Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 092
113
Azt nem ertem, hogy ha valami nem tetszik, akkor miert nem tudod szo nelkul hagyni vagy feltenni olyan dolgokat, amikkel te szimpatizalsz? Akkor lehetne csak vitatkozni, ha lennenek ellentetes elkepzelesek, ervek, tenyek, stb... De, ha magat a vitaanyag feltetelet akarod megtiltani, az mar ne haragudj meg, mindennek az alja....A hozzaszolasodnak sem volt semmilyen tortenelemmel kapcsolatos tartalma... En a valo eletben ilyen emberekkel nem talalkozom, nem beszelek, mert mas tarsasagban forgok, azert jarok ide, hogy lassam, milyen az a tarsasag, ami kivul van az en sajat komfort zonamon, de calosagos velemennyel birnak.... Hat, abszolut nem tetszik a hozzaallasod. Ha meg nem akarod latni a " szemeteimet", tegyel ignorra. Egy percig sem fogom banni es ezt ajanlom az osszes elvbaratodnak is... Remelem erted, amit irtam?
32 videó, nem is néztem visszább a legutóbbi dömpingnél. 4 reakció. Gondolom ez a van akinek tetszik. Le nem tudod szűrni a tapasztalást, hogy az öncélon kívül ez nem jelent semmit. Mintha valaki a Leopard 2-höz való hozzászólásait és tudását azzal kívánná kifejezni, hogy naponta telebassza képekkel róla a szaktopikot. Mit akartál mondani ezzel a sok videóval? Akartál bármit is a jelenléten és az elismerésvágyon kívül mondani anélkül, hogy magad a videómegosztás technikai jellegű kétkattintásos tudásán kívül hozzátettél volna? Egyszerűsödjünk le? Videó-ellenvideó kommunikációra?

A nemzeti elköteleződés úgy tűnik számodra valamiféle negatívummal bír. Nemzetidegen vagy nemzetellenes a TE elköteleződésed? A nemzeti elköteleződés(bármit is takarjon ez nálad) vajon egyet kell jelentsen azzal, hogy bizonyosan minden billentyű előtt szemöldökeresszel és 60-as IQ-val bíró előemberek kell, hogy üljenek, akiknek az MTA 'áldásos' munkásságával megmutatod a tutit? Szarok a komfortzónádra, normális embernek ha nem tetszik valami, azt nem szó nélkül hagyja, hanem jelzi. Hogy merészeled azt várni, hogy kussolok a nyomorék önimádásod miatt?
 
K

Kopi2000

Guest
32 videó, nem is néztem visszább a legutóbbi dömpingnél. 4 reakció. Gondolom ez a van akinek tetszik. Le nem tudod szűrni a tapasztalást, hogy az öncélon kívül ez nem jelent semmit. Mintha valaki a Leopard 2-höz való hozzászólásait és tudását azzal kívánná kifejezni, hogy naponta telebassza képekkel róla a szaktopikot. Mit akartál mondani ezzel a sok videóval? Akartál bármit is a jelenléten és az elismerésvágyon kívül mondani anélkül, hogy magad a videómegosztás technikai jellegű kétkattintásos tudásán kívül hozzátettél volna? Egyszerűsödjünk le? Videó-ellenvideó kommunikációra?

A nemzeti elköteleződés úgy tűnik számodra valamiféle negatívummal bír. Nemzetidegen vagy nemzetellenes a TE elköteleződésed? A nemzeti elköteleződés(bármit is takarjon ez nálad) vajon egyet kell jelentsen azzal, hogy bizonyosan minden billentyű előtt szemöldökeresszel és 60-as IQ-val bíró előemberek kell, hogy üljenek, akiknek az MTA 'áldásos' munkásságával megmutatod a tutit? Szarok a komfortzónádra, normális embernek ha nem tetszik valami, azt nem szó nélkül hagyja, hanem jelzi. Hogy merészeled azt várni, hogy kussolok a nyomorék önimádásod miatt?
Veled csak az a baj, hogy tragarkodni tudsz... Viszlat, az ignore gomb sokat segit, mert nem akarok a neten sem, nevtelenul veszekedni olyannal, akinek csak 5- 6 panel esik be az irasaiba. Mindig ugyanazok. No meg az indulat.... Vicces, amikor az MTA-t kritizalod, mar csak azert is, mert en a szabadidomben, ingyen segitek a kozepkoros regeszeknek sikvideki varak kornyekenek paleo topografiai modellezeseben. Es meg Te vonod ketsegbe a nemzeti elkotelezettsegemet???.....
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 011
54 001
113
32 videó, nem is néztem visszább a legutóbbi dömpingnél. 4 reakció. Gondolom ez a van akinek tetszik. Le nem tudod szűrni a tapasztalást, hogy az öncélon kívül ez nem jelent semmit. Mintha valaki a Leopard 2-höz való hozzászólásait és tudását azzal kívánná kifejezni, hogy naponta telebassza képekkel róla a szaktopikot. Mit akartál mondani ezzel a sok videóval? Akartál bármit is a jelenléten és az elismerésvágyon kívül mondani anélkül, hogy magad a videómegosztás technikai jellegű kétkattintásos tudásán kívül hozzátettél volna? Egyszerűsödjünk le? Videó-ellenvideó kommunikációra?

