Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

BJani

Well-Known Member
2020. január 28.
1 428
3 745
113
Gyerekek? Ez mégis mi?
De az meg maradhat, hogy az ukránok nácik és ők a hibásak, mert háború van, mert rossz helyre húzták az X-et.
Ezt mégis hogyan tetszik gondolni? És akkor meg vannak itt egyesek az oldal tulajai közül lepődbe, hogy csak HTKA.ru néven hivatkoznak már az oldalra.
Én nem nem értem a meglepődés okát ilyen szintű aránytévesztés mellett...

Szerintem ha Robur hozzászólásán nem fordult fel a gyomrod, ellenben Maróth Gáspár biztonságpolitikai megnyilvánulását, és úgy amúgy az egész atomháborús veszélyt viccesnek látod, akkor szerintem benned van a hiba...
 
M

molnibalage

Guest
Szerintem ha Robur hozzászólásán nem fordult fel a gyomrod, ellenben Maróth Gáspár biztonságpolitikai megnyilvánulását, és úgy amúgy az egész atomháborús veszélyt viccesnek látod, akkor szerintem benned van a hiba...
MG linkelt videójában helyenként akkora butaságoat mondott, hogy kiestem a székből.
2 értelmes 2 gondolatra jutott 2 másik butaság.
Az atomháborús része a interjúnak a nettó faszság volt
Már feb végén, amikor még az ukrán összeomlás esélye megvolt, az idióta orosz akkor is már tolta az "nem szólj bele sem, mert atom" narratívát.
Erre MG képes benyögni, hogy a NATO lóbálja az atomot? Amikor a NATO harcoló erővel részt sem vesz, semmiféle egyezmény nem védi Ukrajánét?

Bocsánat, de ehhez mennyire kell CSONTHÜLYÉNEK LENNI?
 

Mark1993

Well-Known Member
2010. augusztus 23.
4 709
14 474
113
Gyerekek? Ez mégis mi?
De az meg maradhat, hogy az ukránok nácik és ők a hibásak, mert háború van, mert rossz helyre húzták az X-et.

Vannak véresszájú Oroszfanok, és vannak véresszájú Ukránfanok.

Amikor nem egy Ukrán katonának van Meine Ehre heißt Treue felvarrója, meg SS-Galizien, nyíltan kifüggesztik köztérre Sztyepan Banderát, kormánypolitikus is élteti, és van még a Jobb Szektor / Szvoboda / Azov / Nemzeti Gárda / Kráken, azok micsodák, ha nem náciskodások ?

Itthon és az EU-ban ment a Magyar Gárda miatt a sírás, konstans fasizálódó Magyarországról témáztak még az akkori köztévében is. De az Ukránoknál vannak elvileg államilag szponzorált, sőt álllamilag fenntartott, és náculó egységek, az senkit nem zavar, sőt nemzetközileg üzengetnek komoly politikusok, hogy szabadon az Azovosokat / Gárdistákat !
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Vannak véresszájú Oroszfanok, és vannak véresszájú Ukránfanok.

Amikor nem egy Ukrán katonának van Meine Ehre heißt Treue felvarrója, meg SS-Galizien, nyíltan kifüggesztik köztérre Sztyepan Banderát, kormánypolitikus is élteti, és van még a Jobb Szektor / Szvoboda / Azov / Nemzeti Gárda / Kráken, azok micsodák, ha nem náciskodások ?

Itthon és az EU-ban ment a Magyar Gárda miatt a sírás, konstans fasizálódó Magyarországról témáztak még az akkori köztévében is. De az Ukránoknál vannak elvileg államilag szponzorált, sőt álllamilag fenntartott, és náculó egységek, az senkit nem zavar, sőt nemzetközileg üzengetnek komoly politikusok, hogy szabadon az Azovosokat / Gárdistákat !
Egyáltalán nem érzed a két sz közti különbséget, ugye?
 
M

molnibalage

Guest
Vannak véresszájú Oroszfanok, és vannak véresszájú Ukránfanok.

Amikor nem egy Ukrán katonának van Meine Ehre heißt Treue felvarrója, meg SS-Galizien, nyíltan kifüggesztik köztérre Sztyepan Banderát, kormánypolitikus is élteti, és van még a Jobb Szektor / Szvoboda / Azov / Nemzeti Gárda / Kráken, azok micsodák, ha nem náciskodások ?

