1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. ghostrider

ghostrider Well-Known Member

Most már az 1 is sok!!! Haladunk. Lehet még egyáltalán posztolni adott topicba, hogy a nagyságos és kegyelmes weasel007 képszakértő Úr és néhányan ne tegyék szóvá? Tudjátok mit ...!!!

2. ghostrider

Különben ha minden képet egy topicba teszünk, akkor mi alapján válassza ki valaki, hogy melyik érdekli a sok közül?

3. R0kaúr

R0kaúr Well-Known Member

mer szerinted ez tök jó?

szarrá spammeled képekkel az egész fórumot, és a lényegi rész meg elveszlik, mert a ha hat oldalt lapozok vissza se találom

aki képeket akar nézegetni, az vagy majd rendszeresen pörgeti a média topikot, vagy ott a google, mert szvsz ez a fórum nem képtár

nem azzal van, gond, ha néha beraksz egy két képet, hanem azzal amit most is csinálsz kb 1,5 napja....

[​IMG] [​IMG]
    https://drive.google.com/open?id=0B9H7BrZhMjs-RmJCeTJrTzMtVWc
    https://drive.google.com/open?id=0B9H7BrZhMjs-eTNVZUhoVFNMZG8

4. ghostrider

weasel007 meg elmehet a jó büdös kurva anyjába!!!

MOST MÁR NYUGODTAN BANNONHATTOK MINDENHONNAN. VISZLÁT!!!

Veér István likes this.
  5. joker

joker Well-Known Member

Most erre mi szükség volt? Mindkét oldalnak van igaza a dologban, de engem pl sohasem zavart a sok kép, a sok hülye annál inkább, de azokkal mégsem történt semmi.

6. akagi

akagi Well-Known Member

Lenne egy "képek" fő topik és alatta lennének az "al" topikok... Csak így,egyszerűen! ... és még a "Csajok" topik is beleférne...:p

7. weasel007

weasel007 Well-Known Member

Köszike.
    A probléma az, amit nyílván nem jól fejtettem ki, hogy mint mindenben a sima linkek mennyiségénél is van valamilyen mérték ami túllépi az ember ingerküszöbét. Én pl szeretem a csokoládét, de ha valaki 60-at megeszik egy nap azt erős túlzásnak tartom. Amúgy semmi problémám nem volt, hiszen neked köszönhetően nyertem egy fél literes monster energiaitalt :)

8. papajoe

papajoe Well-Known Member

T34 topik nincs,vagy csak én nem találom?o_O

9. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Ajjaj!

Délutánig nem leszek. Megyek túrázni egyet. addig próbáljátok még egyszer átbeszélni ezt az egészet.

sirdavegd likes this.
  10. tarzaan

tarzaan Well-Known Member

Nem lehetne a képeket akár automatikusan spoiler tag-be rakni?

11. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Nem értem, hogy erre mi szükség volt.
    1. Weasel néhány naponta betol egy db kép montázst, ami sok képből van összerakva, de mégis csak egy kép.
    2. Ehhez képest te rendszeresn eljátszottad régen, hogy egy nap 20 topikba is betoltál topikonként 5-6 képet is. Nagyon ritkán volt hozzá szöveg is. Csak emiatt a 20 topik végiggörgetése eszementen sok idő, mobilneten meg kb. katasztrófa. (Én mondjuk nem mobilizok, de mások igen.
    3. Ez most már csak 1-2 kép/topikra zuhant, de pár napja is várt vagy 20 olvasatlan topik...
    4. Ha már kb. n+1-jére jelzik, hogy nagyon kontraproduktív amit csinálsz, akkor szerintem illene belátni, hogy a hiba nem a közösség, hanem esetleg az ön készülékében van.
    Szóval peace.

sirdavegd and Ooorky like this.
  12. silurusglanis

silurusglanis Well-Known Member

Pusztán 6 nap késésben vagy :D
    Medve elől azért hatékonyabban fuss. :)

svajcibeka, szuvorov, akagi and 2 others like this.
  13. Mackensen

Attól még megpróbálhatom békíteni ghostridert.

svajcibeka and silurusglanis like this.
  14. jani22

jani22 Well-Known Member

Tisztelettel kéretik törölni a
    [BIZTPOL] Szíriai helyzet topicból a
    #48087 és a #48088 hozzászólásaimat.
    Mentségeimre felhozom, hogy nincs mentségem. :rolleyes:

2ndt likes this.
  15. weasel007

weasel007 Well-Known Member

Szállítóheliknél a Harbin Z-9-nél lévő 8-as és 9-es hozzászólásomat nyugodtan törölhetitek, úgyse látszanak már a képek. Meg utána ezt is, köszi.

16. fip7

fip7 Well-Known Member

Tisztelt Mackensen!

A Magyarország kantin bezárásával egy időben sajnos a Magyarország biztpolba kezdett ömleni az OFF tartalom.
    Ezt a helyzetet nem lehetne valahogy feloldani? :rolleyes:
    Válaszodat előre is köszönöm!

silurusglanis likes this.
  17. Mackensen

Megnyitottam és az utolsó hsz áthelyeztem.

zeal, fip7 and silurusglanis like this.
  18. ornagy

ornagy Well-Known Member

segitseget kernek:

hogy tudom a kepeket a "spoiler" funkcio segitsegevel elrejteni?

19. silurusglanis

A menüsorban jobbról balra haladva a negyedik gomb (a floppy jele után). Megnyitod, rámész hogy spoiler.
    Látni fogsz egy ilyet (hogy megjelenjen kivettem az L betűket):
    [SPOIER][/SPOIER]

A közepébe írsz, vagy oda illeszted be a képet ahogy rendesen szoktuk.

ornagy and weasel007 like this.
  20. silurusglanis

Vettem az adást. De megint ad-hoc lezártál egy topikot, most itt kezdi az elejéről és megkéred. Másokat ennél jóval kevesebbért jóval vehemensebben távolítottál el, eddig próbáltam nem gondolni rá de már szándékos kettős mércét látok, a fórum rovására.
    Mindezzel nem azt mondom, hogy ez lenne az egyetlen probléma, mielőtt az oroszos oldalra skatulyáznátok be.

cinikus, bartinieffektus and MuldR like this.

Ezen oldal megosztása