,vérrel,halállal.A tudás,meg fogja magát le sem xar téged,meg senkit,hanem ott van,ha keresed megtalálod,ha nem,ő köszöni szépen,de csinálj amit akarsz,ő ugyan nem fog kopogtatni az ajtódon,nem fog neked észt osztani a kőből épültekben,stb.
A tudás abszolút.Nem függ,nem hisz,nem remél.
Rád vár.
Szeret téged(is).
Szóval nem hinni kell,hanem tudni,és meglátod.
Lépj felé egyet,és ő rögtön 10-et lép majd feléd.

Igen, a hittel jövök. Bocs, de nekem az, amit hisznek, de megmutatni nem tudnak, mérni nem lehet, stb. az csupán hit. Te elhiszed, hogy tudod. Én meg vagy elhiszem, vagy nem. Talán mert nem is tudom felfogni, vagy talán mert nincs is mit. Egyébként szerintem kissé kevered a hitet a vallással. A vallás alapul külső, társadalmi kényszeren.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and 2ndt

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 189
55 038
113
"Csak az a bibi, hogy az agy a hardver. És a szoftver csak vele együtt alkot egészt. Ha a szoftver működne nélküle, akkor már nem emberek lennénk."

Természetesen működik a szoftver az agy,meg a fizikai test nélkül is,de még,hogy.
Amíg fizikai testben vagy,addig "érdemesebb" :D azt a részét megállítani kicsit az agynak,amelyik nem a porhüvelyt működteti,hanem amelyik gondolkodik,fogva tart téged.Meg lehet az egészet is,de akkor a porhüvely eldől,azt hagyni kell amíg megáll magától,amikor ott az ideje.


"Arra, hogy az univerzum tudatos. Hogy egy magasabbrendű, vagy éppen kollektív tudat és ebből kialakult entitásszerűség vagy bármi hasonló lenne. Hogy létezik "nagyfőnök". És, hogy össze tudunk kapcsolódni vele tudati szinten, meg a hasonlókra. Egyes kvantummechanikai jelenségek engednek sejtetni érdekes dolgokat, de ezek még semmi ilyesmire nem bizonyíték. Vagy te tudsz konkrét bizonyítékot? "


Természetesen tudok rá bizonyítékot,hogy létezik.Be is tenné a kaput,ha nem lennénk összekapcsolódva vele,ha egyszer belőle vagyunk,benne létezünk :D .
Mint mondottam volt,ő szeret téged,te döntöttél úgy,hogy "lejössz" ide,azt is engedi,hogy eltávolodj tőle,nagyon eltávolodj,de elszakadni sosem tudsz,hiszen belőle vagy,benne létezel.Ott hisztikéztünk,hogy de mi tökös csávók vagyunk,akarunk jönni játszani a porban,mert mi akár ilyen mélységből is fel tudunk ébredni,mondjuk ha előre látom,lehet nem dübörgök olyan keményen az ajtón :D .


"Hát én ezt sem látom..."


Majd fogod,majd fogod,addig nem mész haza,ne félj,nem azért jöttél,hogy a fináléban feladd. ;)


"A háborúk, krízisek, meg a többi szarság az emberiséggel egyidős. Sőt, még a csimpánzok is tolják a háborúkat. Meg a hangyák. Meg stb. És mióta képesek vagyunk érteni az ok-okozat összefüggést, a "jövő" fogalmát, na meg komplexebb társadalmakban élünk és még befolyással is vagyunk-lehetünk a történések egy részére, azóta nem csoda, hogy aggódunk a lehetséges végkifejletek miatt. Mivel számolunk velük és ugye, ami közülük fenyegető, attól félünk. Ez természetes. Az már más kérdés, hogy van jópár rohadék, akik ezeket az érzéseket kihasználják, alkalmanként még generálják is a kis mocskos céljaik eléréséért..."


Ott van a kulcsszavak a szövegben pedig:aggódunk,félünk.
Aztán bejönnek az aggódások,meg a félelmek.Csak meg kellene állítani amiddel félsz,meg aggódsz,nem?Olyan ez mint a nemi élet,először csak pussz-pussz,majd be a póló alá,hopp a bugyi,és a többi.:D Csak állítsd meg pár másodpercre,majd alakul(sz) szépen...


"Na ez a rész magas kissé... A meditácót értem, az lehet hasznos, ha valaki kellően el tud mélyedni önmagában. De a totális megvilágosodás elérésének reménye nekem erősen önáltatásnak tűnik."


