Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 476
79 533
113
GrGLy

Igen arra gondolta(de szerintem átraktátok sunyi módon :D )
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 814
30 836
113
Eltűnt a főoldal jobb oldali részéről a két legújabb fészbukos kép
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 060
113
Miért kerül volna sor végleges banra?
Ám GrGLy a megmondhatója a ban pontos lejáratának, ő viszi a fórum moderálását a hátán.
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 579
76 466
113
Azt be lehet állítani valahol hogy 24 órás formátumban mutassa a hozzászólások időpontját és a dátummal együtt? Még az aktuális napon is.
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 579
76 466
113
Vagyis az előző hozzászólásom felett azt szeretném látni hogy:

2014.02.06. 20:21
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 792
57 489
113
Tudom, hogy az oldalon megjelenő anti paks reklám a szólásszabadság része, de vajon mennyire lesz itt foganatja?
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Ha jól tudom, azokat nem a szerkik varázsolják oda. Máskor a szcientológiásat sem ők tették ki. Mondjuk azt viharos gyorsasággal el is tüntették :D
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 579
76 466
113
fip7: volt már téma. A HTKA csak a spotter.hu-t és az airportal-t reklámozza. Az összes többi reklámot a google teszi be az oldalra automatikusan. Ha használsz valamilyen google terméket akkor az figyel téged és meglátogatott oldalak alapján választ neked reklámot. Ha nem, akkor véletlenszerűen.
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
Jap, a reklámblokkok tartalmát a Google válogatja.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 792
57 489
113
Szóval ezek szerint csak én látom, vagy a google találd be ezzel :) Ezt nem tudtam. Bár én a szcientológiásat is láttam a múltkor csak más már szólt róla. Nah, mindegy akkor elnézést kérek a szerkesztőktől. Nem tudtam, hogy a google gonoszkodik.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 476
79 533
113
GrGLy

akkor írd meg a guglinak,hogy a HTKA közösségében az a sikk ha energiatakarékos izzó helyett uránnal világítasz a nappaliban!!!