A nemzeti elköteleződés úgy tűnik számodra valamiféle negatívummal bír. Nemzetidegen vagy nemzetellenes a TE elköteleződésed? A nemzeti elköteleződés(bármit is takarjon ez nálad) vajon egyet kell jelentsen azzal, hogy bizonyosan minden billentyű előtt szemöldökeresszel és 60-as IQ-val bíró előemberek kell, hogy üljenek, akiknek az MTA 'áldásos' munkásságával megmutatod a tutit? Szarok a komfortzónádra, normális embernek ha nem tetszik valami, azt nem szó nélkül hagyja, hanem jelzi. Hogy merészeled azt várni, hogy kussolok a nyomorék önimádásod miatt?




Sóhaj...
Nem etetjük a trollt...
Nem etetjük a trollt...
Nem etetjük a trollt...
;)
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
9 829
30 448
113
Szerintem szint alatti amit irsz. Azok a videok magukert beszelnek. Ha nem nezed meg, az a Te bajod... Vannak, akik megnezik es tetszik nekik. Nos nekik rakom fel, nem neked es a hozzad hasonloknak. Allitolag nemzeti elkotelezettseguek vagytok, de szerintem meg eletetekben nem neztetek vegig egy igenyes tortenelmi eloadast ( mert az MTA az nalatok szitokszo), nemhogy elolvastatok volna egy szakkonyvet. Aki nem akar ismereteket szerezni, azzal nincs ertelme beszelni sem... Meg irni sem neki... A hozzaszolasod nem ram, hanem rad vetit negativ fenyt, meg a teged lajkolokra. Ki tiltja meg azt, hogy hova mit rakhatok fel? Ne haragudj, de itt csak bunkok vannak??..

Vicces, amikor az MTA-t kritizalod, mar csak azert is, mert en a szabadidomben, ingyen segitek a kozepkoros regeszeknek sikvideki varak kornyekenek paleo topografiai modellezeseben. Es meg Te vonod ketsegbe a nemzeti elkotelezettsegemet???.
A kommunizmus alatt is folytak régészeti kutatások, készültek történeti munkák. Csak mindig az derült ki, hogy minden lelet vagy germán, vagy szláv, illetve a magyarok előemberi hordaként mindenkit lemészárolva, megerőszakolva kicsalták a nemlétezőnagymorváktól valami koszhadtfehér gebéért Morwakandát.
 
K

Kopi2000

Guest
A kommunizmus alatt is folytak régészeti kutatások, készültek történeti munkák. Csak mindig az derült ki, hogy minden lelet vagy germán, vagy szláv, illetve a magyarok előemberi hordaként mindenkit lemészárolva, megerőszakolva kicsalták a nemlétezőnagymorváktól valami koszhadtfehér gebéért Morwakandát.
Teged nem ignorallak, mert tudsz normalisan is irni. Nekem, veled ellentetben, akik megkerdojeleznek minden kommunizmusbeli regeszeti ismeretet csak egyet tudok ajanlani. Olvassatok az Archeologiai ertesito evtizedekkel ezelotti szamait, meg a Megyei muzeumok evkonyveit a megadott korbol. Ra fogtok jonni, hogy nagyon tisztesseges regesz kollegak voltak akkor is es most is... Csak az a baj, hogy felultok ilyen hulyesegeknek... Persze a tudomanyok fejlodnek, sok lelet kerult elo az autopalya epitesek kapcsan, amik tettek uj megvilagitasba dolgokat. Meg a regi forrasok ujabb erzelmezese is vezet uj eredmenyekre... De pld. nem kell lenezni az MTA kutatoit azert, mert a politika ellenuk hangolta a kozhangulatot. Ismerd meg, pld. Dr. Sudar Balazs munkassagat, aki turkologus, hagyomanyorzo, fogkalkozik a torok kulturaval es a magyar ostortenettel is... Hosszu evtizedek alatt, kis mozaikokbol allnak ossze az eredmenyek, amik altalaban tobb kerdest vetnek fel, mint amit megoldanak... De a regmult tortenele narcsak ilyen. Nyilvan, olyan videokat tettem ide fel, amik a velemenyemet tukrozik. Nem talalomra kattintottam rajuk. Nemelyiket tobbszor hallgattam meg. Tulajdonkepp, altalaban ilyeneket hallgatok elalvas elott. Ezert a lejatszasi listambol konnyu lenne egy ora alatt 100 nekem tetszot felrakni, bar csak azokat tettem fel, amelyek nagyon uj eredmenyeket hoztak es azokat kozerthetoen talaltak, olyan fontos temakban, amelyek szerintem kozerdeklodesre tarthatnak szamot. Es, ha csak 10 embernek tetszenek, mar megerte az egesz, mert sikerult legalabb annak a 10 embernek atadni valamit a gondolkodasombol es az engem erdeklo tortenelmi problemakrol...

