Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

M

molnibalage

Guest
@Mackensen
Én csak finoman érdeklődnék, hogy @kamm ebben az esetben mivel érdemelte ki a büntit.
Nem Ő kérdezi. Nem kommunikáltam vele azóta.
De tényleg érdekelne.

Az én tippem ez, mert innen törölték ki személyeskedő kommentjét. Nem érvelt, hanem csak fröcsögésre futotta erejéből a Ps görbékkel és mással szemben...
 
  • Tetszik
Reactions: Törölt tag 1586

vasszekely

Well-Known Member
2020. május 9.
4 628
8 261
113
Az én tippem ez, mert innen törölték ki személyeskedő kommentjét. Nem érvelt, hanem csak fröcsögésre futotta erejéből a Ps görbékkel és mással szemben...
Igy végigolvasva, piszkosul örülj, hogy téged nem tiltottak ki. Van egy "stílusod", bakker. :)
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 892
56 745
113
Abbol amit láttam, ő sem hülye, van fogalma a témáról (én szárazföldi cuccokhoz nem értek, szárnyasok családjába tartozom), csak ő egyrészt nem az itteni politikai fősodorhoz tartozik (ami nem baj), másrészt meg amolyan "félig üres" a személyisége...
Ha a politikát mellőzné szerintem simán hasznos lehetne - végül is a HTKA jó eséllyel válhat az egész katonai érdeklődés online hubjává, mivel a beszerzések miatt szükségszerűen megnő az érdeklődés a téma iránt - lásd sok új regisztráció. Szóval nem kivégezni kell embereket, csak a teljesen nyilvánvaló propagandistákat kivágni (ami jórészt megtörtént, vagy visszafogta magát), meg ha valaki megvadul, nyaralni küldeni :D
Kammról sokminden eszembe jut, csak a trollkodâs nem. Mâsoknál meg pont fordítva van. :(
 
M

molnibalage

Guest
Igy végigolvasva, piszkosul örülj, hogy téged nem tiltottak ki. Van egy "stílusod", bakker. :)
Miért is?
Semmiféle személyeskedés, de még káromkodás sincs az ott levő kommentekben. Leírtam a hogyant és miérteket.
Mire az ő reakciója az volt, hogy agymosott hülye vagyok.
A radar egyenlet meg viccből van...
 

vasszekely

Well-Known Member
2020. május 9.
4 628
8 261
113
Miért is?
Semmiféle személyeskedés, de még káromkodás sincs az ott levő kommentekben. Leírtam a hogyant és miérteket.
Mire az ő reakciója az volt, hogy agymosott hülye vagyok.
A radar egyenlet meg viccből van...
En eredetileg a moderatornak irtam, nem neked. Ő nem igazan valaszolt, te igen. Forditva jobb lett volna.
Oke, feladom, benned az önkritika 0%.
Ha komolyan gondoltad az ignore-t, kerlek, tedd meg.
Nagyon unalmas, ez a dedó szintje.
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 206
113
Kammról sokminden eszembe jut, csak a trollkodâs nem. Mâsoknál meg pont fordítva van. :(

Egyetértek.

Bővebben:
Önbizalom-tanfolyamot(Kamm) --az biztos--, hogy király módon tudna tartani( :) ), de szokott infót is hozni, rendesen.
Szokott érvelni is, na azt nem mindig rendesen, ehhez azt is hozzátéve, hogy "néha" az ok-okozatok 1-2-3 lépcsőfoka valóban kimaradt az érveléseiből (még akkor is ha általában tényleg volt ok-okozat).
"Emberből van", kiderült, "lebukott"!
A másik is (mb), még többször kiderült(kiderül), "lebukott".
"Kis" szakmai alázat a --szakterület iránt--sokat segíthet mindkettőjüknek.
Tökéletes egyén meg nincs ! (Ezért pl Ők se higgyék azt, hogy mindig, mindenkinek tetszik amit írtak!!!)


