Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

slash

Member
2015. április 29.
36
0
6
Jé, vajh, mi lehet annak oka, hogy a FEL helyett, a BE igekötőt használtad? Tudatalattid azért, csak odafigyelve mozgatta a betűk fölött az ujjadat, ami annyit jelenthet, hogy nyugodtabb mentalitású lehetsz, és ez számos más megnyilvánulásod terén is megmutatkozhat.
A gyári, nem azt jelenti, hogy kötelező is...szerintem :)

Minden egyes tevékenység magával hordozza a felelősséget, mert az nem az ilyen-olyan megnevezése alapján válik azzá. Elnézést, hogy nagyon nem vagyok híve az <b>erőszak-szavak</b>nak, és a lehető legjobban odaillőt próbálom megtalálni a kommunikálásaim során. A szinonima szavak, NEM csereszabatosak, hiszen csak hasonértelműek, és nem megegyező jelentésűek. Nem mindegy, hogy valaki hányt vagy okádott, vagy felkiáltott vagy felüvöltött, igaz? Hát, ez az ominózus eset is ilyen.
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
Jé, vajh, mi lehet annak oka, hogy a FEL helyett, a BE igekötőt használtad?

Szerintem azért, mert választékos a szókincsem :D
És nem vagyok nyugodt mentalitású, én egy állat vagyok, kérdezd csak meg a többi fórumozót :D
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 841
31 000
113
És nem vagyok nyugodt mentalitású, én egy állat vagyok, kérdezd csak meg a többi fórumozót :D
Ezért a kijelentésedért az állatvédők is tiltakozni fognak, hogy szegény állatkákat magadhoz hasonlítottad :D
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
És most mindenki kórusban:

A tudás: HTKA
A HTKA: rendszer
A rendszer: tökéletes
A RENDSZER TÖKÉLETES

REND-SZER!
REND-SZER!
REND-SZER!

HTKA_-_A_RENDSZER_T_K_LETES_www.kepfeltoltes.hu_.png
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 802
80 368
113
slash

Biztos elkerülte a figyelmedet,hogy a haditechnikai eszközök mind-mind az erőszak eszközei,így ha zavar az erőszak akkor hogy kerülsz ide?
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 841
31 000
113
Gergely az előbb láttam két ápolót elrohanni gondterhelt arccal, szerintem téged kerestek :)
 

slash

Member
2015. április 29.
36
0
6
<blockquote rel="slash">Jé, vajh, mi lehet annak oka, hogy a FEL helyett, a BE igekötőt használtad?
Szerintem azért, mert választékos a szókincsem :D</blockquote>
Válaszra számítottam, de csak feleletet kaptam. Mindegy, hagyjuk.
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
Gyógyszerrel minden rendben? :)

Egy ideje már nem szedem. De nem vettem észrereRENDSZER-RENDSZERRENDSZER elváltozást.

Gergely az előbb láttam két ápolót elrohanni gondterhelt arccal, szerintem téged kerestek :)

Ha csak ketten voltak, akkor nem hozzám jöttek :)

<blockquote rel="GrGLy"><blockquote rel="slash">Jé, vajh, mi lehet annak oka, hogy a FEL helyett, a BE igekötőt használtad?
Szerintem azért, mert választékos a szókincsem :D</blockquote>
Válaszra számítottam, de csak feleletet kaptam. Mindegy, hagyjuk.
</blockquote>

Igazad van, hagyjuk. Leírtam a véleményemet, nagyon hálás vagyok, hogy te is megosztottad velünk, de nem látom értelmét azt tovább boncolgatni, hogy nyelvtanilag hogy van forgatva egy szó. A "Feljelent" lehet, hogy erőszak-szó, de ilyen szempontból az oldal is erőszakos elvek mentén működik. Másrészről ennek az oldalnak az alapvető témája a haditechnika, nem pedig olyan apróságokról szól, hogy az angol fórummotor éppen hogy van lefordítva magyarra és az kinek tetszik, kinek nem.

Még egyszer köszönöm, hogy vetted a fáradtságot arra, hogy jelezz felénk egy észrevételt.
 

slash

Member
2015. április 29.
36
0
6
<b>MODERÁLVA</b>

Esetleg, ha megtudhatnám, hogy mi volt az oka, hogy legközelebb ne forduljon elő? Tájékoztatás hiányában a dolgok újra megtörténhetnek, és nem az elkövetője lesz érte a hibás, hiszen nem tudta, hogy azzal mit és hogyan és hol és miben vétett.