Állj sámlira,ha magas :p .Dehogy érted a meditációt.Bárki/mindenki el tud mélyedni magában.Totális megvilágosodás nélkül itt fogjuk lepippantani magunkat,mind a 8 milliárdan,egyszer(e) mindenkinek haza kell menni,ráadásul itt az idő(k) vége,ha úgy állsz neki,hogy önáltatás,akkor jó,hogy nem fog menni,saját magad blokkold le.
Nyugi,nem kell "totálisan" megvilágosodni,van egy minimum szint,amivel már hazatalálsz,mondjuk ha valaki el tudja játszani a boci,boci tarkát zongorán,azt már lehet zenélésnek hívni,és persze van a másik véglet,a virtuózok,akik ugyabból a pár hangjegyből dolgoznak,csak profibban.:rolleyes:


"Igen, a hittel jövök. Bocs, de nekem az, amit hisznek, de megmutatni nem tudnak, mérni nem lehet, stb. az csupán hit. Te elhiszed, hogy tudod. Én meg vagy elhiszem, vagy nem. Talán mert nem is tudom felfogni, vagy talán mert nincs is mit. Egyébként szerintem kissé kevered a hitet a vallással. A vallás alapul külső, társadalmi kényszeren."


Az én fogalmaim szerint-persze ez ne legyen zsinórmérték-a vallás,az már a hitnek egyfajta "le adminisztrált/hivatalossá tett" változata,amit már le lehet nyomni a tömegek torkán,ebből van most pár,intézményi szinten.
Mit szeretnél,hogy megmutassanak?Lehet mérni a "morfogenetikus mezőt",aki kicsit ébredezik,láthatja is,lehet mérni amikor eldől a porhüvely,és kimegy belőle a versenyző,nem igazán értem a kérdést.A fizikai,nem fizikai test harmonizációját bárki megérezheti,ha felborul a harmónia(beteg leszel),és csak hozzád ér egy szaki,a közepes szakiknak hozzád sem kell érni,oda sem kell menni hozzád,meg szakért a földbolygó területén bárhol legyél is.A hétköznapi diszharmóniáknál legalábbis.
Isten vagy,a fenségesnek fia,és mi mindahányan.Legalább nyomj egy vízcsepp fagyasztós tesztet,hogy lásd ki vagy,és mit lehet tenni a gondolataiddal,rögtön megérted miért kell/lehet/érdemes csendesíteni,vagy legalább előnyös mederbe terelni az agyad.
Keress,és találsz,a folyamatos kétkedéssel,csak magad akadályozod a dolgok menetét.
Tudom,picit mindenki be van ..arva a kérdéskörtől,jellemzően azt hiszik a népek,hogy a megvilágosodás,vagy annak keresése,az csak szerzetesi ruciban,egy barlang mélyén,szigorú diétával,stb lehetséges,vagy,hogy ez valami misztikus dolog,pedig nem.Bárki,elérhet már m inden infót,valójában a megvilágosodás,a mai fogalmaink szerint inkább megértés,megérted,hogy ki vagy,honnan jöttél,ki az utazó,és hová tartasz,megérted,az ok-okozati összefüggéseket,az egységet.Akkor visszamehetsz az egységbe,a nagyba,amíg nem érted addig kétség vagy,amíg nem érted a nagyot(nagyfőnököt),addig csak a kicsit érted,vagyis kis)(értő vagy.
Na,még egy mondat,természetesen,abban,hogy te/mindenki megértsen mindent,abban maximálisan ellenérdekeltek a ma regnáló egyházak,kormányok,intézmény rendszerek,mert miután értő leszel,már nincs szükséged rájuk,viszont nekik szükségük van ránk,mert egész jól megélnek belőlünk,gyönyörűen rettegünk,félünk,aggódunk,irtjuk egymást,fizetjük az adót,esszük a mérgeket,előfizetünk a szemét médiáikra,és várjuk,hogy megoldják a problémáinkat,az életünket.
Megoldották,feltalálták az off shore számlákat.
Maguknak.
:D
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 578
25 761
113
Realiti:

Típus megnevezése: UFO LÁMPA

Típus altípusa: ELRAGADÓ

Egyéb adatok: 23 750 Ft, jelenleg Nincs készleten

ufo-alien-lampa-05.jpg


:rolleyes:
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
Természetesen működik a szoftver az agy,meg a fizikai test nélkül is,de még,hogy.
Amíg fizikai testben vagy,addig "érdemesebb" :D azt a részét megállítani kicsit az agynak,amelyik nem a porhüvelyt működteti,hanem amelyik gondolkodik,fogva tart téged.Meg lehet az egészet is,de akkor a porhüvely eldől,azt hagyni kell amíg megáll magától,amikor ott az ideje.

Na persze. Ehhez azért kell jócskán abból, amit én hitnek nevezek.


