Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 014
54 006
113
Az nem ugyanaz és szeretnék a világ egyik legszánnivalóbb emberének egy kis sikerélményt adni, hogy végre elengedhesse a komplexusait és felnőhessen.



Kuldj neki virágot, meg csokit noi névrol, orulni fog.
Option b:kuldhetsz nekem is, virág helyett lehet sor, ígérem meg fogok lepodni, és sikernek fogom elkonyvelni.
;)
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 093
113
Az nem úgy van ám, hogy te csak valami random kitiltást kérsz magadra. Régebben könnyen megesett, hogy mire észbe kapott a vitatkozó fórumozó, két hónap bünti figyelt a neve mellett. Ma meg mi van? Alig van moderáció. Kénytelenek vagyunk felnőtt módjára viselkedni, ...amit kikérek magamnak. @Tcat ez felháborító! :hadonaszos::cool:
Csak csendesebb a moderáció. A megtépázott idegrendszerrel eleresztett hozzászólásaim rekord sebességgel darálódtak be, szóval nagyon is figyelmesen végzik a tennivalójukat az illetékesek. Igyekezni szoktam moderálni saját magam az elfogadható szintre, de olykor azért előfirdul, hogy megfontolatlanul a nyers verziót küldöm be. :D
 
W

Wilson

Guest
Csak csendesebb a moderáció. A megtépázott idegrendszerrel eleresztett hozzászólásaim rekord sebességgel darálódtak be, szóval nagyon is figyelmesen végzik a tennivalójukat az illetékesek. Igyekezni szoktam moderálni saját magam az elfogadható szintre, de olykor azért előfirdul, hogy megfontolatlanul a nyers verziót küldöm be. :D
Na meg aztán csendesebb a moderáció azzal jár, hogy fokozottabb figyelemmel kísérik a renitens fórumozót, nem vetted még észre, hogy egy fekete autóból figyelik a házadat?:) Nem tűnt fel, hogy mire hazaérsz bizonyos dolgokat teljesen máshol találsz meg mint ahol hagytad,egy egy különösen nyers hozzászólásod után?:)A macskát nem mérgezték meg?:).Én odafigyelnék ezekre a "diszkrét' figyelmeztetésekre nehogy végül zsákod húzzanak a fejedre és mire feleszmélsz már egy újgur átnevelő táborban találod magadat:).
 
T

Törölt tag 4082

Guest
Na meg aztán csendesebb a moderáció azzal jár, hogy fokozottabb figyelemmel kísérik a renitens fórumozót, nem vetted még észre, hogy egy fekete autóból figyelik a házadat?:) Nem tűnt fel, hogy mire hazaérsz bizonyos dolgokat teljesen máshol találsz meg mint ahol hagytad,egy egy különösen nyers hozzászólásod után?:)A macskát nem mérgezték meg?:).Én odafigyelnék ezekre a "diszkrét' figyelmeztetésekre nehogy végül zsákod húzzanak a fejedre és mire feleszmélsz már egy újgur átnevelő táborban találod magadat:).
Azt mondod, hogy lassan elkészül Mackensen felügyelte HTKA gravírozott banhammer?
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
9 830
30 453
113
Na meg aztán csendesebb a moderáció azzal jár, hogy fokozottabb figyelemmel kísérik a renitens fórumozót, nem vetted még észre, hogy egy fekete autóból figyelik a házadat?:) Nem tűnt fel, hogy mire hazaérsz bizonyos dolgokat teljesen máshol találsz meg mint ahol hagytad,egy egy különösen nyers hozzászólásod után?:)A macskát nem mérgezték meg?:).Én odafigyelnék ezekre a "diszkrét' figyelmeztetésekre nehogy végül zsákod húzzanak a fejedre és mire feleszmélsz már egy újgur átnevelő táborban találod magadat:).
Ne idegesíts! :eek: Tegnapelőtt megdöglött egy nyulam!:hadonaszos: Kénytelen leszek nyulat enni. S szőrét meg elküldöm Brigitte Bardotnak. :rolleyes:Ez már a büntetés?:oops:
Tisztelt illetékesek, a jövő héten argentín marhasztéket szeretnék enni! A rossz hír, hogy nem tartok marhát, de ha azon múlik a 20kg hús, akkor kitiltatom magam 2 hónapra.:D
ps.:A csirkét és a kecskét le tudom én is vágni. Azzal ne fáradjatok, de a vadhúst is szeretem, ha marha nincs kéznél!:hadonaszos:
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 070
9 190
113
Azt mondod, hogy lassan elkészül Mackensen felügyelte HTKA gravírozott banhammer?

