Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 595
25 868
113
Nagyon meglepőd, mivel azt hittem, hogy eltévedtem, inkább újrahívtam az oldalt. :D

Nagyon köszönöm az áldozatos munkát!

Nekem jobb a sötét háttér.
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0
M

molnibalage

Guest
@Tcat Az aktív témák gomb nekem is nagyon hiányzik, gyakorlatilag szinte csak azt használtam. Nem e lehetne e visszatenni e?:)

A szmájlik atombénák lettek sajnos :( (A réghi hwsw fórum szmájlikészlete volt a legjobb amit eddig valaha láttam, ha valaki még emlékszik rá...)

Nekem a mobilos vezióban nincs meg a témaoldalak tetjén az oldalszámozás, csak az oldal alján.

Nincs "aktív témák" a kis zöld ponttal, így nem tudom, hogy mi az olvasott és mi az "új"... :(


Most is él csak más a neve.
x8sy1IY.png
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and notaricon

polyfag

Well-Known Member
2019. január 8.
94
361
53
Lehet szerencsésebb lett volna előre bejelenteni, hogy változások lesznek, mert így elsőre kibontva a karácsonyi meglepit, hidegzuhanyként ért bennünket :) :) , hogy semmit nem talál az ember meg nem értettük, hogy miért lett fekete minden :) először én is arra gondoltam, hogy meghekkeltél az oldalt.... Én visszaállítottam a régi színt, számomra sokkal informatívabb , átláthatóbb nem fárasztja úgy a szemet.Ilyen átalakításban nagyon sok munka van, gratulálunk és várjuk a végleges verziót. Igazából mi indokolta a változtatást?
 
  • Tetszik
Reactions: SilvioD and gergo55

Crusader

Well-Known Member
2018. november 27.
756
2 041
93
Persze sejtem, hogy nem így megy ez, de nem lehet esetleg a régi felületet is használni párhuzamosan? Nem akarom a munkátokat leszólni, de ez visszalépés szerintem :(
 
  • Tetszik
Reactions: Roni

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 061
113
Hol lehet más színre váltani, mert nekem borzalmas ez a fekete-szürke?

nem lehet esetleg a régi felületet is használni párhuzamosan?

Hogyne lehetne.
Pontosan cél volt, hogy ne csak az új dark theme legyen, mert nem facebook, meg Google ez, hogy eszed nem eszed letolják a torkodon.

Az oldal láblécében a bal oldali sarokban látszik egy olyan gomb, aminek most az a szövege, hogy "HTKA Dark" <-- katt rá és válasszátok a "HTKA Light" témát.

Az hogy most perpill a dark az alapértelmezett mindenkinek az szándékos. Lehet, hogy később a világos lesz az alapértelmezett és a sötét a választható, majd még kialakul.

Egy dolog maradt el, egy global értesítő megjelenítése a fórum oldalon, hogy miként lehet váltani ide-oda. Ezt kipakolom majd.
 
M

molnibalage

Guest
Hogyne lehetne.
Pontosan cél volt, hogy ne csak az új dark theme legyen, mert nem facebook, meg Google ez, hogy eszed nem eszed letolják a torkodon.

Az oldal láblécében a bal oldali sarokban látszik egy olyan gomb, aminek most az a szövege, hogy "HTKA Dark" <-- katt rá és válasszátok a "HTKA Light" témát.

Az hogy most perpill a dark az alapértelmezett mindenkinek az szándékos. Lehet, hogy később a világos lesz az alapértelmezett és a sötét a választható, majd még kialakul.

Egy dolog maradt el, egy global értesítő megjelenítése a fórum oldalon, hogy miként lehet váltani ide-oda. Ezt kipakolom majd.
Lehet, hogy valakit az zavar, hogy a fórum nyitó oldala annyira szellős, hogy görgetni kell. Nagyon sok az "üres" hely. A régi nézet sokkal kompaktabb volt.
Mondjuk ez a fajta kinézet engem is zavar, mert ez olyan, mintha asztali gépen arra erőszakolna valaki, hogy mintha buta okostelós csepés szutyok felületet használjak. Mivel ott kell a tapizás miatt a szellős elrendezés. De asztali gépen használva, ez csak pazarlás. Minél kevesebbet kell görgetni, annál fluidabb az élmény.

Ilyen a BMS4 fórum. Ehhez volt hasonló a HTKA is.
Jó az új szín és elrendezés, csak ezeket a felesleges "sorközöket" kellene eltüntetni. Nem látom a funkcióját.
OjYk6CX.png


Iszonyatosan szellős, a jelölt térközök nagy része totál felesleges. Nem jobban olvasható az oldal tőle, helyett pont keresgélnie kell a szemnek, hogy mi hol van.
26panJB.png
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
@Tcat
A Bold ikon mellett korábban hasznos volt a Dőlt betű.
A formázás eltávolítása mehetne a Text Color mögé, de úgy, hogy közvetlenül előtte lenne a Link beszúrása.
Illetve a többi, ritkábban használt ikon is visszakerülhetne, egy vagy több ... almenüben.

:oops::cool: Ez meg két idegen szmájli, de persze nem rossz. Szerintem maradhatnak.
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
Szuper ! Átváltottam fehérre ! Már csak a főoldlaon a friss hsz kell megjeleníteni meg sorba rakni
 

Crusader

Well-Known Member
2018. november 27.
756
2 041
93
Nekem a dark theme szimpatikus. Nekem az a sáv hiányzik nagyon amiben az előző verzión ott volt egymás mellett az Új hozzászólások, aktív témák, stb.. És minden oldalon ott volt rögzítve!
 
  • Tetszik
Reactions: zeal and Roni

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Lehet szerencsésebb lett volna előre bejelenteni, hogy változások lesznek, mert így elsőre kibontva a karácsonyi meglepit, hidegzuhanyként ért bennünket :) :) , hogy semmit nem talál az ember meg nem értettük, hogy miért lett fekete minden :) először én is arra gondoltam, hogy meghekkeltél az oldalt.... Én visszaállítottam a régi színt, számomra sokkal informatívabb , átláthatóbb nem fárasztja úgy a szemet.Ilyen átalakításban nagyon sok munka van, gratulálunk és várjuk a végleges verziót. Igazából mi indokolta a változtatást?
Be volt jelentve ebben a topicban. De már egy jó ideje várt dolog volt.
Nekem ez a sötét színvilág a vártnál jobban bejött. Szerencsére tényleg mindenki ki tudja választani.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
@Tcat
Köszi az eddigi változtatásokat. Van még pár apróság. :)

Ha teljes képernyőre váltok, akkor a két almenüben is szereplő Formázás eltávolítása egymás mellett két ikonként is láthatóvá válik. Ebből elég lenne egy, és szuper lenne, ha kisebb ablakméretnél is állandóan látható lenne. Ugyanígy a Vázlatok ikon is úgy volna a leghasznosabb, ha nem csak nagy méretű ablaknál lenne látható.

Teljes képernyőnél:
ab845be2ec11e047c0b5a5d6c1695167.png


Kisebb ablakban:
3df7f640ee96bd5d9f9d08ce0b3e1d97.png



A Követett fórumok menüpontnak szerintem nincs sok értelme. Elég lenne csak a Követett témák, főleg ha látható lenne, hogy mennyi hozzászólással vagyok lemaradva.
A korábban létező Összes követett fórum listázása (vagy valami ilyesmi) menüpont is hasznos volt.