Természetesen tudok rá bizonyítékot,hogy létezik.Be is tenné a kaput,ha nem lennénk összekapcsolódva vele,ha egyszer belőle vagyunk,benne létezünk :D .
Mint mondottam volt,ő szeret téged,te döntöttél úgy,hogy "lejössz" ide,azt is engedi,hogy eltávolodj tőle,nagyon eltávolodj,de elszakadni sosem tudsz,hiszen belőle vagy,benne létezel.Ott hisztikéztünk,hogy de mi tökös csávók vagyunk,akarunk jönni játszani a porban,mert mi akár ilyen mélységből is fel tudunk ébredni,mondjuk ha előre látom,lehet nem dübörgök olyan keményen az ajtón :D .

Epedve várnám. A konkrét bizonyítékot. :)
Gondolatkísérletként játszadoztam már azzal úgy 10 éve, hogy büntiből, vagy "keménységből" éljük meg ezt a világot így-ilyennek mi emberek. Jó poén volt, de sehová nem vezet(ett).


Majd fogod,majd fogod,addig nem mész haza,ne félj,nem azért jöttél,hogy a fináléban feladd. ;)

Ó, már alig várom! De tartok tőle, hogy soha nem jön el ez a pillanat. Illetve de, eljöhet. Amikor és ha elég "lassan" halok meg, ha itt az idő, akkor az agyamban az esemény hatására dúló "vihar" talán elhozza abban a számomra talán örökkévalóságig, de ugyanakkor csak pár másodpercig tartó pillanatban.


Ott van a kulcsszavak a szövegben pedig:aggódunk,félünk.
Aztán bejönnek az aggódások,meg a félelmek.Csak meg kellene állítani amiddel félsz,meg aggódsz,nem?Olyan ez mint a nemi élet,először csak pussz-pussz,majd be a póló alá,hopp a bugyi,és a többi.:D Csak állítsd meg pár másodpercre,majd alakul(sz) szépen...

Pedig egyszerű. Amíg nincs valós képességünk arra, hogy szabadon mozogjunk a téridőben és helyrehozzuk a hibás döntések következményeit, addig ez biza szükségszerű. Az aggódás. Kivéve, ha kiütjük az "életösztönünket", azt, hogy akarunk élni, optimális körülmények (hőmérséklet, táplálék, tisztálkodás, stb.) között és az empátiánkat (érzelmileg hozzán közel állók hasonló jólléte, meg ilyesmik).



Állj sámlira,ha magas :p .Dehogy érted a meditációt.Bárki/mindenki el tud mélyedni magában.Totális megvilágosodás nélkül itt fogjuk lepippantani magunkat,mind a 8 milliárdan,egyszer(e) mindenkinek haza kell menni,ráadásul itt az idő(k) vége,ha úgy állsz neki,hogy önáltatás,akkor jó,hogy nem fog menni,saját magad blokkold le.
Nyugi,nem kell "totálisan" megvilágosodni,van egy minimum szint,amivel már hazatalálsz,mondjuk ha valaki el tudja játszani a boci,boci tarkát zongorán,azt már lehet zenélésnek hívni,és persze van a másik véglet,a virtuózok,akik ugyabból a pár hangjegyből dolgoznak,csak profibban.:rolleyes:

8 milliárd. Aztán tíz. Aztán talán még több. És mind meg fogunk világosodni. Ajjj... Az idők vége az igen. Az eljöhet könnyen, számunkra. Bár én bízok a technológiai szingularitásban. Ami, ha más formában is, de adhat nekünk, néhányunknak esélyt arra, hogy többek legyünk.




Az én fogalmaim szerint-persze ez ne legyen zsinórmérték-a vallás,az már a hitnek egyfajta "le adminisztrált/hivatalossá tett" változata,amit már le lehet nyomni a tömegek torkán,ebből van most pár,intézményi szinten.
Mit szeretnél,hogy megmutassanak?Lehet mérni a "morfogenetikus mezőt",aki kicsit ébredezik,láthatja is,lehet mérni amikor eldől a porhüvely,és kimegy belőle a versenyző,nem igazán értem a kérdést.A fizikai,nem fizikai test harmonizációját bárki megérezheti,ha felborul a harmónia(beteg leszel),és csak hozzád ér egy szaki,a közepes szakiknak hozzád sem kell érni,oda sem kell menni hozzád,meg szakért a földbolygó területén bárhol legyél is.A hétköznapi diszharmóniáknál legalábbis.
Isten vagy,a fenségesnek fia,és mi mindahányan.Legalább nyomj egy vízcsepp fagyasztós tesztet,hogy lásd ki vagy,és mit lehet tenni a gondolataiddal,rögtön megérted miért kell/lehet/érdemes csendesíteni,vagy legalább előnyös mederbe terelni az agyad.
Keress,és találsz,a folyamatos kétkedéssel,csak magad akadályozod a dolgok menetét.
Tudom,picit mindenki be van ..arva a kérdéskörtől,jellemzően azt hiszik a népek,hogy a megvilágosodás,vagy annak keresése,az csak szerzetesi ruciban,egy barlang mélyén,szigorú diétával,stb lehetséges,vagy,hogy ez valami misztikus dolog,pedig nem.Bárki,elérhet már m inden infót,valójában a megvilágosodás,a mai fogalmaink szerint inkább megértés,megérted,hogy ki vagy,honnan jöttél,ki az utazó,és hová tartasz,megérted,az ok-okozati összefüggéseket,az egységet.Akkor visszamehetsz az egységbe,a nagyba,amíg nem érted addig kétség vagy,amíg nem érted a nagyot(nagyfőnököt),addig csak a kicsit érted,vagyis kis)(értő vagy.
Na,még egy mondat,természetesen,abban,hogy te/mindenki megértsen mindent,abban maximálisan ellenérdekeltek a ma regnáló egyházak,kormányok,intézmény rendszerek,mert miután értő leszel,már nincs szükséged rájuk,viszont nekik szükségük van ránk,mert egész jól megélnek belőlünk,gyönyörűen rettegünk,félünk,aggódunk,irtjuk egymást,fizetjük az adót,esszük a mérgeket,előfizetünk a szemét médiáikra,és várjuk,hogy megoldják a problémáinkat,az életünket.
Megoldották,feltalálták az off shore számlákat.
Maguknak.
:D