GrGLy-ék már meg is tervezték a gyártósort a tömegtermeléshez :D

Én azt a nem megerősített informácíót hallottam, hogy már tesztelik Kínában a Senjangi Történelem Előtti Idők Erejét Használó Kft közreműködésével :).

Ó, azóta változott a helyzet. Mack terepszemlét tartott odakint és sajna túl nagynak bizonyult a minőségbeli szórás. Így arra jutottunk, hogy inkább hanyagoljuk a kínaiakat. Kaptunk is már ajánlatot hazai gyártásra egy Rajnai Fémtermékek, vagy valami hasonló nevű cégtől. Asz'ondták van tapasztalatuk olyasmiben amivel oda lehet csapni. Hát nem tudom, sose hallottam róluk, remélem nem kóklerek... Meg azt is mondták siessünk, mert hamarosan le lesznek teljesen kötve. Na majd meglátjuk... :D
 

PavolR

Well-Known Member
2020. július 2.
5 088
13 491
113
Most vettem észre, hogy a TITUS 6x6-nak kulon topikja van mint a páncélozot jármuvek úgy a MRAP jármúvek kozott is. Egyeséteni kellene a két topikot ...
 

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
18 793
35 983
113
A HTKA oldalra vagy ide a fórumra jó lenne egy "állandó" táblázat, hogy milyen eszközök beszerzése vagy modernizálása lett már bejelentve milyen mennyiségben illetve mikor várható a beérkezésük. Aztán folyamatosan frissítenénk, hogy a bejelentések függvényében.
Jó lenne így egyben látni a hadi beszerzéseket illetve hogy mikorra érnek ide. Sokszor már elfelejtem, hogy mos melyikből mennyi lesz és mikorra és nehéz kiásni fórumból ezekez az infókat. Jó lenne egy állandóan elérhető, frissülő referencia táblázat, ahol gyorsan utána lehet nézni, hogy állnak a beszerzések... :)
 
G

Galthran

Guest
A HTKA oldalra vagy ide a fórumra jó lenne egy "állandó" táblázat, hogy milyen eszközök beszerzése vagy modernizálása lett már bejelentve milyen mennyiségben illetve mikor várható a beérkezésük. Aztán folyamatosan frissítenénk, hogy a bejelentések függvényében.
Jó lenne így egyben látni a hadi beszerzéseket illetve hogy mikorra érnek ide. Sokszor már elfelejtem, hogy mos melyikből mennyi lesz és mikorra és nehéz kiásni fórumból ezekez az infókat. Jó lenne egy állandóan elérhető, frissülő referencia táblázat, ahol gyorsan utána lehet nézni, hogy állnak a beszerzések... :)
normális kereső kéne és akkor könnyen... vissza tudnál olvasni
:D
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
25 873
91 399
113
A HTKA oldalra vagy ide a fórumra jó lenne egy "állandó" táblázat, hogy milyen eszközök beszerzése vagy modernizálása lett már bejelentve milyen mennyiségben illetve mikor várható a beérkezésük. Aztán folyamatosan frissítenénk, hogy a bejelentések függvényében.
Jó lenne így egyben látni a hadi beszerzéseket illetve hogy mikorra érnek ide. Sokszor már elfelejtem, hogy mos melyikből mennyi lesz és mikorra és nehéz kiásni fórumból ezekez az infókat. Jó lenne egy állandóan elérhető, frissülő referencia táblázat, ahol gyorsan utána lehet nézni, hogy állnak a beszerzések... :)
Erre már én is gondoltam. Mert túl sok a zaj, néha átláthatatlan a sztori. Miből, mennyi, mikorra. Illetve én hasonlőképpen kiegészíteném egy hadiipari résszel. Térképes attekintést már többször készített, frissített @blogen.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 093
113
Erre már én is gondoltam. Mert túl sok a zaj, néha átláthatatlan a sztori. Miből, mennyi, mikorra. Illetve én hasonlőképpen kiegészíteném egy hadiipari résszel. Térképes attekintést már többször készített, frissített @blogen.
Mind fejben nagyjából számontartjuk mi lesz. Szerintem felesleges mégha mutatós is lenne ez a táblázat. Elveszne az újak bájos tudatlansága. :D
 
