Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

beta

Well-Known Member
2011. október 26.
5 395
8 605
113
Kinyitottam, de aki elkezd politizálni megbüntetem.

2h6pjf
 
M

molnibalage

Guest
https://forum.htka.hu/threads/nasams-norwegian-advanced-surface-to-air-missile-system.1187/page-9

179 é 180. kommentet kérném a magyar haderő fejlesztésébe áttenni, hogy tiszta maradjon a NASAMS topik.


Pl. más topikban, sok az OFF.

Használjuk már a topikok közötti idézési lehetőséget, ha már van..
https://forum.htka.hu/threads/nasam...o-air-missile-system.1187/page-10#post-484374
A többi OFF komment átmozgatását is kérném.
 

szpg9

Well-Known Member
2017. december 17.
1 688
1 195
113
Kinyitottam, de aki elkezd politizálni megbüntetem.


Mac, még mindig zárva van. Mármint a Kantin-magyarország, az ígéreteddel ellentétben. Kár, hogy törölted "Closed Society" gyöngyszemét, mert kellett volna maradandó nyom erről a gyöngyszemról az utókornak..
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 072
26 634
113
Mi volt abban a provokáció, hogy Szergyukov bukásakor durrantak a pezsgőspalackok a NATO főhadiszálláson? Kis szerencsével a Mistral ügy olyan mély nyomot hagyott, hogy a kínaiakkal se fognak együttműködni a hadihajógyártásban!
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 290
13 722
113
Mi volt abban a provokáció, hogy Szergyukov bukásakor durrantak a pezsgőspalackok a NATO főhadiszálláson? Kis szerencsével a Mistral ügy olyan mély nyomot hagyott, hogy a kínaiakkal se fognak együttműködni a hadihajógyártásban!
Volt ott egy kis oroszozás, hogy nagyon jó, hogy nem lesznek olyan erősek stb. stb.
 
M

molnibalage

Guest
Mac, még mindig zárva van. Mármint a Kantin-magyarország, az ígéreteddel ellentétben. Kár, hogy törölted "Closed Society" gyöngyszemét, mert kellett volna maradandó nyom erről a gyöngyszemról az utókornak..
Én csak azt nem értem, hogy vastag személyeskedő és hazudozása után miért nincs kb. a nickje törölve a krumplis zsákkal együtt...
Ennek töredékéért raktak ki engem 9 hónapra anno...
 

szpg9

Well-Known Member
2017. december 17.
1 688
1 195
113
Én csak azt nem értem, hogy vastag személyeskedő és hazudozása után miért nincs kb. a nickje törölve a krumplis zsákkal együtt...
Ennek töredékéért raktak ki engem 9 hónapra anno...


Én sem értem, nagyon nem, de fordulj MAC-hoz. Egyszer -régen- pont a Te trágár agymenéseidet panaszoltam nála, erre azt írta vissza, hogy vannak itt az egyenlőbbeknél is egyenlőbbek. Ezt én meg is értettem, úgyhogy eszerint vélekedek minderről… De azt hiszem, ha valaha kiakadtam rád a valljuk be, tényleg sokszor létező "rossz -indulatos- stílusod" miatt (amivel szerencsére mostanság nem találkoztam), azért az Ő és társai által leírtak, szerintem minden létező határon túlmentek. Nemcsak a jó ízlést sértették, hanem szinte a Btk-t is sértették a virtuális, de ténylegesen megvalósított és nem is titkolt inzultusaikkal.... Volt egy őcsényi parkolós, aki kocsijának a kerekeit kiszűrták. Hát a miniszterelnök úr helyénvalónak nevezte ezt az önbíráskodást. Lehet itt is innen fúj a szél. Ha rajtam múlna a dolog, akkor innen mindazok azonnal repültek volna örökre, akik ezt az inzultust elkövették. Egyébiránt személy szerint szégyenletesnek tartom, hogy ez az inzultus nem lett kőkeményen szankcionálva.... Sajnos ez van. Ez a korszellem. Érzem a való világban, de itt is a megkülönböztetést. Én fele ilyen súlyú dolog miatt repülnék, de az ilyen hangadóknak a haja szála sem görbülhet, még virtuálisan sem. Hidd el, nekem se esik jól, pedig csak olvastam az egészet és tudom, nem ellenem, hanem ellened és "ozy" ellen irányult... Ez az én véleményem erről a múltkori buliról. Olvassa ezt bárki is...