Bocsesz, de én örök szkeptikus vagyok. ;) Anno utaltam is erre eléggé nyilvánvalóan, amikor azt kérdezted, hogy miben/kiben hiszek. :) Vagyis, amire nincs bizonyíték (megismételhető jelenség), azt ugyan nem tartom teljesen lehetetlennek, de nem is hiszem el.
Morfogenetikus mező? Az meg mi? És mi a francot lehet mérni, amikor "game over"? Ugye nem a 21 grammot? Mert az fasság.
Na és, mi az a vízcseppfagyasztás? Ez elég konkrétnak hangzik, szóval lássuk hát! :)
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 189
55 038
113
Na persze. Ehhez azért kell jócskán abból, amit én hitnek nevezek.




Epedve várnám. A konkrét bizonyítékot. :)
Gondolatkísérletként játszadoztam már azzal úgy 10 éve, hogy büntiből, vagy "keménységből" éljük meg ezt a világot így-ilyennek mi emberek. Jó poén volt, de sehová nem vezet(ett).




Ó, már alig várom! De tartok tőle, hogy soha nem jön el ez a pillanat. Illetve de, eljöhet. Amikor és ha elég "lassan" halok meg, ha itt az idő, akkor az agyamban az esemény hatására dúló "vihar" talán elhozza abban a számomra talán örökkévalóságig, de ugyanakkor csak pár másodpercig tartó pillanatban.




Pedig egyszerű. Amíg nincs valós képességünk arra, hogy szabadon mozogjunk a téridőben és helyrehozzuk a hibás döntések következményeit, addig ez biza szükségszerű. Az aggódás. Kivéve, ha kiütjük az "életösztönünket", azt, hogy akarunk élni, optimális körülmények (hőmérséklet, táplálék, tisztálkodás, stb.) között és az empátiánkat (érzelmileg hozzán közel állók hasonló jólléte, meg ilyesmik).





8 milliárd. Aztán tíz. Aztán talán még több. És mind meg fogunk világosodni. Ajjj... Az idők vége az igen. Az eljöhet könnyen, számunkra. Bár én bízok a technológiai szingularitásban. Ami, ha más formában is, de adhat nekünk, néhányunknak esélyt arra, hogy többek legyünk.






Bocsesz, de én örök szkeptikus vagyok. ;) Anno utaltam is erre eléggé nyilvánvalóan, amikor azt kérdezted, hogy miben/kiben hiszek. :) Vagyis, amire nincs bizonyíték (megismételhető jelenség), azt ugyan nem tartom teljesen lehetetlennek, de nem is hiszem el.
Morfogenetikus mező? Az meg mi? És mi a francot lehet mérni, amikor "game over"? Ugye nem a 21 grammot? Mert az fasság.
Na és, mi az a vízcseppfagyasztás? Ez elég konkrétnak hangzik, szóval lássuk hát! :)


Ez nem sportszerű tőlem,mert az alap ismereteid is hiányoznak,nekem meg nem,és voltam bátor megtapasztalni azokat amikről nyilatkozok,te meg zsigerből elutasítasz mindent,ahelyett,hogy utána néznél,amiről azt tanították neked,hogy az nem is úgy van.Vagy semmit sem tanítottak róla.
A napokba összeszedem a gondolataimat,és válaszolok érdemben.

two-happy-friends-smiley-emoticon.gif
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
Ez nem sportszerű tőlem,mert az alap ismereteid is hiányoznak,nekem meg nem,és voltam bátor megtapasztalni azokat amikről nyilatkozok,te meg zsigerből elutasítasz mindent,ahelyett,hogy utána néznél,amiről azt tanították neked,hogy az nem is úgy van.Vagy semmit sem tanítottak róla.
A napokba összeszedem a gondolataimat,és válaszolok érdemben.