Akikhez az agitprop brossurak szovege all kozelebb, azok nem fognak masfel oras filmeket megnezni...
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby
K

Kopi2000

Guest
Vastagabb a karod mint Roninak?
Roni nem rossz srac. Kifejezetten konzekvensen kepviselte az utobbi evekben azt, hogy az orosz hadsereg elavult, ugy altalaban es a fejlett eszkozok csak proto szinten leteznek. Ez mindenkeppen tiszteletet ebresztett bennem iranta, bar nem tudom, hogy O ki, milyen valos szemely.... Csak tudon, Boki dezinfou miatt leneztetek folyamatosan. Mara latszik, hogy erdemtelenul....
 

eszena

Well-Known Member
2021. április 3.
899
3 231
93
Veled csak az a baj, hogy tragarkodni tudsz... Viszlat, az ignore gomb sokat segit, mert nem akarok a neten sem, nevtelenul veszekedni olyannal, akinek csak 5- 6 panel esik be az irasaiba. Mindig ugyanazok. No meg az indulat.... Vicces, amikor az MTA-t kritizalod, mar csak azert is, mert en a szabadidomben, ingyen segitek a kozepkoros regeszeknek sikvideki varak kornyekenek paleo topografiai modellezeseben. Es meg Te vonod ketsegbe a nemzeti elkotelezettsegemet???.....
Szegény régészek...
 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 506
10 091
113
Roni nem rossz srac. Kifejezetten konzekvensen kepviselte az utobbi evekben azt, hogy az orosz hadsereg elavult, ugy altalaban es a fejlett eszkozok csak proto szinten leteznek. Ez mindenkeppen tiszteletet ebresztett bennem iranta, bar nem tudom, hogy O ki, milyen valos szemely.... Csak tudon, Boki dezinfou miatt leneztetek folyamatosan. Mara latszik, hogy erdemtelenul....
Már csak az a kérdés, kinek vagy a reinkarnációja, mert évekre visszamenően tudsz tagokat jellemezni... és ne mond hogy hallgatag passzív szemlélő voltál a jelenlegi aktivitást nézve...
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 084
31 025
113
,,a csejely tartalmu hozzaszolassal, kozplni???."

Azt akrtbahsm mogszsndjsjani, hogjwksoy sumpur jsjsz ozwnsi. Jdhsb.
Ennyi. Ja meg: isk enyo k293hxb0 1bdj8
Én elhiszem,hogy sokakat idegesit,ha valaki nincs egy véleményen véle-de egy fórumon erre azért számitani illik.És ilyenkor nem hisztinek,agresszivitásnak,orrfelhúzásnak van helye,hanem tényekkel alátámasztott észérveknek.
 
K

Kopi2000

Guest
Már csak az a kérdés, kinek vagy a reinkarnációja, mert évekre visszamenően tudsz tagokat jellemezni... és ne mond hogy hallgatag passzív szemlélő voltál a jelenlegi aktivitást nézve...
Legyen eleg annyi, hogy 2014-ben regisztralram itt eloszor. Aztan en kertem, talan eloszor a lap torteneteben, hogy toroljenek, mert tul alacsony volt a szellemi szinvonal. Pedig az a regi, a mait magasan verte. Aztan visszajottem kb. egy ev kihagyas utan, aztan egy 2018. evi Putyin kritika miatt hirtelen tavoznon kellett. Pedig tobb temat alapitottam es probalok belejuk nemi tartalnat elhelyezni, most is... 2018 es 2022 ota csak passzivan olvastam a lapot, es orultem Wilson, Beta, Hendrich es a tobbiek jelenletenek, velemenyenek. Bar az altalam alapitott temak kezdtek befulladni, mert senki sem toltotf fel szinte semmit. Az orosz-ukran haboru miatt tamadtam fel, de neha mar banom, mert egyre inkabb kevesen vevok itt a normalis tartalomra... A memoriam eleg jo, a sok elejtett megjegyzesbol ossze tudom rakni a delikvensek profiljat... Nezd meg, hova tettem fel a legtobb infot, kikkel beszeltem komolyabban es akkor valaszt kapsz a kerdesedre. De nem azert vagyok itt, mint latod, hogy lajkokra vadasszak.... Nem is az ag erdekes, hogy ki voltab es ki vagyok, hanem az, hogy mit kepviselek. Pedig szinte ellenszelben pisilek, de aki libsi letere ide regisztral, az ne lepodjon meg ezen.....
 