UI.: örülök, hogy azért mostanában nem tolod túl a dolgokat, mert így konnyebb komolyan venni!!!!

UI2.: igazából azok kommentjei, akik részt vettek ebben "kis játékban" nagyon aljas, mondhatnám SS vagy ISIS szintű volt...
 

szpg9

Well-Known Member
2017. december 17.
1 688
1 195
113
Apu,apu kezdődik....
:(


A kantin-ban még olvashatsz hsz-eket, bár kiegyelve... Azért gondolom, hogy káros hagyni ezt a stílust burjánzani, mert ma még csak aláznak, holnap tán pofán is vernek, aztán utána a munkahelyedről elbocsájtva egy lágerben ébredsz. Csak egy utalás, a zsidótörvények kihirdetésekor az üldözöttek többsége úgy gondolta, kijátszható, verbális erőszaknak lesznek csak kitéve. Hát tudjuk, nem így alakult. Épp ezért ma sem kellene teret engedni az erőszakoskodóknak, mert a történelem még ismételheti önmagát akkor, ha "ezek" valamiféle hatalmat is kapnak, hasonlóan az egykori kisnyilasokhoz...
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 014
54 006
113
A kantin-ban még olvashatsz hsz-eket, bár kiegyelve... Azért gondolom, hogy káros hagyni ezt a stílust burjánzani, mert ma még csak aláznak, holnap tán pofán is vernek, aztán utána a munkahelyedről elbocsájtva egy lágerben ébredsz. Csak egy utalás, a zsidótörvények kihirdetésekor az üldözöttek többsége úgy gondolta, kijátszható, verbális erőszaknak lesznek csak kitéve. Hát tudjuk, nem így alakult. Épp ezért ma sem kellene teret engedni az erőszakoskodóknak, mert a történelem még ismételheti önmagát akkor, ha "ezek" valamiféle hatalmat is kapnak, hasonlóan az egykori kisnyilasokhoz...


Zsidótörvények,vs virtuális anyázás egy fórumon,ahol 30 ember ha írogat?
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 014
54 006
113
Még egyenlőre, de ki tudja, mit fog hozni a jövő..


Hát,van is esélye,hogy 2 itt fórumozó átveszi a politikai hatalmat szép hazánkban,majd elkezdi törvényileg diszkriminálni/gázkamrákba küldeni a zsidókat.
Lehetne pici értelmet vinni az írogatásba?
(költői a kérdés, mielőtt válaszolnál)
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and zeal

szpg9

Well-Known Member
2017. december 17.
1 688
1 195
113
Hát,van is esélye,hogy 2 itt fórumozó átveszi a politikai hatalmat szép hazánkban,majd elkezdi törvényileg diszkriminálni/gázkamrákba küldeni a zsidókat.
Lehetne pici értelmet vinni az írogatásba?
(költői a kérdés, mielőtt válaszolnál)


Talán a rosszemlékű NSDAP is egy sörözőben kezdte. És nem ők veszik át a hatalmat, hanem ők csupán a hatalom kreálmányai. (Az uralkodó közhangulat itteni népszerűsítői.) Ilyenekből lesznek a jó verőlegények, ha hatalmat kapnak. Éppen emiatt kellene tőlük elhatárolódni. De inkább olvasd el a vita maradványait a kantin-ban, a vélemény nyilvánításod segítség képpen.
 
Status
Not open for further replies.