Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

T

Törölt tag 008

Guest
... viszont (szerzői)jogi vonatkozása is van.
És utána pár perrel fenyegető beszántaná. Mint a militaryphotost. Arról nem is beszélve, hogy a tárhely drága. Én már azon is csodálkozom, hogy a xenforo licenszet kicsengetik pedig az sem kevés. Reklám bevételt meg nem termel az oldal. Szóval hatalmas köszönet a htka tulajának hogy élősködhetünk rajta. :*
 

vasszekely

Well-Known Member
2020. május 9.
4 628
8 261
113
Semmiféle érve nem volt. Ps diagramokkal és a gépek képességeivel megmutattam, hogy butaságot beszél.
Erre a válasz személyeskedés volt, de semmi reakció a linket anyagokra.

Kurvára elegem van, hogy csak nekem lehet stílusom meg arcom, de valahogy egy, de max kezemen meg tudom számolni azokat, akik úgy tesznek be dolgokat, hogy forrást is tesznek mögé.
Ne haragudj, de ebben nem ertünk egyet.
Mas forumokon is hasonloan viselkedsz, de ez nem az en dolgom.
Azert tettem szova ezt az egeszet, mert megdobbentett, hogy @kamm ot igy megraktak, mas meg heteken, honapokon keresztul vadulhat.
 

angelsoul

Well-Known Member
2016. február 13.
2 363
14 249
113
Szerintem kamm esetén az egy hónap pont jó - mert amúgy bár nem szakember relevánst témában, viszonylag jól átlátja a dolgokat és tágan szemléli az egészet, meg olvas sokmindent, szerintem nem baj, hogy itt van, csak ugye még nem esett le neki, hogy milyen kaliberű emberek kommentelnek ide. Majd lenyugszik és elfogadja, hogy vannak dolgok, amiket rosszul tud és mások kijavítják.
Engem is vágtak ki ennyire, addig max olvas.
 

vasszekely

Well-Known Member
2020. május 9.
4 628
8 261
113
Szerintem kamm esetén az egy hónap pont jó - mert amúgy bár nem szakember relevánst témában, átlátja a dolgokat és tágan szemléli az egészet, meg olvas sokmindent, szerintem nem baj, hogy itt van, csak ugye még nem esett le neki, hogy milyen kaliberű emberek kommentelnek ide. Majd lenyugszik és elfogadja, hogy vannak dolgok, amiket rosszul tud és mások kijavítják.
Engem is vágtak ki ennyire, addig max olvas.
Az indoklás - folyamatos trollkodas - mondjuk erdekes.
Akkor mit kap szzsolt, villamosszeket? :)
 
M

molnibalage

Guest
Ne haragudj, de ebben nem ertünk egyet.
Mas forumokon is hasonloan viselkedsz, de ez nem az en dolgom.
Azert tettem szova ezt az egeszet, mert megdobbentett, hogy @kamm ot igy megraktak, mas meg heteken, honapokon keresztul vadulhat.
Mik azok "más fórumok"? Ez az egyetlen fórum, ahova járok. Ezen kívül blog.hu kommentek és FB van. Magyarul máshol nem írok.
Ezen felül továbbra is csak nekem van stílusom, amikor és számokkal és forrással érveltem. Ő semmivel.
Szóval jó lenne, ha te is csendben maradnál.
 

vasszekely

Well-Known Member
2020. május 9.
4 628
8 261
113
Mik azok "más fórumok"? Ez az egyetlen fórum, ahova járok. Ezen kívül blog.hu kommentek és FB van. Magyarul máshol nem írok.
Ezen felül továbbra is csak nekem van stílusom, amikor és számokkal és forrással érveltem. Ő semmivel.
Szóval jó lenne, ha te is csendben maradnál.
Mivaaan? ;)
Blog.hu, blogrepublik acvounzok?
Vagy az a joember egy másik csavó? Üdvözlöm es tisztelem a szerénysegét :)
 
