Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 304
113
Nem akarlak titeket hülyeséggel fárasztani ezekben a nehéz időkben csak kíváncsi vagyok hogy nem e lehetne é, egy vállvonós emojit rakni a like gombhoz a többi mellé. Egy csomószor nincs kedvem írni arra amit mondanak mert nincs már mit hozzáfűzni és olyankor fölöslegesen posztolni kell amikor elég lenne egy vállvonással elintézni.
 
  • Imádom
Reactions: LMzek 2.0
T

Törölt tag 1711

Guest
Nem akarlak titeket hülyeséggel fárasztani ezekben a nehéz időkben csak kíváncsi vagyok hogy nem e lehetne é, egy vállvonós emojit rakni a like gombhoz a többi mellé. Egy csomószor nincs kedvem írni arra amit mondanak mert nincs már mit hozzáfűzni és olyankor fölöslegesen posztolni kell amikor elég lenne egy vállvonással elintézni.

1 óra múlva meg itt hisztiznél, hogy miért kap minden hozzászólásod 50+ vállvonós emojit...
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 148
113
Nem akarlak titeket hülyeséggel fárasztani ezekben a nehéz időkben csak kíváncsi vagyok hogy nem e lehetne é, egy vállvonós emojit rakni a like gombhoz a többi mellé. Egy csomószor nincs kedvem írni arra amit mondanak mert nincs már mit hozzáfűzni és olyankor fölöslegesen posztolni kell amikor elég lenne egy vállvonással elintézni.
Szerintem ezzel a hozzászólással igen komolyan elültetted az ötlet magvait az adminok fejében... :rolleyes:
 

orosz_macska_bad

Well-Known Member
2022. március 3.
592
6 302
93
Nem tudom, jó helyen kérdezem -e...

Ha új threadet szeretnék létrehozni a biztonságpolitika topicban, akkor a title -ben elé kell írni, hogy [BIZTPOL], vagy ez autmatikus feature?
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 711
76 733
113
Nem tudom, jó helyen kérdezem -e...

Ha új threadet szeretnék létrehozni a biztonságpolitika topicban, akkor a title -ben elé kell írni, hogy [BIZTPOL], vagy ez autmatikus feature?
Jó helyen kérdezed. 1773 topik van már a fórumon. Mi az a téma, ami ezekbe nem besorolható és külön topik kellene neki? Felhasználó nem hozhat létre újabb biztpol topikot.
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 999
23 153
113
Ha már beléptem egy üzenetváltás végett, akkor idekarcolok egy gyors szösszenetet - ha már végigolvastam ennyi siránkozást és nyafogást:
Rudi és még páran lelépek
...hm, neki most örülnöm kéne, de feltételezem végül nála ugyanaz játszódott le mint nálam :confused:. Mindenesetre az alábbi kis képecske mindig generál egy mosolyt az arcomra, ha ránézek :)...visszagondolva az agymenéseire...
99f7a067418b30665f4b34bc25398199.png

Az ignore struccpolitika. Nálam senki nincs ignorálva
Igen, ezért be sem jelentkezem, ha lehet. Sokkalta jobb igy néha beleolvasni a fórumba,...nincs az a fránya kényszer :rolleyes:
Aki nagyon akar az elér engem.
Szval én eldöntöttem, hogy kivárom a választásokat, esetleg az ukrán hercehurca végét...,és majd akkor újra visszajövök. Addig felesleges.
Le a kalappal a modiknak,...kitartás mindenkinek! Csá :cool:
 
W

Wilson

Guest

@blogen, úgy látom behúzott a mainstream média...
Blogen megkapta @Green Leader a veterán státuszt..:)

Tisztelt Moderáció!

Javasolnám bevezetni a fórumra a fórumra a tagok státuszának jelzésére ezen kifejezések használatát, hiszen aki már túlélt ezen fórumon több különösen véres komment háborút, rendszeresen nagyon fontos bevetéseken vesz részt a belpol büdös mocsarában,az igazán megérdemli, hogy ezen teljesítmények elismeréseként megkapja a megfelelő minősítést a Nick neve alatt...Elvégre ez egy haditechnikai fórum lenne (Mészöly Géza örök klasszikusát idézve) aztabudosku...ajoistenit.......:):)
 

Masztiff

Well-Known Member
2018. július 4.
4 256
8 169
113
Blogen megkapta @Green Leader a veterán státuszt..:)

Tisztelt Moderáció!

Javasolnám bevezetni a fórumra a fórumra a tagok státuszának jelzésére ezen kifejezések használatát, hiszen aki már túlélt ezen fórumon több különösen véres komment háborút, rendszeresen nagyon fontos bevetéseken vesz részt a belpol büdös mocsarában,az igazán megérdemli, hogy ezen teljesítmények elismeréseként megkapja a megfelelő minősítést a Nick neve alatt...Elvégre ez egy haditechnikai fórum lenne (Mészöly Géza örök klasszikusát idézve) aztabudosku...ajoistenit.......:):)
Bocsi, az nem Kálmán volt '82-ben a norvégek ellen?
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
Blogen megkapta @Green Leader a veterán státuszt..:)

Tisztelt Moderáció!

Javasolnám bevezetni a fórumra a fórumra a tagok státuszának jelzésére ezen kifejezések használatát, hiszen aki már túlélt ezen fórumon több különösen véres komment háborút, rendszeresen nagyon fontos bevetéseken vesz részt a belpol büdös mocsarában,az igazán megérdemli, hogy ezen teljesítmények elismeréseként megkapja a megfelelő minősítést a Nick neve alatt...Elvégre ez egy haditechnikai fórum lenne (Mészöly Géza örök klasszikusát idézve) aztabudosku...ajoistenit.......:):)
Egy haditechnikai fórumon... a belpol részen végzett veszekedésért... kitüntetés?

Akkor már inkább érdemes és elismerés lenne a haditechnikai topikokba hozott hozáadott értékért adni egy címert, rangjelet pl.
 
W

Wilson

Guest
Egy haditechnikai fórumon... a belpol részen végzett veszekedésért... kitüntetés?

Akkor már inkább érdemes és elismerés lenne a haditechnikai topikokba hozott hozáadott értékért adni egy címert, rangjelet pl.
Szmájlik ebben a hozzászólásomban az iróniát jelzik, irónia jel hijján....:)

A haditechnikai dologban egyetértek veled..
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
Szmájlik ebben a hozzászólásomban az iróniát jelzik, irónia jel hijján....:)

A haditechnikai dologban egyetértek veled..
GrGly nem ért poén, GrGly megy ban.

:)
Létezik az arany málna is a filmiparban... Bob Semple / Vespa 150 TAP badge? :D
Érdemes mindig a pozitív dolgokat díjazni, kiemelni. Udvari bolondból így is van elég, most mit érünk vele, ha még kitüntetést is kapnak? :D