Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Inno

Well-Known Member
2018. február 27.
189
727
93
Megy megint sírás ezerrel (as usual...), majd megszokja mindenki. Ha pedig valami nagyon nem ergonómikus akkor majd alakítanak rajta. Viszont itt szeretném megköszönni a fórum fenntartóinak az a munkát amit önzetlenül beleölnek ebbe a platformba. Túl természetesnek vesszük, hogy itt ez a felület és ez milyen fasza.... mert rengeteg időt el lehet itt cseszni amit máshol is tudnánk. Szóval inkább azon gondolkodnátok, hogy hogyan lehetne támogatni ezt az egészet. Jöhetnek az ötletek...
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Megy megint sírás ezerrel (as usual...), majd megszokja mindenki. Ha pedig valami nagyon nem ergonómikus akkor majd alakítanak rajta. Viszont itt szeretném megköszönni a fórum fenntartóinak az a munkát amit önzetlenül beleölnek ebbe a platformba. Túl természetesnek vesszük, hogy itt ez a felület és ez milyen fasza.... mert rengeteg időt el lehet itt cseszni amit máshol is tudnánk. Szóval inkább azon gondolkodnátok, hogy hogyan lehetne támogatni ezt az egészet. Jöhetnek az ötletek...
Szerintem rosszul látod. Úgy gondolom, hogy TCat nem veszi rossz néven ha vannak visszajelzések és szerintem mindenki tök értékeli, hogy megcsinálta, meg gyomlálja.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 274
68 179
113
Ezt vagy kijavítást vagy megcsináltad, vagy mezei user nem látja, mert nekem csak a felső kettőt hozza.


Remélem erre nem azután jöttél rá, miután elverted a gyereket érte :D
Neem, romacsavo kapott egy kis jatekot tegnap mert azt hitte o a kancigany a szomszed faluban, meg a Kisalfold is lehozta. :D
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 274
68 179
113
Megy megint sírás ezerrel (as usual...), majd megszokja mindenki. Ha pedig valami nagyon nem ergonómikus akkor majd alakítanak rajta. Viszont itt szeretném megköszönni a fórum fenntartóinak az a munkát amit önzetlenül beleölnek ebbe a platformba. Túl természetesnek vesszük, hogy itt ez a felület és ez milyen fasza.... mert rengeteg időt el lehet itt cseszni amit máshol is tudnánk. Szóval inkább azon gondolkodnátok, hogy hogyan lehetne támogatni ezt az egészet. Jöhetnek az ötletek...
Erre mondjak a cegnel hogy egy csapat vagyunk. Tulajdonkepp igen. Oda vissza jo.
 
  • Tetszik
Reactions: Inno

Inno

Well-Known Member
2018. február 27.
189
727
93
Szerintem rosszul látod. Úgy gondolom, hogy TCat nem veszi rossz néven ha vannak visszajelzések és szerintem mindenki tök értékeli, hogy megcsinálta, meg gyomlálja.
Legyen igazad, csak az értékelést nem láttam elég hangsúlyosan a sírást annál jobban.o_O
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 749
28 586
113
Pofás lett a frissítés, igaz mivel sehol sem kenyerem a sötét téma, gyorsan visszaváltottam a világosra. Elsőre kellett egy kis idő míg beleszoktam mi hova került (legalábbis mobilon), de könnyen megjegyezhető. Egyedül az kicsit zavaró amit phaid is írt, hogy a témáknál a létrehozó neve jelenik meg és nem a legutóbbi hozzászólóé. Esetleg lehetne a korábbi szisztéma, hogy előtérben az új kommentelő, hátul a létrehozó avatarja/neve vagy csak szimplán a legutóbbi kommenter.

Ja és külön plusz, hogy az idézeteknél megjelenik ha ignore listás kollegát idéznek, sokkal átláthatóbbak így a threadek
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 204
113
Nekem kicsit zavaró a "Valamennyi perccel ezelőtt" verzió, mert a perc érték változik.
Jobbnak tartanám az időpontot adná meg végig bejegyzési időpontként --ha lehet--, mert azzal könnyebb nyomon-követni/megjegyezni, hogy "mikorig" olvastam, mint a változó "x perccel ezelőtt", amiből utána úgyis időpont lesz.

Nekem...
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 887
56 710
113
Nem lehetne, hogy minden maradjon a megszokott règiben? :). :)
És a kenyér legyen megint 3.60?
Csak vicceltem!

A feketétöl piszkosan megijedtem. Mâr kezdtem mindenkit szidni, mire râjöttem, hogy lehet világos is.
Biztos nagy munka volt. Köszi.
 
  • Tetszik
Reactions: nyugger
G

Galthran

Guest
én mindig nehezen viselem a változásokat de megfogadtam nemrég hogy nyitottabb leszek :D úgyhogy kicsit szokni kell még de nekem tetszik . a dark mode annyira nem, de majd azt is megszokom :hadonaszos:
 
T

Törölt tag 1586

Guest
Nincs véletlen olyan beállítási lehetőség hogy egy topicban a hozzászólásokat fordított ídőrendi sorrendben ( legújabb, leg elöl) jelenítse meg?

Jelenleg ha belépek egy topicba
elösször le kell görgessek az aljára
utána el kell menjek a jobboldali kettős nyilacskával az utólsó oldalra
és csak akkor látom az újabb hosszászólásokat.
 
  • Tetszik
Reactions: Crusader

ravenlord

Well-Known Member
2016. december 31.
4 311
12 673
113
Nagyon jó ez a sötét háttér, an én szemem nagyon érzékeny a nagy kontrasztra, így ez val kevésbé erőlteti meg a szemem.
Viszont eltűnt az "Épp beszédtéma" rovat alatt a z utolsó 10 fórumtéma.
Ez Chromeban és Operában is így van.
 
  • Tetszik
Reactions: zulu

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 061
113
Iszonyatosan szellős, a jelölt térközök nagy része totál felesleges.

Japp, ott van valami gubanc. Frissítve lett a light téma is az új fórumverzióhoz, de a témák és a hozzászólások számát nem lenne szabad egymás alá törnie. Azt majd még ki kell javítanom.
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 145
113
@Tcat !
Pár észrevétel:
A dark verzió nagyon körülményesnek tűnik. Eddig csak telefonon használtam.
Fent a fix menüsáv nagyon üres. Oda nagyon hiányzik egy olyan navigáció, ami a világos témában van.
Ráadásul a kis ikon egy általános UI szerinti beállítasokat (potméterek) mutatnak, de ha rákattintok akkor nem beállítasokat dob fel, hanem a HTKA.hu-ra vezet.

Ami még nagyon hiányzik nekem, az az, hogy a Fórum kezdőoldalra lehessen egy mozdulattal eljutni. Viszont legalább mindenhonnan a htka.hu-ra lehet visszajutni.o_O

+1:A felugró smilesáv kitakarja a szerkesztőmezőt...
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 145
113
Van még! ;)
Mindkét új styleban ugyan úgy hiányzik az a funkció, hogy ha bent vagy egy alfórum altopicjában, nem mutatja a teljes könyvtár címsávot, amiben akár 1 kattintással vissza lehetett ugrani akár több szintet is. Most csak a közvetlen parent könyvtárba lehet visszaugrani.