Köszönöm.
 

weasel007

Well-Known Member
2011. július 15.
3 803
8 484
113
Amennyiben leírja, hogy mi miatt lett moderálva, akkor azt is moderálni kell, ezért értelmetlen leírni :)
 

slash

Member
2015. április 29.
36
0
6
Amennyiben leírja, hogy mi miatt lett moderálva, akkor azt is moderálni kell, ezért értelmetlen leírni :)
Mert olyan funkció nincs, hogy belső vagy külső levelezési forma, ugye, ahol ez ki- ill. megtárgyalható a két fél között, és esetleg a nézetek is közelítenének egymáshoz, ami által mindkét oldal tekintetében változhat az egymás gondolatának a megértése, hiszen mindegyikünk más fejet hord a nyakán, így abban más féle gondolatok is alkotódnak/születnek meg, és nem azonosak, csak esetleg hasonlóak?
Egyébként, ha valaki beléd rúg, és nem közli annak okát, nem nézel bután és értetlenül a másikra miatta, mikor eleve az lehet az első reakciód az eset miatt, hogy megkérded: - <i>Ezt most miért kaptam?</i>, mert, mikor megtetted, fogalmad sem volt arról, hogy az valamilyen formában tiltott, szabályzott? Ilyen elvárásom már óvodás koromban megvolt, akár a szüleim felé, akár bárki más felé, és a neveltetésem is erre felé irányult, hogy ezt minden alkalommal tudatnom kell -és még véletlenül sem az illik tekintetében kell megtegyem- a másikkal.
Valamint, szerintem, fogalmad sincs a törölt tartalomról, így egy általad nem ismertről alkottál véleményt.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
slash
Ezen az állapoton mindenki átmegy akit valaha is kimoderáltak- lapozz csak vissza a topicban -, de ha lenyugszol akkor hamar rájössz, hogy miért (és jogosan) kaptad. Most épp az "alkudozás" stádiumában vagy. Vicces kívülről nézni. :)
Szerinted GrGly neve mellett miért van "feljelent" opció? Itt ugyan még ember fia nem találkozott olyannal aki használni merte volna és vissza is tért az élők közé, de sok sikert kívánok neked! :)
ps.: Az uki topicot kérlek ne offold szét, mert az az egész országban az egyik legjobb hírforrás a témában és ez sokaknak fontos.
 

slash

Member
2015. április 29.
36
0
6
(<b>MODERÁLVA</b>)

Ráadásul, megtörténhetne az, hogy ne a személyemmel foglalkozz, hanem esetleg az általam beírt tartalomra reagálj valamit? Így elkerülnéd a személyeskedést vele, és esetleg megeshet, hogy meg- ill. kibeszélhetnénk valamit, hiszen a fórum ennek a célja, nem pedig csak a tacepaók kiragasztásának helyet adó felület.
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
<blockquote rel="weasel007">Amennyiben leírja, hogy mi miatt lett moderálva, akkor azt is moderálni kell, ezért értelmetlen leírni :)
Mert olyan funkció nincs, hogy belső vagy külső levelezési forma, ugye, ahol ez ki- ill. megtárgyalható a két fél között</blockquote>

Létezik a fórumon belső levelezés, illetve a szerkesztőségi e-mail címeink is könnyedén megtalálhatod, ha kutakodsz kicsit a menüsoron.

Egyébként, ha valaki beléd rúg, és nem közli annak okát, nem nézel bután és értetlenül a másikra miatta, mikor eleve az lehet az első reakciód az eset miatt, hogy megkérded: - <i>Ezt most miért kaptam?</i>

A fórumszabályzat nem ismerete nem mentesít az abban foglaltak alól. Jelen esetben több témában is nem oda tartozó hozzászólásokat osztasz meg, amellyel akadályozod a társalgás, információmegosztás menetét, ezért törlöm azokat, azonban nem kötelességem ezt minden egyes esetben megindokolni. Súlyos szabálysértés esetén értesülni fogsz a pontos okról, de ilyen esetben a szankciók is drasztikusabbak.