Itthon és az EU-ban ment a Magyar Gárda miatt a sírás, konstans fasizálódó Magyarországról témáztak még az akkori köztévében is. De az Ukránoknál vannak elvileg államilag szponzorált, sőt álllamilag fenntartott, és náculó egységek, az senkit nem zavar, sőt nemzetközileg üzengetnek komoly politikusok, hogy szabadon az Azovosokat !
Értem, a szovjet felvarrós orosz katona meg micsoda? Számomra a SzU egy CENTIT SEM TÉR el a nácizmustól.
Irtották ők is mindenféle ideológiával saját ás más lakosságukat is. És van olyan fasz, aki ezt így felvarrja és visszasírja.
Mondd, ez mitől is job, mint a nagyítóval kimutatható hobbináci? Mert, amikor egy fegyveres erő tagja ilyen szintű politikai irányvonalat mutat, az mégis mi?
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 525
10 701
113

Gyerekek? Ez mégis mi?
De az meg maradhat, hogy az ukránok nácik és ők a hibásak, mert háború van, mert rossz helyre húzták az X-et.
Ezt mégis hogyan tetszik gondolni? És akkor meg vannak itt egyesek az oldal tulajai közül lepődbe, hogy csak HTKA.ru néven hivatkoznak már az oldalra.
Én nem nem értem a meglepődés okát ilyen szintű aránytévesztés mellett...
Nézd már meg az idézett topik többi bejegyzését, sorra kapják a nácizók is az eltávokat. Amúgy egyedül te hivatkozol így az oldalra, meg pár hisztigép akik nyíltan kimondták, hogy a bajuk az, hogy egy (nyugati) álláspont helyett kettő-három is megjelenhet a fórumban.

Bocsánat, de ehhez mennyire kell CSONTHÜLYÉNEK LENNI?
Ha valaki irgalmatlan mennyiségű infót kap hozzám képest, akkor megvizsgálom, hogy miért mondja azt amit én teljesen érthetetlennek tartok, és nem hülyézem le csípőből. Javaslom neked is.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 061
113
Gyerekek? Ez mégis mi?
De az meg maradhat, hogy az ukránok nácik és ők a hibásak, mert háború van, mert rossz helyre húzták az X-et.
Ezt mégis hogyan tetszik gondolni?

He visszaolvasod a büntis topicot láthatod, hogy eltávot kaptak jópáran mert szerintük
  • az ukrán mint nemzet náci
  • az orosz mint nemzet náci
  • a magyar mint nemzet náci
  • az ukrán / orosz / lengyel / baltiak, stb. mint nemzet eltiprandó, leatomozandó, stb.
De nyilván elfogultak vagyunk. Ja nem...

(Az egész nácizós X-elős részt is csak azért láttam, mert már a beszélgetőbe is átszivárgott...)

Ilyenkor az a teendő, hogy jelzed a moderáció felé és nem itt ventillálod ki magadból off-topic cunamit robbantva akaratlanul is. Amúgy volt aki így járt el és nagyon helyesen jelentette az általad említett fonalat. Te is lehettél volna.

(A 1. kommented jó helyen van ebben a topicban, a többi nem. Persze a többiek meg szépen felültek itt az off-topic vonatra, szóval az ő kommentjeik sincsenek itt jó helyen.)

Hülyének tetszik lenni?

Muszáj csípőből ilyeneket tolnod? Nem a te szinted. Relax.

Molnibalage ki van tiltva a Biztpol és Belpol topic-okból, de most épp a Visszajelzések topicban ő kezdte a témát, hogy merjük lenácizni az Ukránokat.

A topic jelenlegi állása alapján Molni is hadd kommenteljen a Biztpol és Belpol topic-okban.

Ennyire nem akarhatsz rosszat molninak :)
 
M

molnibalage

Guest
He visszaolvasod a büntis topicot láthatod, hogy eltávot kaptak jópáran mert szerintük
  • az ukrán mint nemzet náci
  • az orosz mint nemzet náci
  • a magyar mint nemzet náci
  • az ukrán / orosz / lengyel / baltiak, stb. mint nemzet eltiprandó, leatomozandó, stb.
De nyilván elfogultak vagyunk. Ja nem...