K

kamm

Guest
Erre már én is gondoltam. Mert túl sok a zaj, néha átláthatatlan a sztori. Miből, mennyi, mikorra. Illetve én hasonlőképpen kiegészíteném egy hadiipari résszel. Térképes attekintést már többször készített, frissített @blogen.
En inkabb egy permanens "tracker" oldalon gondolkodtam mar parszor, egy sima wiki rendszerű, amelyet minden regisztralt tag updatelhet es minden nagyobb) edit egy topicban (valahol a Visszajelzesek alatt) automatikusan generál egy update postot (csak alapinfo, ki editalt, mikor, mit, tobbi ott van úgyis a wiki modulban.)
 
  • Tetszik
Reactions: pöcshuszár

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 093
113
En inkabb egy permanens "tracker" oldalon gondolkodtam mar parszor, egy sima wiki rendszerű, amelyet minden regisztralt tag updatelhet es minden nagyobb) edit egy topicban (valahol a Visszajelzesek alatt) automatikusan generál egy update postot (csak alapinfo, ki editalt, mikor, mit, tobbi ott van úgyis a wiki modulban.)
Szétvágnánk és te is tudod. :D
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby
K

kamm

Guest
Szétvágnánk és te is tudod. :D
Mire gondolsz? :)

Ha vandalizmusra, az egyrészt értelmetlen, mert auto-approvalt lehet X karakter valtozas ala allitani, másrészt egy klikk a reverse, harmadrészt lehetne akar egy tracker.htka.hu subdomain alatt is, önállóan, akár sajat userekkel, akiket itt vitatunk meg, ha kerdeses dolgot muvelnek (meg eleve nem kap mindenki jogot, csak pl Y hozzászólás utan az adott temaban stb.)
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 093
113
Mire gondolsz? :)

Ha vandalizmusra, az egyrészt értelmetlen, mert auto-approvalt lehet X karakter valtozas ala allitani, másrészt egy klikk a reverse, harmadrészt lehetne akar egy tracker.htka.hu subdomain alatt is, önállóan, akár sajat userekkel, akiket itt vitatunk meg, ha kerdeses dolgot muvelnek (meg eleve nem kap mindenki jogot, csak pl Y hozzászólás utan az adott temaban stb.)
A trollkodásra gondolok idegesíteni a külföldi szolgálazokat by kamm. :D
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
38 133
73 671
113
A HTKA oldalra vagy ide a fórumra jó lenne egy "állandó" táblázat, hogy milyen eszközök beszerzése vagy modernizálása lett már bejelentve milyen mennyiségben illetve mikor várható a beérkezésük. Aztán folyamatosan frissítenénk, hogy a bejelentések függvényében.
Jó lenne így egyben látni a hadi beszerzéseket illetve hogy mikorra érnek ide. Sokszor már elfelejtem, hogy mos melyikből mennyi lesz és mikorra és nehéz kiásni fórumból ezekez az infókat. Jó lenne egy állandóan elérhető, frissülő referencia táblázat, ahol gyorsan utána lehet nézni, hogy állnak a beszerzések... :)

Erre már én is gondoltam. Mert túl sok a zaj, néha átláthatatlan a sztori. Miből, mennyi, mikorra. Illetve én hasonlőképpen kiegészíteném egy hadiipari résszel. Térképes attekintést már többször készített, frissített @blogen.

Mind fejben nagyjából számontartjuk mi lesz. Szerintem felesleges mégha mutatós is lenne ez a táblázat. Elveszne az újak bájos tudatlansága. :D

Ezt a témát folytassuk inkább a haderőfejlesztési topikban. Oda hamarosan belinkelem a korábbi listát, amit együtt szedtünk össze és most majd lehet frissíteni az új információkkal...
 
  • Tetszik
Reactions: Aladeen

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
38 133
73 671
113
Plusz a fél magyar sajtó zsugázná be szinte azonnal, a jobbak talán kegyesen még adnak is mellé forrásmegjelölést :D
Biztos hogy ez lesz. Jövő héten tele lesz minden ilyen összefoglaló cikkekkel. :hadonaszos:
Lehet, hogy mégis inkább privátban kellett volna erről egyeztetni. :mad:
 
Status
Not open for further replies.