two-happy-friends-smiley-emoticon.gif

Ok, várom. :)
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 578
25 761
113
Ez nem sportszerű tőlem,mert az alap ismereteid is hiányoznak,nekem meg nem,és voltam bátor megtapasztalni azokat amikről nyilatkozok,te meg zsigerből elutasítasz mindent,ahelyett,hogy utána néznél,amiről azt tanították neked,hogy az nem is úgy van.Vagy semmit sem tanítottak róla.
A napokba összeszedem a gondolataimat,és válaszolok érdemben.

two-happy-friends-smiley-emoticon.gif
Ha, esetleg, én is elolvasom, az ugye nem baj?:)
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 189
55 038
113
Na persze. Ehhez azért kell jócskán abból, amit én hitnek nevezek.


Egyszerű gyakorlat,amikor van magadra pár perced,ülj le,kényelmesen,kapcsolj ki minden kütyüt,csendesedj el,és állítsd meg az agyad.Mondom másképp,ne legyen gondolatod pár másodpercig,vagy amilyen hosszan sikerül.Ne legyen semmi zaj,bármi,ami megzavarhat,hunyd be a szemed,és élvezd a csendet.Mármint a fejedben.
Se képek,se zene,semmi.
Csak te.
Azt a részét ne aggódj,nem fogod tudni megállítani,amelyik a porhüvelyt tartja üzemben,az még odébb van.:D
Csináld meg hétszer,egymás után,mármint hét napig,mondjuk esténkélnt,szundi előtt,amikor úgyis megpihenős vagy,csináld ülve,akkor nem alszol bele olyan könnyen.
Meg fogsz lepődni,ha rászánod az időt,ha nem akarod,akkor ne mondj róla véleményt.


Epedve várnám. A konkrét bizonyítékot. :)
Gondolatkísérletként játszadoztam már azzal úgy 10 éve, hogy büntiből, vagy "keménységből" éljük meg ezt a világot így-ilyennek mi emberek. Jó poén volt, de sehová nem vezet(ett).

Hát,konkrétan mire szeretnél bizonyítékot?Hogy isten létezik?
Te magad vagy a bizonyíték.Egyedül neked van jogod(mármint minden embernek),és lehetőséged/tudásod teremteni,beleavatkozni az anyagba,mármint a saját döntésed alapján,a saját igénye(i)d szerint.Rogvest ide citálnám a vízfagyasztós témát,megtapasztalhatod a saját gondolataid erejét,tégy 1 csepp vizet egy övegre,vagy bármire,ami átlátszó,gondold azt,hogy az egy gyönyörű,szabályos,lenyűgöző jégkristály lesz,amint megfagy,tedd be a fagyóba,és nézd meg pár perc múlva.
Csináld ezt meg ellentétes gondolatokkal is,egy másik vízcseppel,amiről azt gondolod,hogy az egy csúf,ocsmány,szabálytalan,stb jégkristály lesz,ted be a fagyóba,majd ellenőrizd az eredményt.Hasonlítsd össze a két jégkristályt.ismételd meg párszor.Ha van képességed,hogy elképzelj valamit/bármit,akkor tegyél hozzá képi információt is,lásd,vagyis tartsd fenn a képét annak milyen jégkristályt akarsz,és az fog leképeződni neked.
Van pár videó a csövön róla,nézz utána,de csináld meg,vagy ne prejudikálj.
Mind a négy elem szót fogad neked,Isten gyermekének.Azért vannak,hogy téged szolgáljanak.
Hatalmat kaptál,s nem szolgaságot.
Vagy menj el valamely alternatív gyógyászatot kitanulni,ajánlom a reikit,egy fél napos tanfolyamon 15-20 000ft-ért megtanítanak energiát kivonni Istenből(a létezésből,univerzumból,ahogy tetszik),a prána kicsit bonyolultabb,sokkal több szimbólum,meg fokozat,de a lényeg ua.
Az(reiki) alap tanfolyáson megtanulod a saját magad harmonizálását,kapsz hozzá avatást,és védelmet.Csak ráteszed a kezed magadra,vagy a felsőbb fokozatokon másra,és áramlik az energia,felmelegíti a te kezed,meg a kezelt testrészt is,a tanár,rád teszi a kezét,és már érzed is,majd a tanfolyam végén neked is működik.
Vagy csak odateszed a kezed a kezelő,és a kezelt testrész közé,és máris érzed,hogy működik.
Felsőbb fokozatoktól,kezelhetsz másokat,illetve küldhetsz bárkinek energiát,anélkül,hogy ott lenne a kezelt,bárhol lehet a földbolygón,hozzád képest.
Vagy keress valakit aki avatva van angyalokra,és hív neked egyet,ott is azonnal megtapasztalhatod,az angyali érintést,amikor egy másik fénylény,szellemlégy jön,és szót fogad az avatottnak.Azt is természetesen azonnal érzed a fizikai szinten is,akárhányszor megismételhető,Jellemzően zokognak a kétkedők,mint egy sz@ros gyerek.:D
Mondanám,hogy megmutatom,de ezért ne utazz ki ide,vagy keress magadtól ehhez értőket,vagy keress meg privátban,és útba igazítalak ahhoz az organizációhoz,ahol szerénységem is elsajátította ezeket a képességeket,javaslom az utóbbi verziót.




