Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

M

molnibalage

Guest
A hibaüzenetben felnyíló link fura módon jó. Ha átmásolod egy új ablakba, akkor betölti, de frissítésre nem. Elég fura hiba.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 069
9 072
113
Utánanézek mi lehet ez - bár a fórum nem lett frissítve, módosítva semmilyen formában.
 
M

molnibalage

Guest
Ezt jelenik meg a link helyén, ha ki akarom másolni.

https://www.youtube-nocookie.com/watch?v=oArr7GHzUn8
Látható a hiba...
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 285
16 051
113
Nem igaz, hogy nem lehet valamit kezdeni ezzel a nocookie-s dologgal. már vagy egy hete fenn áll a probléma...
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 285
16 051
113
<blockquote rel="tarzaan">Nem igaz, hogy nem lehet valamit kezdeni ezzel a nocookie-s dologgal. már vagy egy hete fenn áll a probléma...

Ma reggel aktualizáltam a Windows 7-tet és már mukodnek a videok a Firefox alatt.</blockquote>

És valóban.

Mondjuk én tegnap frissítettem, és tegnap még nem volt jó.

Szerintem az azóta belinkelt videók linkjében már nincs benne a nocookie dolog, de a régiekben még igen.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 841
31 000
113
Nekem is a mai Win7 frissítés helyrehozta és eltűnt a nocookie, csak tudnám, hogy mitől omlott meg eredetileg.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 069
9 072
113
Szombatról vasárnapra fórum motor frissítés lesz, 20-30 perc leállás lesz éjféltől kezdődően.
 
M

molnibalage

Guest
Az oldal kicsit furcsa még mindig. A főolalon nem vagyok bejelentkzve, de a fórum részre belépve meg igen. Ezen felül a főoldalon asszem még soha nem sikerült bejelentkezni, csak másodjára, mikor már a fórum belső részbe pakol át. Ez mitől lehet?
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
Az oldal kicsit furcsa még mindig. A főolalon nem vagyok bejelentkzve, de a fórum részre belépve meg igen.

Ezt nálam is szokta csinálni. Szerintem a Wordpress előbb kiléptet, mint a fórummotor (van, hogy egy-két hétig be se vagyok jelentkezve a főoldalon, csak a fórumban).
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
Maestro! Vagyis tisztelt moderátor Úr(ak?)! Tudom, hogy hálátlan feladat a tiétek, de arra kérnélek titeket (téged), hogy (én ugye nem csipázom a moderációt, mert hiszek a feltétel nélküli szólásszabadságban, persze a topicrombolásban már nem, csak, hogy ellentmondásba kerüljek <b>látszlag</b> magammal), ha moderáltok valamit, avagy bárkit, akkor az okát is tüntessétek fel!
Mondom ezt azért, mert ugyan én nem igazán vállalnám el ezt a meglehetősen hálátlan feladatot, de ha mégis, akkor a lelkiismeretem szerint, maximálisan, de ugyanakkor korrekten és egyértelműen <b>próbálmám</b> ellátni.