Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
2 044
15 031
113
Az megoldhato lenne-e (tudtommal most nem igy van), hogy akit bannol az ember, annak a kulönfele jellegu lajkjait se mutassa a renedszer?
.
Technikailag nyilvan megoldhato lenne, remelem, az illetekesek akarata is meglehet ehhez.
Szerintem nincs baj azokkal a lájkokkal, legalább tudod, tudom, tudjuk, hogy gondolunk egymásra...így vagy úgy :D Az sztem amúgy is gáz lenne ha a kommentjeim alá nem kapnám a kék-sárgáktól a sok röhögős fejet. Még azt hinném mindenki szerint bemondtam a Frankie-t a hozzászólásommal, és megveregetném a vállam :D
 

Bubu bocs

Well-Known Member
2021. január 6.
3 772
15 741
113
Visszajelzés: a htka.hu nem számít tiltott olvasmánynak Kínában.
Éljen! :)
a00b370f8473b22e4f0483b685a6b5e8.jpg
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 345
55 860
113
Orosz Légi-Kozmikus Erők

Szovjet Légierő (1945 - 1990)

Topikot keresni úgy lehet a legegyszerűbben, hogy a jobb felső sarokban a "Keresés" gombra kattintás után bejelölöd hogy "Keresés csak a címekben" és beírod hogy mit keresel.



Közben elfelejtettem,hogy miért akartam szovjet légierős topikban,viszon most,az ajánlott módon keresek T34 topikot,és nem találja a kereső,de direktben sem találom a harckocsik között.
Kezdek pipa lenni... :D
 
  • Tetszik
Reactions: aquarell

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 736
76 819
113
Mi történt a Fölközi-tenger biztpol topikkal? :eek:
Görög-török konfliktus topik lett belőle. A migráns témát a Társadalmi folyamatok topikban lehet folytatni, a Földközi-tenger körüli országok pedig eddig is többnyire a Közel-Kelet, Szíria és Afrika biztpol topikokban voltak kitárgyalva.
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 746
32 447
113
Na ez teljességgel lehetlen, ha csak az "Oroszok az igazság oldalán" illetve az "Ukrainski Pravda" szintű agitprop csatornák rss feedjeként funkcionál a topic
Ha úgy véled, nem linkelem többet a Telegram oldalakat/híreket. Engem inkább az zavar, hogy ugyan az a videó 5-10 alkalommal kerül belinkelésre, ami azt jelenti számomra, hogy mindenki csak "only linking" módon működik, el sem olvasva a beidézett oldalakat. Az emlegetett "Oroszok az igazság oldalán" gépi fordított orosz híreket közöl, aminek annyi az előnye, hogy a linkelt dobozban már el tudod olvasni, miről is szól. De a "Southfront" se megfelelő, mert orosz barát és alusipkás. Megjegyezném, hogy a mai hírek elemzések 4-5 évvel ezelőtt még az alter hírek vagy konteok között lennének olvashatóak.
 

Ember

Well-Known Member
2022. április 21.
945
8 121
93
Ha úgy véled, nem linkelem többet a Telegram oldalakat/híreket. Engem inkább az zavar, hogy ugyan az a videó 5-10 alkalommal kerül belinkelésre, ami azt jelenti számomra, hogy mindenki csak "only linking" módon működik, el sem olvasva a beidézett oldalakat. Az emlegetett "Oroszok az igazság oldalán" gépi fordított orosz híreket közöl, aminek annyi az előnye, hogy a linkelt dobozban már el tudod olvasni, miről is szól. De a "Southfront" se megfelelő, mert orosz barát és alusipkás. Megjegyezném, hogy a mai hírek elemzések 4-5 évvel ezelőtt még az alter hírek vagy konteok között lennének olvashatóak.
A linkeléssel semmi gond, a Te Telegram oldalaidat köszönöm is, mert itthon kevesen ismerik ezeket.
Engem az zavar, ha megvitatni már nem lehet a tartalmat, mert törlik a hozzászólásomat ha bármi szabályellenes van benne.
Az is fontos, hogy látszódjon a téma, mielőtt rá kéne kattintani. Az OIO jó, meg az ukrinformra is hasznos ránézni.
Amit mondtál, ha valaki elolvasás nélkül csak besorjázza ide a híreket azt is lehessen szóvá tenni.
Egy szó mint száz a "hírek" önmagukban csak az emberek megvezetésére jók, attól lesznek hasznosak, ha meg tudjuk vitatni őket. Na erre a megvitatásra van egyre kevesebb lehetőség a való életben.