Ó, már alig várom! De tartok tőle, hogy soha nem jön el ez a pillanat. Illetve de, eljöhet. Amikor és ha elég "lassan" halok meg, ha itt az idő, akkor az agyamban az esemény hatására dúló "vihar" talán elhozza abban a számomra talán örökkévalóságig, de ugyanakkor csak pár másodpercig tartó pillanatban.

Rád van bízva,ahogy szeretnéd,úgy tapasztalod meg,lehet saját döntés alapján,élményként is,meg lehet az utólsó másodpercekben szűkölve a félelemtől,kíntól,bármitől,igény szerint.
Így,vagy úgy de megtudod ki vagy,legkésőbb mikor eldől a porhüvely,és ott figyelsz mellette,és nem érted az egészet.

Pedig egyszerű. Amíg nincs valós képességünk arra, hogy szabadon mozogjunk a téridőben és helyrehozzuk a hibás döntések következményeit, addig ez biza szükségszerű. Az aggódás. Kivéve, ha kiütjük az "életösztönünket", azt, hogy akarunk élni, optimális körülmények (hőmérséklet, táplálék, tisztálkodás, stb.) között és az empátiánkat (érzelmileg hozzán közel állók hasonló jólléte, meg ilyesmik).


Természetesen van valós képességünk szabadon mozogni a térben,az időben nem,mert nem kell,csak itt,nekünk van idő,amint kimehetsz az anyagból,már megszűnik.
A térben mozgás már profi szint,nem sokat mondanók róla,ha szorgalmas vagy,még elérheted,persze a porhüvely ezt igen rosszul tűrné,ezért le kell stand by-olni,és ki lehet belőle lépni,meg vissza is lehet bele bújni,de ez mondom profi szint,onnan már könnyen le lehet lécelni,ezért ennyit elég tudnod róla.:p




8 milliárd. Aztán tíz. Aztán talán még több. És mind meg fogunk világosodni. Ajjj... Az idők vége az igen. Az eljöhet könnyen, számunkra. Bár én bízok a technológiai szingularitásban. Ami, ha más formában is, de adhat nekünk, néhányunknak esélyt arra, hogy többek legyünk.


Bezony,mindnyájunknak el kell érni a minimumot,a boci,boci tarkát :D ,vagy nagy cigi lesz a hazamenetel.





Bocsesz, de én örök szkeptikus vagyok. ;) Anno utaltam is erre eléggé nyilvánvalóan, amikor azt kérdezted, hogy miben/kiben hiszek. :) Vagyis, amire nincs bizonyíték (megismételhető jelenség), azt ugyan nem tartom teljesen lehetetlennek, de nem is hiszem el.
Morfogenetikus mező? Az meg mi? És mi a francot lehet mérni, amikor "game over"? Ugye nem a 21 grammot? Mert az fasság.
Na és, mi az a vízcseppfagyasztás? Ez elég konkrétnak hangzik, szóval lássuk hát! :)