OFF

De, igenis van tökéletes személy : szerelmeseknek mindig... :p

ON

Kamm meg az "előzőből" is tanult -- ha változást jól láttam ! Jól láttam?
(Úgy látszik nem fejeződött be.) Minden hibája mellett hozzá tett/hozzá tesz a Fórum tartalmához!

Van más, aki sokat rombol, én sem értem miért teheti a szemmel láthatóan szándékos és célzott tevékenységet, minden hozzáadott érték nélkül!

Ezzel a kontraszttal főleg érthetetlen nekem is a "szigor"/tűrés párhuzam !!!


" . "
 

Cifu

Well-Known Member
2010. július 12.
3 047
10 154
113
Latom, ma objektív napod van.
Ez nem a katonasag, hogy sarok összecsap.
Te teljesen eltevedtél.
Mert mit csinálsz, ha nem tetszik a moderátorok véleménye?

Az oldal/fórum üzemeltetője az, aki megszabja, hogy milyen feltételekkel lehetsz jelen a fórumban. Fórumozni lehetőség, amit az üzemeltető biztosít számodra, nem pedig valami isten adta jog, ami alanyi jogon jár. Ha nem tartod be azokat a normákat, amit az üzemeltető / moderátorok elvár, akkor szankcionál ahogy jónak látja...
 

vasszekely

Well-Known Member
2020. május 9.
4 628
8 261
113
Mert mit csinálsz, ha nem tetszik a moderátorok véleménye?

Az oldal/fórum üzemeltetője az, aki megszabja, hogy milyen feltételekkel lehetsz jelen a fórumban. Fórumozni lehetőség, amit az üzemeltető biztosít számodra, nem pedig valami isten adta jog, ami alanyi jogon jár. Ha nem tartod be azokat a normákat, amit az üzemeltető / moderátorok elvár, akkor szankcionál ahogy jónak látja...
Figyu, én pont neki tettem fel kérdést, nem neked.
 
T

Törölt tag 1586

Guest
Mert mit csinálsz, ha nem tetszik a moderátorok véleménye?

Az oldal/fórum üzemeltetője az, aki megszabja, hogy milyen feltételekkel lehetsz jelen a fórumban. Fórumozni lehetőség, amit az üzemeltető biztosít számodra, nem pedig valami isten adta jog, ami alanyi jogon jár. Ha nem tartod be azokat a normákat, amit az üzemeltető / moderátorok elvár, akkor szankcionál ahogy jónak látja...
Én nem értem hogy akinek nem tetszik az itteni adminok munkája miért marad itt?
Lehet csinálni egy másik fórumot.
Pár éve már volt néhány elégedetlen akik csináltak egy ellen HTKA t.
(nem tudom megvannak e még?)

Én csak biztatni tudnék mindenkit akinek ez nem tetszik, nosza rajta, csináljanak maguknak egy másik fórumot.
 

vasszekely

Well-Known Member
2020. május 9.
4 628
8 261
113
Én nem értem hogy akinek nem tetszik az itteni adminok munkája miért marad itt?
Lehet csinálni egy másik fórumot.
Pár éve már volt néhány elégedetlen akik csináltak egy ellen HTKA t.
(nem tudom megvannak e még?)

Én csak biztatni tudnék mindenkit akinek ez nem tetszik, nosza rajta, csináljanak maguknak egy másik fórumot.
Látom, az értő olvasás neked se megy.
 
W

Wilson

Guest
Én nem értem hogy akinek nem tetszik az itteni adminok munkája miért marad itt?
Lehet csinálni egy másik fórumot.
Pár éve már volt néhány elégedetlen akik csináltak egy ellen HTKA t.
(nem tudom megvannak e még?)

Én csak biztatni tudnék mindenkit akinek ez nem tetszik, nosza rajta, csináljanak maguknak egy másik fórumot.
Mert mit csinálsz, ha nem tetszik a moderátorok véleménye?

Az oldal/fórum üzemeltetője az, aki megszabja, hogy milyen feltételekkel lehetsz jelen a fórumban. Fórumozni lehetőség, amit az üzemeltető biztosít számodra, nem pedig valami isten adta jog, ami alanyi jogon jár. Ha nem tartod be azokat a normákat, amit az üzemeltető / moderátorok elvár, akkor szankcionál ahogy jónak látja...

