Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 660
19 031
113
Jobban és gyorsabban terjed mint a vírus! A hülyeség határtalan!
Amikor dolgozom szoktam sokat fórumozni már amikor tehetem és van időm 2 beteg közt! Olvasom ezeket az agymenéseket utána kimegyek egy COVID-os masszívan fulladós beteghez és ilyenkor elgondolkozom, hogy nyilván aki nincs benne ezeket nem látja! De, hogy s józan paraszti ész se érvényesül egyes embereknél az már döbbenetes! Takarítsátok azt a topikot!
 

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 660
19 031
113
Nem akarok közbeszólni, mert nem én nem vagyok túl aktív ott, de én csak mainstream cikkeket és hivatalos dokumentumokat látok odaát.
Mert már takaritva lett nem is olyan régen! De veszélyesebb volt mint a T-72 topik meg a biztpol magyarország topik együttvéve! És hozzáadnám + az UFO topikot is!
 
W

Wilson

Guest
Amikor dolgozom szoktam sokat fórumozni már amikor tehetem és van időm 2 beteg közt! Olvasom ezeket az agymenéseket utána kimegyek egy COVID-os masszívan fulladós beteghez és ilyenkor elgondolkozom, hogy nyilván aki nincs benne ezeket nem látja! De, hogy s józan paraszti ész se érvényesül egyes embereknél az már döbbenetes! Takarítsátok azt a topikot!
Nem értelek hiszen megmondták ez csak olyan erős mnt egy influenza....

Amúgy abszolút nem értem a kormányt be kellene küldenie egy stábot egy covid (intenzív) osztályra és nem kellene mást tenniük mint bemutatni amit ott látnak megszólaltatva a betegeket és az ápolókat, orvosokat is, ezt követően minél többször kötelezően lejátszatni főműsoridőben az összes jelentősebb kereskedelmi adón valamint gőzerővel terjeszteni a netes médiában Social médiában pártállástól függetlenul.
 

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 660
19 031
113
Nem értelek hiszen megmondták ez csak olyan erős mnt egy influenza....

Amúgy abszolút nem értem a kormányt be kellene küldenie egy stábot egy covid (intenzív) osztályra és nem kellene mást tenniük mint bemutatni amit ott látnak megszólaltatva a betegeket és az ápolókat, orvosokat is, ezt követően minél többször kötelezően lejátszatni főműsoridőben az összes jelentősebb kereskedelmi adón valamint gőzerővel terjeszteni a netes médiában Social médiában pártállástól függetlenul.
Akihez én általában kimegyek már beszélni nem tud vagy csak szavakban mert annyira fullad! Hihetetelen számomra hogy egyesek 40-50% O2 szaturációval küzdenek ami konkrétan az élettel összeegyezhetetlen! Látni az arcokon a rémületet a halálfélelmet, hogy nem kapsz levegőt! Zúgatod az O2 2 kispalackról is és eredménytelen mert légző felület szinte 0!!! Elképesztő látvány, pedig a 16 évem alatt láttam egy pár fulladós beteget! Én szívesen beültetnék magam mellé egy 24 órás műszakra pár embert innen a fórumról is!
 
T

Törölt tag 4082

Guest
Nem értelek hiszen megmondták ez csak olyan erős mnt egy influenza....

Amúgy abszolút nem értem a kormányt be kellene küldenie egy stábot egy covid (intenzív) osztályra és nem kellene mást tenniük mint bemutatni amit ott látnak megszólaltatva a betegeket és az ápolókat, orvosokat is, ezt követően minél többször kötelezően lejátszatni főműsoridőben az összes jelentősebb kereskedelmi adón valamint gőzerővel terjeszteni a netes médiában Social médiában pártállástól függetlenul.
Akkor kiderülne, hogy a király meztelen
 

Filter

Well-Known Member
2021. január 7.
2 600
14 652
113
Akihez én általában kimegyek már beszélni nem tud vagy csak szavakban mert annyira fullad! Hihetetelen számomra hogy egyesek 40-50% O2 szaturációval küzdenek ami konkrétan az élettel összeegyezhetetlen! Látni az arcokon a rémületet a halálfélelmet, hogy nem kapsz levegőt! Zúgatod az O2 2 kispalackról is és eredménytelen mert légző felület szinte 0!!! Elképesztő látvány, pedig a 16 évem alatt láttam egy pár fulladós beteget! Én szívesen beültetnék magam mellé egy 24 órás műszakra pár embert innen a fórumról is!
Hasonló tapasztalataim vannak, igaz én vezényelt voltam SBO-n.
Annyi kék embert mint amit akkor láttam...
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 208
113
Továbbra is fenntartanám a kérést --ha lehet teljesíteni--, hogy a "+Idézet" alá kigyűjtött hozzászólások több válaszba is beilleszthetőek legyenek a jelenlegi "vagy berakom egy válaszba, vagy törölgetek/elvesztem" megoldás helyett!