<b>Ezúton pedig kérlek, hogy a jövőben tartózkodj az ilyen viselkedéstől.</b>

és esetleg megeshet, hogy meg- ill. kibeszélhetnénk valamit, hiszen a fórum ennek a célja, nem pedig csak a tacepaók kiragasztásának helyet adó felület.

Ennek a fórumnak nem ez a célja, mivel ez egy téma-orientált fórum, a használóknak kötelessége a témacímekben megadott tárgykörön belül megmaradniuk. Jelen téma a javaslatokkal foglalkozik, nem pedig személyes sérelmek boncolgatásával.
 

slash

Member
2015. április 29.
36
0
6
<blockquote rel="slash"><blockquote rel="weasel007">Amennyiben leírja, hogy mi miatt lett moderálva, akkor azt is moderálni kell, ezért értelmetlen leírni :)
Mert olyan funkció nincs, hogy belső vagy külső levelezési forma, ugye, ahol ez ki- ill. megtárgyalható a két fél között</blockquote>

Létezik a fórumon belső levelezés, illetve a szerkesztőségi e-mail címeink is könnyedén megtalálhatod, ha kutakodsz kicsit a menüsoron.

Egyébként, ha valaki beléd rúg, és nem közli annak okát, nem nézel bután és értetlenül a másikra miatta, mikor eleve az lehet az első reakciód az eset miatt, hogy megkérded: - <i>Ezt most miért kaptam?</i>

A fórumszabályzat nem ismerete nem mentesít az abban foglaltak alól. Jelen esetben több témában is nem oda tartozó hozzászólásokat osztasz meg, amellyel akadályozod a társalgás, információmegosztás menetét, ezért törlöm azokat, azonban nem kötelességem ezt minden egyes esetben megindokolni. Súlyos szabálysértés esetén értesülni fogsz a pontos okról, de ilyen esetben a szankciók is drasztikusabbak.

<b>Ezúton pedig kérlek, hogy a jövőben tartózkodj az ilyen viselkedéstől.</b>

és esetleg megeshet, hogy meg- ill. kibeszélhetnénk valamit, hiszen a fórum ennek a célja, nem pedig csak a tacepaók kiragasztásának helyet adó felület.

Ennek a fórumnak nem ez a célja, mivel ez egy téma-orientált fórum, a használóknak kötelessége a témacímekben megadott tárgykörön belül megmaradniuk. Jelen téma a javaslatokkal foglalkozik, nem pedig személyes sérelmek boncolgatásával.</blockquote>

Ha figyelmesebben olvastad volna el a beírásomat a levelezésről, akkor nem így reagáltál volna rá. Nem nekem kellett volna azt használni, mikor indokolásra alkalmas terület, ugye. Vagyis, a kimoderált rész, ezen lehetőséggel lett volna adott arra, hogy rámutatás legyen arra, mi az, mi miatt az eset megtörtént. Elnézést kérek, ha képtelen vagyok a fejedből gondolkodni, és ennek okán kérem, hogy jelezd felém a nem tetszésed okát. Elmaradás esetén, halálom is sem fogok rá jönni, és ezzel, hidd el, magad is így lennél fordított esetben.

Hivatkozz arra, mit szegtem meg, ne a paragrafuskönyvet vágd a fejemhez, hogy keressem meg magamnak benne a választ a kérdésemre. A bíró sem így tesz a megvádolttal, mikor ítélkezik felette, ugye?

Ha személyesen érint egy beírás, miért nem jelezhetem ott, ahol ez megtörtént, hiszen épp az a kiváltó OK, ami az OKOZAT megtörténését következményezte? Nem az okozat a hibás, hiszen az valaminek a bekövetkezte által valósult meg. Csak tanulási szándékom van, nem kötegedésből írok.

Azt írod, hogy a fórum nem a megbeszélésre ad teret, hanem csak a hírek berakására szolgálhat?/. Bármilyen fura is lehet számodra, ezt közölted felém.
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
@slash

Minden tisztelettel, de csak egy dolgot felejtesz el. Itt neked vannak kötelezettségeid, nem nekem. Azzal én viszont nem tudok mit kezdeni, hogy te ezeket a kötelezettségeket nem ismered, mivel nem feladatom ezeket elmagyarázni neked.

És mint mondtam: az oldal erőszakos elvek mentén működik, diktatórikus keretek között.