Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

tonyo

Well-Known Member
2017. június 23.
5 427
7 987
113
Munka után na felnézek estére az ukrán topikba és tele sok áthúzott névvel a topik. :) Most a topikban kaptak bant ideiglenes vagy az egész htka oldalon?
 

Catles

Well-Known Member
2021. február 5.
520
1 739
93
Nem a hazabeszélés miatt. Sok kárpátaljaitól hallottam, hogy a HTKA-ról tájékozódnak, mert a saját, illetve a nyugati média olyan, amilyen. Ugyanilyen visszajelzést kaptam orosz, román és lengyel ismerősöktől....
TÉNYEZŐK LETTÜNK?
Azért szerintem kell Nekik idegrendszer ha innen akarnak tájékozódni, mert egy-egy ilyen-olyan forrásból származó hírért elég sok veszekedésen kell átrágni magukat.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 062
113
de az tény, hogy sokat konszolidálódott a topik az utóbbi időben....

A topicszabályzat módosítás óta 12 tagnak lett 1 hetes pihi kiosztva - ebből 7 főnek az elmúlt 2 napban. És kicsit olyan mint a háború: itt is van járulékos veszteség, mert 1 olyan tag is pár nap pihire ment, akire amúgy nem jellemző hogy aktívan offolna.

Én úgy éreztem, hogy a szabályzat módosítás után kb. 2 napig lapított mindenki, pisszenés se hallatszott... :) Azóta megint vannak elvetemült napok - az elmúlt 2 napban példul érzésre bedaráltunk legalább 300 off-topiknak minősülő kommentet, szóval emiatt ugrott nagyot a pihenőn lévők száma.
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 148
113
Kaptam valami korlátozást idézésre az ukrán topicban? Csak mert talán kb. 3 napja nem is kommenteltem semmit oda.
 
M

molnibalage

Guest
A topicszabályzat módosítás óta 12 tagnak lett 1 hetes pihi kiosztva - ebből 7 főnek az elmúlt 2 napban. És kicsit olyan mint a háború: itt is van járulékos veszteség, mert 1 olyan tag is pár nap pihire ment, akire amúgy nem jellemző hogy aktívan offolna.

Én úgy éreztem, hogy a szabályzat módosítás után kb. 2 napig lapított mindenki, pisszenés se hallatszott... :) Azóta megint vannak elvetemült napok - az elmúlt 2 napban példul érzésre bedaráltunk legalább 300 off-topiknak minősülő kommentet, szóval emiatt ugrott nagyot a pihenőn lévők száma.
Mindig is így kellett volna moderálni, akkor nem züllött le volna ennyire az oldal úgy, hogy az eredeti szabályokon nem kellett volna lazítani...
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 148
113
Nem, valami más lesz a dolog mögött. Amúgy mi nem működik pontosan? Az oda idézés, vagy onnan idézés?
A topicban lévő hozzászólásokat nem tudom sem idézni, sem a teljes hozzászólásra nem tudok válaszolni.
Másik topicot (PZH2000-es pl. ) kipróbáltam, és megy.
Már megpróbáltam telefonról, és asztali gépről is a válaszolást.
 

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 540
25 770
113
Nemtom vané lejjebb ?

seggfej-poszt.png
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 834
24 235
113
Meg azokat a figurákat is,kik jellemzően addig kötekednek,mig ki nem eszközölnek egy keményebb visszaszólást......Elsőnek ezeket a trollokat kéne kitiltani.
Csak emlékeztetőnek.
Kiemelve a legjobb részt:
Megpróbálom hitelteleníteni a másikat, lerántani a sárba ahova valók, hogy amikor elolvassák mások amiket írnak mindig fenntartással kezeljék az információt. Mindig akarjanak egy másik pontot hogy higgyenek.
Mivel én és mások akik spontán csinálják ezt nem szakértői ennek ezért ez nem tűnik valami szépnek. Kocsmai színvonalú veszekedésé fajul a dolog de hogy őszinte legyek ez az egyik legjobb kifejlett.


Tudod nem véletlenül nem írok technikai részre. Nem értek hozzá. És nem véletlenül nem írtam a biztpolba se gyakran. Ahhoz se értek. De a környezetemen tapasztalom hogy az alja propaganda ami nap mint nap jön a különböző média forrásokból hogy befolyásolja a hétköznapi embereket. Te nem magyarba laksz, te nem azokba a körökbe mozogsz mint én. Így nem érted hogy milyen szintű a zavar a fejekben.
Ez egy olyan oldal ahonnan az emberek információt szednek és ez az oldal az egyik legfelkapottabb hadi fórum kishazánkban. Ha ezt eltéríti egy politikai csoport akkor nagy közönséghez jut el a bullshitjük. Átveszik újságírók, megmondó emberek, olyanok akik igazából laikusuk de szeretnek beszélni.
Ezekre az emberekre hatással vannak az itt lévő alapvetően nem színvonalas propagandisták, de ami még rosszabb hogy azokra is akik csak erre tévednek. Habár itt ti csak bokiról tudjátok mert már nem tudta tagadni, de gondolhatjátok hogy nem egyedül dolgozik. Ezeknek az embereknek a munkája közvetve befolyásolja majd te és az én életemet ami miatt nem lehet ezt annyiban hagyni.
A legmélyebb tiszteletem a technikai részen fórumuzóknak és neked is de ami most történik az nem Irak, nem az isten háta mögött van és nem tudjuk magunkat függetleníteni tőle. Az utóbbi héten minden reggel amikor leszállok a keletiben menekült családok közt sétálok át hogy vegyek lángost. Ha bekapcsolom a tv-t azt látom hogy egy akár egy világégés is bekövetkezhet. Nem tudok csak nem venni tudomást róla mert előttem van mindig.
Ezért bizony úgy mint mások akik amúgy nem szoktak hozzászólni hozzászólok mert tudom hogy ez az egyetlen dolog amit tehetek ebben a borzalmas helyzetben. Megpróbálom hitelteleníteni a másikat, lerántani a sárba ahova valók, hogy amikor elolvassák mások amiket írnak mindig fenntartással kezeljék az információt. Mindig akarjanak egy másik pontot hogy higgyenek.
Mivel én és mások akik spontán csinálják ezt nem szakértői ennek ezért ez nem tűnik valami szépnek. Kocsmai színvonalú veszekedésé fajul a dolog de hogy őszinte legyek ez az egyik legjobb kifejlett. Hiszen akkor senki nem veszi komolyan. Őket sem.
Tehát csak annyit akarok mondani hogy a technikai fórum jeles résztvevői ne süllyedjenek le a biztpol fórum mocsarába, nincs ott semmi ami nektek való.