Erre a célra volt anno a Forum Romanum, vagy a közfürdők, kávéházak, régebben különböző manufakturák, táncházak, a közelmúltban kocsmák.
Még emlékszem olyanra, hogy a közösségi közlekedésen lehetett beszédbe elegyedni másokkal, ma mindenki mobilját buzizza vagy a metropollal egyenirányúsítja az agyát. Budapesti fürdőkben néhol reggelente még mindig lehet kommunikálni, de kb ennyi, más lehetőség nem nagyon van közéletre. A HTKA még egy utolsó üdítő kivétel. Ja a szomszédokkal is egyre nehezebb kapcsolatot tartani, mert mindenki rohan, 30 éve simán leálltunk a kerítésnél dumálni.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
A linkeléssel semmi gond, a Te Telegram oldalaidat köszönöm is, mert itthon kevesen ismerik ezeket.
Engem az zavar, ha megvitatni már nem lehet a tartalmat, mert törlik a hozzászólásomat ha bármi szabályellenes van benne.
Az is fontos, hogy látszódjon a téma, mielőtt rá kéne kattintani. Az OIO jó, meg az ukrinformra is hasznos ránézni.
Amit mondtál, ha valaki elolvasás nélkül csak besorjázza ide a híreket azt is lehessen szóvá tenni.
Egy szó mint száz a "hírek" önmagukban csak az emberek megvezetésére jók, attól lesznek hasznosak, ha meg tudjuk vitatni őket. Na erre a megvitatásra van egyre kevesebb lehetőség a való életben.

Erre a célra volt anno a Forum Romanum, vagy a közfürdők, kávéházak, régebben különböző manufakturák, táncházak, a közelmúltban kocsmák.
Még emlékszem olyanra, hogy a közösségi közlekedésen lehetett beszédbe elegyedni másokkal, ma mindenki mobilját buzizza vagy a metropollal egyenirányúsítja az agyát. Budapesti fürdőkben néhol reggelente még mindig lehet kommunikálni, de kb ennyi, más lehetőség nem nagyon van közéletre. A HTKA még egy utolsó üdítő kivétel. Ja a szomszédokkal is egyre nehezebb kapcsolatot tartani, mert mindenki rohan, 30 éve simán leálltunk a kerítésnél dumálni.
Én személy szerint szeretek bámészkodni, így nem telefonozok közlekedés közben.
Sokkal érdekesebb megfigyelni másokat, ahogy pl alibiből nyitogatják meg a híváslistát többször is stb :D

Miért nincs mondjuk heti sörözés például?
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 736
76 819
113
Közben elfelejtettem,hogy miért akartam szovjet légierős topikban,viszon most,az ajánlott módon keresek T34 topikot,és nem találja a kereső,de direktben sem találom a harckocsik között.
Kezdek pipa lenni... :D
A T-34 topikot már más is kereste, de csak az 1945 után kifejlesztett típusoknak van saját topikja.
Ha a T-34 típusról van valami érdekességed, akkor a II. világháború vagy az Egyéb harckocsi típusokkal kapcsolatos hírek topikban jó helyen lesz.
 

endre

Well-Known Member
2016. december 7.
293
380
63
Egy szerkesztőtől kérnék segítséget:

A Battalion Combat Series topicot túl szűkre vettem. A nevezett rendszer mellett más offline hadtörténeti/stratégiai játékokat is szeretnék bemutatni. Mit tartanátok célszerűbbnek, átnevezni mondjuk Stratégiai játékokra a topicot, vagy nem is erőltetni a külön témát és betolni az egészet a Számítógépes játékok* alá?

*Mivel az érdeklődők körében valószínűleg elég sok átfedés lenne.