  • Tetszik
Reactions: aquarell

angelsoul

Well-Known Member
2016. február 13.
2 363
14 249
113
Az indoklás - folyamatos trollkodas - mondjuk erdekes.
Akkor mit kap szzsolt, villamosszeket? :)

Abbol amit láttam, ő sem hülye, van fogalma a témáról (én szárazföldi cuccokhoz nem értek, szárnyasok családjába tartozom), csak ő egyrészt nem az itteni politikai fősodorhoz tartozik (ami nem baj), másrészt meg amolyan "félig üres" a személyisége...
Ha a politikát mellőzné szerintem simán hasznos lehetne - végül is a HTKA jó eséllyel válhat az egész katonai érdeklődés online hubjává, mivel a beszerzések miatt szükségszerűen megnő az érdeklődés a téma iránt - lásd sok új regisztráció. Szóval nem kivégezni kell embereket, csak a teljesen nyilvánvaló propagandistákat kivágni (ami jórészt megtörtént, vagy visszafogta magát), meg ha valaki megvadul, nyaralni küldeni :D
 

vasszekely

Well-Known Member
2020. május 9.
4 628
8 261
113
Abbol amit láttam, ő sem hülye, van fogalma a témáról (én szárazföldi cuccokhoz nem értek, szárnyasok családjába tartozom), csak ő egyrészt nem az itteni politikai fősodorhoz tartozik (ami nem baj), másrészt meg amolyan "félig üres" a személyisége...
Ha a politikát mellőzné szerintem simán hasznos lehetne - végül is a HTKA jó eséllyel válhat az egész katonai érdeklődés online hubjává, mivel a beszerzések miatt szükségszerűen megnő az érdeklődés a téma iránt - lásd sok új regisztráció. Szóval nem kivégezni kell embereket, csak a teljesen nyilvánvaló propagandistákat kivágni (ami jórészt megtörtént, vagy visszafogta magát).
Folyamatosan trollkodik a csavo. Neki semmi se jo, a sz@r se eleg büdös, mar bocs.
 
M

molnibalage

Guest
Blog.hu
Tényleg nem kommentelsz sokat:
molnibalage
3 bejegyzést írt és 17533 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.
A blog.hu rengeteg oldalt jelent.
A blog.hu-n az évi ezres átlagos sem érem el már.
Nézd meg ehhez képest a HTKA-t. A Blog.hu-s kommentek kb. 70%-a 2012 előtt született saccra.
Egyébként meg nem érem, hogy mi a véreres faszt akarsz ezzel a számháborúval. Kamm nem érvelsz, személyeskedett. Sokadszorra.
Igazából téged is már át akartalak csapni ignore-ba. Itt az idő.
 
  • Tetszik
Reactions: vasszekely

vasszekely

Well-Known Member
2020. május 9.
4 628
8 261
113
A blog.hu-n az évi ezres átlagos sem érem el már.
Nézd meg ehhez képest a HTKA-t. A Blog.hu-s kommentek kb. 70%-a 2012 előtt született saccra.
Egyébként meg nem érem, hogy mi a véreres faszt akarsz ezzel a számháborúval. Kamm nem érvelsz, személyeskedett. Sokadszorra.
Igazából téged is már át akartalak csapni ignore-ba. Itt az idő.
Hajrá! Szivességet teszel, nagyarc!
Es sokadjara is tünemenyes a stilusod. Ami ugye maga az ember :)
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány
M

molnibalage

Guest
Esetleg hallhatnánk valamit a moderációs elvekről, hogy tudjuk délben hány óra?

Ez engem is érdekelne.
 

vasszekely

Well-Known Member
2020. május 9.
4 628
8 261
113

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 708
76 723
113
Aki rendszeresen politikával foglalkozik a haditechnikai topikokban, azt lehetne azzal jutalmazni, hogy utána egy hétig csak a biztpol részbe tudjon írni, mert az inkább oda való? (És ezzel együtt a hozzászólásait is át kellene oda helyezni.)