Kösssszönet!
 
  • Tetszik
Reactions: Leonidas

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 806
25 415
113
Tisztelettel kérdezem, hogy Rusvai Miklós és Szlávik János miért lett kicenzúrázva a topikból...??? o_O
Schiffer András tűpontos jogi elemzését még megértem, mivel igaza van, és ez kellemetlen. Alaptörvényünk és a 'jogunk' világosan fogalmaz!
..
/Egyébiránt nyilvánvaló, hogy valaminek az elhallgattatására irányuló dacos törekvés az az elhallgattatásra kárhoztatott álláspontot csak mégjobban kikeretezi. Ezt érdemes lehet szem előtt tartani./
 
  • Tetszik
Reactions: merleg and Pogány

L.O.B

Well-Known Member
2020. július 8.
2 146
7 612
113
Tisztelettel kérdezem, hogy Rusvai Miklós és Szlávik János miért lett kicenzúrázva a topikból...??? o_O
Schiffer András tűpontos jogi elemzését még megértem, mivel igaza van, és ez kellemetlen. Alaptörvényünk és a 'jogunk' világosan fogalmaz!
..
/Egyébiránt nyilvánvaló, hogy valaminek az elhallgattatására irányuló dacos törekvés az az elhallgattatásra kárhoztatott álláspontot csak mégjobban kikeretezi. Ezt érdemes lehet szem előtt tartani./
"témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre."

Magyarul a fórum tulajdonosa okosabb mint Rusvai,Szlávik és Schiffer, ezért még ha tudomány tagadással is vádolnak ők(El fórum tulaj), fórum tagokat, a fórum tulaj még is szabadon válogathat hogy szerinte mi a megengedett tudomány....és mi nem. Az irónia ...:D
 
  • Vicces
Reactions: Blitz97
K

kamm

Guest
Tisztelettel kérdezem, hogy Rusvai Miklós és Szlávik János miért lett kicenzúrázva a topikból...??? o_O
Schiffer András tűpontos jogi elemzését még megértem, mivel igaza van, és ez kellemetlen. Alaptörvényünk és a 'jogunk' világosan fogalmaz!
..
/Egyébiránt nyilvánvaló, hogy valaminek az elhallgattatására irányuló dacos törekvés az az elhallgattatásra kárhoztatott álláspontot csak mégjobban kikeretezi. Ezt érdemes lehet szem előtt tartani./
En nem lattam egyiket sem, csak Schiffert ismerem amugy, o mit mondott...?
 
  • Tetszik
Reactions: milagro

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 063
113
Nyugodtan lehet itt hápogni, hogy akkor nekem szabad szelektálni? De az a helyzet, hogy kapott a járvány topic egy szőnyegbombázást, ment majdnem minden Schiffertől milagro aktuális jogi tanácsadásáig. Ennyi.
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
@Tcat !
Fórummotorral kapcsolatos panasz újabb megerősítése a részemről !

Ma a [Biztpol] Kína topicban újra visszadobta nálam a post szövegdobozba már a motor által beillesztett postomat. Tehát betette, de a postom még mindig ott vírít a szövegdobozba hogy "küldhetem" immár másodszor is ! Ugyan azt ! :D

Most benne hagytam a szövegdobozban, még nem töröltem ki, ha rá tudsz nézni valami log-ban, hogy mit művelt a motor. Szóval a probléma még mindig létezik, ha rá tudnál kérdezni a támogató fórumon hogy mi van ilyenkor. Nem sürgetlek, lehet hogy sokára lesz még amire kiderül ezt mi okozza. Betöltöttem újra az oldalt, a motor betölti a szövegdobozba a postot, tehát nem nálam van a megoldás kulcsa.

Üdv. és köszönöm ha rákérdezel. Most lehet róla képet is levenni a programozóknak hogy ez tényleg előfordul. Vagy írjanak valami szkriptet ami begyűjti az ilyen hibák adatait a motorról hogy ki tudják javítani. Mert ugye ez nem üzemeltetői feladat bugokat keresgélni a motoron és javítani őket. :)

Szólj légyszíves ha kitörölhetem a szövegdobozból. Most nem akarok oda postot írni, úgy hogy egyenlőre nem zavar.
 
  • Hűha
Reactions: kamm