Ilyenkor az a teendő, hogy jelzed a moderáció felé és nem itt ventillálod ki magadból off-topic cunamit robbantva akaratlanul is. Amúgy volt aki így járt el és nagyon helyesen jelentette az általad említett fonalat. Te is lehettél volna.

(A 1. kommented jó helyen van ebben a topicban, a többi nem. Persze a többiek meg szépen felültek itt az off-topic vonatra, szóval az ő kommentjeik sincsenek itt jó helyen.)



Muszáj csípőből ilyeneket tolnod? Nem a te szinted. Relax.





Ennyire nem akarhatsz rosszat molninak :)
Inkább vágok falklandról szóló videót. Mindjárt kész.
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 843
35 204
113
Jezus, nyissatok mar egy temat "Szittya" neven, aztan blogoljon oda napi 1-2 orat.
A hoszabb utat választottam. Rövidbe többlenne a csillag ez tény és gyorsabb lenne ez is tény. De nekem mindig is a vezénylő zászlós vólt a cél.

van blogom pont ez a topik az. én nyitottam.

vólt más alternatíva is mégis ez futott fel.
 
K

kamm

Guest
nem szittya88 al nyitottam csak a 88 as domainem már rég nem él.
What. The. Fuck.
 
  • Tetszik
Reactions: arcas

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 631
76 593
113
Jezus, nyissatok mar egy temat "Szittya" neven, aztan blogoljon oda napi 1-2 orat.
Azon gondolkozom, hogy a Honvédséggel kapcsolatos híreknek legyen egy külön topikja vagy a "Miért nem veszünk/vettünk inkább ezt vagy azt" ötleteknek?
Ha a híreknek lesz külön topikja, akkor itt mehet tovább az ötletelés. Ha maradnak itt a hírek, akkor a semmilyen hírhez nem köthető ötleteknek kellene egy másik topik.
 
K

kamm

Guest
Azon gondolkozom, hogy a Honvédséggel kapcsolatos híreknek legyen egy külön topikja vagy a "Miért nem veszünk/vettünk inkább ezt vagy azt" ötleteknek?
Ha a híreknek lesz külön topikja, akkor itt mehet tovább az ötletelés. Ha maradnak itt a hírek, akkor a semmilyen hírhez nem köthető ötleteknek kellene egy másik topik.
Hidd el, ha Szittya hangos elmelkedeseit atpakolod egy "Szittyazas" tema ala, maris negyedevel leesik a kemmentek szama...
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 843
35 204
113
What. The. Fuck.
megszünt a domainem és át lett téve a kezdő komment. egyetlen egy szittya88 as kommentet sem fogsz találni. de szittya komentek jórésze is törölve van (saját kérésre) vólt hogy 3 éves comment termést töröltettem cakli pakil...

3 topikot nyitottam az eggyik a lehetséges fejlesztési irányok a másik a tényleges fejlesztések meg egy 3. at aminek a helyesírásával gond vólt. ebből a 3ból lett egy. aminek a rendezését vállaltam anno feltételekkel. pl hogy tördelve fogok írni ha tördelve akarok (korábban oldalas kommentjeim vólta a4 be.) egyébként a ... az én szokásom az árulkodó kézjegyem...
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 843
35 204
113
@kamm röhöghetsz. de én tartottam magam mindenhez amit megigértem. és nemhiszem hogy a te szavadra óhajodra rúgnák fel az eggyeséget ami anno megköttetet.
 
  • Tetszik
Reactions: cirqle

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 631
76 593
113
hidd el ha a saját topikomból kipaterolnak. beszüntetem a több mint évtizedes tagságomat a forumon.

Ez az én topikom. Megeggyeztünk anno.
Van egy "A Magyar Honvédség fejlesztései 2014-ben" topik 25 hozzászólással, amit 2014-ben Szittya88 nyitott azzal a szöveggel hogy "Így az év végéhez közeledve összeszedhetnénk egy topikba az idei évben történt fejlesztéseket, képességnövekedéseket vagy épp csökenéseket. A topik a Mapyar haderő fejlesztési iránya nevű topikkal ellentétbe a valódi fejlesztések gyüjteménye és ne az egyéni vágyaké (ha kérhetek ilyet)". Nem arra topikra emlékszel?