  • Vicces
  • Hűha
Reactions: kamm and kiskrumpli
K

Kopi2000

Guest
,,a csejely tartalmu hozzaszolassal, kozplni???."

Azt akrtbahsm mogszsndjsjani, hogjwksoy sumpur jsjsz ozwnsi. Jdhsb.
Ennyi. Ja meg: isk enyo k293hxb0 1bdj8
Baromsag, amit csinalsz, ezt ne folytasd! Beszelgetes vagy vita igy nem alakul ki, hanem csak a topik tonkretetele, gunyt uzve a komment tarsadbol....aki megprobal komolyan hozzaallni a dolgokhoz....
 
W

Wilson

Guest
Baromsag, amit csinalsz, ezt ne folytasd! Beszelgetes vagy vita igy nem alakul ki, hanem csak a topik tonkretetele, gunyt uzve a komment tarsadbol....aki megprobal komolyan hozzaallni a dolgokhoz....
A stílus maga az ember,szerintem bizonyos emberek irányába, ne támassz túlzott elvárásokat....:)
 
  • Tetszik
Reactions: Kopi2000

deze75

Well-Known Member
2010. április 25.
1 098
3 049
113
Legyen eleg annyi, hogy 2014-ben regisztralram itt eloszor. Aztan en kertem, talan eloszor a lap torteneteben, hogy toroljenek, mert tul alacsony volt a szellemi szinvonal. Pedig az a regi, a mait magasan verte. Aztan visszajottem kb. egy ev kihagyas utan, aztan egy 2018. evi Putyin kritika miatt hirtelen tavoznon kellett. Pedig tobb temat alapitottam es probalok belejuk nemi tartalnat elhelyezni, most is... 2018 es 2022 ota csak passzivan olvastam a lapot, es orultem Wilson, Beta, Hendrich es a tobbiek jelenletenek, velemenyenek. Bar az altalam alapitott temak kezdtek befulladni, mert senki sem toltotf fel szinte semmit. Az orosz-ukran haboru miatt tamadtam fel, de neha mar banom, mert egyre inkabb kevesen vevok itt a normalis tartalomra... A memoriam eleg jo, a sok elejtett megjegyzesbol ossze tudom rakni a delikvensek profiljat... Nezd meg, hova tettem fel a legtobb infot, kikkel beszeltem komolyabban es akkor valaszt kapsz a kerdesedre. De nem azert vagyok itt, mint latod, hogy lajkokra vadasszak.... Nem is az ag erdekes, hogy ki voltab es ki vagyok, hanem az, hogy mit kepviselek. Pedig szinte ellenszelben pisilek, de aki libsi letere ide regisztral, az ne lepodjon meg ezen.....
Te ellenszélben?…némán bro…csak a sírás megy tőletek…mindig ugyanaz a story csak néha más a köntös….
“Több témát alapítottam”…senkit nem érdekel….senki nem kért rá….ha megtetted megtetted ne sztárold magad .
“Aztán visszajöttem”…visszatért az eb a saját okádására?….bro. Te sado mazo vagy?…:D:D:D
“Normális tartalomra”…full szubjektív …ha feltöltöttél valamit valakinek tetszik valakinek nem..:p:p:p
“Hanem ,hogy mit képviselek”..azt látom mit képviselsz ….sértődött kisfiú tipikus esete….semmivel sem vagy jobb Bokinál.

Tudod honnan lehet titeket felismerni?…segítek ….ÁLLANDÓAN SÍRTOK?HOGY MILYEN SZAR IT!!!!!!!!……nem bírtok ki 1 hetet se sírás nélkül.

Írj amit akarsz szabad topik szabad fórum…CSAK NE SÍRJÁL MÁR !!!!!!!
JA a kocsmában tudod kinek köszönnek előre?…mondom….a kocsmárosnak…a másik alkesznek…a szefosnak…:):)
 
Status
Not open for further replies.