Ha komolyan érdekel a téma,fentebb találsz iránymutatást,indulj el az úton,nem feladatom senkinek sem az etetőjébe tologatni a rántott husikat :D ,de természetesen ha van érdemi kérdésed,segítek mindenben.Nem könnyű az eleje,nekem sem volt az,ha elérsz az út feléig,onnan már viszont visznek,söprik előtted az utat.
A fentieket megléped,megtapasztalod,hogy több vagy mint a 80 kiló rothadó hús,léted örök.
Hagyd a hitet másra.
Morfogenetikus mező,már említettem,meg guglizhattad volna,legalább.:rolleyes:
Az ember hármassága,a test:60-90 évenként eldől,végtermék,kuka,szinte értéktelen.Lélek:ez nem meri a kedves tudomány a szájára venni,ezért morfogenetikus mezőnek nevezi.Körülvesz téged,10-60 cm-re a tested körül lévő energia mező,ebben tárolod az előző életeid információit(is,meg még sok m indent) ,de ő maga is egy élőlény,egy entitás,össze vagytok kötve,közös energia ellátáson vagytok.Nevezik még aurának,lélekruhának is,ő maga is lát,érez,a lélek jelen lét szavunk pl azt jelenti,hogy ha jó az összhang köztetetk,akkor lát helyetted,jelez,ha valami/valaki megjelenik pl a hátad mögött,vagy ha valaki hazudik,haladók láthatják is,közép haladók a színeiből következtethetnek az illető egészségi állapotára,tudat szintjére,érzelmi állapotára,stb. Sok videó van erről is,infrával is látható,pl az illető háta mögött közelednek egy lángvágóval felé,láthatóan jelez,változik a színe,mérete,stb,az állatoknak,növényeknek szintén van,ugyanígy működik,keress rá.
Profik többre is.:D
A szellem a harmadik az ember hármasságából,és itt a lényeg:te,és minden emberi szellem,egy örökké létező,soha el nem múló lény vagy,fénylény,szellemlény.Ez a részed örök,ez vagy te,amikor azt mondod,hogy vidám a lelkem,vagy erős a testem,akkor kiék ezek a "dolgok",hát a tied,a szellemé,neki/neked van tested,lelked,az utóbbi 1 csillagévet bír majdnem 26 000 földi évet,annyi időt kaptál itt a porban,a föld bolygón,hogy minden élményt begyűjts,mindent megtapasztalj,amit ez a világ adhat.Leélünk itt 400-600 életet ez alatt,annyiszor jövünk vissza,ahányszor elb@szcsiztunk valamit,hogy kiegyenlítsük,akció-reakció,nincsenek véletlenek,mindenki hajszál pontosan,az általa összeállított életét éli meg.Nagyon,nagyon profi szint ebbe beleavatkozni,mielőtt megkérdeznéd.:D
Amikor eldől a porhüvely,kibújsz belőle,a lélekruha szépen összemegy nagyjából alma méretűre,abban van a szellem,vagyis te,anélkül nem nyilvánulhatnál istt meg az anyagban,mert azonnal hamuvá égetnéd az egészet,egyben egy védőmező is,amig a tested is működik,megvéd sok mindentől.Szóval kibújsz,és mehetsz,már nem fog sem a tér,sem az idő,sem a test,amire gondolsz,az történik veled,ha el akarsz valahová jutni,itt a földön,csak rá gondolsz,és már ott is vagy,ha szeretnél valakit látni,csak rágondolsz,és már ott is vagy mellette.Nézz utána,ezt is sokszor megörökítették már.42 napod van ezt játszani,ha akarod,és bezárul a kapu,amin hazamehetsz,egy fénykapu,amit minden klinikai halált megélt ember lát(hat),javaslom előtte ugorj bele,mármint a 42 nap előtt,de inkább rögtön,miután eldőlt a tested,ne sz@rakodj itt,mert itt ragadsz,42 nap után elfogy a keró az energia mezőből,és nem fog mozogni,nem tudsz belépni a kapuba,és máris egyel feljebbi d-ben találod magad,ott van lehetőséged átnézni az eddigi életeidet,ha van még mit kiegyenlíteni,akkor vissza jössz,és kiegyenlíted azzal az illetővel,akivel ki kell,vagy mehetsz még feljebb.
Sok sikert.
Még egyszer elmondom,járj utána,tapasztald meg,ne higgy,vagy kételkedj,mielőtt utána járnál.
Ha értelmes kérdésed van kérdezz,ha cikinek érzel valamit kérdezz privátban,mutatom az utat,szívesen.
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
Ha komolyan érdekel a téma,fentebb találsz iránymutatást,indulj el az úton,nem feladatom senkinek sem az etetőjébe tologatni a rántott husikat :D ,de természetesen ha van érdemi kérdésed,segítek mindenben.Nem könnyű az eleje,nekem sem volt az,ha elérsz az út feléig,onnan már viszont visznek,söprik előtted az utat.
A fentieket megléped,megtapasztalod,hogy több vagy mint a 80 kiló rothadó hús,léted örök.
Hagyd a hitet másra.
Morfogenetikus mező,már említettem,meg guglizhattad volna,legalább.:rolleyes:
Az ember hármassága,a test:60-90 évenként eldől,végtermék,kuka,szinte értéktelen.Lélek:ez nem meri a kedves tudomány a szájára venni,ezért morfogenetikus mezőnek nevezi.Körülvesz téged,10-60 cm-re a tested körül lévő energia mező,ebben tárolod az előző életeid információit(is,meg még sok m indent) ,de ő maga is egy élőlény,egy entitás,össze vagytok kötve,közös energia ellátáson vagytok.Nevezik még aurának,lélekruhának is,ő maga is lát,érez,a lélek jelen lét szavunk pl azt jelenti,hogy ha jó az összhang köztetetk,akkor lát helyetted,jelez,ha valami/valaki megjelenik pl a hátad mögött,vagy ha valaki hazudik,haladók láthatják is,közép haladók a színeiből következtethetnek az illető egészségi állapotára,tudat szintjére,érzelmi állapotára,stb. Sok videó van erről is,infrával is látható,pl az illető háta mögött közelednek egy lángvágóval felé,láthatóan jelez,változik a színe,mérete,stb,az állatoknak,növényeknek szintén van,ugyanígy működik,keress rá.
Profik többre is.:D
A szellem a harmadik az ember hármasságából,és itt a lényeg:te,és minden emberi szellem,egy örökké létező,soha el nem múló lény vagy,fénylény,szellemlény.Ez a részed örök,ez vagy te,amikor azt mondod,hogy vidám a lelkem,vagy erős a testem,akkor kiék ezek a "dolgok",hát a tied,a szellemé,neki/neked van tested,lelked,az utóbbi 1 csillagévet bír majdnem 26 000 földi évet,annyi időt kaptál itt a porban,a föld bolygón,hogy minden élményt begyűjts,mindent megtapasztalj,amit ez a világ adhat.Leélünk itt 400-600 életet ez alatt,annyiszor jövünk vissza,ahányszor elb@szcsiztunk valamit,hogy kiegyenlítsük,akció-reakció,nincsenek véletlenek,mindenki hajszál pontosan,az általa összeállított életét éli meg.Nagyon,nagyon profi szint ebbe beleavatkozni,mielőtt megkérdeznéd.:D
Amikor eldől a porhüvely,kibújsz belőle,a lélekruha szépen összemegy nagyjából alma méretűre,abban van a szellem,vagyis te,anélkül nem nyilvánulhatnál istt meg az anyagban,mert azonnal hamuvá égetnéd az egészet,egyben egy védőmező is,amig a tested is működik,megvéd sok mindentől.Szóval kibújsz,és mehetsz,már nem fog sem a tér,sem az idő,sem a test,amire gondolsz,az történik veled,ha el akarsz valahová jutni,itt a földön,csak rá gondolsz,és már ott is vagy,ha szeretnél valakit látni,csak rágondolsz,és már ott is vagy mellette.Nézz utána,ezt is sokszor megörökítették már.42 napod van ezt játszani,ha akarod,és bezárul a kapu,amin hazamehetsz,egy fénykapu,amit minden klinikai halált megélt ember lát(hat),javaslom előtte ugorj bele,mármint a 42 nap előtt,de inkább rögtön,miután eldőlt a tested,ne sz@rakodj itt,mert itt ragadsz,42 nap után elfogy a keró az energia mezőből,és nem fog mozogni,nem tudsz belépni a kapuba,és máris egyel feljebbi d-ben találod magad,ott van lehetőséged átnézni az eddigi életeidet,ha van még mit kiegyenlíteni,akkor vissza jössz,és kiegyenlíted azzal az illetővel,akivel ki kell,vagy mehetsz még feljebb.
Sok sikert.
Még egyszer elmondom,járj utána,tapasztald meg,ne higgy,vagy kételkedj,mielőtt utána járnál.
Ha értelmes kérdésed van kérdezz,ha cikinek érzel valamit kérdezz privátban,mutatom az utat,szívesen.