Itt nem elsősorban erről van szó hanem inkább arról, hogy az állítólagos trollkodásért azonnal jött a bünti ,míg más zavartalanul trollkodhat ,személyeskedhet büntetlenül ,természetesen szíve joga az adminoknak , moderátoroknak "intézkedni" csak amíg nem lehet tudni világosan melyek azok a határok amelyeket nem lehet átlépni addig az ember csak kapkodja a fejét ,hogy akkor ez most,hogy van.
 

vasszekely

Well-Known Member
2020. május 9.
4 628
8 261
113
Itt nem elsősorban erről van szó hanem inkább arról, hogy az állítólagos trollkodásért azonnal jött a bünti ,míg más zavartalanul trollkodhat ,személyeskedhet büntetlenül ,természetesen szíve joga az adminoknak , moderátoroknak "intézkedni" csak amíg nem lehet tudni világosan melyek azok a határok amelyeket nem lehet átlépni addig az ember csak kapkodja a fejét ,hogy akkor ez most,hogy van.
Köszönöm! :)
Egyikőjük se olvasta szerintem az első bejegyzésemet, vagy ha igen, nem sikerült értelmezni.
Dr vagdalkozni mindig könnyebb, mint gondolkodni.
 
T

Törölt tag 1586

Guest
Itt nem elsősorban erről van szó hanem inkább arról, hogy az állítólagos trollkodásért azonnal jött a bünti
Csak szólnék hogy ezt a vitát az elmúlt pár évben néhányszor már lejátszottuk itten és szerintem most is az lesz a végső konklúzió mint eddig minden egyes alkalammal, vagyis:
- az adminok nem tartoznak megvitatni veled (se velem, se egyetlen regisztrált felhasználóval sem..) azt hogy kit, mikor és hogy szankcionálnak. A moderálási alapelvek publikusak és a kiszabott büntikhez mindig ott van indoklás.

- amennyiben ezekkel nem értesz egyet, el lehet menni.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 062
113
A mostani bannolást eredményező Gripen topicos csörtében kammnál túlságosan elszaladt a ló több taggal szemben is. Ennyi.

Kamm meg az "előzőből" is tanult -- ha változást jól láttam ! Jól láttam?

Szerintem jól láttad.
Vannak itt, akik emlékezhetnek rá: molnit pl. sorozatos, nem éppen rövid bannokkal noszogattuk anno, hogy komment előtt előbb számoljon már el 20-ig. Össze is jött neki kb. 1 év pihenőidő akkoriban :D Remélem azért kamm nem akar ennyi időt erre szánni, mert amúgy szerintem helytálló amit Te, meg angelsoul is írt fentebb.
 

vasszekely

Well-Known Member
2020. május 9.
4 628
8 261
113
A mostani bannolást eredményező Gripen topicos csörtében kammnál túlságosan elszaladt a ló több taggal szemben is. Ennyi.



Szerintem jól láttad.
Vannak itt, akik emlékezhetnek rá: molnit pl. sorozatos, nem éppen rövid bannokkal noszogattuk anno, hogy komment előtt előbb számoljon már el 20-ig. Össze is jött neki kb. 1 év pihenőidő akkoriban :D Remélem azért kamm nem akar ennyi időt erre szánni, mert amúgy szerintem helytálló amit Te, meg angelsoul is írt fentebb.
Köszönöm a választ!
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
És utána pár perrel fenyegető beszántaná. Mint a militaryphotost. Arról nem is beszélve, hogy a tárhely drága. Én már azon is csodálkozom, hogy a xenforo licenszet kicsengetik pedig az sem kevés. Reklám bevételt meg nem termel az oldal. Szóval hatalmas köszönet a htka tulajának hogy élősködhetünk rajta. :*

Hát, azt szokták mondani, ha valami ingyen van, akkor te vagy a termék.