Hát ez elég komoly! Majd töprengek rajta. Egyelőre elég lesz, köszi. :)
De nem válaszoltál arra, mi az a vízcseppfagyasztás?
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 578
25 761
113
Elnézést, hogy belevaú. :)

Sajnos a leírtak nekem nem jön be.

Egy valamit kiragadnék a szövegből:

"1 csillagévet bír majdnem 26 000 földi évet,annyi időt kaptál itt a porban,a föld bolygón ..."

Ez az időtartam a Föld tengelyének precesszós mozgása utalhat.

precesszio.jpg


De ez a mozgás csak az évszakok folyamatos és lassú elcsúszását okozza. Csak ezt. :)
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and Pocok75

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 189
55 038
113
Elnézést, hogy belevaú. :)

Sajnos a leírtak nekem nem jön be.

Egy valamit kiragadnék a szövegből:

"1 csillagévet bír majdnem 26 000 földi évet,annyi időt kaptál itt a porban,a föld bolygón ..."

Ez az időtartam a Föld tengelyének precesszós mozgása utalhat.

precesszio.jpg


De ez a mozgás csak az évszakok folyamatos és lassú elcsúszását okozza. Csak ezt. :)[/QUO
Elnézést, hogy belevaú. :)

Sajnos a leírtak nekem nem jön be.

Egy valamit kiragadnék a szövegből:

"1 csillagévet bír majdnem 26 000 földi évet,annyi időt kaptál itt a porban,a föld bolygón ..."

Ez az időtartam a Föld tengelyének precesszós mozgása utalhat.

precesszio.jpg


De ez a mozgás csak az évszakok folyamatos és lassú elcsúszását okozza. Csak ezt. :)


És akkor hány éves a kapitány?:D
Mi a kérdésed?